Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry Globusiku. Piję z Tobą kawkę,dzięki.Czuję się lepiej :-) pomału odzyskuję głos. Upały dodatkowo napotnie działają... Luna z tą lipą przesadziłam,wypiłam tylko szklankę i byłam mokra jak szczur.Chorobę swoją wypociłam:-) Globusiku dobrze,że i Ty czujesz się lepiej,a co do gości ??? masz być w gotowości:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko otóż tak mam być w gotowości:) Fajnie,że czujesz się lepiej. Co do upałów wyczytałam,że u Ciebie dzisiaj może być 34 st. U mnie również grzeje , czuję się prawie jak schabowy na patelni. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam się z wami. Globusiku kawa wyborna, dzięki. Cieszę się ,że z uchem lepiej. Nie lubię czekać na telefon, jak goście mają przyjechać. No ale czasem tak bywa. Jedyneczko też zdrowiejesz, to dobrze. Musisz dużo pić płynów. Visime jak masz ochotę wpadaj na 6 kawę! Tego u nas zawsze pod dostatkiem. Livciu, Ime , Marylko co u was? Lecę zaraz do pracy. Deszcz pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdzie żadnej sprawiedliwości. wczoraj zapowiadało się na burzę,podobno wg neta - szły dwie - z jakichs stron :D - odepchnęły się od siebie i tyle z tego,że ciut wiatru było. x W WM P za to,oberwanie chmury,ze zgrzą słuchałam co sie działo. A ja dzisiaj za swoje grzechy,do WM - po zaopatrzenie,ciekawe jakie byłoby życie - gdyby nie te grzechy. x Moja S2 ściagnęła do domu kota.. pytam Wnusia - "masz kotka?" - "nie wiem babciu jak ci powiedzieć... jeszcze nie wiem":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka witajcie. Livio deszczu spodziewaj się w nocy:-) Fajny ten Twój Królewicz:-) znaczy się będzie miał żywą zabawkę:-) X Globusiku to prawda w cieniu właśnie tyle wskazuje termometr. Na ulicach pusto,czasami śmignie jakiś samochód.No cóż,jakoś przeczekamy...dzisiaj jestem na bezrobociu:-) Na obiad zakupiłam ogromnego arbuza:-) Luna dmuchaj mocniej te chmury!! Ime,a co Ty porabiasz?? Odwiedziłaś już znajomego;-) Marysiu przysiądź z nami,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Ponownie. Tym razem piję kawas chlebowy ...wiecie taki sztuczny.... :) ze sklepu ale zawsze kwas i przyznaję gasi pragnienie. Zapraszam Was również. x Dzisiaj u mnie chyba apogeum gorąca. Jedyneczko w obawie o swój globus:) pożyczyłam od ciebie kapelusz taki wiesz od słońca. Co do kapelusza to na bazarku spotkałam "B". Wyciągnęła z siatki kapelusz / super biały w beżowe paski/ włożyła mi na głowę i mówi ...na mnie za mały , masz w nim chodzić. Tym oto sposobem mam dwa kapelusze na lato:) Od przybytku głowa nie boli. x Lunka Wnioskuję ,że zdrówko wróciło. Fajnie. Ty masz dobrze nawet masz deszcz:) czekam może przywędruje do nas. Jedyneczko Na obiad arbuz ! bo przecież nic innego nie smakuje.Ugotowałam kalafiora , stoi i czeka na mój apetyt. Postanowiłam ,że jutro zrobię leczo i nic poza tym. x Ime Mam nadzieję,że po zdjęciu szwów zapomnisz o ...ślepej kiszce..:D /dawnej tak się mówiło:) /kiszka przejrzała na oczy i wie ,że z Tobą nie wygra. Dobrze jej tak!! Pozdrawiam Cię serdecznie. x Livio Czy to pierwszy kotek w domu Wnusia??? Czuję,że Królewicz go polubi. x Marylko jak żyjesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ratunku Dziewczyny. u mnie poczta m-lowa zwariowała. Zupełnie nie potrafie się w niej połapac. x Dlaczego tak komplikowane są te proste sprawy. Nie ma wysłanych,adresów,nie ma wylogowania. Jeżeli cos głupiego ode mnie do którejś poszło - TO NIE MOJA WINA. x ech..duchota,troche popadało przed chwilą - jak kropidłem. W domu nerwy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry x Livio we wczorajsze popołudnie również komputer chodził niemrawie. Czy wina temperatury??? nie wiem ! x Babki zapraszam na kawę. x Podobno burzowy dzień przed nami. Wczoraj wieczorem łapałam powietrze jak ryba. Zefirki również się grzeją i zamiast chłodzić zbierają kurz. Nie ma wyjścia trzeba żyć w ukropie. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku, piję z tobą kawę! U nas ochłodzenie ale strasznie duszno wczoraj było. Dziś jeszcze słońca niet. Popycham do was chmury z deszczem. Za chwilkę do pracy , więc zbieram swoje 4 litery i w drogę! Miłego dnia i oddechu od gorąca wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka Tobie też miłego dnia i do uzdrzeni po pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki nasza Marylka ma dziś urodziny! Marylko wszystkiego co najlepsze i spełnienia marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć,cześć,to ja:-) Zaczekajcie jeszcze na mnie!!!Globusiku upał,nie upał kawa musi być!!Dzięki. Wstałam o 5 rano,szybko się wyspałam:-D i ten poranny czas biegnie najszybciej.Byłam już na bazarku i u mamy.Zawiozłam jej warzywka i takie tam...a teraz zbieram się bardzo wolno do zakończenia miesiąca. Livio komputery szaleją od upałów:-(a co dopiero ludzie:-D wczoraj np. drukarka mi się zbiesiła:-( na razie jest ok.mam tyle dzisiaj faktur do wydruku.. Na bazarku kupiłam dzisiaj nektarynki,są ogromne !!!jedna na cały dzień:-) zostawiam w wagoniku dla każdej z Was.. Dobrego dnia Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka Dzięki za wiadomość:) x a Tobie Marylko życzę dobrych , miłych i szczęśliwych następnych lat❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja C.też lipcowa - z daty Bitwy pod Grunwaldem :) x wczoraj pooogadałyśmy,mandat dostała hehe.. niesłusznie,gdzieś na jakiejś miejskiej imprezie nad Wartą,piła piwo - jak i wszyscy wokól - - było tam dozwolone i sprzedawane.. Zniwo zebrała policja...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livio. Mój S też taki sam zapłacił,podwójnie. Jak policja odjechała to młodzi myśleli,że są spisani i po wszystkim.. trzeba było to piwo dokończyć:-) A tu panowie zaczaili się za winklem i z powrotem z mandacikiem:-( To było najdroższe piwo jakie wypił..kosztowało 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie sie dzieje Jedyna,ta policja to wspócześni psy-chologowie.chociaż i psa byłoby niebezpiecznie im powierzyc. x Jutro pod wieczór spodziewam sie S. przyjezdża po M na wizytę u paskudy w poznaniu. ech....nerwy w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i zapraszam na kawę. x Dzisiaj spełnia się zapowiedziana wizyta. Czeka mnie sporo wysiłku i ten UPAŁ!! x miłego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Dzień dobry Globusiku. Przed Tobą same przyjemne chwile:-) Wypiję jeszcze z Tobą kawę,dzięki....Wcześnie wstałam,jak spać w taki upał? Dobrego dnia wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Przez te upały,byle jakie spanie - mam nowe obserwacje. KOGUT - zaczyna piać o 4,30 - i tak ciąągnie,co chwila do 8-ej.:) Wyobrażcie sobie,jakie ciężkie życie..hehe.. nikto,nie ma lekko. x A ja bioręsię za strzyżenie..golenie ..M.póki nie tak gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Livio. U mnie bardziej irytujące budzenie. Budowlańcy rano podjeżdżają pod blok i klaksonem wywołują spóźnialskiego kolegę... Dzisiaj im groziłam palcem z balkonu:-) Zapowiadają burze,a potem tropikalne upały,no jasne...dawno przecież nie było:-( Kupiłam w aptece olejek geraniowy.Kilka kropli do wiadra z ciepłą wodą i zmywam tym podłogę.Zapach niesamowity,utrzymujący się cały dzień.Po prostu cudo;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór. Dziękuję serdecznie za życzenia❤️. Goście dopisali na kawie, alkocholu nikt nie ruszył, za gorąco. Będzie na drugi rok(D) X Widzę ,że trzeba wziąśc miotłę i pogonic choroby ze Stacyjkowa ! Zdrowia wszystkim dziewczynom życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami zapraszam na kawę. x Rodzina wyjedzie dzisiaj wieczorem. Jedyneczko masz rację,że są to bardzo miłe chwile. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dziękuję za kawę.Przesyłam pozdrowienia dla rodziny. Wreszcie jest czym oddychać.Wczoraj nieco pokapało,a dzisiaj brak słońca:-)Dzień oddechu. Sierpień nam nastał!! Bądźcie zdrowe,pa. Marylko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Za kawkę dziękuję Globusiku. Lecę do pracy! Dziś tylko do 12 tej. Potem mam bojowe zadanie, będę piekła tort na 40 urodziny mojej przyjaciółki! Jutro impreza. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam babeczki Nie miałam dostępu do internetu.Moje dzieci wszystko mi wytransferowały i musiałam czekać do 1-go :( Szwy ściągane będę miała dopiero w poniedziałek.Tak zadecydował mój lekarz...a jutro wesele Ani zjeść ani potańczyć...bo dieta i żadnego wysiłku :) Mario Spóźnione życzenia dla Ciebie Samych serdeczności❤️ Znajomy odwiedzony Szczupak złowiony.Skubany miał 73cm i 3,5 kg :D Pozdrawiam Was serdecznie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ime taaaka ryba? :-)Jeny jak ja dawno nie jadłam szczupaka:-( a lubię bardzo...To już jutro masz wesele?? Ime pozostało Ci być na imprezie dobrym obserwatorem:-) Bierz aparat fot i cykaj:-) X Luna toś Ty masz taki talent do wypieków???Nic nie wspominałaś wcześniej:-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×