Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam Was niedzielnie Globusiku Dziękuję za kawę,bardzo mi dziś potrzebna była :D Co do zakupów,porwało mnie i to porządnie.Tylko,że... Sama odpowiedziałaś na to pytanie...zaraz po Ime Koszt pomyłki mojego męża-800zł! :( Ale grunt,że junior jest zadowolony :D Dostał marynarkę,koszulę i spodnie :D Po prostu na mnie już nie wystarczyło bo wolałam żeby chłopaki się ubrali ;) Na tego pieska choruje moja szwagierka,tyle tylko,że jej zwierzaki uciekają :O Mi się też podoba ta rasa :D Jutro przymiarka sukni ślubnej Mam nadzieję,że choć to nam wyjdzie ;) Lunka Jedyneczko Marysiu Miłej niedzieli🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ime tak sądziłam ,że pomyłka połknęła sporo miedzi. Ale jak zawsze mamy stawiają dzieci na pierwszym miejscu. Spowodowałaś,że ród męski jest zadowolony!!!! i OK. Znam Twoje możliwości i wiem,że znajdziesz odpowiedni ...garnitur:D na tę okoliczność. Przymiarka też ważna ale szczerze mówiąc w takich salonach nie może być inaczej jak dobrze!!! tak też będzie. Dodam jeszcze coś na temat pieska. Urokliwe zwierzątko.Niesamowicie radosny , przyjazny i bez granic ufa ludziom. Do tego pięknie umaszczony. Wyobraź sobie ,że ma już 6 lat. Jego Pani zmarła .Tofik został sierotka. Szukał nowego domu.Znalazł wspaniałe miejsce ale zmianę odchorował. Ponad dwa tygodnie nie jadł , na prośbę pił troszkę wody. Oczywiście był na wizycie w lecznicy. Ale najgorsze za nim. Dom zaakceptował i czuje się doskonale. Wyobraź sobie ,że ja dostałam kota na punkcie Tofika:D x Jestem po marszu z kijami. Niebawem idę na ... Święto Flisaka... do centrum. Atrakcji mam już dość.!!:D Ale trzeba trzymać fason. x Miłego popołudnia Koleżanki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zjawiam się z mocną czarnuchą,toć to dzisiaj matury..... Globusiku jak samopoczucie?? Za wszystkich maturzystów zaciskam piąstki. Najgorsze jest wejście,a potem to już pikuś:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime ,trochę kosztowały Was zakupy.Trudno się mówi,żyje się dalej;-) Jeszcze jest dużo czasu do weselicha,na pewno zdążysz się obkupić:-) Byłam dzisiaj na targu,kupiłam młodą kapustkę,będą gołąbki. Zmarzłam w nos:-)Chyba był lekki przymrozek. Dobrego dnia kochane koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jedyna kawka wyborna. Dzięki. Przede mną cięzki tydzień. Nic jakoś dam radę. Za oknem słońce, wczoraj padał pierwszy majowy deszczyk. Ime to pociągnęło was po kieszeni! Nam w drodze do Pl przedziurawiła się plecionka na rurze wydechowej, bez warsztatu się nie obyło, od razu wymiana oleju i 650 zł poszło sobie! Globusiku u nas magnolie już przekwitły mam jedną w ogrodzie! Lecę do pracy , miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna. Tobie również dobrego i spokojnego dnia. Magnolie u nas zakwitły.Piękne,szkoda,że tak krótko kwitną. Globusiku,wyruszyłaś już w trasę?? Łyknij w biegu kawkę;-) Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zimny i deszczowy:) Mam dziś wolne, załatwiłam rachunki, pranie itp. Piję z Wami kawę i marznę w nogi. Napalę w kominku i zapraszam na likier jajeczny. Może nas rozgrzeje bo na pogodę nie ma co liczyć:) pozdrawiam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Przybywam z herbatką . Oczywiście rano zabrakło mi czasu. Kawę łykałam w biegu. x Jedyneczko Dziękuję za trzymanie kciuków. Pomogło!!! Junior jest zadowolony. Jeśli on to i ja. Stwierdził,że po wstępnych i prowizorycznych jego obliczeniach powinno być dobrze a nawet bardzo dobrze. Pierwsze koty za płoty. Jutro matematyka. Do wyliczeń podchodzę z dystansem. Czeka go jeszcze dużo egzaminów. Kończy pod koniec maja. Oby było jak najlepiej. Liczy się całokształt. x Marylko oczywiście kielonka chętnie wypiję. Ja również podgrzewam chatę kominkiem tylko elektrycznym. Oczywiście centralne jest już wyłączone. x Lunka Przede mną również pracowity i zabiegany tydzień. W końcu czas na ukwiecenie balkonu. Ziemia już jest. x Babki co się tyczy miedzi to ja również nadwyrężyłam kiesę:) wykupując leki i takie tam inne rzeczy:) x U mnie nagle zrobiło się ciepło na termometrze 21 st. x Ime :) x Miłego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Ja jak zwykle spóźniona na spotkanie z Wami ;) Trzymam kciuki za wszystkich maturzystów Lunka Tobie też przybijam bo przede mną również ciężki tydzień Damy radę :D Marysiu Tobie też -tka Zakorkowałam dziś kolejkę w banku do płacenia rachunków :O Aż mi wstyd było bo ludziska się niecierpliwili ;) Masz jeszcze tego likieru? Moja mama robiła sama taki Jak skończyłam 18 lat dała spróbować :D Pamiętam,że w język paliło Czy był dobre...nie pamiętam ;) Może padłam? ;) Globusiku No i widzisz? Nie wyszło... Przymiarka sukni przełożona na piątek ;) :D Kusisz mnie tym pieskiem :D Uwielbiam psy :D Koty perskie też lubię...ale na razie nie mogę mieć.Wiadomo-córka :( U nas dzisiaj lało Ale niech pada 15 maja trzeba będzie się wziąć do sadzenia pomidorów i papryki Moje rozsady fajnie urosły :D Jedyneczko Daj swój nosek...potrzemy się i będzie Ci cieplej ;) Eskomoski noski :D Daaaaajjjjj gołąbkaaaaaa ;) A z czym zrobiłaś? Z ryżem czy kaszą? :D Spokojnej nocy wszystkim ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Jestem z kawą, zapraszam. Termometr wskazuje 18 stopni. Zachmurzone niebo, jak nic będzie padać. Jedyna dziś ja zablokuję kolejkę w banku. Najpierw praca, potem bank. Pozdrówki pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witam uprzejmie i bardzo dziękuję Luneczka za kawkę. Ja swoje rachunki płacę bez kolejki elektronicznie;-) Może i chciałabym zrobić korek:-D na poczcie,ale i tak są tam zawsze... Ime gołąbki z ryżem,wyszły jak zwykle;-) pyszne,zapraszam Was wszystkie. Globusiku w dalszym ciągu trzymam kciuki. Marysiu nie załapałam się wczoraj na trunek na rozgrzewkę:-) dzisiaj ponoć upał!!! Już teraz jest bardzo ciepło i słonecznie. Zabieram się za robotę. Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Lunka , Jedyneczko Wstałam z bólem głowy. Może kawa pomoże. Jeszcze nie jestem gotowa na dzisiejszy dzień. Muszę olać wszystko i ruszyć do codziennych obowiązków. U mnie już grzeje. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Dziś ciepły, ale już się niebo zachmurzyło. Zaś będzie padać. Jedynko , likier jeszcze jest:) Częstuj się. Globusik co sadzisz na balkonie? Pelargonie, czy coś innego? Wysiałam wczoraj cynie i zasadziłam gladiole(mieczyki) Ime auto sprawne? Luna przyzwyczaiłaś się do nowego mieszkania? {serce}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Otwieram okna w naszym wagoniku. Wpuszczam wiosenne powietrze. Zaparzam kawę. Marysiu czujemy się tu wspaniale, mam swój wymarzony ogródek. Sąsiedzi ok. Piesa też już sie przyzwyczaiła. Moje gladiole wyrosły już ok 20 cm nad ziemię. Pozdrawiam i miłego dnia wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowo i rześko,fajnie po wczorajszym upale. I do tego kawa pobudzająca smakiem i aromatem.Dzięki Luna:-) Pada deszczyk,kapuśniaczek.Takiego właśnie nam trzeba. Mój tarasik też jest obsadzony. Jak zwykle dominują na nim moje ulubione plektrantusy w dwóch odmianach... Ja hoduję teraz rośliny o ozdobnych liściach,nie śmiecą tak jak pelargonie,a są również bardzo efektowne. Wkomponowałam jedynie niezapominajki.. Globusiku jak tam po matmie??? Jak czujesz się ogólnie? migrena minęła? Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lunka,dzięki za kawę :D Pisałam wczoraj,pisałam dzisiaj...i wszystko poooszłoooo :O Sadzicie kwiatki,hm Ja na balkonie posadziłam 50 sztuk Lobelię,bratki,surfinię i jeszcze jeden gatunek którego nazwy nie pamiętam ;) Marysiu Tak,auto jak na razie sprawne Na wszelki wypadek,to ja go wczoraj tankowałam ;) Lunka Przeciąg sprawił,że się dzisiaj wcześniej obudziłam ;) Przynajmniej mogłam wyczyścić piec c.o. :D Jedyneczko U Ciebie deszczyk? U mnie na razie słoneczko Ale w nocy lało...Nosz jak inaczej,skoro Ime okna umyła? ;) Globusiku Jak Twoje samopoczucie? ❤️ dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć dziewczyny Bardzo dziękują za przywitanie przy kawie. x Jedyneczko matematyka podobno :) poszła mi dobrze:). Dzisiaj zdaję podstawowy i poszerzony angielski!!! x Teraz włączam Zumbę. Zapraszam. Po Zumbie bieg:) x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie wiem gdzie mój post????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Znalazł się pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime Witaj Globusiku Dziewczyny leje jak z cebra,po prostu nawałnica,a mnie senność coraz większa ogarnia... Ime całe szczęście,że z autem ok. Mój mądraliński M kiedyś też to samo zrobił...Jechał z dalekiej podróży,zatankował ok.40 litrów...na szczęście samochód był leciwy i wiele szkód nie było.Przy tych nowoczesnych elektronikach,silnik z pewnością byłby zatarty.Wypompował nieodpowiednie paliwo,a potem co kilka kilometrów wlewał niewielkie ilości odpowiedniego,udało się:-) Globusiku najtrudniejsze mamy za sobą:-) matmę oczywiście,teraz to już pikuś:-D W dalszym ciągu trzymam kciuki;-) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Dziewuszki. x Nareszcie mogę pomieszkać w domu. Trzydniówka się skończyła!! Tak naprawdę to o godzinie 15tej zaczęłam angielski poszerzony. Jestem właśnie w trakcie !!!:D x Ime OOOOOO matko 50 szt. kwiatów!!!!! ale będzie pięknie!!!!!! Ja będę sadzić dopiero w sobotę. Pytasz o moje samopoczucie????? . Odpowiadam .Czuję się ....... jak groch przy drodze , kto idzie ten skubnie.....:) jak skubnie zaboli i czuje się źleeeeeeeeeee:D ale nic to może kiedyś odejdę od płota:D x Jedyneczko Dziekuję. Zaciskane kciuki pomagają. Jeszcze wspomnę o kwiatach na balkonie. Mam tak jak Ty. Lubię je ale opadające zaśmiecają i bardzo mnie to wkurza, dlatego w dużej skrzyni rosną jałowce. Są bardzo ładne. W mniejsze coś posadzę. Zadecyduję w sobotę jakie!!!! x Marylko, Lunka Pozdro dla Was. x Wiem,że nic nowego nie napiszę ale wiosna i maj to najpiękniejszy okres na naszej ziemi. Wróciłam do domu z zawrotami głowy. W okół ładny zapach: skoszonej , trawy , bzu, kasztanów , tulipanów i innych krzewów. Gdyby można było zatrzymać czas.!!!!!! x Życzę wszystkim miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Marylko z rozpędu nie odpowiedziałam Ci , naprawiam błąd. x Postanowiłam , że kupię bardzo różne sadzonki. Powtykam:D gdzie się da.Niech będzie kolorowo. x Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Ja tam Cię skubać nie będę ;) Mam tylko nadzieję,że nie zapuścisz za bardzo korzeni przy tym płocie ;) Piszesz,że zapach skoszonej trawy Cię zachwycił... Spędziłam dzisiaj w ogrodzie 6 godzin :O Między innymi kosiłam właśnie trawnik :D Posadziłam sobie rabarbar,zasiałam botwinkę. Popieliłam to i owo :D ...i w trakcie grzebania w ziemi...telefon od męża... Pojedziesz do bankuuuu??? Jak ja nie lubię,jak mi ktoś przerywa dłubaninę w ogrodzie :O Czarna od sadzy i brudna od ziemi mam jechać?! No cóż...szybki prysznic i wioooo ;) Jedyneczko Ty przypadkiem nie masz mojego męża?! :D Marysiu Lunka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Śpiew ptaków obudził mnie o 5.10. Poleżałam sobie wsłuchując sie w ten trel. Kawa przygotowana , zapraszam! Słoneczko na niebie ale wietrznie. Wczoraj padało. Dostałam sadzonki pomidorów. Muszę w sobotę zrobić dla nich miejsce w ogrodzie. Wyobrażam sobie wasze balkony, taras Jedynej i ogrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Lunka dzień dobry. Kawa pyszna . Dziękuję. Mój balkonik skromny w porównaniu do tarasów koleżanek:) Z tego co piszesz również masz ogródek. Lunka przeprowadzka ze wszystkim wyszła na korzyść. Fajnie. x Ime Też dzisiaj odwiedzam bank. Zajęcie nie dla mnie ale jak mus to mus:) Wiosna powoduje ,że u każdej z nas dużo się dzieje. Prace na wolnym powietrzu to ****** zdrowie . Wszystko co posiałaś , posadziłaś niech rośnie jak na drożdżach:) x Jedyneczko Jesteś w drodze na kawę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,jestem,jestem Globusiku. Dzisiaj znowu ceremonia wywożenia śmieci.Już po wszystkim;-) Najpierw z przyjemnością łyknę kawkę.Dzięki. Dobijają się do drzwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Przygotowałam co trzeba.Kawa gotowa. Wpadajcie. x Idę odwiedzić bazarek. Co Wam kupić??? Jeśli będą kupię obwarzanki. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz się psycholko,sama ze sobą piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-)Dzięki za kawkę, Co tak wcześnie wstałaś??? Ja poproszę o obwarzanki,będę se chrupała ;-) Udanych zakupów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na poranną kawuchę! Ptaki budza mnie o 5.45 , nie potrzebuję budzika. Za oknem pochmurno, wiatr wieje. Zaproszeni jesteśmy dziś na urodziny znajomej. Szczerze, to oboje nie mamy ochoty tam jechać. Jakie plany macie na wochenende? Globusiku ta przeprowadzka to była dobra decyzja. Wszystko jest tak jak trzeba. Pozdrawiam i miłego dnia dla was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×