Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dobry wieczór. Ach te poniedziałki.. Rano urząd miasta , poczta i opłaty... Kasa z głowy:) A na przystanku kogóż spotkałam? Byłą koleżankę ! Udała, że mnie nie widzi ! X Jedynko po gościach fajnie jest odpocząć. Miłego wieczoru. X Globus samo wyjście z domu do kina się liczy. Jeszcze lepiej byłoby gdyby film był tego wart. X Luna pozdrawiam cieplutko. X Dobrej nocy dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie koleżanki. Jestem z kawą. Marysiu czymś musiałaś się narazić koleżance:-) Nie przejmuj się!! Globusiku Ty dzisiaj znowu w biegu??Jak samopoczucie?? Luneczka❤️ Dobrego dnia dziewczyny. Podnoszę roletę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam również .Piję kawę i myślę bo jestem myśliwym:) Jedyneczko Mikołaj fantastiko :) jak przystało na te czasy bardzo zajęty:) pilnuj go żeby nie wyruszył w drogę!! x Marylko! koleżance musiało się polepszyć:D x Lunka ❤️ x U mnie za oknem szaro. Powolutku ogarniam się i syzyfy czas zacząć:) x Pozdrawiam i miłego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku.Czyli dziś stacjonarnie spędzasz czas:-) Byłam już po rogale,troszkę za wcześnie jeszcze nie dowieźli.. Za to kupiłam na śniadanie wędzoną makrelę i chrupiący chlebek,zapraszam,będzie dzisiaj na tłusto:-) X U mnie pogodny dzionek,przez chmury przedziera się słoneczko. To na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! potrzeba mi kalorii i ...tłustosci :) ze śniadaniem trafiłaś! Wychodne również mam. Ostatecznie wybiorę drzewko i spokojnie osiądę w domu. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś pierwszy spacer z Fr. po chorobie. Pogoda taka sobie , wilgotna bez słońca i wiatru. Fr. zbierał kamyki ( kama) w jego języku i oczywiście trzeba było zabrać je do domu. X Dziewczyny wiecie , że na balkonie u mnie jeszcze kwitną pelargonie? Zostawiłam je, jak zmarzną, to wyrzucę. A na trawniku , dużo stokrotek.. Jaka anomalia w przyrodzie, cieszy oko:) X Globus zakupy zrobione? Drzewko bonsai - super prezent. Fajny pomysł podsunęła Ci Jedynka. X Jedynko smaczne śniadanie, a że tłusto? Zima idzie, będzie nam cieplej:) X ❤️ dla Luny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Uspokojona z przyjemnością zaglądam do Wagonika. Zakupy za mną. Jedyneczko bardzo mi pomogłaś. Dziękuję. Wtorek znacznie się różni od dnia wczorajszego.Oby jeszcze "B" wyleczyła przeziębienie . x Spokojnej i dobrej nocy do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko jak milo się spotkać na krótkie ble ble. x Tak zakupy zrobiłam i przyznaję,że sama jestem zadowolona. W domu w końcu zrobiłam zaległe pranie. Dzień zupełnie inny niż wczorajszy. x Marylko masz możliwość obserwować Fr. jak się rozwija.To fajne spostrzeżenia. Już zaczyna gaworzyć:) Dzieci dla mnie są najbardziej pocieszne jeśli zaczynają mówić ...po swojemu. Ja również dla Lunki przesyłam myśli. x Lunka ❤️ Pozdrawiam Cię Marylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Jestem i ja po spacerze,wieczór cudny.Globusiku,fajnie,że byłam pomocna:-) Mój student kupił takie drzewko swojej koleżance na 18-stkę.Bardzo mi się spodobał pomysł i teraz go sprzedałam:-) X Teraźniejsze maluchy różnią się od dawnych...Wyobraźcie sobie,że dzieciaki w wieku 7,8,9,,,lat nie wiedzą co to jest bilet.... Koleżanka z poradni prowadząca zajęcia logopedyczne opowiadała mi jak to się bawiła z maluchem na podst, historyjki obrazkowej...i należało odpowiedzieć "bilet".zadaje pytania pomocnicze: to co się kupuje w autobusie???cisza... Jak chcemy jechać pociągiem to co musimy mieć,żeby pokazać panu konduktorowi??? Cisza.... A jak idziemy do kina,to co najpierw kupujemy???? bez namysłu pada odpowiedź: POPCORN!!!! :-D Dobrej nocki koleżanki. Luna myślami dzisiaj przy Tobie jestem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Jestem na zwolnionych obrotach , liczę na kawę:) x Ha ha aż dłużej się zatrzymałam nad tym co napisałaś. Zapach popkornu czuje się w całym kinie. Dzieci do przedszkoli , szkół zawożone są samochodami. Bilet do kina zarezerwowany przez internet .Mama odbiera w kasie w ostatniej chwili żeby zdążyć kupić popkorn:D samo życie:) x U mnie pochmurny dzień nie napawa optymizmem. Mam wychodne może się rozruszam. x Pozdrawiam do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na szczęście kończy się ..rozlazły dzień ... spokojnego i miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
"Listopad" Z nocy na dzień coraz zimniej, pochmurniej z dnia na dzień, ogołocił, osierocił świat w tym listopadzie. Już na drzewach zgasła resztka liścianego złota, złota jesień utonęła w chlupoczących słotach. Już zasypia borsuk w borze, nasionka - pod ziemią. Nie ćwierkają senne świerszcze, w swych kryjówkach drzemią. Wszystkie barwy gdzieś przepadły niby kamień w studnię, by nie spotkać się przypadkiem z nadchodzącym grudniem. x autorka Lena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witam wieczorkiem.. Wiersz o listopadzie zgadza się z aurą... Nic to Globusiku,czas szybko płynie,a do maja tylko 161dni:-) X Dzwonił przed chwilką mój studencik mówiąc mi,że tak sobie dzwoni bo pewnie za nim tęsknię:-) No pewnie:-) Ustaliliśmy menu na jego przyjazd,czyli standard "schaby"Pewnie dziecko głodne:-( Tak prawdę powiedziawszy to buzia mu mocno się zaokrągliła:-) Mam robotę na długi wieczór.Będę łupała orzechy włoskie,skorupki już suche,można "tłuc" :-) Może macie jakiś szybki sposób?? Ja to młoteczkiem takim małym...Orzechów mam mnóstwo,w tym roku drzewo obrodziło,będę miała się z kim dzielić:-) X Marysiu jak Tobie minął dzień??Synowa już w domku?? Pozdrawiam. Lunka buziaki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko! Też łupię młotkiem bywa,że walne się w palec:) ostatnio kupiłam grzybka z dziurką w ogonku na orzecha i trzeba było wihajstrem kręcić:) było to nawet dobre! grzybek bardzo się podobał wnusiowi "B" więc mu oddałam. Jedyneczko dla młodszego wnuka również poza schabowymi nie istnieje. Ma to po babci , ja tez nie pogardzę:) x Jutro osiądę w domu. Zrobię wyskok po zakupy i resztę dnia spędzę w kuchni ...garnki opustoszały. w piątek przed uroczystością będę robić siebie na ..ubustwo:D:D.. Miłego wieczoru Paniusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Ciągle chce mi się spać. Czym więcej kawy piję, tym bardziej. Może niskie ciśnienie? Albo listopad, brak słońca. X Synowa już w domu, miała usuwany guzek w piersi. Wyniki za 2 tygodnie, mam nadzieję, że będzie okej.Czuje się dobrze. X Kupiłam dziś dobrą herbatkę lipton : marakuja z maliną. Zaparzę dzbanek dla Was . Pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:) tak dobrze mi się pisało i nagle dopadła mnie ..zwierzyna:).. czego chce???? Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Marylko jeszcze słówko do Ciebie. MUSI być dobrze i tak będzie. Herbatka nie pogardzę.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globus:) Minęłyśmy się w drzwiach. W sobotę też będę się robić na bóstwo :D W niedzielę idę do restauracji na obiad. Zaprosiła mnie ciocia , ma 90 urodziny. i jest samodzielna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie koleżanki. Siedzę tu już od godziny,ale nie chciałam Was budzić. Dzisiaj spałam szybko i się wyspałam:-) Piszecie,że imprezujecie w sobotę?? Super:-) Marylko pełna podziwu jestem dla cioci:-) Zostawiam kawę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry.Czwartek zapowiada się pod chmurką i parasolem. Jedyneczko dziękuję za kawę. Niby jestem wyspana :) ale kawy nigdy za wiele niech pobudza do życia. x Marylko! 90lecie ..... ciocia jest wybranką losu. x Lunka❤️ x Dobrego czwartku i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zapraszam na biły barszcz z jajkiem , ziemniaki , pieczoną karkówkę i ogórek konserwowy ...własnej roboty. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego mój pies szczeka jakoś tak hój,hój,ch*j

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Po powrocie z pracy , poszłam spać. Ta ciemnica na dworze mnie wykańcza. Globus , ale smaczny obiad zrobiłaś. Chyba na dwa dni:) Jutro wpadnę do Ciebie, poczęstujesz? Jedynko dzięki za poranną kawę. X Kaja śpi, syn już też. Co się dzieje? X Zyczę Wam dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×