Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień doberek Cieszę się,że Was rozmieszyłam ;) Globusiku Sierpień to mój ulubiony miesiąc...bo mój najmłodszy i ja mamy wtedy swoje święto,w odstępie 2 dni ;) A mógł poczekać dwie doby z pchaniem się na świat,to byśmy razem świętowali :D Jedyneczko Powodzenia w US ;) Lunka Jakiś stres Cię dopadł? Dawaj mi tu go,już ja mu dam! ;) gościu Wystarczy poczytać...i policzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime hejka:-) Daj cynk w sierpniu!!Przyniosę bukiet:-) Zdałam PIT,VAT,miesiąc poprzedni rozliczony i zakończony,a tu już następny niedługo się kończy. Coś fruwa białego za oknem,mam nadzieję,że to jeszcze nie babie lato.Ciekawam skąd wzięła się ta nazwa... Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
termin pochodzi z bardzo dawnych staropolskich czasów, gdy sądzono, że to kobiece włosy unoszą się w powietrzu. Stąd "babie" lato, gdy "białogłowy" rozczesywały włosy na ciepłym jesiennym wietrze, który je unosił w dal (włosy, nie kobiety) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorem. Nie wiem co mi jest brzuch dalej boli. Leze sobie w łóżku i odpoczywam. Mam stan podgoraczkowy. Jak do jutra mi nie przejdzie wybiore sie do lekarza. Pozdrowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ime
Lunka Z której strony boli Cię ten brzuch?! Może to wyrostek? Ty mi smaruj do lekarza,powinnaś już dzisiaj to zrobić :O Tym bardziej,że masz stan podgorączkowy Trzymaj się ciepło❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Co tam?? Luna jak się czujesz?? Ime ma rację!! ale blondi i tak czeka na Ciebie:-) Zapraszam na kawę koleżanki i życzę samych przyjemnych chwil w dniu dzisiejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Starym zwyczajem zapraszam na poranną kawę i rozpoczęcie dnia. x Gościu ciekawe to co napisałeś , bardzo dziękuję i pozdrawiam. Zaglądaj częściej w te strony:) x Lunka Ime ma rację już wczoraj powinnaś być u lekarza. Nie lekceważ dzisiaj wizyta jest konieczna. Trzymaj się. x Jedyneczko Ja dzisiaj mam ...wątpliwą przyjemność :( iść do urzędników. Trzymaj kciuki za powodzenie. x Ime Ja też chcę przynieść kwiaty❤️ zdradź datę :) x Do uzdrzeni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko pijmy kawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Pijmy!! W sobotę jesteśmy zaproszeni na RODOS. Rodzinne Ogródki Działkowe Ogrodzone Siatką :-) Będziemy zrywać czarną porzeczkę:-D,grilować i przypominać biesiadne przyśpiewki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyne Ja dzisiaj będę śpiewać ...oj dana dana!!!! Zespoły Celtyckie będą koncertować . Wszystko na wolnym powietrzu. Do uzdrzeni pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Cześć Dziewczyny. x Dzisiaj już czwartek -a dopiero był poniedziałek. Co ja robiłam przez te dni? Byłam w WM,w banku przy swoim kącie:) mizernym co prawda ALE - jakie mam możliwości kredytowe..fiu.. Pani przedstawiała możliwości,a ja udawałam,że żyję. widziałam w wyobrażni,co jajeszcze w życiu dokonuję. Przede wszystkim generalny remont,wymiana,wymiana,wymiana........... x To była godzina z marzeń. A potem poszłam do apteki z receptami M i zostawiłam połowę mojej emerytury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Jak Ty Globus robisz to,że jesteś niebieska. Jak mam byc niebieska - jak kiedyś,to pod wypowiedzią nie ma miejsca na hasło. No i znowu muszę się wylogować i jestem na nowo pomarańcz. x Ech,..nieważne, fajnie,że dziasiaj Dziewczyny śpiewacie. x LUNKA - mam nadzieję,że jesteś u "paskudy" - może to ma związek z zabiegiem jaki przeszłaś? x zastanawiam się,zaścielić łóżko?Coś ma jeszcze sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
livio :)- najpierw się zaloguj - u góry po prawej stronie masz ZALOGUJ, ZAREJESTRUJ. No i ty masz skorzystać z ZALOGUJ- tam wpisujesz nick i hasło,następnie klikasz na czerwone ZALOGUJ SIĘ. I już jesteś niebieska :D a potem dopiero piszesz post i wysyłasz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio:-) Gość dał Ci dokładną instrukcję,tak właśnie należy zrobić,ale nie kłopocz się:-) na pomarańczowo też da się przeczytać. X Odwiedził mnie dzisiaj mój teść,zbiedzony,że telewizor mu się zepsuł i trzeba nowy kupić. Mówił,że ma zamiar w przyszłym miesiącu się wybrać po zakup.Myślę sobie ....długo:-( Wykonałam dwa telefony i już telewizor instalują:-)Ale staruszek zadowolony,ja też:-) Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Miłe Panie. x Livio już wiesz jak trza się zalogować.O dziwo od ostatniej operacji nie muszę powtarzać i jestem gotowa do pisania:) x U mnie niemiłosierny upał. Pognało mnie na Starówkę. Zaliczyłam dwie wystawy - Wisława Szymborska Kolaże,czyli wyklejanki lub karteczki własnego wyrobu. -Spotkanie z historią , autorzy zagraniczni. Obie warto obejrzeć. Atrakcji nie koniec , na 18tą gnam na koncert:) x Pozdrawiam bardzo serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodnie z moimi przewidywaniami,mamy dzisiaj upalnie Trzeba było wężyk do roboty zagonić i podlać ogród ;) Globusiku Ale masz fajnie,a ja tu w domu gnuśnieję ;) Przesyłam Ci trochę wody z wężyka na ochłodę :D Jedyneczko Na Ciebie jak zawsze można liczyć :D Wystarczy się pożalić,a Ty już działasz ;) Twój teść ma złotą synową :D Lunka Gdzie się podziewasz? Jak tam Twój brzuch? Byłaś u dochtora?! Mario Livio Pozdrawiam Tak na koniec... Wiecie jak się mówi po zcesku na papier toaletowy? Obustrony dupohlast... Padłam jak to przeczytałam :D Czopki to-dupne bombićki Środek na przeczyszczenie-sralinkowa ganiaćka Wata-biala pipka Na koniec najlepsze... Prezerwatywy-laskowe stoperki :D :D Umarłabym ze śmiechu,gdybym miała uczyć się czeskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Przeczytałam hurtowo co napisałyście, uśmiałam się... z czeskiego. Pozdrawiam wszystkie i sorry, że nie piszę. Poznaję Kacperka a on mnie:) Jest żywym i pogodnym chłopcem. Załaiwiłam łóżeczko, zabawki , takie tam różne rzeczy i weczorem padam na glebę ze zmęczenia. Pomału wszystko sobie ułożę, a w domu wreszcie coś się dzieje. Jest wesoło.. Kaja i Kacper? On pyskuje do niej po swojemu, a Kaja patrzy na mnie zaskoczona,,, Dobranoc, wstaję o 5.30 codziennie i zaraz zasnę przed kompem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
NIECH TEN DZIEŃ BĘDZIE DOBRY DLA WSZYSTKICH. x Przygotowałam kawę .Dziewczyny zaznaczam,że okraszona jest łzami:( Zginęło tyle niewinnych ludzi:( x STÓJ I PATRZ: PRAWDZIWEGO ŚWIATA , KTÓRY OBIECYWALI , NIE MA!!!! x Przytoczyłam zdanie z wystawy ..spotkanie z historią. x Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem załamana tą tragedią,80 dzieci,jak to przeżyć? Boże mój kochany,co to się dzieje na tym świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko witaj! Kapelusz przydał mi się bardzo :) dziękuję. Dobrego dnia. Ime Mój kolega poszedł na urlop. Cwaniak zostawił dla mnie zlecenie na prace do wykonania. Jeśli włóczy się w Twoim rejonie pogoń go w moją stronę:) x Lunka Jak się czujesz??? x Marylko Wzajemne rozpoznanie nie będzie trwało długo. Kacperek wyczuje dobre ręce:) x Pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Hej Globusiku,rano chciałam coś jeszcze napisać,ale zabrali mi internet.Ponoć ma być teraz lepszy,szybszy itp... Ime uśmiałam się z tych czeskich odnośników:-) Samo brzmienie czeskiego zawsze mi się podobało:-) X Luna czyżby to był wyrostek??Wracaj szybko do zdrowia. Marysiu,wcale Ci się nie dziwię,że jesteś zmęczona,takie małe dzieciaki mogą nieźle dać w kość:-) Pozdrawiam Cię. Livciu jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziękuję Jedyneczko. Dzień dobry. x Bardzo chętnie piję kawę może wsypie we mnie ciut żaru:) x Miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku:-) Dzisiaj u mnie żar i bez kawy.Noc była także bardzo ciepła, nie mogłam spać.Wstałam bardzo wcześnie,przy okazji tej wymyłam dwa okna okna:-) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Upał straszliwy. cięzko,jak dla mnie:( x C miała przyjechać na wolne,zabroniłam. x Co do ostatnich wydarzeń na tym najpiękniejszm ze Światów - zawsze zastanawiam się nad fenomenem,jak to się stało,że LUDZKOŚĆ PRZETRWAŁA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×