Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Globusiku smaczne:-) X Przepraszam miłe koleżanki,może któraś chce mojego lenia wypożyczyć??? Dzisiaj promocja!! za darmo:-D w pakiecie mogę dać dwóch!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien Dobry 🖐️ Troche zapoznalam sie z Waszym tematem juz w ubieglym roku i fajnie ,ze macie ochote na dalsze pogaduszki .Zazwyczaj ludzie zakladaja jakis temat i szybko on pada .Pewnie jestem w Waszym przedziale wiekowym i Wasze bolaczki mnie tez dotycza :-) Co prawda pisze na innym temacie ,poniewaz nie pracuje i mam duzo wolnego czasu (co wcale nie jest takie dobre ),to bede Was czytala . Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Oj,ciekawskie Wy...;) Na weselichu było 165 osób Orkiestra przefajna,ubaw po pachy :D Chyba zamówimy ją na córki wesele ;) Na poprawinach też była orkiestra,ta sama z resztą... U nas też popadało,co nie przeszkadzało mi moczyć kija i złapałam szczupaka :D Płezdrewium wszetcich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gościu.Zaglądaj i zagaduj do nas!! Pozdrawiam. X Hejka Ime.Pewnie,że ciekawskie!! a co! Zespół na weselu najważniejsza sprawa.Bukuj czym prędzej :-) Macie już datę??? Biorę kija i lecę do Ciebie zarzucić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dzieweczki x Ime dla mnie na weselu może nie być jedzenia w bród ale orkiestra jest NAJWAŻNIEJSZA:) zawsze jestem zadowolona. Co ja słyszę , będziesz miała ..własne...:D wesele. Wyobraź sobie,że do dzisiaj mam sukienkę w której byłam na weselu syna. W szafie powiesiłam ją głębiej żeby nie za często przywoływała wspomnienia❤️ x Jedyneczko Ty bierz kije a ja haczyki i jedziemy do Ime na instruktarz może złapiemy jakąś żabę:D. x U mnie skwar. Deszczu niet. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Jedyneczko i Globusiku Data i owszem,jest... Za dwa lata we wrześniu,tak jakoś ;) Ja też nie muszę mieć pełnego stołu bo najważniejsza jest jednak muzyka i zabawa Na haczyk raczej szczupaka nie złapiecie :D Musi być tak zwana kotwica z błystką...hi hi hi :D U nas leje i grzmi...Nareszcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak Ci dobrze Ime:-) Wiem jak wpuścić do pokoju zimniejsze powietrze z podwórka(jeżeli takowe jest) Otwieramy okno,na przeciwko ustawiamy wiatrak,włączamy go oczywiście i wiatraczek wie co zrobić:-D Wypróbujcie to naprawdę działa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej x Ime Ty to masz dobrze , nawet deszcz Ci leci z góry:D x Jedyneczko OOOO Matko dopiero teraz mówicie o sposobie na chłodniejsze powietrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śpiochy,witam Was z kawą. Nie mogę uwierzyć ,po prostu to niewiarygodne. Wczoraj szykowałam się do nawałnicy.Niebo czarne,pioruny,wiatr... i ani kropelki deszczu.Myślałam ,że w nocy spadnie,też nic:-( Gdzieś po drodze musiał się zatrzymać!!! Ime oddaj mi deszcz!!! Globusiku sama wczoraj się dowiedziałam o sposobie;-) Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziękuję Jedynko za kawę. Ime z łowienia ryb najlepsze jest dla mnie: cisza , spokój i przyglądanie się jak inni łowią:) Dziś pochmurno i ochłodziło się. Mam nadzieję, że u was też. Globus, Luna,Livio pozdrawiam. A gościu zaglądaj do nas. Dobrego dnia i deszczu tym co go potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien Dobry Zagladam ,zagladam :-) ,wreszcie jest czym oddychac ,choc spac nie mozna . U mnie wczoraj popadalo i to nawet sporo .W telewizji pokazuja jak strasznie zalalo okolice Kasiny ,niewyobrazalne . Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Marysiu. Witaj Gościu. Czytałam wiadomości.Bardzo współczuję poszkodowanym ludziom, żywioł..nie da rady powstrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Gościu witaj. Wpadłam do domu na śniadanio-obiad! Może wypijecie ze mną kawkę? Rano nie zdążyłam, bo nam się zaspało! Jeszcze muszę na 3 godz do pracy, chcę odrobić piątek. Bo w piątek jadę na pogrzeb, nasz kolega zmarł! Młody człowiek, 37 lat. Z jego rodzicami też bardzo dobrze się znamy. Nikt nie może w to wszystko uwierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny x Dzisiaj spóźniłam się na wszystko:D kawa bez Was była ...beeee Zapomniałam,że skończyły mi się wakacje i dzisiaj rozpoczęłam trzydniówkę:) Ponieważ wyjadłam resztki na obiad ... siadam w Wagoniku w kącie pod miotłą i odpoczywam z kubeczkiem w ręku , a w kubeczku kawa. U mnie niestety deszczu nie było ani kropli. Dzisiaj troszkę chłodniej. x Pozdrawiam Cię Gościu. x Wszystkiego naj.. na popołudnie dla wszystkich Kumpelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczornie Następny szczupak złapany :D Deszczu nie oddam ;) Tak to jest...jedni mają nadmiar,inni wcale :( Gość Poprosimy o jakiś nick,będzie łatwiej a tak jest jakoś tak...bezosobowo ;) Pozdrowionka i chłodniejszej nocki,oby Wam się lepiej spało ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i o zdrowie pytam:) W Stacyjkowie urzęduję od samiuśkiego rana. Przygotowane śniadanie a przede wszystkim kawa. Zapraszam. x Minęła chłodniejsza noc. Spało się lepiej. Reszta bez zmian. x Ime Jak Ty robisz,że szczupaki są Ci podporządkowane:) x Dobrego dnia wszystkim. x Livio co u Ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wpadłam na gotowca Globusiku,dziękuję. Do kawy stawiam naleśniki z serem. U mnie kropelka nie spadła,ale jest chłodniej o parę kresek. Pozdrawiam Was Wszystkie .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna robię Ci w termosik kawę.Smutny masz dzisiaj dzień,trzymaj się. Pozostałym paniom stawiam czarną. W końcu spadł deszcz,jest chłodniej.W nocy zamknęłam balkon,było zimno ... Zbliżamy się do końca tygodnia..... Livio co tam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jedyneczko dziękuję za kawkę. Rzeczywiście to smutny dzień! Pogrzeb o 10 tej. Współczuję całej rodzinie! Potem jadę jeszcze do pracy. Pozdrawiam was i miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry x Jedyneczko Dziękuję za kawę. My dalej czekamy na deszcz. x Lunka rzeczywiście trudno w to uwierzyć:( trzymaj się. x Opanowało mnie zniechęcenie. Czuję ,że będę trak trwać przez cały dzień. x pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babiątka ;) Lunka Bardzo mi przykro,taki młody człowiek... Ech życie :( U nas również chłodniej Pomyłam okna przynajmniej bo już świata nie widziałam przez nie ;) Pozdrowionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny. Byłam wczoraj na babskim wieczorze. Dziewczyn 6 sztuk, wesoło i gwarno. To koleżanki z przedszkoli , w których pracowałam. spotykamy się dwa razy do roku, zawsze u innej. Do domu wróciłam o 24 tej , a tu 5.30 trzeba wstac. Oj ciężko ! Lata nie na takie balangi nocne:) X Luna współczuję rodzinie. Taki młody człowiek, miał jeszcze życie przed sobą. X pozdrawiam koleżanki i miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jestem z kawą, wpadajcie. Wczoraj całe popołudnie padał deszcz. 18 st. Mam dziś w planie syzyfy. Dużo tego bo zaległe. Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry Lunka. Dzień dobry wszystkie Babki. Jestem na kawie i wypiję z przyjemnością. Lunka ostatnimi czasy z syzyfami jestem na bieżąco:). x Nie wiem czy to dlatego ,że wakacje i ludzi jakby mniej. Cisza.... Nasłuchuję czy coś się dzieje w eterze i nic... Drzewa i krzewy smutne . Liście zwiędnięte patrzą w dół:( Czekamy na deszcz . x Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z Wami na kawie.Dzięki Luna... Globusiku u mnie od wczoraj czarno,a deszczu ani kropli.Wokół wszędzie pada.... Zakończyłam kiszenie ogórków!! jestem z siebie dumna:-D Dzisiaj zabieram się za patisony no i oczywiście syzyfy w międzyczasie:-) Pozdrawiam,dobrego dnia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Tobie również dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Lunka Kawa była pycha ;) Jedyneczko U mnie też kiszenie ogórków ;) Zrobiłam dzisiaj pastę rybną...zapraszam :D I kaczkę z jabłkami...smacznego ;) Która chętna,to może polukać sobie na FB Są moje zdjęcia... Miłego weekendu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Ime Wpadam na kaczkę i pastę również ale to na kolację. Nie pozbędziesz się mnie szybko:) Naturalnie ,że jestem chętna i idę na FB. Pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×