Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku Hej Luna.Teraz wcześniej się budzę i wychodzę do sklepiku oddalonego nieco od domu,dzięki temu mam dłuższy spacer. Przyjemnie jest raniutko się przejść jak miasto jeszcze śpi... Twój piesio zachorował:-( Zapewne dostanie zastrzyki. Imme my z kurami chodzimy spać:-) żeby rano wstać!! Sollka miłych snów. Marysiu u Ciebie były już ferie zimowe??Pozdrawiam. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed południem:D Lunka,kaczkę robię przede wszystkim...długo;) W zależności czy robię całą,wtedy ją faszeruję.Żołądkami lub wątróbką.Jeśli robię tylko części(nogi,skrzydła,itp.),to marynuję ją wieczorem w przyprawach a następnego smażę z mango:) Jest przepyszna,polecam:) Przykro mi z powodu Twojego psa,pewnie biedak cierpi:( Jedyneczko,ja nie posiadam k*****ęc nie śpię z nimi ;) ;) Globusiku,Ty nasz pędziwiatrze...przeciąg zrobiłaś:) Sollka,namalowałaś jakiś obrazek nad tym jeziorem? Mario,co słychać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imme:-D Ja raczej też nie śpię z kurami:-),ale budzę się z kogutem ;-) głośno pieje:-D X Zeszliśmy na temat drobiu...kaczka świetnie przyrządzona przez Ciebie.Ostatnio piekłam na Wielkanoc z jabłkami,też pyszna. Dzisiaj mam naleśnikowy obiad.Trzy rodzaje:z serem,kapustą i pieczarkami i po bolońsku. Mój S młodszy zapowiedział się dzisiaj z wizytą (uwielbia naleśniki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szkodzi jedyneczko:) Spróbuj je przeczytać od tyłu,to może wtedy zapamiętasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime kumam;-) nick Twój nie jest trudny do zapamiętania,tylko ja mam kołtuna dzisiaj:-) Pozdrawiam Cię i miłego popołudnia życzę. Zaraz zamykam i pędzę do mamki. X Sollka dla Ciebie zostawiam kawę i dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Czy to już wieczór??? Zgubiłam zegarek:) Nic to jestem i już. Poczytam Was. Na zakończenie bieganiny załatwiłam pazurki Pusia. x Dzisiaj idę spać wcześniej niż kury:) x Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wieczorem. Ime ja poproszę szczegółowy przepis na tą kaczkę! Globusik już się zakopała pod kołderkę i tylko nos jej wystaje. Jedyneczko naleśniki uwielbiam, ale z racji tego że na diecie jestem nie smażę. Sollka , Marylko gdzie się podziewacie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Lunka dziękuje za kawę.Widzę ,że rano wstajesz , ja mam ciut:) trudności! x Pozdrawiam i miłego czwartku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,ale spóźniona dzisiaj jestem...Dzięki Luna za kawę,dwa szybkie łyki i pędzę z powrotem. Słońce wyjrzało i jest robota:-) Mam dużo pracy w pracy. Pozdrawiam Was Wszystkie do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój przepis na kaczkę,został potraktowany przez kafeterię jako spam I bądź tu mądry,człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ime :)- podaj dokładne proporcje na zupę serową i sposób wykonania- proszę :) Dlaczego z sera żółtego startego, dodanego do zupy na końcu, zrobiła mi się kula serowa????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo użyłaś nie tego sera;) Możesz podać nazwę tego,którego użyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na ile osób chcesz tą zupę ugotować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wczoraj byłam u fryzjera, farba i strzyżenie. A wieczorem gotowałam barszcz czerwony i uszka na dzisiejszy obiad. Wzięłam trochę do Fr. Bardzo mu smakował. Łyżką najpierw , potem ręką wyjadał tarte buraczki. Ale się uśmiałam.Przyjemnie gotować dla kogoś, a szczególnie dla dziecka. Ime wykorzystam Twój przepis na kaczkę z mango. Globus dobrze ,że spacerujesz , nawet jeśli po zakupy. Dzięki Jedynko , że pilnujesz kalendarza. Zaraz mi lepiej jak widzę ile dni do maja.:) Dziewczyny mam pytanie ? Wiecie może dlaczego pies dużo pije? Moja Kaja od dwóch tygodni stale prosi o wodę, wypija chyba z 5 litrów dziennie. Chora? Sollka , Luna pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Czekam na księdza.Kolędę zaczyna dziś o 18-stej tuż po mszy.Do nas może dojdzie o 21:-( Marysiu jak człowiek pije tak dużo płynów oznacza to cukrzycę,ale pies??nie wiem... Masz piękną fryzurkę;-) Przypomniałaś mi o uszkach do barszczu,muszę poszperać w zamrażarce,chyba jeszcze torebkę znajdę.Fr docenia Twoją kuchnię,bardzo to miłe:-) Wczoraj strasznie zezłościłam się na mojego młodszego S. Sesja w pełni,a on przyjechał na bardzo ważną imprezę -poprawiny studniówki:-( Matko kochana,czego ta młodzież nie wymyśli.I tak imprezował do rana.Jego dziewczyna ma ferie zapewne odespała,a ten ledwo ciepły rano pojechał na zaliczenie:-( Zobaczymy co z tego wyniknie. Ime co u Ciebie słychać oprócz tego spamu na kaczkę:-) Globusiku co tam?? Luna,Sollka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Jestem, tekst wyrzuca jako spam. Napisze pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:D Nie wiem czy tego wpisu też nie potraktują jako spam-u,ale spróbuję;) Lunka x Tak jak prosiłaś,napisałam C**przepis na kaczkę ale poszedł w kosmos;) Jedyneczko x Naprodukowałam dzisiaj całkiem spory tekst na topiku ale też poszedł tam,gdzie przepis na kaczkę:( Maria x Jeśli pies dużo pije to najpierw stawiam na cukrzycę,może to być też wątroba albo nerki.Ty się nie oglądaj na nic,tylko marsz do weterynarza...Nie napisałaś ile pies ma lat...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jakoś ciężko mi się dziś spało.Zapraszam na kawę. Marylko ja też mam problem z Luną , wyobraz sobie ,że w jej uszach zadomowiły się roztocza. Swędzą ją te uszy, trzepie łepkiem i drapie się. A u Kaji myślę ,że to cukrzyca. Ime mogła byś mi przesłać na @ ten przepis? Była bym bardzo wdzięczna. Jeśli będziesz miała czas oczywiście. Jedyneczko cóż młodzież rządzi się swoimi prawami. Ja ostatnio rozmawiałam z synem i ma 2 na półrocze z historii. Stwierdził ,że co go mogą obchodzić inne państwa podczas pierwszej wojny światowej. Polska i druga wojna światowa to co innego. Globusiku , Sollka, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie!. Jak nic chyba idzie wiosna. Rano ciężko mi się wstaje, często spotykam kolegę lenia:) muszę zrobić ze sobą porządek:) Lunka dziękuję za kawę.Jak ją przyrządzasz ,że tak wyjątkowo smakuje? x Marylko przygotowałaś smaczny i ...elegancki:D..obiad. Co do Kai moje zdanie jest podobne może być cukrzyca. Biedna psinka:( x Ime Mam podobnie z tym spam. Wiele istów idzie w eter. x Jedyneczko późno miałaś odwiedziny księdza. Ja nie lubię tego dnia:( x Sollka też masz problemy z pocztą. Zauważyłam,że ostatnio zdarza się to często. Lubię czytać jeśli opisujesz przyrodę.Cały czas widzę czarne wiewiórki na białym śniegu:D x Wy Paniusie już przygotowane do wiosny. Ostrzyżone , ufarbowane. Ja dopiero we wtorek idę. x Miłego piątku. Piątek weekendu początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witajcie koleżanki. Globusiku z księdzem nie spotkałam się.O 21,30 jeszcze go nie było,poszłam spać. Ime wkurzająca sprawa z tym spamem,nie wiem co się dzieje :-( Mnie dopiero wpuszczono,a próbuję od 6,30. Dobrego dnia dziewczyny,nie rozpisuję się z wiadomych względów... Pa pa do uzdrzeni. Luneczko kawa pyszna jak zwykle :-) U Ciebie już wiosna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie uwierzycie na termometrze mamy +12 tylko trochę wiatr wieje. Idę z piesem na spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ime- ja odnosnie zupy serowej- to jakiego sera powinnam użyć? A zupę gotuję z mielonego, pieczarek, ziemniaków, dodaję tymianek, sól, pieprz, śmietanę no i ten nieszczęsny ser żółty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki. x Ja tez od rana mam kłopot z poczta. x Jedyneczko Ty byłaś mądrzejsza , ja kiedyś czekałam wkurzona na maksa:) x Lunka Co za temperatura ??? u mnie dwa 2t. wiatr i zimno. x Ime Widziałam:D na fs wieczorkiem napiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Dziewczyny od kilku tygodni w moich okolicach stado żubrów(ok.50) pasie się na polach.Pewnie czują wiosnę:-) Słyszałam,że zjeżdża się tam wielu pasjonatów fotografii. My z M też się wybieramy,żeby się pogapić:-) Okazuje się,że na robienie zdjęć żubrom trzeba mieć zezwolenie od Dyrekcji Ochrony Środowiska.Płoszenie żubrów jest zabronione. Patrole rozganiają osoby fotografujące robiąc swoim autem więcej hałasu:-(Tak relacjonował mi sprawę znajomy. Żubrom fotografowanie ponoć wcale nie przeszkadza...pozują jak gwiazdy filmowe:-) Faktem jest,że takie fotografowanie jest bardzo niebezpieczne,żubry mogą poczuć się zagrożone i mogą zaatakować.Ucieczka w szczerym polu........? Jutro się wybieramy,opiszę wrażenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wietrznie:D Lunka,niech mi któraś podeśle Twojego @,to wtedy skrobnę Ci ten przepis;) gość od zupy Powinnaś dodać takiego sera,który się nie ciągnie.Ja dodaję królewskiego,ale jeszcze jedna rada...Nie syp tego sera na raz.Wsyp trochę i zamieszaj,potem następną porcję i znowu zamieszaj.Nie daj serowi opaść na dno garnka;) Mam nadzieję,że Ci się uda:D Maria Dziękuję za @❤️ Jedyneczko Ech,zazdroszczę tych żubrów.U nas ich nie ma.Są za to sarny,jelenie,lisy,dziki,borsuki a naszym lesie wychowały się 2 sokoły.Często je słyszę;) Globusku Czekam na opis wrażeń,podpatrzonych na fb;) Dzisiaj na obiad mam śledzie w śmietanie. Może którejś ślinka pocieknie,to zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ime sokoła widziałam hodowlanego na żywo.Siedział na ramieniu pana leśniczego.Wyobrażam sobie,że mieszkasz w pobliżu lasu.. Obserwując prognozy pogodowe mniemam ,ze nie udało Ci się pobiegać na nartach?? U mnie dzisiaj odwilż. Wpadam do Ciebie na śledzika bo mi ślinka leci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka jedyneczko Tak,mieszkam w pobliżu lasu:) No,niestety...narty w tym roku jak stały,tak stoją. U mnie pada dzisiaj deszcz i wieje. Już wczoraj przewidziałam taką pogodę,bo jak ma wiać to mi się w głowie kręci. I smacznego śledzika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×