Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Ime Zdjęcia??? tak piękne,że mnie wzruszyły❤️ uwierz mi,że czuję zapach różowych kwiatów. ❤️ dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
dziewczyny,od wielkiej burzy,chyba 10 dni temu .. nie mam internetu. Dzisiaj korzystam z neta sąsiaów - powiadamiami i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kumoszki:-) Przespałyśmy kawę??? Była raniutko,nie chciałam Was budzić.Świtem uciekłam z domu,tu już się nie da żyć:-( Przeszłam się brzegiem jeziora,tyle zmian..wokół ścieżka rowerowa,nowy taras widokowy,przydałoby się jeszcze wodę oczyścić..sztuczny zbiornik,brudno!!!chociaż kąpielisko jest . Odwiedziłam mamę i wróciłam do domu,a tu za oknem w melinie impreza trwa.Coś przegryzę i zmykam znowu:-) M z chłopakami wyjechał wczoraj,a ja tak cieszyłam się,że będę miała chwilkę dla siebie no i wolną chatę:-D Livio,to burza narobiła Ci szkód:-( Trzymaj się,pozdrawiam. Wam również koleżanki życzę spokojnej niedzieli,wypoczywajcie!! Zapomniałabym:-) U mnie 33 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. Ja odwrotnie wstałam późno bo o 9tej. Nie lubię takIII ale położyłam się do łóżka o 1,30. najpierw byłam w kinie i drugi film obejrzałam w domu. Dzisiaj dalej gorąco. A fe mam dość. Jedyneczko na dłuższą metę mieszkać w takim bałaganie się nie da. Taka samowola nie może trwać !!! pisz gdzieś dalej i wyżej może spotkasz kogoś kto zrozumie problem. Bardzo Ci współczuję. x Livio Fatalna sprawa. Łącznie z Tobą uzbrajamy się w cierpliwość. Pozdrawiam. x Kumpelki do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. Jakaś leniwa ta niedziela. Po południu miałam gości, siostry i szwagrowie. Trochę się pośmieiśmy i koniec niedzieli. Upiekłam drożdżówkę ze śliwkami. Częstujcie się :) Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zapraszam na kawę. Wczoraj byliśmy w Kolonii. Katedra robi ma mnie za każdym razem niesamowite wrażenie. Pospacerowaliśmy na starym mieście.Widziałam sklep jubilerski z prawdziwą biżuterią. Ceny przyprawiają o zawrót głowy. Piękny naszyjnik z pereł 7.765 euro. Ale co popatrzeć można i pomarzyć. Na koniec deszcz nas zmoczył. Dziś ochłodzenie ale niebo bezchmurne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Luna dzięki za kawkę. Widzę dziewczyny ,że miło spędziłyście niedzielę,cieszę się... Globusiku piszemy z sąsiadami gdzie się da... Dzisiejsza noc znowu do kitu:-( Spałam może ze cztery godzinki. Przespałam moment powrotu do domu mojego młodszego S:-( i w sumie nie wiedziałam czy wrócił,czy nie:-( I ot takie czuwanie... Upału ciąg dalszy...ponoć już ostatnie dni.Wczoraj czytałam książkę na tarasie do 20-stej,poczytałabym jeszcze ,ale zapadł zmrok:-) Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny Lunka dzięki za pobudkę. Ja od rana marzę o ochłodzeniu i kropli deszczu:D x Jedyneczko a jaka była ostatnia noc???? x Mam umówioną fryzjerkę .Główkuje czy poprosić o strzyżenie na glacę!:D:D x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko ale spotkanie:) u mnie również . Czytam książkę Janusza Wiśniewskiego ...Bikini... bardzo ciekawa. x Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Zapamiętam tytuł:-) Ja czytam Cukiernia Pod Amorem -polecam,pięknie napisana. Są trzy,grube części.Niezwykle zajmująca lektura.W każdej części autorka przedstawia losy rodu Zajezierskich,Cieślaków i Hryciów... Globusiku włosy nie kapusta:-)odrosną!!! Zetnij tak,żeby było wygodnie i ładnie. Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Jedyneczko Głowa ogolona:) jest mi chłodniej a do tego wyobraź sobie przez prawie godzinę / jestem tak spragniona deszczu,że sprawdzałam na zegarku/ kropił mały deszczyk. Wracałam od fryzjerki. Postanowiłam , że nie rozłożę parasolki. Zmokłam troszkę ale było bardzo miło. Rzeczywiście książki są ciekawe , czy masz je z biblioteki??? x Pozdrawiam nasz Babiniec i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
...znowu zlikwidowali moje zalogowanie i jestem gościem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Ano jestem. Dzisiaj wreszcie pojawił się mechanik - noo i o mało nie zapłaciłam kary.:( okazało się,czego sie domyslałam,że padł ruter a do "padłego"rutera -pomoc się nie należy. jak tylko dostałam diagnozę,poleciałam na przystanek i do WM po nowy. Tak mi do Was spieszno. x Podłączylismy urządzenie - a ono i tak nie łączy. Telefon pod infolinię - Dziewczyny,jeszcze mam wypieki iszum w głowie - dobra 40 min instrukcji od baaardzo cierpliwego Pana,wykonywałam jego polecenia i jakos dałam radę skonfigurować - nie tylko kompa ale i mojego ..laptopa hehe.. Mam wrażenie,że odzyskałam sens swego istnienia:D Dobrej nocy. x Jutro bedzie sens wstania z łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :D A co tu się dzieje beze mnie? ;) Jedne golą się na łyso,inne czytają ciekawe książki :D Jeszcze inne nie mają internetu Maria się szwagruje i siostruje ;) Globusiku Przesyłam trochę deszczu i ochłodzenia.U mnie tego pod dostatkiem :D Livio W całej Polsce jest problem z zasięgiem.W w telefonach i internecie.Po aktualizacjach warto wyłączyć komputer,potem śmiga wszystko jak ta lala ;) Nowe zdjęcia na FB mam Nowe miejsca odwiedziliśmy.Fajnie się bawiliśmy.Polecam :D Do uzdrzeni! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam i na kawę zapraszam. x A co to się u nas dzieje:D Livio Jesteś dzielna ..operatorka:) przeszłaś szkolenie i na przyszłość jak znalazł:) lepiej jednak niech się nic nie dzieje. x Ime no właśnie jesteś tu potrzebna:) żeby wprowadzić ciut dyscypliny. Dziękuję za lekki chłodek , dobre i tytle. Puki co lecę na FB. x Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Ostatnio jakoś nie mogę dospać! Kładę się wcześnie i o 6. 30 nie chce mi się wstać! Za blondi wam dziękuję! Chłodno na dworze , wczoraj znowu deszcz padał. Wiatr zwalił mi doniczkę z pelargoniami. Mam nadzieję że jeszcze odratuję. Pozdrawiam pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej wszystkim. Lunka u mnie ani wiatru ani deszczu ani kwiatów:) x Jedyneczko znowu gnasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo lubię zimną kawę.Tak sobie popijam kubek do godziny m..w. 14-tej :D Potem robie drugi. x Tyle,że w międzczasie za dużo tych papierochów..stanowczo.chyba jednak już się nie poprawię. a zresztą -po co? x Czuję,że jak w koncu pojadę nad to morze,pogoda będzie do kitu.Dzisiaj noc zimna - tylko 12 st. Czyżby zbliżała się jesień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny. A we mnie cuś "popekało"?? x zobojetniały mi zupełnie moje pelargonie,idę na ogród - patrze w koło i mam wrażenie,że te wszystkie rosliny,krzewy,kamienie pozostawili obcy ludzie. Mnie nie dotyczy.wiem,że jak ptrzekwitną kwiaty w doniczkach,tym razem je wyrzucę - nie bedą zimowały,cebulek też nie wykopie. Po ostatniej wielkiej burzy,potokiem leżą sczerniałe paprocie - cos sie kończy? x a może z wiosną jeszcze cos poczuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livciu poczujesz:-) Tego Ci życzę!!! Dobrze,że już komputer masz sprawny. A ja dzisiaj jestem troszkę zajęta,robimy wewnętrzny remanent,przyszłam do was odsapnąć. Globusiku książki dostałam w prezencie na imieniny:-) Wczoraj popadało i zagrzmiało,ale tak delikatnie.Ludzie wyszli na balkony i przyglądali się temu zjawisku:-) Dzisiaj pada,świeci słońce i tak na przemian... Na obiad dzisiaj zamawiamy pizzę:-)Nie mam czasy na gotowanie. Pozdrawiam Was.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Jestem z kawą.Zapewne niektóre z Was jeszcze śpią,zazdroszczę:-) Ja od 5 rano na nogach.Coś za szybko ostatnio śpię:-) Obudziłam się i zajrzałam na termometr zaokienny,przetarłam oczy...8 stopni!!!No i niestety czuć ten chłód.... Opowiadajcie co tam u Was??? Marysiu,Ty pewnie też już uganiasz się za maluszkiem:-) Dobrego dnia !!!cichego i spokojnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Witaj Jedyna 13-go. Niestety,lato mija i to cichcem,po nocach. Ciekawa jestem -jaka będzie pogoda i ile stopni,kiedy wreszcie,podobno będę nad morzem.:) x dnia miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio. To wyjazd już niedługo??Oby nie padało,upałów raczej już nie będzie...bądź dobrej myśli;-) Od rana mam chorego,a właściwie od nocy. Starszy S przytruł się,albo to wirus,sama jeszcze nie wiem.Podałam colę:-) potem lacidofil,a teraz stoperan. Zrobiłam jeszcze miksturkę z odrobiną soli,miodu i ciepłą wodą,odczekam jeszcze godz. i podam... Ale jęczydło z niego:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Was. x dziewczyny mam bardzo wypełniony dzień. Kukam więc do Was i pozdrawiam. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Rano nie miałam czasu na kawę w wagoniku. Musiałam wcześniej wyjechać do pracy. A z racji tego że nie mogę dospać , zerwałam się o 6. 30 i tak nie mogłam się wyrobić w czasie. Muszę się zdyscyplinować. Livciu cieszę się razem z tobą na wyjazd nad morze. Kiedy ja tam ostatni raz byłam? Niech policzę, 28 lat temu! Może w przyszłym roku się tam wybierzemy. Chciała bym bardzo. Livciu czasem też mam takie wrażenie jak ty, jakoś tak wszystko mi obce jest. Czy warto tak gonić, zabiegać i tak co ma być to będzie. Globusiku co tak cię dziś goniło? Jedyna jak się miewa twój S, wyzdrowiał? Ime , Marylko pozdrawiam. A u nas pogoda zmienna, codziennie deszcz pada no i chłodno. Czuć już jesień w powietrzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z racji tego,że nie mogę się zalogować będę pomarańczką albo gościem ;) Witajcie Morze,nasze morzeeee :D Ostatnio córka była w Łebie.Trafiła na przypływ...Upał 35 stopni,a do wody wejść się nie dało.Woda miała tylko 10 stopni! Kuzynka mi opowiadała,że weszła na kilka sekund do morza i miała czerwone stopy,jakby ją igłami ktoś pokłuł :O Więc życzę Ci Livio,cieplejszej wody ;) Organizm mi się buntuje po tym wyrostku :( Kilka kroków i dostaję jakiejś strasznej kolki a wizyta w poradni chirurgicznej dopiero 26 sierpnia Chyba trza mi do paskudy... Nowe zdjęcia na FB,zapraszam do obejrzenia Pozdrawiam Ime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×