Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witaj Jedyna! Nie chce mi się odtworzyć to co wkleiłaś! Chętnie się dosiadam do ciebie z kubełkiem kawy. Lubię piec torty, ciasta i gotować. Nawet mi to nie źle wychodzi! Tort udał się jestem zadowolona. Zapowiada się upalny dzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. Jedyneczko kawa pyszna i do tego ...co za muzyka...❤️ znalazłam się w krainie lepszego świata. Dziękuję. x Lunka czeka Cię miły wieczór. x U mnie poranek jeszcze chłodny. Może będzie taki cały dzień. x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko idę do apteki po olejek geraniowy. Mam nadzieję,że będzie w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka . Globusiku tylko patrz na ceny!! Ja kupiłam olejek w promocji za 9 zł. Widziałam też cenę 18-stu zł. Luna u mnie też smali niesamowicie,ale wczoraj złapaliśmy oddech.Jutro ponoć ma być 36 stopni. Trzymajcie się babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime baw się dobrze do samego świtu:-) Szkoda tylko ,że nie będziesz mogła sobie pojeść do syta:-( Banany na pewno nie zaszkodzą:-)Mam nadzieję,że sala będzie z klimą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Za godzinę wyruszam do fryzjera ;) Jedyneczko U nas dzisiaj słońce za chmurkami,trochę chłodniej jest Ale klima nie zaszkodzi bo wesele na 180 osób :O Wolę jabłka,na przekór Putinowi :D Miłego dzionka babeczki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Ime Na przekór samopoczuciu baw się doskonale. W takim dniu nic nie będzie szkodzić. Chyba nie byłam na tak wielkim weselu. Łatwo się pogubić:) Życzę Ci samych przyjemności. x Jedyneczko olejek będę miała w poniedziałek. Nie było na stanie .Pani sprowadzi z hurtowni.Podała mi cenę orientacyjną około 15 zl. x U mnie cholerny upał. Mam go dość!!!!!! Wieczorem idę do kina. Na szczęście jest klimatyzacja. Na jedno dobrze ale z doświadczenia wiem ,że mogę złapać katar. Nic to do odważnych świat należy. x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia 21
UPAŁ I DUCHOTA..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam w upalną niedzielę. Żyjecie???? Ime??jak tam? co tam?? Połaziłam przez godz. w Tesco,klima... Nie zapowiada się ochłodzenie,ani deszcz jeszcze przez następne dni. No cóż, trzymajcie się kochane!!! Nie damy się:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was i zapraszam na czarną.Macie ochotę??? Luna dla Ciebie oczywiście blondi;-) zaczynam się już niecierpliwić i wkurzać na pogodę !!! Ime jak po kaszubsku wkurzyłam się???:-D Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Piję kawę. Wczorajsza niedziela niech już przejdzie do historii. Dla mnie upał był aż niebezpieczny. Zaraz idę do apteki. Mam chyba naświetlone oczy. Swędzenie jest straszliwie dokuczliwe. Nie chcę narzekać ale jestem okropnie zmęczona słońcem. x Miłego i chłodniejszego poniedziałku. x Ime również proszę napisz ..jak się mówi ,że jestem ...wkurzona!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W lodówce też ciepło:-D Masło mięciutkie.. Nie dosyć ,że upały,to jeszcze sąsiedztwo nam dokucza.Wspominałam Wam wcześniej o "melinie" Policja bezradna :-( Już nie wiem co mamy zrobić.Jest interwencja,przez pół godz. cisza,a potem znowu ...ci młodzi ludzie nie śpią,impreza trwa 48 godzin na okrągło!! muszą jakieś dopalacze stosować,bo to jest niemożliwe,żeby nie spać:-( Przez nich i ja nie dosypiam,sąsiedzi też, jesteśmy bezradni. W nocy zamiast spać planuję zemstę:-)Bezdomni,tak ich nazwałam:-( Chłopaki w wieku moich synów,gdzie są ich rodziny??nikogo nie pokoi ,że nie wracają na noc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna tylko współczuć sąsiedztwa i nieprzespanych nocy może wypróbuj stopery do uszu, naprawdę to dobry sposób na "ciszę" nocną i nie tylko są dwa rodzaje, piankowe i woskowe, koszt ok. 2 zł przespanej nocki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) O stoperach do uszu wiem wszystko:-) Stosowałam różnego rodzaju przez wiele lat... Z pewnych względów teraz nie mogę:-( ale dzięki za radę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyneczko w domu piękny geraniowy zapach.Dziękuję.Pognałam rano do apteki. Z kroplami do oczu dostałam / już był dostarczony/ olejek. Przejrzałam internet ma on bardzo duże zastosowanie w ziołolecznictwie. Wyobraź sobie,że wpadłam na pomysł i do małego szklanego naczynka wpuściłam kilka kropelek. Postawiłam na stole . Zapachem i świeżością się rozkoszuję. x Jedyneczko Dawniej mieliśmy sąsiada , który wieczorami słuchał bardzo głośno muzyki.Bywało,że regulowaliśmy tv na zasadzie kto głośniej zagra. Na szczęście przeprowadził się. Wiem jak bardzo uciążliwe były wieczory ...TYLKO WIECZORY! U Ciebie balanga trwa nocami. Nie wiem co Ci doradzić bo jeśli stróże prawa sobie nie radzą :) to cóż począć. Będzie interwencja stanowcza jeśli stanie się coś poważnego. Tyle,że sąsiadom ...umilą .... życie ! Teraz spojrzałam na kalendarz i czas tak przemknął,że kończyłam miesiąca lipca razem z Tobą:) x Po kropelkach ocznych czuję ulgę , oby było coraz lepiej!! x Miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wysyłając pocztę byłam świadoma ,że będę gościem. Chwilę wcześniej byłam zalogowana :) Nie chciałam stracić moich wypocin:D i wysłałam. Ale nic to!!! za każdym razem trzeba sprawdzać czy zalogowanie jest aktualne:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Cieszę się,że zapach Ci się podoba:-)Można wlać też kilka kropelek do podgrzewacza,mam taki kominek,ale to zimą... Wracając do mojego sąsiedztwa:-( Młodzi chłopcy wynajęli pomieszczenie na niezobowiązującą działalność..ot taką sobie,żeby spędzać tam czas.Balują Globusiku non stop,bez przerwy!!! dniami i nocami,bez snu.Mają otwarte okna,widać stoły zastawione browarem,chodzą w samych slipach,wulgaryzmy im nie schodzą z ust...mają maszynę do grania,na pieniądze oczywiście,i co mnie najbardziej bulwersuje,słuchają disco polo!!!! :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D Witam wkurzone Panie ;) Po kaszubsku-jem wnerwiony albo jem wkłyrwiony ;) Ziecia Wom vubetka(spokoju)❤️ Mieszkam na wustrzesie(wustrzecha-poddasze)i umieram z gorąca :O Mam klimę w aucie i tam trochę odtajam ;) Dzisiaj miałam ściągane szwy...Nareszcie :) Zdrówka chorującym Ciszy tym,które jej nie mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ime dzięki :) ja będę się posługiwać drugim określeniem:) dobrze,że pozbyłaś się szwów. Coraz szybciej będziesz czuła ....zdrowienie..... a hoj :) x jedyneczko Krople to ...Polcrom... miałam je wcześniej zapisane przez paskudę:) i wyobraź sobie,że jedne które mi nie szkodzą:) a raczej przynoszą ulgę. Wiesz co ??? nie bardzo rozumiem zachowanie stróżów prawa. Browary na stole to jeszcze nic ale potocznie nazywany ...jednoręki bandyta ... tyle co wiem jest chyba wymagane zezwolenie na taką maszynę. Po prostu należałoby się przyjrzeć tej tak zwanej ...działalności. Po prostu współczuję CI bo na dłuższą metę będzie ciężko wytrzymać. Może wspólnie z sąsiadami zacznijcie składać zażalenia. Trzymam kciuki za powodzenie. U mnie dalej smali. Znajoma zapraszała mnie na pieczone jabłka . Upiekły się na drzewie:) i wsio spadło:). x Pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime miało być marynarskie pozdrowienie :) i cenzura nie przepuściła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Rozbawiłaś mnie do łez tymi pieczonymi jabłkami :D :D :D Aż mi blizny popuściły ;) Zdrowiej...żebyś mnie dobrze widziała ;) A C H O J...;) To chyba cenzura przepuści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Zaparzyłam dla nas wszystkich kawę! Zapraszam. Mamy odpoczynek od upałów. Globusiku dobre było to, z tymi pieczonymi jabłkami! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny. x Lunka dziękuję za kawę. Co my byśmy piły gdyby nie było kawy??? nawet upały pomaga przetrwać:) x Ime rzeknij słówko jak było na weselu?? x Ziecia Wom vubetka przez cały dzionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z uśmiechem na twarzy witam Was radośnie,bom wyspana:-) Chłopaki chyba popadali... Globusiku :-D ja wczoraj pieczone śliwki jadłam:-) prosto z drzewa:-) Dzięki za nazwę kropli,takie same chyba do ucha się stosuje?? Luna dzięki za kawę,jak tam Twoje zdrowie??? Ime znaczy się wygojone!!! wspomnij coś o weselu... Dziewczyny zaczyna się smalenie,idę po wiatrak. Przyswoję sobie kaszubskie zwroty grzecznościowe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Piję z wami kawę:) W końcu pada deszcz, będzie czym oddychac. Kacperek smacznie śpi w łóżeczku po Zosi. Pozdrawiam kobietki i życzę miłego dnia.i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Marysiu. W końcu masz chwilkę na kawę z nami:-) Łóżeczko przydaje się:-)W tym momencie zazdroszczę Kacperkowi,też bym się kimnęła:-) Ja też oczekuję deszczu,na razie nie zapowiada się. Jestem otępiała,leń ciągle za mną,nie mogę go przegonić:-( Pozdrawiam Cię Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Marylko witaj Jedyneczko CZEKAM na deszcz !!! x Marylko łóżeczka zawsze sa wielopokoleniowe :) fajna sprawa. x jedyneczko prawda,że pieczone śliwki sa smaczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×