Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry. Zapraszam na kawkę. Ime ale się uśmiałam z tego aktu zgonu. Globusiku szkoda ,że nic nie mówiłaś , umyła bym ci tą lodówkę. Lubię to zajęcie. Pozdrawiam , pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Luna dzięki za kawkę.Wstawanie,budzenie się poranne....coraz gorzej:-( Może tak sobie wiaderko wody na głowę:-) to teraz takie trendi;-) X Ime Twój najmłodszy wkracza w dorosłe życie:-) Zaczyna się..papierkowa robota.. Na kapustę jeszcze nie za wcześnie??Ja to raczej jakoś tak w październiku robię.Swojska najlepsza,masz rację!! A mój starszy rozmyśla o wyjeździe z kraju:-( No cóż,w sumie musi podjąć decyzję sam,a ja mogę go wspierać... Dobrego dnia życzę Wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Połknęłam łyk kawy i od razu lepsze samopoczucie. Lunka dziękuję. Miłego dnia. Lecę w plener. Do zobaczenia po południu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobiłam pyszne sezamki,bez cukru:-) 250 g sezamu 1 łyżka masła 3 łyżki miodu Sezam uprażyłam na patelni. W kąpieli wodnej rozpuściłam masło z miodem. Składniki dokładnie wymieszałam i przełożyłam na blachę wyłożoną papierem do pieczenia...dokładnie rozsmarowałam i docisnęłam łyżką do blachy,wstawiłam do piekarnika na 5 min ok.180C. Odstawiłam do wystygnięcia. Gotowe.Teraz Was częstuję,pychotka. Lubicie sezamki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :D Jedyneczko Kapusta jest wczesna,średnia,późna i tak zwana kamienna Czyli masz trzy miesiące na kiszenie tego warzywa :D Ja mam wczesną i to z ekologicznej uprawy,a konkretnie od cioci mojego męża Mieszka blisko więc po ekologiczne warzywa mam rzut beretem :D Hodują także indyki,kaczki i takie małe kurki,które niosą jajka bez cholesterolu :D Pozdrawiam resztę towarzystwa i lecę do banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime,ale Ci fajnie.Tyle dobra wokół:-D Robisz skok na bank,czy odwrotnie;-) X U mnie nareszcie wyjrzało słoneczko.Planuję dzisiaj obsadzić obrzeża swojego niewielkiego skrawka zieleni.W tym celu zakupiłam pięciornik w kolorze żółtym,czerwonym i różowym.Już nie mogę się doczekać końca pracy w pracy.... Do miłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Co do banku,to odwrotnie ;) Nagotowałam około 30 sztuk gołąbków Częstować się proszę ;) Pięciornik...ładna roślinka :D Chyba też zakupię... Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Na kawę zapraszam! Lecę za chwilkę do pracy. Miłego dnia, wpadnę po południu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Witam Was cieplutko i słonecznie. Dzięki za kawę Luna. Ime podkradam od Ciebie gołębie,obiad będę miała z głowy;-)Od jakiegoś już czasu planuję te gołębie,ale jakoś się nie składa:-D Pięciorniki posadzone,pięknie się prezentują. Marysiu co u Ciebie? wróciłaś do pracy? Globusiku jesteś?? Livio co doktory powiedziały??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny . Jestem:) Za kawę dziękuję. x Ime z aktu zgonu pośmiałam się solidnie:D x Pisze krótko. Około dziesiątej będzie ...paskuda... od kompa. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAlinka
"Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz A jak Wasze ogrody? U mnie nie najgorzej, choć sentymentalnie: https://www.youtube.com/watch?v=o0GnmdWj35s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Gościu Alinko x Dziękuję za piosenkę. Co do ogrodu?? mój jest troszkę przerzedzony:) x babki ... paskuda ... od kompa była.Moim zdaniem mierna. Okaże się w praktyce. U mnie piękny , słoneczny jednak przypominający jesień dzień. x Wszystkie Panie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku. Witaj Alinko. Mój ogród coraz bardziej przypomina ogród. Nabiera barw i cieszy oczy.Każdą nową roślinkę obserwuję i starannie pielęgnuję.Skalniak jest cały zarośnięty i mam ochotę stworzyć nowy,ale za małe "pole" do popisu :-) W tym roku mam prawdziwy urodzaj malin,są duże i dojrzewają w oczach...nie robię z nich przetworów,najsmaczniejsze są z krzaczka. Robimy zbiórkę przy malinach i każdy sobie dziubie:-) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :D Witaj Alinko :D Mój ogród nie jest zbyt okazały Ale zmieściło się w nim 20 tuj,12 choinek Trzmielina,winorośle na pergoli,różne kwiaty,wierzba niskiej odmiany Warzywniak zrobiony w europalecie ;) Jeden krzak aronii. Wierzby hakuro 6 sztuk Trawa turzyca Chyba się rozpędziłam... :D Jedyneczko Przyjadę sobie poskubać tych malin ;) Globusiku Co powiedziała paskuda od kompa? Wybieram się dzisiaj do "babskiego" paskudy Pozdrowonka dla nieobecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewczyny:) jak dobrze,że zakukałam:) x Ime , Jedyneczko Jesteście Bajkowymi Dziewczynami. W okół Was tyle roślin. Nie trudno sobie wyobrazić jakie to wszystko CUDNE. Mnie pomuskała po włosach i poszeptała do ucha wierzba płacząca .Wiecie taka z państwowego ogrodu. Dobre i to. x Ime paskuda powiedziała,że komputer wyczyściła i ,że nie stwierdza poważnej:) choroby. Jeśli dalej będą jakieś ostrzeżenia ... będziemy myśleć..:D a mnie zaraz przyszło do głowy ...niby kto ma myśleć ...ja??? Nic a nic nie wymyślę!!!:D Czekamy więc na rozwój sytuacji. x Ime Powodzenia u paskudy. x Babki w przyszłą środę wyjeżdżam nad polskie zimne morze. Czeka mnie więc małe pakowanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku kochany :D Jeśli to wina systemu albo ładowarki,to rzeczywiście sprawa byłaby prosta... U mnie przyczyną była ładowarka Gdzie się wybierasz nad morze? W moje strony...może? W przyszłym tygodniu ma być ochłodzenie,więc faktycznie...brrrr :D Za chwilę wybywam 3majcie się Do miłego❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaparzyłam kawę. wpadajcie. U nas po chmurno ale w miare ciepło. Lecę do pracy, buźka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzięki Lunka za kawę. x Dzień dobry wszystkim. Wpadajcie na orzeźwiający napój. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek.Słonecznie i miło witam Was. Za kawę dziękuję Luna,piję z przyjemnością,bez pośpiechu i myślę... Muszę coś zmienić w umeblowaniu.Nowa szafa przydałaby się...to tak na początek:-)i takie tam... Ime co paskuda powiedział?? ale masz tych roślinek w ogrodzie,muszę o niektórych poczytać. Wierzbę też mam taką o różowych listkach,malutka jeszcze.. X Globusiku na długo wyjeżdżasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w słoneczny dzionek Lunka Dziękuję za czarnulkę ;) Jedyneczko Paskuda nie była taka paskudna ;) Fajny,rzeczowy dochtor...skory do żartów :D Ale... Torbiel ma 8,5 cm Mam zrobić test ROMA,czyli badania na raka Z tymi wynikami do szpitala umówić się na operację No i wsio! :D Globusiku ❤️ Pozdrawiam resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko , witaj Ime. Drugi raz zasiadam do kawy. Ale najważniejsze co Wam przynoszę to pełen kosz pozdrowień od Marylki. Do 10 br jest uziemiona i z przyczyn technicznych nie zagląda do Stacyjkowa. Odrobi zaległości po 10-tym. x Jedyneczko jadę na kilka dni. Wyjazd w środę /10-go/ ciut świt powrót w poniedziałek w nocy. x poza tym u mnie życie wraca do normy. Kolega powrócił z wakacji siedzi mi za plecami i duma razem ze mną. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. To normalka,że kolega po urlopie zmęczony,każdy tak ma ;-) Dziękuję za pozdrowienia od Marysi,ja też ją pozdrawiam. Globusiku robota nie zając!!! szykuj się mentalnie do wyjazdu:-) Fajnie Ci, powdychasz jodu,posłuchasz szumu morza,rozerwiesz się i wypoczniesz inaczej:-)Zbieraj siły!! Bezchmurnie dzisiaj u mnie,planuję odwiedziny u mamki i mam nadzieję,że da się wyciągnąć na spacer nad jezioro. Bywajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam zapraszam kawę i Święto Piernika:) x Po raz pierwszy Święto Piernika będzie imprezą dwudniową, z powtarzającymi się punktami programu. Zabawa rozpoczynać się będzie każdego dnia o godz. 11.00 i trwać aż do późnego wieczora. Głównymi miejscami wydarzeń będą Rynek Staromiejski i Muzeum Etnograficzne. Wiele zaplanowanych atrakcji będzie miało charakter edukacyjny – nie tylko dla dzieci, ale i dorosłych. x Będę Świętować jutro. Spodziewajcie się więc kuriera z paczką pierników. x Póki co sobotę mam pracowitą. Pierników popróbuję jutro. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko. No właśnie:) Paniuśki czas wstawać!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria348
Wstałam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×