Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witajcie wieczorową porą. Globusiku,samo życie o czym piszesz... Miejmy nadzieję,że czas oczekiwania będzie krótki. Ja rozruszałam się przed południem:-) na krótko niestety... X Marysiu obyś nie załapała infekcji od Fr..no i biedny ten kręgosłup... Po pracy wyruszyłam na marsz...pogoda sprzyjała,chociaż ta ciemnica straszna,za daleko się nie oddaliłam bo strach samej po nocy się błąkać:-( Ale powietrza troszkę załapałam... X Luna mam nadzieję,że szczęśliwie dotarliście ,masz już wyznaczone terminy?? Pozdrawiam Cię i trzymamy kciuki!!! Dobrej nocy koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Babki. x Zgubiłam godzinę:) znowu się spieszę. Jedyneczko dzięki za kawę wypijam w pośpiechu:) x Dobrego dnia i do zobaczenia później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na obiad: roladki z szynki. ziemniaczki i surówka z ogórka, marchewki i papryki. Ale jestem głodna! Wpadnę póżniej, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko! Bardzo chętnie zjem z Tobą. Co prawda wcześniej jadłam zupę ..NIC:D / ma jej wystarczyć na trzy dni / ale wiadomo jak to jest ...nic kalorii i głód dokucza. Zakałapućkałam się dzisiaj i z niczym nie mogę zdążyć.Jutro:) zapowiada się podobnie. Na ulicach korki. Na 8 grudnia przewidziane jest otwarcie mostu. Prace trwają na okrągło, ulice pozamykane i przez to korki jeszcze większe. W sklepach już wystrój świąteczny. OOOOO Matko !!! jak to wszystko GNA!!! czy u Ciebie też taka gonitwa. x Jedyneczko Czy również stoisz w korkach???? i nie dojechałaś do Stacyjkowa??? x Na przekór gonitwie spokojnego wieczoru Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór koleżanki. Nie u mnie korków nie ma Globusiku.Po pracy pojechałam do mamy i tak czas szybko zleciał.... X Marysiu,ale wypasiony obiad masz:-) Pachnie w całym Stacyjkowie:-) Oczami się najem,jakoś z jedzeniem ostatnio jestem na nie!!! Oczyszczam się grejpfrutem:-) Dzisiaj mama miała swój gorszy dzień,wysłuchałam wszystkie jej żale:-( Gdyby ona zechciała gdzieś do ludzi wyjść.... Załapałam się na kawałek Bonanzy:-D X Lunka nie odzywa się,ciekawa jestem co tam u niej?? Oby wszystko co najgorsze miała już za sobą!!! X Dobrej nocki koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem:-) Zastawiam stolik:kawa,chrupiące rogale,chałka z twarożkiem .. Częstujcie się i nabierajmy sił na dzień dzisiejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam .Jedyneczko dziękuję za kawę. x Marylko,Jedyneko sprawdźcie pocztę , wiadomość od Lunki. Zaraz wyślę drugą część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem ponownie. Mgła wydłuża podróż do Stacyjkowa i nie dodaje energii ale trzeba sobie jakoś radzić. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Tobie również dobrego dnia. X Luna dziękujemy za wiadomość.Myślami jesteśmy z Tobą!!! Trzymaj się i nie poddawaj!!! Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kukam do Wagonika. Dzień dobry. Kawa czeka. x Mam zawaloną głowę myślami. Znowu sprawa się rozbija o prezent ...... co kupić na dwudziestolecie ślubu. Proszę o podpowiedź :) x Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem na kawie Globusiku,dziękuję. A to zadałaś pytanie....Włączam myślenie:-) X Jaki fajny rześki ranek 3 stopnie ,ale bezwietrznie. Ruch u mnie dzisiaj:-) Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj. U mnie również ruch. Pozmieniały się plany. Miałam jechać z "B" na pierwsza rehabilitację. NIC Z TEGO!!! jest zakatarzona :( pozostało mi krzątanie w kuchni. Pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej po południu. Jedyneczko! Jesteś niesamowita. Nie zdajesz sobie sprawy jaką cenną dałaś mi podpowiedz. Zupełnie ale to zupełnie nie pomyślałam o tym . Bardzo Ci dziękuję. Po niedzieli wyruszę w długą do kwiaciarni. Jeżeli chodzi o prezenty przeważnie skupiamy się na jakichś ...przepraszam:) ...skorupach... /filiżanki ,spodeczki ,łyżeczki do cukru itd./ Wiem ,że Jubilaci baaaaardzo lubią kwiaty a drzewka nie mają. No to jedną myśl mogę zamknąć w szufladzie:) x Drugą zamknę po 17tej ..... ubezpieczenie mieszkania! na szczęście facet o tym pamięta tyle,że za pamięć:D trzeba płacić:( x Dzień dzisiejszy przeleciał mi przez palce.Nie panuję nad czasem.Ponieważ ciemno od rana po południu tym bardziej wydaje mi się ,że jest co najmniej godzina 17ta. Ale cóż listopad ma swoje prawa. Jedyneczko zbliża się weekend będziesz miała Rodzinę w komplecie???? x Marylko! pozdrowienia dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku.Ciesze się,że mój pomysł Ci się spodobał. X Młody przyjechał wczoraj,zaraz wyrusza w odwiedziny do swojej "koleżanki" tym razem kolej przypada na odwiedziny u niej:-) Trzymają się twardo harmonogramu:-) Raz u nas...raz u niej... X Do starszego przyjechała też "koleżanka" szuka mieszkania w B i pracy.... X U mnie już ciemno,za chwilę zamykam....w piekarniku dopieka się babka ziemniaczana mam i dla Was:-) To na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! rzeczywiście Komplet domowników iiii goście:) Ja tez tak mam, że mówię "koleżanka":D wnuka!! a do babki chętnie się dosiądę. Ja zrobiłam zupę ..dyżurną , jaką???? wiadomo pomidorową:) jutro dalszy ciąg gotowania , będzie pieczyste! i dość , dość ma wystarczyć na cały tydzień:) x Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja też Globusiku ubezpieczam mieszkanie... Nie zdążyłam w tamtym roku zgłosić zniszczeń daszku,sople spadały,zostawiły dziury...na zgłoszenie są dwa tygodnie,trzeba udokumentować zdjęciami itp....dalej ubezpieczam,ale nie wiem czy to ma jakiś sens?? X Cisza w domu,wszyscy porozchodzili się ,a ja pichcę i szykuję się do dnia jutrzejszego:-) Pralka wiruje i tak w kółko Macieja:-) Muszę się pilnować,żeby nie zasnąć o 21,ponieważ szybko się wysypiam i od 3 nad ranem koniec spania:-( Sen przychodzi przed pobudką.... X Marysiu co u Ciebie??? Luneczka pozdrawiam... Śpijcie długo i spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Wiatr wiał mi w plecy szybko dotarłam do Stacyjkowa. Wypijmy kawę. Sobotę biorę na przeczekanie. Chłodno i wietrznie. x Jedyneczko też stawiam sobie pytanie czy jest sens ubezpieczać ale dla robimy to dla uspokojenia własnego sumienia. Mieszkając w bloku wszystko może się zdarzyć. Na szczęście ODPUKAĆ dotychczas była cisza oby tak dalej. x Lunka czekamy na Ciebie ❤️ x Spokojnego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Zaspałam dzisiaj,wstałam o 8,30. Dobrze,że mam blisko.Wyglądam za okno,patrzę na drzewo i widzę,że u mnie też nieźle wieje.... Pijmy więc w zaciszu i ciepełku kawę... Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko Spokoju na cały dzień Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak minął dzień?? Szybko!!! Marysiu gdzieś nam przepadłaś:-( Pozdrawiam!!! Luna spokojnej nocki jesteśmy z Tobą!! Globusiku Tobie również i wszystkim.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko Hej. Nocka minęła szybko za szybko:) Jeszcze jestem zaspana. łyk kawy dobrze nam zrobi. x Wyobraź sobie,że wczoraj zaczęłam przeciwdziałać katarowi.Co prawda jeszcze nie dopadł mnie na dobre ale czułam,że coś się szykuje. Dzisiaj niby lepiej a jak będzie to się okaże. Do tego wszystkiego mam gwoździa w głowie:D znajoma chce mnie wyciągnąć do kina na film ..Papusza.Tak mi się nie chce wychodzić. Za oknem wiatr i mżawka. x Babki wszystkim spokojnej i ciepłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Za szybko leci czas. Nawet nie zdawałam sobie, że tak długo nie zaglądałam do Was. Moja synowa była 4 dni w szpitalu. Po pracy miałam też obowiązki w domu, trzeba było zajrzeć do syna i wnuka, jak sobie radzą. Młodszy syn wlazł na gwóżdż na budowie. Jednym słowem ciężki tydzień. Wczoraj i dziś nadrabiałam zaległości w domu i odpoczywałam. Pozdrawiam Kobietki. Luna trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam się z Wami koleżanki poniedziałkowo. Parzę kawę,zapraszam.. Marysiu,same biedy:-( współczuję.Tak to jest ,że kłopoty parami chodzą.... X Globusiku,mam nadzieje,że nie dasz się przeziębieniu!!! Wybrałaś si.ę do kina?? X U mnie przez trzy dni "pełna chata" Wczoraj wieczorem porozjeżdżali się młodzi i teraz jest pusto,ale tak też lubię:-) Dobrego tygodnia!!! Luna pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko! Witaj Marylko. Znowu poniedziałek. Zasiadam do kawy wypijam i wychodzę. x Marylko! Nie wiem skąd się biorą zaległości w domu. Niby na bieżąco się krzątam a zawsze coś nade mną wisi :) Dzięki za @ pozdrawiam. x Jedyneczko za wcześnie nie mówię ..hop... ale chyba nie dałam się katarowi. Oby tak było. x Babki tak byłam w kinie. Jeżeli nie zobaczcie filmu nie wiele stracicie. x Pozdrawiam i do zobaczenia później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wieczorem. Jedyneczko niedobry miałam poniedziałek:(....są takie dni w tygodniu,że nic się nie układa...prawdziwe te słowa piosenki. Ale nic to ...jutro będzie lepiej ...to też słowa piosenki:) x Jestem chyba wilkołakiem. Pełnia księżyca ma na mnie zły wpływ. Dobre sobie , najlepiej przyczyny szukać wszędzie tylko nie w tym ,że SKS:D Jak Tobie minął dzień??? x Lunka , Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. No cóż są takie dni w tygodniu...tylko zaczęłaś od poniedziałku:-( Oby jutro było lepiej.Z tą pełnią to coś jest na rzeczy:-) Mam problemy ze spaniem podczas pełni,często się wybudzam. Dzień mi minął szybko.Po pracy poszłam się przejść i poprawiłam sobie humor:-) Zaszłam do takiego jednego sklepiku z chińskimi drobiazgami i kupiłam Mikołaja,który siedzi na bujanym fotelu i gra na saksofonie:-) podczas grania fotel się buja ,a on do tego przytupuje sobie nóżką:-D Cudny!!! X Ziąb na zewnątrz,szykuję się na legowisko:-) Pozdrawiam Was koleżanki i spokojnej nocy życzę.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×