Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Odliczanie do maja było? Przegapiłam - jeśli tak. x Wczoraj piękne słońce,wprost upał. Wróciłam do chaty pod wieczór - Zycie jest złośliwe - nie ja. Wywiesiłam w ciągu dniana balkon kołdrę dla Synowej,niech się odświeży.Ma swoją ulubioną nie pierzastą. Zapomniałam, a dzisiaj ,budzę się - pada,nasiąknięta,że udżwignąć tego nie mogę :D Pewnie poleży do słoneczka,wyschnąć musi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę troche się wygadać. Nie ma to,jak baba sama w domu,a pies nie chce odowiadać. M.dał mi dzisiaj wolne:(,przygotowania przede mną. Zal mi,ale wyrobi.Telewizora w sali niet - zresztą,mówi,że lepiej,niema chęci na oglądanie. Miałam nadziję(tą głupią Istotę),że po informacje zadzwoni ST. a ja sprytnie powiem - odwiedż dzisiaj brata. Ale ona to cwana gapa -przewidziała,nie zadzwoniła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciągle mi ta kołdra w głowie. Może zadzwonię? niech przywiezie swoją, ech..dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio:-) Ale heca z tą kołdrą:-) Nie przejmuj się i nie dzwoń,pod puchową kołdrą też można się przespać.Twój dom ,Ty dyktujesz warunki!!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Witajcie Dziewczyny. Bardzo chętnie przysiądę ponieważ podobnie jak Ty Jedyneczko dzisiejszy dzień uczczę pracą. Pralka już zatrudniona , czekają "PIĘKNE" GARY w kuchni. Muszę je zapełnić. Ale co tam cały dzień przede mną:) x Livio Kropelki nie podrzucę ale tylko dlatego,że przecież przyjeżdża Królewicz. Buzia i rączki Babci muszą być sprawne :D Kołdrę wywieś w przewiewie powinna wyschnąć. x Gdzie się podział nasz cały ...babski wyż???? x Heloo wołam Was. x Pozdrawiam i do roboty przystępuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Więc do pracy rodacy:-) Co tam pysznego pichcisz? Ja na dzisiaj zaplanowałam babkę ziemniaczaną.Muszę wykończyć stare ziemniaki,zaczynają już rosnąć. Pogodę mam na razie słoneczną,chociaż chmurki kłębią się... Coś moi klienci przysnęli,a tyle zamówień było na dzisiaj...jak zwykle:-( Luna Ty masz dzisiaj zapewne wolne,nabieraj sił. Ime co tam?? Marysiu planujesz dzisiaj majówkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko Bardzo pracowicie spędziłam dzień dzisiejszy. Odwaliłam pranie, umyłam dwa okna , na obiad przygotowałam /wiadomo/ :) rosół drobiowo -wołowy. Usmażyłam schaby i zrobiłam też młodą kapustę. Jest co jeść. U mnie się ochłodziło i popadał niewielki deszcz .Na umyte okna nie bardzo:( Na jutro zaplanowałam następne dwa okna. Nic , że pada świeżość w domu się czuje. Jeśli dam radę plan wykonać będę naprawdę bardzo zadowolona. Na jakiś czas będzie spokój. x Pozdrawiam panie i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam majowo🌼 U mnie po staremu.Małe poprawki w ogrodzie,ale dzisiaj tylko 5 stopni u nas,więc auto na tym skorzystało.Umyte i wypucowane;) Miałam też fajne po południe,bo siostra z narzeczonym zabrali mnie w plener na sesję zdjęciową Te,które mają moje namiary na Fb,będą mogły mnie sobie oblukać;) Pozdrawiam cieplutko i do uzdrzeni! Albo do...przecietoni! (przecietac, czyt. przeczytać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zapraszam na kawę! O 9 tej do pracy wybywam. Wczoraj mieliśmy wolne , więc spędziliśmy fajny dzień. Rowery nas powiozły daleko. Rozpoczęliśmy też sezon grillowy. Uhahałam się Livio z tej kołdry. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamiast jeszcze pospać..kawę zrobiłam. spijcie jeszcze spokojnie. a ja tu Wam nadaję o zyciu - Wczorajszy dzień - co najmniej 4 godziny gadania przez telefon. Ile ja DOBRYCH RAD wysłuchałam. ST zwrocławka nie odpuściła przez dobre 2 godziny. ST miejscowej przekazałam,że M w szpitalu głoduje :) poczuła powołanie,z pełną siatką poleviała do szpitala i z pełną wróciła ...ech hehe,Ona zrobi to na pewno inaczej niż ja - od niej weżmie bez klótni.Potem przez godzinę nadawała,jak to odbyła walkę słowną - i NIC. M jak wyszła zadzwonił z pretensjami - ja muszę ciągle się tłumaczyć:)Nie za stara na to jestem? Jednak różnica wieku pozostała ta sama co kiedyś pomi,ędzy jego siostrami a mną - ciagle jestem gówniara. Troszeczkę,ciut,ciut..już mnie to męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były też telefony oki! S. - przyjezda dzisiaj sam z rana. A Wnusiu powiedział mi przez telefon "Babcia,będzieszmiała niespodziankę i ja też - z Mamą przyjezdżamy pociągiem" Same dobre wieści - kołdra wyschnie do soboty rana. Już niestety nie mam podzielnej uwagi jak ongiś. Kolejny garnek z zawartością spalony,tak jakoś dziwnie między tymi telefonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Luna dzięki za kawkę. Z tego co czytam widzę,że na sportowo-rozrywkowo spędziłyście 1-go maja. Tylko Globusik napracował się:-( Byłam u teściowej na urodzinach,przyjęła towarzystwo w altance,przemarzłam na kość!!Jak się do niej wybierałam był upał,nagle zerwał się wiatr i bardzo się ochłodziło. Dzisiaj tylko 2 stopnie:-( Livio co tam u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wnusiowi przekazałam,że Zajączek w świeta porobił u mnie w ogrodzie gniazdka. pyta - Dla mnie? Noo.dlatego kto znajdzie. Trawsko bujne,będzie gdzie szukać. no i niech ktoś powie,że życie nie fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja. Na tym nie koniec,położyłam sie o 23 - telefono od M - poinformował mnie,że zasypia.. dobra nowina. A o 24 - C. - z nią to rozmowa leci - tak do 1-szej. x Dziwne,dzisiaj to urządzenie jeszcze się nie odezwało..hehe, zmęczona jestem straszliwie,garnki pełne a i tak jeszcze chaos do ogarnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam w klubie. Dziękuje za otwarcie nowego dnia przy kawie. x Mam,y dzisiaj rocznicę otwarcia Stacyjkowa. Wchodzimy w czwarty rok ...ISTNIENIA ...❤️ x U mnie 7 st. i zimny wiatr. x Ime Zaczynam oblukać na Fb:) x pozdro dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorkiem. Dzień mi minął jak z bicza strzelił. Powiększa się moje grono klientów, jak tak dalej pójdzie to nie ogarnę tego wszystkiego. Mamy dzisiaj małe święto 4 lata Stacyjkowa, Życzę nam następnych 4 lat. Livciu życzę ci mile spędzonego czasu z rodzinką. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Słoneczko ładnie świeci ale chłodno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie:) x Lunka dziękuje za kawę. Firma się rozrasta i nie musiałaś się specjalnie reklamować:) Luneczko mierz siły na zamiary. Zostaw troszkę czasu dla siebie. x Babki zdrowia i dalszej przyjaźni w Stacyjkowie❤️ x Jedyneczko dziekuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wpadłam do Stacyjkowa na Świąteczną kawkę. Smakuje jak zwykle,wybornie:-) Dzięki Luna. Globusiku nasz wagonik mknie dalej:-) Nie marzniecie?? Livio synowa na pierzynę nie będzie narzekała:-) W nocy u mnie było 1.Na mapie pogody widzę,że i u Was jest zimno. Przyjemnego dnia wszystkim. Ja dzisiaj nic nie robię,obijam się!!! Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku właśnie tak mam w planie, nie będę już tak wariować, muszę mieć trochę czasu dla siebie i dla domu. Jedyneczko u nas też chłodno , tylko 7 stopni. Sprzątnęłam już na ulicy, znowu jakieś zielsko mi urosło. Biorę się za syzyfy, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawia Was majowo ponura Livia. Znacie Prawa Marfiego? x Pierzyna wyschła - gotowa, pogoda ładna - zając gniazdka porobił Wnusio chory:( x Tata - przywież ze sobą Babcię i gitarę. x Gitara - prezent ode mnie zalegający w szafie od 3 lat - nie pozwolono mu jej zabrać.Tym razem nie odpuszczę. Gitara pojedzie do WMP x Prawem marfiego - złe wieści od rana ze szpitala, x prawem marfiego , S dzisiaj wyjezdża. x Podrzućcie coś na przekór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zimni ogrodnicy chyba nas wcześniej odwiedzili. Brr, w domu zimno, na dworzu też. Livio jutro będzie nowy dzień, na pewno lepszy. Cieszmy się małymi radościami. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę poniedziałeeeekkkk! Mam dość świętowania;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. KAWY!!! Dziękuję Luneczka. Ime ja też mam już dość:-) Chcę normalności!! Jak dobrze jest zacząć tydzień od poniedziałku. Zimno,ale słonecznie!! Za wszystkich maturzystów trzymam kciuki,powodzenia. Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Ja również krzyczę ...kawy , kawy. Dzięki Lunka. x Nie lubię się spieszyć a właśnie to robię . x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×