Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam. Dzban kawy zaparzony. Zapraszam. Jakoś tak nie wyrażnie na dworze. Wczoraj mieliśmy piękne słoneczko. Miłego dnia wam życzę, wybywam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna wcześnie do pracy lecisz.Za kawę bardzo dziękuję. Włączyliśmy centralne,Wy też pewnie marzniecie? Mam nadzieję,że to był już ostatni dzień tych chłodów wiosennych. Dzisiaj mam dentystę. Pozdrawiam Was i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam . Jestem spóźnialska. Na szczęście zostało troszkę kawy. Dziękuję. x Livio na zachodzie bez zmian , w centrum też. x W domu wyłączone ogrzewanie , zimno. Kierownictwo się pospieszyło i zarządziło ,że grzania nie będzie. x Jedyneczko również czeka mnie wizyta u dentysty. Ponieważ czuję,że będzie przykra nie spieszę się. x Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja już po pracy, siedzę w kuchni i pitraszę obiadek dla Z. Pogoda się nam zepsuła, deszcz pada. Może wypijemy po kawie? Jak która ma ochotę, zostawiam na stoliku. Muszę jeszcze na spacer z moją piesą , ale bez parasola i kaloszy nie da się wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Was pada,u nas susza:( Wszystkie samochody na Kaszubach są tak oblepione kurzem,że aż przykro Globusiku Co za pech z tym grzaniem Ja nie mam takiego problemu,idę do kotłowni i palę w piecu kiedy chcę;) Lunka Dosiadam się do stoliczka z kawą,dziękuję:D Pozdrawiam stacyjkowo❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime, Lunka jak milo,że jesteście. Oczywiście dosiadam do stoliczka. Kawę ???pije z przyjemnością. x Ime to prawda ,że mam pecha. Jeśli chodzi o ogrzewanie to prawie każdego roku jest ten sam problem:) x Lunka Czuje,że deszcz dotrze do nas. Byłoby dobrze jest sucho podobnie jak u Ime. x U mnie dzień minął na sianokosach. Co za zapach !!!! wdycham ile się da. x Pozdrawiam hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawa zaparzona. Zapraszam. Dzień przywitał nas słońcem. Mam dziś termin na wymianę opon na letnie. Najpierw do pracy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Lunka. Dziekuję za kawę. x Jestem dzisiaj pochmurna jak pogoda. W głowie również chmury .. kolega trzyma mnie za ramię i na nic nie pozwala. Musze go przepędzić.Dzień mam wypełniony ...zamiarami:D x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Maraton mam od rana,ale kawkę popijałam dzięki Luna. Zapowiadano deszcz,oby na tym się nie skończyło:-) Susza... Livio co tam na Zachodzie??M już w domu? Globusiku Tobie spełnienia zamiarów życzę:-) Cześć dziewczyny na razie,ja jak zwykle w biegu:-( Marysiu śniłaś mi się:-) Przywiozłaś mi dąb na skalniak:-) Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki :D Pada deszcz...pada deszcz,nareszcie :D Moje fotki do obejrzenia na fb już są ;) Jedyneczko,zwolnij proszę(i kto to mówi?) ;) Globusiku,mierz siły te te zamiary ;) Pozdrowionka dla reszty❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime:-) Dawaj ten deszcz do mnie,dmuchaj chmurki na moje niebo,podzielmy się:-) Jesteśmy z M dzisiaj sami.Starszy S pojechał na Litwę w delegację na targi logistyczne.Obiad z gotowca będzie:-) Ime pomarzły Ci roślinki??Moje przeżyły przymrozki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech,ja też dzisiaj zalatana jestem ;) Jedyneczko Roślinki nie pomarzły ale z sadzeniem pomidorów wstrzymam się do 15 maja,wiadomo...wtedy jest zimnej Zośki Rzeczywiście,trochę popadało,chwilami nawet lało Dmucham z całej siły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pozwoliłam sobie tylko zakukać do Was. x Musze się suszyć. Poniosło mnie do fryzjerki , wybrałam nieodpowiedni dzień. Ale co tam z cukru nie jestem , byleby przeziębienie mnie nie chwyciło. x pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Gorąca,pachnąca, czarna i blondi czeka na Was. Globusiku piękna fryzurka:-) Ime bardzo dziękuję za deszcz,lało całą noc,teraz też pada,ale jest bardzo ciepło. Grzyby urosną:-) Pozdrawiam Was wszystkie i życzę dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wszystkie zapracowane koleżanki. Jedyneczko dziękuję za poranny posiłek:) . Fryzurka wysuszona i ja cała też. x Ime oblukałam sesję zdjęciową ... piękne zdjęcia. x Lunka , Livio , Marylko zakukajcie kawa pachnie. x Hej dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jedyneczko dziękuję za kawę. Tak jak u was , pogoda deszczowa. Jeszcze nie pada ale niebo zachmurzone. Wczoraj przeszła taka ciemna chmura deszczowa że w chwili to świata nie było widać , tak padało. Chłodno i wietrznie. Dzisiaj chcę posiać koper, pietruszkę i ogórki. W doniczki oczywiście. Zobaczę co mi z tego wyjdzie. Miłego dnia. Jadę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzęsą mi się łapy. Dzisiaj M ma operację. Staram się zamienic w dąb,ale jak na razie osika ze mnie. dzieńza dniem leci pomiędzy szpitalem achatą. No i co tu pisać. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku,Luna. Z powodu deszczu będę miała spokojny dzień. Na obiad planuję zupę gulaszową.Lubię takie dania jednogarnkowe. Rozmawiałam dzisiaj z klientem rolnikiem jakie skutki poniosą z powodu przymrozków.Okazuje się,że tylko dwie rośliny mogą ucierpieć :rzepak i kukurydza,zboża ocalały:-) ,a w okolicy mieliśmy do -7stopni.Jest z czego się cieszyć. X Co tam w planach Globusiku?? Luna spokojnej pracy. Livio wiaderko z kawą na Ciebie czeka :-) Marysiu co u Ciebie słychać?? Ime u Ciebie jeszcze pada??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U mnie słońce i dość ciepło.Tak się wykolegowałam,że na obiad mam ...NIC!!!! ratunkiem będę pierogi kupione w sklepie:) x Jedyneczko myślę,że ostatnie przymrozki nie spowodowały wielkich szkód przynajmniej w moim rejonie. x Hejka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko dopiero teraz doczytałam , że u Ciebie było nawet -7 st. to rzeczywiście prawie zimowy mróz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livio trzymamy kciuki! Odezwij się. Czekamy. A ja dziś grochówkę gotuję, już od kilku dni za mną chodzi ten smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna znaczy się już z pracy wróciłaś? To teraz masz chyba lepiej? Ja siedzę i ziewam:-) Taki ze mnie dzisiaj pracuś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej x Na... NIC... jakoś przetrwałam , całkiem dobry wybór obiadu. Kolacja będzie kaloryczna:)... pierogi ruskie ze skwarkami z boczku. x Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka . Globusiku wykradam Ci jednego pieroga. Pychotka,ale głodna jestem,na obiad jadłam to samo co Ty:-) Dopiero mnie głód dopadł!! To zmykam bo zjem Ci wszystkie:-) Spokojnego wieczoru i dobrej nocki koleżanki.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Miałam ciężką noc, nie mogłam spać. Zasnęłam ok 4 nad ranem. Zapraszam na kawę. Całą noc wiało i padało. Pogoda na dzisiaj bez zmian. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień doberek:) x Lunka ja odwrotnie padłam wieczorem i nie wiem kiedy zasnęłam. U mnie również pada deszcz. Dziekuję za kawę, wypiję duszkiem żeby się rozbudzić. x Wczoraj w końcu zakończyłam ...strojenie ...balkonu. Posadziłam pelargonie , turki /takie bombki / i surfinię i petunię. Jest kolorowo. Dzisiaj mam okulistę , baaardzo nie chce mi się iść:( x Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Barłoś współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Nabiegałam się już po mieście,szukałam leku dla M w aptekach i nie znalazłam.Sprowadzą po południu. Chętnie wypiję z Wami czarną.Dzięki Luna. Oglądałyście Eurowizję??? Pani z brodą rewelacja!!! Miałam prawdziwe ciary.Mam nadzieję,że wygra. Globusiku w bardzo rozsądnym czasie ukwieciłaś balkon.Myślę,że przymrozków już nie będzie i kwiaty będą cieszyły przez długo Twoje oczy i duszę:-) Luna u mnie na razie pogodnie.Nie ślij nam chmur z Zachodu:-) Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko miałam zamiar oglądać ale szybciej zasnęłam:) nawet nie wiem czy nasi weszli do finału. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×