Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hejka. No Globusiku,mam nadzieję,że odpuściłaś te okna!! Po co się tak forsować przy chorobie???? Moja pani sąsiadka zawsze powtarzała,że z brudu nikt nie umarł:-) Chociaż była bardzo pedantyczną osobą... X Odpuść Globusiku!! Remontują blok mojej mamy.Budowlańcy nie zdążyli jeszcze folii pozrywać,ona już okna szorowała.W domu i na klatce,a było tak zimno....i doigrała się:-( Przyjechałam niedawno ze szpitala.Bardzo osłabiona i znowu zaczyna gorączkować....ale wygląda o niebo lepiej..Przebadana jest bardzo dokładnie,nic groźnego nie wykryto. X Luna ściągnęłam dzisiaj Twój wczorajszy obiad:-)Chłopakom bardzo smakował.Do farszu nie dodałam pieczarek,taki raczej bolognes.. Spokojnej nocki na dyżurze!!!Pani babci się poprawiło,czy dłużej nie może być w szpitalu?? X Marysiu Pa,śpijcie spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny jestem w domu, babcia nadal w szpitalu. Wczoraj mówili ,że dziś do domu, jednak jeszcze robia badania pod kątem Parkinsona. Nic dychnę trochę. Jutro mam dyżur od 10 do 12 i od 16 do 18 tej. Jedyneczko cieszę się ,że i ja czasem jakiś pomysł z obiadem podsunę. Globusiku nie forsuj się okna nie uciekną, zostaną na miejscu i będą czekać. Moje też nie wyglądają dobrze. Marylko dojechałaś szczęśliwie? Na jutro potrzebuję pomysł na obiad najlepiej z mięsem i szybki. Podajcie jakiś plisss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wyrzuciłyście Laurę i Lidię ??????????????????? Jesteście po prostu niekoleżeński! Oj,nieładnie egoistki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna . Jak szybki i z mięsem to schabowe:-) Tłuczesz,panierujesz i na patelnię!!! Nie znam szybszego:-) Z mielonymi to trochę fatygi,Chyba,że lubicie drób.Też szybko. Wystarczy udka wcześniej natrzeć przyprawami i do piekarnika,razem z ziemniakami.Ja mam na jutro jeszcze naleśniki i kapuśniak. X Pani Babcia zostaje....ile ma lat,jeśli mogę zapytać?? Tak z ciekawości pytam. Na sali z moją mamą leży 82 letnia pani.Jestem pełna podziwu.Jest tak komunikatywna,mądra i chciało by się do niej przytulić....Tyle mądrych słów od niej usłyszałam... Kupiłam jej dzisiaj pidżamkę,o której tak sobie zagadnęła czy była by możliwość?? Jej wdzięczność??? Nie da się opisać,tyle radości jej sprawiłam.. Wzruszyłam się!! Dla mnie to takie naturalne,przysługa osobie potrzebującej....Dla niej to niespotykane:-( Mam teraz kłopot,zapłaciła mi zaokrąglając!!!(Nie mogę jej przekonać,że nie trzeba:-( X Dobrej nocy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jedyneczko ty ranny ptaszku. Kawa jeszcze gorąca, wypijam i lecę z piesem. Babcia ma 84 lata. Schabowe robiłam w niedzielę, odpadają. Pozdrawiam , wpadnę tu po powrocie ze szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Globusiku a gdzie ty się podziewasz? Nie byłaś rano na kawie! Jedyneczko u mnie też wieje, gotuje pomidorową. Dzis są urodzinki mojego wnusia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą.Wczoraj była awaria i nie miałam internetu... Dopiero włączyli.. Globusiku u Ciebie to samo??? X Dobrego dnia koleżanki. Lecę zaraz do dentysty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wszystkie takie zabiegane jesteśmy, ja już wróciłam od lekarza. Jem śniadanie, piję kawę i myslę od czego tu zacząć syzyfy. Myślami jestem już w pracy, aż się boję, dziś babcia wraca do domu. W szpitalu potrafiła nawet 30 razy dzwonić w nocy do pielęgniarek. Jak tak będzie w domu to długo nie wytrzymam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafeteria wywaliła globusa ;) livio pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem. Luna życzę spokojnej nocy!!! Moją mamę faszerują usypiaczami:-( Doktor powiedział mi dzisiaj ,że poprawa tak na 30% Oby zwiększała się........ X Ponoć bardzo ciepłe dni są...tyle widzę co przez szybę ...liście pograbiłam wczoraj,więcej nie spadnie,bo nie ma. W sobotę jak mi się uda pojadę na groby..... X Śpijcie spokojnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jedyneczko. Za kawę dzięki serdeczne. Nocka katastrofa, nie spię od 1. Pogoda, pochmurno i chyba będzie padać. Globusiku, Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laurę wywalili z wagonika,bo za dużo piła biedaczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem w domu . Zmęczona , ale szczęśliwa. Pozdrawiam wszystkie:) Miałam awarię kompa, padła bateria. X Pozdrowienia od Globusa. Ma zepsuty ruter . X Jutro napiszę więcej, muszę zrobić zakupy, w domu nie ma nic do jedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu:-) Fajnie,że już jesteś i wiadomość od Globusa.... Tak myślałam,że kompa padł..... Globusiku cierpliwości,jesteśmy tu:-) X Marysiu z niecierpliwością czekamy na wrażenia....Opowiesz?? Nie ma jak w domku..... Jak się czujesz?? to moje najważniejsze pytanie!!! X Dziewczyny tak sama z siebie wniknęłam w chorobę mojej mamy,wychodzi na to ,że to mononukleoza:-( Zasugerowałam lekarzowi,nie odpowiedział.... X Jest lepiej....dzisiaj siedziała na łóżku i humor jej dopisuje:-) Chce chałwę i śledzia:-D zawsze miała nietypowe zachciewajki:-) X Przyjechał mój student...nakarmiłam i pobiegł do koleżanki:-) Na studiach jest SPOKO!!! X Luneczka,wiem,że przed Tobą ciężka noc:-( Obym się myliła!! Marysiu, Globusiku Pozdrawiam!!! Livio,Dorka o Was też często myślę!!!!Pozdrawiam ,bądźcie zdrowe!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was w pochmurny poranek. Stawiam kawę na rozruch. Miałam w planach dzisiaj sprzątanie grobów,ale chyba nic z tego nie wyjdzie,zapowiada się na deszcz.... X Dobrego dnia koleżanki. Luna jak nocka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Jedyneczko za kawe dziękuję, coś mi muli net. Wiesz z zasady lekarze nie lubią, jak im się coś sugeruje, może wezmą pod uwagę to co im powiedziałaś. Student zadowolony a to najważniejsze. Marylko wpadaj i opowiadaj. Jestem zawalona Syzyfami, piorę firany i zaczynam myć okna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna:-) Tak brakuje mi wolnego dnia,żeby dokładnie dom ogarnąć... Dzisiaj w pracy ruch...związany jest ze zbliżającym się świętem. X Dziewczyny dzisiejszej nocy cofamy zegarki,nie zapomnijcie:-) Jutro się wyśpimy!! X Nadal pochmurno,ale nie pada,jednak wybiorę się na cmentarz. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:D tak się z Wami witam. NARESZCIE jestem :D buszuję po Wagoniku ...szukam kawy . x No cóż niespodzianki się zdarzają nie koniecznie dobre:( ale nie ma tego złego żeby nie wyszło na dobre. Już jestem i mam nadzieję będziemy gaworzyć dalej. x Po przerwie pierwszy mój wpis. Poczytam Was i wieczorkiem napisze więcej. x Bardzo serdecznie Was pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w deszczową niedzielę. Nic to , ważne , że ciepło:) Oszczędność opału i środowiska. Jak w sanatorium? Zabiegi dobre, ale nastraszono mnie, że czeka mnie operacja kręgosłupa. Pożyjemy zobaczymy.Nie będę martwić się na zapas. Piękny park, smaczne jedzenie, opieka lekarska całodobowa.Mogę polecić to sanatorium. Ale reżim jest , 22 . oo w pokoju, sprawdzają obecność pielęgniarki. Nie wolno opuścić żadnego zabiegu, trzeba wtedy zapłacić za cały dzień pobytu. X Miłego dnia z uśmiechem koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babeczki przyznaje się bez bicia liściki przeczytałam po łebkach. x Jedyneczko najbardziej zapamiętałam życzenie Mamy ...chałwa i śledź:D to znak,że zdrowieje. OBY TAK BYŁO !!! Tak ...komputer padł ... ale co tam rozumiem go :) kiedyś musi odpocząć. x Lunka Jeżeli się potwierdzą przypuszczenia lekarzy to PB jest poważnie chora. Dla Ciebie większe obciążenie. x Dziewczyny jak z jednej strony lepiej to z drugiej gorzej. Samo życie:( x Marylko witaj w domu. Z tego co piszesz wnioskuję ,że trafiłaś w dobre miejsce. Szczegółów nie pamiętam ale ja również byłam zadowolona z pobytu z resztą wspominałam o tym wcześniej. x Piszesz ,że u Ciebie niedziela deszczowa. U mnie pochmurno ale bardzo ciepło 18 st na termometrze. Nie wieje / a tak czekałam na wiatr/ i nie pada. Ot taka cisza oby nie przed burzą. x Po przerwie nie potrafię opanować klawiatury. Ja jestem w swoim żywiole , bardzo lubię ...czas zimowy. x Życzę spokojnej nocy do jutra rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Globusiku jesteś!!! Awaria naprawiona z tego co widzę....Cieszę się,że prawie wszystko gra:-) Jesteś wreszcie!! X Po mimo tego,że czas na naszą korzyść tym razem,ledwo wyrabiałam się dzisiaj na zakrętach:-) przed zmrokiem tak uciekałam... Mamka czuje się naprawdę lepiej,wczoraj chciała okna myć w sali:-D to stały numer:-) Bardzo dużo śpi,nic nie dostaje na sen,myślałam,że coś jej tam podają...Panie z sali mówiły mi ,że przez sen podawała im dzisiaj przepis na sernik,koniecznie kazała użyć mas-miksu??? X Marysiu,jesteś już w domku,cieszę się,że pobyt wspominasz pozytywnie...Wnuki i cała rodzina pewnie przeszczęśliwi,że już jesteś....Jutro dyżur u Fr? Luneczka,co u Ciebie??Spokojnej nocy!!! Wszystkim Wam życzę,do jutra,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem,zapraszam na kawę i chrupiące pieczywo. Bardzo ciepło,lecz wietrznie,najważniejsze,że słoneczko się pokazuje. Zabieram się za koniec miesiąca,a Wam,życzę dobrego dnia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wczoraj nie miałam połaczenia z netem, chyba przez pogodę. Od wczoraj wieje jak w kieleckim na przystanku. Do tego deszcz. Globusiku masz neta, jakoś tak dziwnie bez ciebie było. Jedyneczko zaopatrzyłas nas w rogale i chałki , pychotka, dziękuję. Marylko kiedy wybierasz się do Franka? Zmarł Tadeusz Mazowiecki, dożył ładnego wieku. Pozdrawiam i miłego dnia. Dziś lepię ruskie pierogi, zapraszam na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do licha jak to jest. Znowu mam mało czasu. x Wpadam piję kawę jem rogala / Jedyneczko bardzo mi brakowało rogali , bułek i kawy/ i wypadam. Biorę w rękę ...kiecę...:D i lecę. x Mówię do zobaczenia. x Lunka T. Mazowieckiego zawsze darzyłam szacunkiem. x Marylko I coooooo???? dobre masz za sobą , czy już jesteś w pracuni. x Hejka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×