Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Podniosła Uroczystość - oglądałam w TV- Wspomnienia lat ubiegłych i przeżyć związanych z naszym Wielkim Papieżem,wzruszenia mnie naszły. Pamiętam ten ponury poranek roku 78. Weszłam do pracy,zmęczona jak zwykle,jeszcze nie dospana włączyłam radio i usłyszałam o wyborze Nowego Papieża - polaka. Stałam z niedowierzaniem,kim był Wojtyłła? Spokojnej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Livio!Rzadko czytałam ten topik ale jeśli już wrócilas na dobre to będę czekać na Twoje wpisy.Szkoda,że Globus ćię tak zimno powitał.Pewnie obawia się ,że straci pozycję liderki-taka jest niestety niedojrzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam w pochmurny poniedziałkowy poranek. Zapraszam na kawę. Livio moje odczucia względem osoby papieża,był dobrym człowiekiem,kochał i szanował ludzi. X Pomarańczo wielki zaszczyt nam sprawisz wchodząc tu i czytając.... Czytaj sobie tylko milcz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milczenie jest złotem!! Nikt tak naprawdę nie wie,co u drugiego w Duszy gra. Zycie jest w odcieniach szarości,po co wprowadzać kolejne cienie. x Jedyna,Papież to chyba największe dobro jakie miało udział w zyciu mojego pokolenia. x A u mnie dzisiaj dzień słoneczny...za oknem. w domu atmosfera ciężka,M jedzie do dohtoruff. Chowam się za ekran laptopa..do kąta w Wagoniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Pije kawę . x Wiecie jaka jest najlepsza szminka dla teściowych..... kropelka:D x Też sobie kupiłam. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Globus..albo mam jakieś zaćmienie..albo co.. aaaa już rozumiem hehe.. Dzi,ęki za uśmiech. Co kropelka skleii..sklei...nucę za reklamą. x Wczoraj C sprzedała mi kolejny czarny humor - dowcip bardzo nieelegancki,,,ale co tam,śmiejmy się. x Przyczyna stwardzenia rozsianego - zażycie wiagry w proszku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alzheimer do mnie wpadł - - miało być - stwardnienia - też chyba sobie kupię tą szminke.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. W biegu czytam was i znikam, mam trochę spraw urzędowych do załatwienia i wydania sporej sumki miedzi! Zajrzę po południu. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka - zaopatrz się w magnes -przyciągniesz metal z powrotem. x a u mnie,ech mój M przygnebiony niesamowicie - właśnie wychodzi.. mam chęć coś rozwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Livio sorki ,nie wczas ja z tym wpisem,nie zauważyłam,że jesteś. X Wizyty lekarskie nie są przyjemne,jak mus,to co zrobić.Może pobyt w szpitalu podkurował by M ? Trzymaj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej po południu. x dziewczyny dzisiaj zaczęłam trzydniówkę i nie wyszła mi na zdrowie:) chodzę w rytmie walca. Czy Wam tez się tak przydarza??? Ale nic to w rękę biorę kiecę i dalej lecę:) x Livio Czy szminkę teściowej chcesz zastosować jako lakier do paznokci , czy nie zajarzyłam i coś pokręciłam???:) podziel się może będę kupować drugą. x Lunka ja również naruszyłam kasiorę , byłam w aptece iiiii wiadomo miedź się rozsypała:) x Jedyneczko Pytałaś o ogródek . Nic nie zrobiłam , wyobraź sobie,że rozsypała mi się taczka:D dumam i kleję deseczki jak zmontuję wyruszę na jarmark:) x Marylko , Ime przesyłam całuski:) x Ime jak po Twojemu mówi się całuski???? x Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajtłapa ze mnie. Poszłam po obiedzie do ogrodu - wracam,chata w oparach dymu.M zza kompa ledwie widoczny - a w kuchni dopala się resztka zupy i to jakiej - szparagowej. x Ech..stary mówi,że coś czuł :),co prawda posądzał jakiegoś grila u sąsiadów. Znak czasu!! x a jutro od rana jedziemy do szpitala. x Globus - TACZKA chyba dobrze rozumiem?? - ja mam 3 szt.jedną nawet z krzesełkiem. Najgorsze,że zamkneli ludziska ten sklepik niedaleko mnie,po chleb 5 km do WM,- lub piekę sama. coraz bardziej pod górkę. Nic to - słowik za oknem treli. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do SZMINKI TEŚCIOWEJ - tak Globusik - jako lakier do paznokci,zamknie też gadanie przez pisanie.Palcy się przylepią do klawiatury. Uniwersalne rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczornie Globusiku Całuski to nie wiem ale całować to-kuszkac;) W naszym rejonie wymawia się.kłyśkac Jak kaszubka zła na chłopa,to mówi-kłyśnił mie w rzyc :D Mój mąż zawsze odpowiada...z przyjemnością :D Livio Sypnij przepisem na chleb...;) Do uzdrzeni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pomykam po Chałupie i Wagoniku . Kawa gotowa. Oj zapomniałam ... dobry dzen.... też zapomniałam jak się mówi:) Te objawy to oznaka starości:( x Livio taczka z siodełkiem to prawdziwy wypas. Czy mogę wypożyczyć?? x Ime dziękuję , bardzo ładnie brzmi. Nie jedna osobę zaskoczę:) x ale komu w drogę temu czas do uzdrzeni. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jeszcze wczoraj była decyzja - jedziemy razem. Dzisiaj zmienione zdanie - jadę sam, a Ty tylko będziesz mnie denerwować.No i co zrobić.Zdania jak zwykle nie zmieni. NIE!! - Próbowałam problemem zainteresować ST - w końcu brat.Ograniczyła się do oświadczenia,że wieczorami będzie dzwoniła po informacje - jak ja to znam. x Dzisiaj dzień spędza na działce,(przystanek od szpitala) AAALLE ma tam roboty. Moja STma działkę położoną nieco pod górkę.Nad nią są jeszcze dwie. Przyszła wielka ulewa,podobno przez jej działkę przeszła rzeka ...zabierając z sobą wszelkie dobroci w postaci najlepiej urzyżnionej chemicznie ziemi,spłynęły sadzonki.. wszystkie dobrodziejstwa na działkę sąsiadów poniżej.:( Nic,tylko łopata,zbieranie tego skarbu i przenoszenie do siebie :),roztrząsanie,zagrabianie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IME - mam do Ciebie pytanie.Czy w twoich okolicach ludziska zajmują się pierzem,produkcją poduch i kołder? Słyszałam,że jeszcze tam można uszczęśliwić się kupnem prawdziwych akcesoriów łóżkowych :),takich jak to kiedyś bywały. Co prawda,najlepszez dzieciństwa to pamiętam prawdziwe pierzyny - niestety przeżytek a teraz w jysku - samo barachło. Miałabym spore zamówienie. Mój szwagier to kaszub - - tyle,że adresu zapomniałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzyń dobry Livio Zajmują się,a jakże.Tylko musiałabym popytać Swojego czasu moja mama mi zrobiła kołdrę z puc*****ak ja nie cierpiałam tych przesypanych piór w pierzynie,zawsze rano budziłam się z tym na stopach:) Moja mama wpadła na pomysł,że zrobi coś na kształt kołdry i poprzeszywała ją na kilka tuneli.Oczywiście w każdym równo usypane pióra W jakich stronach mieszka Twój szwagier? Pozdrowionka laseczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiadomo,że koniec miesiąca , Jedyneczka cała w pośpiechu:) x Ime ja również śpię pod kołdrą puchową. Nie znoszę tych bardzo lekkich sztucznych. Co prawda moje dzieci mają powód do radości i za każdym razem jak przyjadą się śmieją ,że będę miała ...bezdech ... niby to taka ciężka pościel. Naturalnie,że w porównaniu do sztuczności jest ciut cięższa ale nie ciężka. OK niech się śmieją a ja mam ciepełko i miluśko w łóżku:) x Lunka coś czuję,że sprawy się klarują:) x Miłego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jest tak ładnie, że prawie cały dzień spędzam na dworze z Fr. Potem kawa po pracy w ogrodzie. Roślinki w ogrodzie posadzone. Zakwita bez, pięknie i niedługo maj:) Pozdrawiam dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pachnąca,gorąca kawa czeka na Was. To prawda Globusiku,koniec miesiąca mnie pogania.Dużo tych papierków,ale uporam się do południa. Słonecznego i dobrego dzionka wszystkim. Przypomniała mi się kawa niegdyś podawana w szklankach i na spodeczku szklanym:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. W spokoju wypijam kawę, przygotowaną przez ciebie Jedyneczko. Dziękuję. Moja mała firma się rozkręca, wczoraj miałam aż 4 oferty. Dzisiaj i w piątek jadę obejrzeć obiekty i wszystko omówić. Wczoraj byłam tez już w pracy, klientka była naprawdę zadowolona i dostałam pierwszy klucz. Małymi kroczkami idę do przodu. Jutro mamy wolne. Dzisiaj wieczorem idziemy na ognisko, taką mamy tu tradycję. Wczoraj kupiłam jeszcze wiszącą fuksję, ładnie się prezentuje przed domem. Kwiatki już rosną i pięknie wyglądają. Ime moja mamusia też zrobiła dla mnie taką pierzynę, dość długo pod nią spałam ale zostawiłam ją w Polsce, czasem żałuję. Globusiku , Marylko, Livio pozdrawiam was. Wszystkim życzę miłego dnia. Po chmurno u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bardzo dziękuję za kawę. Wypijam jednym duszkiem. x Są takie dni w tygodniu , że telefon milczy też. U nie odwrotnie za często dzwoni. Wiadomości różne. Ostatnie dwie : odejście:(, poważna operacja:( x Życzę Wam dobrego dnia a NIE ŻYCZĘ złych wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa po prochach smakuje wyjątkowo. Telefony - jestem osaczona.Punkt informacyjny. M dzisiaj od rana zadzwonił już z 5 razy. x cieszyłamsięna przyjazd s.w czwartek. Uzgodniłam - ma byćrodzinnie i luz -żonę mazostawić w domu. Zresztą i tak jej nie pasowało. Do wczoraj wieczora. Wieczorem wieśći - przyjezdżają razem,piatek wieczór,wyjazd w sobotę po południu - bo korki i synowej nie pasuje. Moja radość,że będzie,pomoże w zakupach,pogadamy - diabli wzieli. Będzie jak zwykle - zakasuję rękawy. Co prawda nie dzisiaj - dzisiaj jadę do szpitala. Wieści z niego pól/na pół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W Stacyjkowie słonecznie i ciepło. Popołudniową herbatę możemy wypić pod parasolem:) Zróbcie sobie mały ...oddech:) zapraszam na rozmówki. x Livio Bardzo "KOCHAM":) takie krótkie odwiedziny. Ledwo się goście rozpakują i zaczynają pakować na odjazd. Ha ha nie wiem skąd ale znam to. x Lunka Twoja firma się rozwija w szybkim tempie. No i tak trzymaj. Przecież syzyfy są nie do przerobienia. Wcale się nie zdziwiłam jak spojrzałam na swoje okna ,że wołają .... na mycie czas: Niech wołają , a ja nic nie słyszę:D x Jedyneczko miesiąc podsumowany???:) x Ime Nad czym znowu pracujesz??? ogród wypielęgnowany ??? czy jeszcze coś zaplanowałaś??? Póki co zasiadaj do herbatki. x Marylko Prowadzisz zdrowy tryb życia:) rower , spacery po parku:) mimo tego odpoczynek przy kawie jest Ci potrzebny:) Zapraszam na chwileczkę zapomnienia:) /cytat z piosenki:) x Oj dość , zlizałam szminkę i z a dużo gadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Witajcie w maju:-) Jestem z kawą,jeśli macie ochotę,zapraszam. Święto Pracy czczę pracą:-) Podniosłam właśnie roletę i czekam na klientów.Prace ogrodowe,pogoda sprzyja... Dzisiaj idę na imprezę do teściowej -urodziny. Przyjemnego dnia wszystkim W wagoniku zostawiam majowe słońce i bukiet czerwonych tulipanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×