Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Hej Jedyneczko na szczęście antybiotyk chyba działa bo czuje ulgę. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Jestem z zielona herbata:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie kobietki zapraszam na mojego bloga :-) www.kuchniaipodroze.blogspot.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Sollka:) dziękuję za herbatkę. Z reguły piję dużo płynów, a przy antybiotyku jeszcze więcej. Wszystko co napotkam wypiję:) Herbatę zieloną lubię ..piję po woli i delektuję się jej goryczką. Tak nieśmiało pytam:D czy załapie się na kawałeczek sernika???:D dla mnie jest to najsmaczniejsze ciasto. x Ponieważ mam .....zom.. zakaz opuszczania mieszkania:D podgoniłam syzyfowe prace. Jest mi lżej na duszy. x Ime, Lunka , Marylko , Jedyneczko , Sollka ciepłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Weszlam na smaker.pl I spedzilam tam z pol godziny co najmniej. na pewno cos wybiore. Dzieki. Globus: sernika zostalo jeszcze dwie porcje - czekoladowy i z truskawkami. Mozesz wybrac, a najlepiej zjedz dwie. Nie mam wagi, ale zauwazylam jakies zmiany wiec wczoraj przymierzylam sukienke, ktora nosze, gdy mam figure ok. Suwak w zaden sposob nie da sie zapiac! Niestety czeka mnie chudy miesiac:-(. A tort w planie:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Zapraszam na kawę. Sollka ,całe szczęście,że moja jutrzejsza kreacja nie ma zamka:-) Coś mi się też przybrało :-( To wszystko przez zimę !!! Pozdrawiam Was koleżanki,dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam . x Jedyneczko dziękuję za gorącą kawę. Za oknem wieje i mrozi. Jutro masz Przed Tobą weselisko:) Wyglądaj mnie wpadnę w ..pitasy....:D na jednego. Póki co już Cię widzę w ferworze przygotowań. x Sollka dziękuje mam słodki poranek:) zjem sernik do końca nawet okruszki. Nie przejmuj się na wiosnę figura wróci do normy:) x Pozdro dla wszystkich Pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
;( jeszcze śpię ...przed Tobą jutro weselisko .... tak miało być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jedyneczko dziękuję za kawę. Nie tylko wam się przybrało, mnie też. Ale już cos z tym robię. Zajrzę na strony które poleciłaś. Pracujesz jutro? mam na myśli to ,że na wesele idziecie. Globusiku jak zdrówko? Marylko,Ime co u was? U nas lekki przymrozek. Pozdrawiam i dobrego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Luna. Jutro pracuję jak zwykle do 13-stej.Po pracy do fryzjera(za ścianą) także wszystko na miejscu:-) Luna ja też jestem przerażona nadmiarem kg.Nie jem kolacji,ostatni posiłek o 16-stej,jak mnie głód chwyta to jem pomarańczę,albo gruszkę. A Ty co?? na specjalnej diecie jesteś?? U mnie dalej mrozi.-16 w tej chwili i wiatr. W nocy budziłam się kilka razy,moje pianino pod wpływem temp. zaczęło strzelać:-( ale miałam stracha.... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Teraz zajrzałam na poprzednią stronę i Ciebie zobaczyłam. Wpadaj jutro Globusiku:-) zajmę miejsce... Jak zdrówko?? Dobrego dnia!! Imme,gdzieś nam przepadłaś.. Marysiu co u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Byłam w sklepie po chlebek. Pogoda taka , że psa by nie wygonił na dwór. Wiatr rzuca śniegiem po oczach. Globus kuruj się . Robię dla Ciebie herbatkę z cytryną i miodem. Jedynko baw się na weselu. Tańcz za nas wszystkie. Miłej zabawy. Sollka dzięki za muzykę.:) Luna zajrzę na stronę, którą podałaś. Zawsze można nauczyć się czegoś nowego. Ime co u Ciebie? Pewnie też pełno śniegu? Miłego dnia dziewczyny. A wieczorem zapraszam na drinka przy kominku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was,kochane Nigdzie nie przepadłam,to raczej mój net... Mamy coś z zasięgiem w taką pogodę:( Wieje niemiłosiernie,brrr;) Śniegu wcale nie ma tak dużo ale przy tym wietrzysku nawiewa go gdzie się da:( Globusiku,Ty chorutku,kuruj się❤️ Jedyneczko,miłej imprezy... Maria,wpadnę wieczorkiem na tego drinka:) Solka,wierzę na słowo,że muza fajna bo nic się da włączyć przy problemie z siecią:) Lunka🌼 Zdjęć nie wkleję bo też się nie da,ale chętnym podam gg,a potem inne namiary na mnie;) Pozdrowionka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Witajcje, na razie koniec z siedzeniem po nocach. Organizm sie zbuntowal i wieczorem zaslablam przed komputerem. Wczesniej bolala mnie glowa i uznalismy, ze lepiej zbadac, czy to nie maly wylew. Pojechalismy do szpitala. Okazalo sie, ze wszystko ok. , wiec po porocie znow siedzialam w nocy. Dzisiaj rano obiecalam M. (i sobie), ze bede chodzila spac przed polnoca i ogranicze kawe do jednej dziennie:-( Leczcie sie i bawcie i dbajcie o zdrowie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam z serduchem:) x Sollka Oj jej ale mnie przestraszyłaś:( Dziewczyno jasne ,że nie wolno tak często zarywać nocy. Odpoczywaj więc zregeneruj siły. Kontroluj też ciśnienie. Sollka ja jeżeli jestem niewyspana normalnie nie mogę funkcjonować. Odpoczywaj i wpadaj do nas o każdej porze dnia i nocy. Klucz zostawiamy pod wycieraczką. Na stoliku zawsze stoi termos z kawą. x Ime No popatrz jak mnie choróbsko dopadło. Akurat:D choróbsko tez ale to przecież ..SKS:D Dobrze,ze dotarłaś do klubu :) x Jedyneczko umowa stoi!!! zajmuj miejsce obok . W końcu może zaszalejemy w tym karnawale:) Teraz nie przeszkadzam Ci w przemyśleniach ..coby tu i jakby tu...:D x Marylko , Lunka przed tanecznym wieczorem dla treningu wpadam dzisiaj do Was.... tak na jednego:D x Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa stoi w termosie dla was, częstujcie się! Jedyneczko piję ten ocet jabłkowy i ograniczyłam żarełko. Jem dużo owoców.Miłej zabawy ci życzę Globusiku poprawa jest w zdrowiu a to najważniejsze. Po skończonej kuracji proszę wypróbuj ten ocet jabłkowy z miodem. Ime mamy swoje @ i tak się kontaktujemy po za forum. Marylko przegapiłam drinka u ciebie, szkoda. Sollka odpoczynek rzecz święta,sen, spacery i troszkę czasu dla samej siebie. Pomyśl o sobie trochę, nie można tak zarywać nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Lunka za kawusię dziękuję. Mam radochę temperatura tylko - 2 st. aż inaczej patrzę na świat:) Tak zrobię. Po skończeniu piguł muszę się wzmocnić. Jak widzę jesteś ...skowronkiem... raniutko witasz dzień:) x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane koleżanki. Zasiadam do szybkiej kawy,dzięki i lecę.... Witam w lutym:-) 89 dni do maja:-) Dzisiaj już troszkę cieplej,wiatr ucichł.Pędzę do sklepu.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj w tym bardzo szybkim dniu:D Przypomniałaś mi ,że to już luty:) biorę się za kartki w kalendarzach:) niech mnie nie mylą ,że jeszcze styczeń. Hej. Ime co zaplanowałaś na dzisiaj??? x Marylko jaki pieczesz placek??? x Sollka pozdrawiam , regeneruj siły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:D U nas w dalszym ciągu wieje strasznie:( Chciałam dzisiaj pojechać nad morze,zrobić kilka fotek...ale się chyba nie odważę.Jak u nas tak bardzo hula wiatr,to co dopiero nad morzem?:( Także planów na dzisiaj zbytnio nie mam. Sollka Dbaj o siebie,zdrowie masz tylko jedno x Globusiku Jak tam zdrówko? Klucza nie mogłam znaleźć,przymarzł do wycieraczki(dosłownie,ha ha) x Jedyneczka Dzisiaj weselicho,tak? Wybaw się za mnie też;) Maria To kiedy można wpaść na ciasto? x Lunka Dzięki za kawkę:) x Miłego dzionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witaj Imme. Wybawię się za Was wszystkie:-) Puki co jakiś nerw po mnie chodzi:-( Tak jakbym swojego syna żeniła.. O 13-stej mam fryzjera,potem kosmetyczka..oj będzie się działo:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff syzyfy zrobione. Na spacer nie pójdę bo deszcz pada. Odpocznę trochę z następną kawą. Jedyneczko baw się dobrze! Będziesz pięknie wyglądać. Ime czy widziałaś te kulki lodu nad morzem? Interesujące zjawisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunko...widziałam i właśnie dlatego chciałam pojechać:D Tylko ten wiatr i ziąb mnie zniechęcił:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Jestem z kawa:-). Moze dzisiaj pojde na narty a moze na spaser nad rzeke. Co to za zjawisko z kulkami lodu na d morzem? U mnie na brzegu rzeki leza olbrzymie bloke lodowe I zastanawiamy sie jak one powstaly. Rzeka jest wartka, mala. Czasem zamarza, ale zeby az tak? Pzryroda jest fascynujaca. Bawcie sie I trzymajcie zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Sollka:) bardzo się cieszę ,że Cię widzę, to znak ,że samopoczucie masz lepsze. Ja również walczę aby do końca wyjść na prostą. Sollka rzeczywiście przyroda jest fascynująca i coraz częściej nas zaskakuje. Kule śnieżne widziałam w internecie. Wyglądają niesamowicie. Mnie skojarzyły się z kulami jakie robiłam na ulepienie dużego bałwana.... równo utoczone , okrąglutkie! obok siebie leżało ich dużo!! Szkoda,że do morza mam dość daleko. x Ime szkoda,że nie mogłaś pojechać nad morze. Opisałabyś nam dokładnie jak wyglądają opisywane wcześniej kule:) U mnie również wiało ale na szczęście dużo słabiej jak wczoraj. Ime jeżeli jesteś gotowa nawiązać z nami bliższy kontakt podam Ci adres kontaktowy. Ja dzisiaj telefonicznie pogadałam sobie z naszą Lunką:) x Jedyneczko...WESOŁEJ ZABAWY:) x Marylko Jak Ci mija karnawałowa sobota??:D mnie na pigułach:(:) x Lunka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj my z Z zapraszamy was na drinka w blasku kominka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowo.Piszę z komórki,więc z góry przepraszam za b£ędy i rodzaj tekstu.Globusiku...oczywiście,że jestem gotowa na tak mi£ą propozycję.Będę wręcz zaszczycona.Ślę nocne pozdrowionka a jutro odezwę się już z komputera,bo pisanie z telefonu to nie to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa czeka, kto wyspany zapraszam. Miłej niedzieli wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×