Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość sollka
jaki on jest cudny w tych oczach:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Dziewczyny zaparzam kawę i stawiam chrupiace cieple bułeczki z masłem i dżemem. To tak na osłodę dzisiejszego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę i ciepłe bułeczki z dżemem. To tak na słodki początek dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaś awaria i pożerało mi liściki. A teraz nawet dwa się pokazały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Ja pisałam po południu ale nic się nie wkleiło:( Teraz też nie mam pewności,że się uda,ale spróbuję;) Wczorajszy dzień spędziłam przy robieniu blutki(czarny salceson) Mam 15 słoików i wyszedł bardzo smaczny:) Przesyłam każdej do posmakowania;) Dzisiaj natomiast zrobiłam 10 kg buraczków,bo moja rodzinka je uwielbia:D Za to jutro,dzień poświęcam sobie...mam dość gotowania:P Zostawiam gorące pozdrowienia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Czesc dziewczyny, byla jakas awaria w kafeterii, ale chyba juz dobrze. 123 -przy okazji przesluchalam wczoraj wiekszosc piosenek 123 na YT. Plyte zostawilam niestety w Polsce. Fajny wieczor. Ime - jak robisz buraczki do sloikow? Przedwczoraj znow rozgrywka bilardowa: przegralam, tym razem o niewolnictwo na caly dzien. Tylko nie wiem, na ktory. Pozdrawiam Was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry. Zapraszam na kawkę i herbatkę. Za oknem jeszcze ciemno. Sollka masz rację, nic nie dało się wpisać, kafe miała awarię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Wczoraj udało mi się tylko hejka do Was krzyknąć i tyle w temacie... Luna,dzięki za kawę.Popijam małymi łyczkami,żeby starczyło na dłużej:-) Ime,ależ smakołyków narobiłaś,zabieram kilka słoików do wagonika;-) Sollka:-D albo opony zimowe,albo nici z niewolnictwa:-) Super fant:-D Globusiku,wchodź,już drzwi otwarte. Marysiu,co u Ciebie?? Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Brr przymroziło trochę u nas. Moja piesa cała się trzęsła, nie chciała iść daleko na spacerek. Ime jej ale z ciebie kucharka, tyle smakołyków zrobiłaś. Dziękuję za słoiczek. Jedyneczko co u ciebie? Dalej tak zimno? Globusiku, Marylko zapraszamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Straszna zamieć z opadami śniegu.-16 stopni. Kładę się spać o 20-stej jestem tak przemarznięta... Luna niestety,w końcu zima dotrze do Ciebie.. Trzymajcie się cieplutko.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie nie miałam kafeterii. Poczta nie wysyłała listów. Pisze na próbę. x Do zobaczenia po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mroźny i wietrzny poranek Sollka Buraczki robię z octem,pieprzem,vegetą,trochę cukru i dużo cebuli:) Nie lubię z cytryną a tak robi moja teściowa:( Lubię gotować ale czasami mam dość;) Jedyneczka ma rację;) Opony zimowe ale to już!!! Marylko,luna,globusiku❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Imme. Widzę,że u Ciebie też ostra zima.Jeszcze parę dni... Co do gotowania to powiem Ci,że uwielbiam gotować,ale czasami też mam dość!!! Idę wtedy po gotowce. Teraz jestem na etapie wypiekania ciasteczek.Wczoraj piekłam z sezamem,dzisiaj owsiane ze śliwką suszoną... (na zapleczu w pracy mam kuchnię) oj zapach roznosi się po okolicy:-) Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wczoraj wysłałam 3 listy, żaden nie doszedł.. Śnieg pada już trzeci dzień , ślisko i wieje. Gotuję grochówkę. Dzięki Ime za czarny salceson:) Jedynko podrzuć ciastka do Stacyjkowa:) W poniedziałek wybrałam się z siostrą do kina na film "Sierpień w hrabstwie Osage". Wspaniała obsada aktorska, ale film trudny, skłania do przemyśleń . Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Marysiu. Grochówka, dobry pomysł na obiad.Ciasteczka stoją na stoliku,częstuj się. Moje kino zamknięte z powodu remontu.W grudniu miał się skończyć,ale niestety... Nadrobię zaległości w nowym kinie... X Zabieram się i ja za gotowanie.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie:) x Najpierw napiszę liścik , a później przeczytam. Otóż wczoraj walczyłam jak lwica z kafeterią. Napisałam epistołę , która poszła w eter.Możecie sobie wyobrazić jaka byłam zła:) x Ime do Ciebie napisałam , że nie znalazłam zdjęć z połowów:( odpowiedziałam też na pytanie o jakim ..klubie ...piszę. Stacyjkowo, Wagonik , Klubik to wirtualne miejsca w których się spotykamy:) na kawie,herbacie , rogalikach i ble ble. KLUB ... TO MY!!!!:D. x Sollka Ciebie pytałam czy lubisz i słuchasz muzyki jeśli tak to będziemy grać ile tylko się da:) x Jedyneczko Tobie chciałam pomóc w porządkowaniu papierków , przecież koniec miesiąca! x Marylko do Ciebie wpraszałam się na ciasto:) x Lunka pytałam czy stan na ..NIE ..już minął?:) x To wszystko było wczoraj. Dzisiaj zmusiłam się i poszłam do doktora. Uporczywy kaszel tak mi dał do wiwatu ,że poszłam po poradę. Porada zakończyła się przypisaniem antybiotyku:( ale z dwojga złego niech już będzie. U mnie zima trwa. Mróz i do tego wiatr:( x Jedyneczko ile to jeszcze zostało do maja ??:D x Pozdrawiam i idę Was czytać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No przecież ze Stacyjkowa wyjść się nie da. Tyle dobroci. Ime salceson bardzo smaczny, Jedyneczko ależ Ty wymyślasz!! co za fajne ciacha:) Marylko zupa prawdziwie zimowa , super. Lunka co Ty dostarczysz na dzisiejszy wieczór. x Postanowiłam nie wychodzić z klubu. Zostaje na wieczór i noc. Rano odśnieżę dojście i będę na Was czekać. x Do uzdrzeni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Ja wczoraj też z uporem maniaka pisałam liścik,za liścikiem. Jakież rozczarowanie było jak nie dochodziły:-( Mam nadzieję ,że usterki naprawione i liczę na lepszą jakość!! Myślałam,że coś przeskrobałam,że mnie nie wpuszczają:-) Kuruj się!! oby antybiotyk zadziałał. X U mnie wieje strasznie!!Do maja 91 dni;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Jak tam dzien mija? Nie zamarzlyscie? Moja pierwsza kawa dzisiaj. Zapraszam na sernik. Mam napiety plan dnia, nie zawsze te plany realizuje, ale dzisiaj sie postaram. Dzieki za zwrocenie uwagi na kolejnosc - no tak, opony maja byc. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
A to milo, ze jestescie teraz. Kiedy pisalam poprzedni mail, myslalam, ze sama siedze z kawa, a tu prosze :-). Tak, muzyka jest niezbedna do zycia:-). Ostatnio Melody Gardot http://www.youtube.com/watch?v=_XDL1jvHFsc Troche smutne, ale ladne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soolka witaj. Piękny utwór,aż ciary po mnie chodzą:-) Dzięki.Przesłucham na spokojnie. Dobrego dnia Ci życzę.Pa.Częstuję się sernikiem.Sama robiłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
A tutaj tez taki, ktory lubie http://www.youtube.com/watch?v=Kmc1XN3iVVc Sernik jest kupiony przez mojego M. - czemu mamy nie zaszalec - powiedzial - I zaszalelismy, bo jest to zestaw az czterech rodzajow: z czekolada, truskawkowy, karmelowy z orzechami I zwykly. Lubie piec I juz sie napalilam na karmelowy z orzechami. Ale to za jakis czas. Niedlugo chce natomiast upiec tort orzechowy, taki prawdziwy tuczacy I pyszny. Nigdy nie pieklam, a M. co jakis czas tesknym wzrokiem patrzy na orzechy I na mnie. A ze niedlugo ma urodziny wiec w koncu zmobilizuje sie I upieke. Szukam dobrego, sprawdzonego przepisu. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dorzucam do tych wszystkich dobroci sałatkę jarzynową i tą z fasolą. Już nie pamiętam która tak z was się nią zachwycała. Częstuje się wszystkim po kolei i od każdej. Ale rarytasy. Zimno się zrobiło, ale na sobotę ma przyjść do nas deszcz. Sollka muzyki posłucham na spokojnie. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sollka zajrzyj na stronkę Smaker.pl maja tam fajne przepisy. Ja dość często tam zaglądam i korzystam z tych przepisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Wcześnie wstałaś.Dzięki za kawę. -22 mróz,a do tego silny wiatr...Zapowiadają,że to już ostatni taki mroźny dzień. Sollka pięknie zagrałaś nam dzięki. Dzisiaj mam papierkową robotę,koniec miesiąca.Najpierw zajrzę na stronkę,którą Luna zapodałaś;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej , dzień dobry. Dziękuje za kawę. x W Wagoniku na tyle dobrze mi się spało ,że zaspałam. Lunka dobrze,że zakukałaś:) x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×