Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Oj ,chwila oddechu z Wami....Globusiku robię herbatę z miodem i cytryną:-) Wszystkie nas wzmocni!!! X Wczoraj mamę zabrała karetka,dzisiaj od rana byłam w szpitalu. Zapalenie płuc:-( ale dobrze,że jest pod opieką,gorączka od wczoraj wieczorem spadła... X Luna ,a co z panią Babcią??polepszyło się?? X Marysiu te dni tak szybko mijają,nie spostrzeżesz się ,a będziesz już w domku.Nie cały tydzień?? Pozdrawiam Cię:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaparzyłam kawę, jak byście miały ochotę, wpadajcie. Wczoraj wieczorem byłam drugi raz w szpitalu. Jedyneczko najadłaś się strachu pewnie, mama wyzdrowieje i znów będzie cię gonić do domu. Kryzys pewnie minął. Globusiku jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka. Bardzo chętnie napije się kawy. Dziekuję. x Babki chciałoby się napisać .. tydzień pracowałyśmy na maksa czas na odpoczynek na maksa. Czy to możliwe??? chyba nie. Co prawda będę w domu , ponieważ nie mam gorączki będę się kręcić po mieszkaniu leżeć w łóżku ! nie da się! Nie chcę pozwolić aby przeziębienie się rozwinęło. Piję rozgrzewające herbatki , wieczorem wymoczyłam nogi i tyle co mogę zrobić. x Marylko Odpoczywaj na maksa:) po powrocie do domu będzie normalka i po miesiącu powiesz ...pojechałabym do sanatorium. x Jedyneczko gdyby Mama rwała się do domu ...pohamuj jej zapędy. Bezpieczniej jest pod opieką lekarzy. Przy zapaleniu płuc nie trudno o powikłania. x Lunka Jeszcze raz dziękuję za poranne spotkanie. x Dobrego dnia Dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Mam poradę dla ciebie w związku z twoim katarem, jeśli jest dostępny korzeń imbiru to sobie kup utrzyj na tarce, zagotuj w szklance wody i dodaj pół cytryny wypij jak tylko możliwe gorące. Pomaga, wypróbowałam na sobie. A ja dziś z moją koleżanka z pracy jadę do szpitala wykąpać babcie. Jedyneczko trzymaj się! Pozdrowionka dla mamki twojej. Marylko czy już walizka spakowana? Wieczorem jedziemy na urodziny sąsiadki. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Bardzo chętnie napiję się z Wami kawy. Dziękuję Luna. Zmarzłam,wróciłam ze szpitala.Rano -5stopni. Zawiozłam mamie rano picie,herbatę z cytryną i wodę mineralną. Płakała,żebym ją zabrała z tej "trupiarni" Tym razem musiałam ja głośniej coś powiedzieć.... X Globusiku,uważaj na siebie!!! Luna widzę,że u Ciebie bez zmian... Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej x Jedyneczko tak czułam,że Mamka będzie chciała do domu. Myślę,że głośniejsza rozmowa była potrzebna. W domu nie można wszystkiego zabezpieczyć . Pozdrawiam. x Lunka Poprosiłam "B" żeby mi kupiła korzeń imbiru. Zrobię tak jak piszesz. Dzięki. Katar nie boli ale umęczy straszliwie. x U mnie piękny słoneczny dzień. Rano było 0 st. Trzeba przyznać, że jesień tej jesieni:) jest piękna. Dobrego i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ,witajcie wieczorem...Ciemnica... Jestem wypompowana psychicznie....W sumie cały dzień w szpitalu. Mama odmówiła założenia cewnika,pielęgniarka powiedziała:no to zobaczymy kto będzie basen wynosił??? Ja !!! Koszmar!!! W dzień ciśnienie 200/110...Podłączona do aparatów,unieruchomiona.....Strasznie to wszystko wygląda... Sorki,że o tym piszę,ale muszę się wygadać😭 Chyba ją tracę:-( Bezsilność..... Chociaż Wy śpijcie spokojnie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą. Jedyneczko trzymaj się , przezywasz ciężkie chwile, współczuje ci. Pamiętaj ,że jesteśmy z tobą. Bądź silna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
jestem z kawą ... słodką ... choć tyle słodyczy na niedzielę. x Jedyneczko Szpital , aparatura i osoba którą kochamy ROZUMIEM i CZUJĘ BEZSILNOŚĆ. Trudno mi znaleźć słowa które chciałabym napisać. Mimo tego że NADZIEJA jest ulotna trzymaj ją mocno w dłoniach. Jestem z Tobą ❤️ x x Lunka Zrobiłam jak pisałaś , jednak eliksir wypiłam przestudzony dobrze gorącego nie dawałam rady ale zrobił swoje . Występowały siódme poty. Jak będzie dzisiaj zobaczymy. x Marylko nic to poczekamy do wiosny:) x Spokojnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie :) wspaniale spotkanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Dziś było ładnie, ciepło. Prawdziwa polska jesień. Poszłyśmy na długi spacer ,żeby czas zleciał. W parku biegają wiewiórki , rude i czarne. Są tak szybkie , ze ani razu nie udało mi się zrobić zdjęcia. X Jedynko myślami jestem z Tobą , dasz radę. Jesteś silną kobietą , a Mamie życzę zdrowia. X Globus mam nadzieję, że imbir pomoże . X Luna masz więcej roboty, jak p.Babcia jest w szpitalu? X pozdrawiam dziewczyny.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Witam Was z kawą. Ulewa,świata nie widać!!!ale ciepło.Grzyby nadal rosną. U mnie tak na skraju...raz lepiej,raz gorzej,ale myślę,że idzie ku lepszemu.Najgorsze jest to,że na każdy antybiotyk jest uczulona,... X Globusiku,a jak Ty się czujesz??? Luna,Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko Marylko , Lunka witam Was. Dziękuję za kawę. x Jedyneczko Potrzeba troszkę czasu a zdrowie się poprawi. TAK BĘDZIE. x Katar zupełnie nie minął ale jest lepiej. Jestem jak Pinokio mam czerwony nos. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. Jedyneczko jak mówi Globusik, może mamka potrzebuje trochę więcej czasu na wyzdrowienie. Globusiku cieszę się ,że mikstura choć trochę pomogła. Marylko może nie mam więcej roboty, ale p. babci pomieszało się w głowie. Opowiada o przeszłości i wszystko jej się miesza. Wczoraj pytała się mnie ile rzeczy w sklepie sprzedałam. Kto pracuje ,że ja do niej przyjechałam i takie tam. Pozdrawiam i wyruszam za chwilę do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Mogę wreszcie dziewczyny się uśmiechnąć:-) Luna,a co z Tobą??? Lepiej się czujesz??Jak sobie dajesz radę?? Mam nadzieję,że zaplanowałaś już wyjazd..... X Marysiu co tam u Ciebie?? powrót za dwa dni??Już sobie wyobrażam,jak tęsknisz do domku:-) Z marszu pewnie do Fr?? X Globusiku mam nadzieję,że grzecznie siedzisz w domu:-) Ty też zdrowiejesz,cieszę się!!! X A mój młodzieniec student zaczął brać słoiki:-) Znudziło się już mu kucharzenie....zresztą ma dużo nauki (tak się tłumaczy) Ja tam z całą przyjemnością pakuję mu swoje domowe.... X Zepsuła się mi pralka.Czekam na diagnozę a potem szybka decyzja.Jeżeli nie da się naprawić programator,kupię nową. Wydawało się mi,że ma ze 2 lata,okazuje się,że 6.To i tak nie dużo .poprzednia miała 18. Ot takie tam.... Hej.Zostawiam herbatkę z dzikiej róży....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko jestem na herbacie przez Ciebie przygotowanej:) TO JA TEŻ SIĘ UŚMIECHAM:) A wcale nie !!! poszłam w długą. Może lepiej gdybym siedziała w domu:) ...posiałam ulubioną siateczkę , a w niej taki mały ...żupanik...:) tez ulubiony. Czy wiecie co to jest żupanik???? nie wiem czy to nazwa prawidłowa ale ja nazywam tak takie tyci kamizelki:D jak go zwał tak go zwał ...żupanik przepadł razem z siateczką:) jednak nie smucę się tym ...żaden problem. x Lunka zupełnie serio ... ta miksturka jednak zrobiła swoje. Nawet nos nabiera właściwego koloru. Na wszelki wypadek przepis wzięła tez "B". Jest przeciwniczką wszelakich tabletek.... jeśli leczenie to tylko domowymi sposobami. Dzięki Lunka. x Marylko przy pakowaniu w powrotną stronę sprawdź czy wszystko zabrałaś:D x Miłego i spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki. Zapraszam na obiad. Naleśniki nadziewane mięsem mielonym z papryka i pieczarkami, zapiekane z tartym serem. Globusiku nie ma za co, ja tez często się leczyłam ta miksturą. Zawsze mi pomagało. Tylko że ja , piłam bardzo gorące, potem występowały na mnie siódme poty i po chorobie. Jedyneczko odetchnęłam razem z tobą. wyjazd zaplanowany na 10 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki. Luna pyszności u Ciebie:-) Odzyskałam apetyt,wpadam na te naleśniki:-) Co do tej miksturki,to też spożywałam kiedyś....ale imbir mam zawsze pod ręką.. Globusiku i widzisz??? same straty:-) A jaka pogoda u Was?? U mnie cały dzień mży,ale nadal ciepło. X Zaraz zamykam i pędzę.Mama zamówiła sobie kromkę chleba z masłem i solą:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale dobrze trafiłam . Chwytam za naleśnika. Kolację mam z głowy. Jedyneczko powraca apetyt a to znak poprawy zdrowia. Bardzo się cieszę z tego powodu. x Lunka Bardzo dobrze ,że nie zwlekasz! te plany muszą wyjść na dobre. x U mnie dzień bardzo ciepły .Chwilami pokazuje się słońce. Deszczu brak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Autorka ..Barbara Ponikarczyk x KOŁYSANKA x Popatrz za oknem już noc zapadła. W kątach pokoju czai się mrok. Na parapecie cisza przysiadła Wsłuchana w czasu miarowy krok. x Granatem nieba wielki wóz płynie Załadowany tysiącem snów. Księżyc czarodziej siadł na kominie I kołysankę nuci bez słów. x Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka koleżanki. Zawiozłam chleb z masłem i solą i galaretkę z kurczaka:-) Dwa gryzy,ale dobre i to....siedziała,aparatura odłączona,kryzys minął....uśmiech na twarzy i śledzia chce:-)To ciśnienie jakie miała???80/38,potem 200/120,.... Panie leżące na sali mówią mi ,że ma zachcianki ...:-D X Pralka naprawiona!!!Jeden cały cykl byłam przy niej,łazienka lśni tak przy okazji.... X Dobrej nocy Wam życzę.Bądźcie zdrowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Po omacku wchodzę do wagonika i po cichu przygotowuję kawę, herbatkę! Jedyneczko mama to silna kobieta. Jak ma zachcianki to będzie dobrze. Globusiku teraz ja potrzebuję imbiru, gardło mam zawalone. Marylko czy jesteś już w domu? Dziś moja babcia wraca do domu. Zaczynam nocne zmiany. Dziewczyny wczoraj oglądałam film ,, Skazany na bluesa" bardzo mi się podobał. Oglądałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna.Dziękuję za kawę. Zaspałam dzisiaj.... Nie chorujcie babki!!! Luna kuruj się. Dobrego dnia koleżanki. Marysiu,nie odzywasz się,może jesteś już w drodze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem spóźniona. Wszystko to przez mgłę. Witajcie:) Piję kawę zjem rogala z masłem i do roboty. x Lunka wierzę,że imbir Ci pomoże. Rzeczywiście rozgrzewa i to bardzo. x Jedyneczko pozdrawiam Mamkę, jeśli się uśmiecha ...jest OK. x Marylko żegnaj Inowrocław , witaj domku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Kumpelki:) x Jedyneczko tak szczerze.....:) do zrobienia mam bardzo dużo:( ale najlepiej trzyma się mnie myśl ...oj tam to jutro!! ...jutro.... było bardzo dużo , a ja dalej mówię jutro . Na sercu mi leżą okna. Pogoda dobra należało by umyć. OJ TAM:D ...jutro się zabiorę. No i z pisania wyszło ...masło maślane:) x Lunka Nie filmu nie oglądałam .Będę czuwać może będzie powtórka. x Pozdrawiam hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×