Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Dzień dobry Podniosłam rolety i co widzę? ;) Lunka stoi za moim oknem z kubkiem kawy :D Na razie Luneczko,to ja wstawiłam zdjęcia z wyprawy do zoo :D Muszę kupić suchą zaprawę klejową,żeby dalej móc coś robić ;) Co do ziemniaków,to mogą je mieć sąsiedzi przez płot i to by wystarczyło,żeby zamordować pomidory ;) Mniemam,że takowych sąsiadów nie posiadasz ;) :D Globusiku Przypomniałaś mi stare,niekoniecznie dobre czasy tym kawałem Ale jestem już ponad to :D Gdzie się tak dzisiaj spieszysz? ;) Jedyneczko Leje? U mnie zimno...Nawet szklarni dzisiaj nie trzeba otwierać na wietrzenie ;) Chciałam kosić trawnik ale nie wiem czy mi się chce w taki ziąb ;) Marysiu Do miłego dziewczynki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime Pewnie już skosiłaś,a ja nie zdążyłam Ciebie powstrzymać:-) Faktem jest,że trawa szaleje,pnie się i pnie do góry, ja również nie nadążam z koszeniem. Pada,pada,pada😭 Ime jak tam Twoje Lwiątko?? daje radę z zaliczeniami?? Globusiku koniec matury?W moim mieście ostatni egzamin był wczoraj. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Gdy to pisałaś to miałam zrobione takie rzeczy kosmetyczne w ogrodzie ;) Potem rzeczywiście poszłam kosić trawnik :D Skorzystałam z okazji,że tylko wieje a nie pada ;) Lew nasz kochany,przynosi lepsze stopnie.Tyle dobrego ;) Za tydzień ma kartkówkę z chemi,to ten przedmiot przez który ma zostać w tej samej klasie :( Mówi,że umie...Się okaże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime Trzymam kciuki za Lwa;-) On wie lepiej co mówi:-D Mój studencik zaliczył ćwiczenia z obwodów,jeszcze czeka go egzamin...to jeden z trudniejszych przedmiotów.Mówi,że jak to przebrnie,to nic mu nie straszne...oby.... Ciągle pada,chyba i ja skorzystam z niepogody i zajmę się kosmetyką domu;-) A dzisiaj na obiadek golonki z indyka,wpadajcie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. babki do każdej napisałam krótkiego @. x Nareszcie jestem w domu. Oj bardzo chętnie wpadnę na indycze golonki:) x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Proszę bardzo spotkanie przygotowane , kawa gotowa. x Dzień dobry. Kot i ja od rana ganiamy .Oboje jesteśmy nerwowi:) Oj może się dziać!!! Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku:-) Dzięki za kawkę,a co Wy tak się ganiacie:-D Przyniosłam truskawki. Idę na pocztę;-) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko oj jak lubię truskawki. Będę podjadać :)x x Babki dziękuję jutro wyjeżdżam. Będę około poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki witajcie! Kawa gotowa, wpadajcie! U nas wczoraj padało, wichura się zerwała i było na prawdę nie przyjemnie. Zimno wręcz. Dzis po południu w ramach pracy mam wychodne. Jadę na wystawe obrazów. Miłego dnia kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie na porannej kawie.Luna dzisiaj Twoje parzenie;-) Dzięki.... U mnie wreszcie słonecznie i zapowiada się ciepły dzień. Jestem padnięta:-( Nocowałam u mamy,a raczej czuwałam.. Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Chodzę na rechabilitację; prądy i laser no i gimnastyka. Do tego Kacperek i wnuki:) O 21 ej do łóżka, padam ze zmęczenia. Pozdrawiam Was serdecznie. Dobrego dnia ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Marysiu To znaczy,że dbasz o siebie :D A na co te zabiegi? Ja chodziłam na 2 odcinki w kręgosłupie...;) Jedyneczko Co tam z Twoją mamką? Czemuś taka padnięta...;) Lunka Ty szczęściaro :D Też mam wychodne...muszę jechać po córkę i odstawić ją na plac manewrowy :D Zrobiłam dzisiaj jedną dużą donicę,stary czajnik,mniejszą doniczkę i kuferek,który się walał pod nogami ;) Jak wyschnie to wszystko i posadzę w tym kwiaty,to zrobię fotki zgodnie z sugestią Lunki :D Globusiku Wracaj do nas szybkooooo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upalne dzień dobry bardzo.. Jestem,otwieram,zapraszam... Ime ,mama przychorowała i czuwałam przy niej w nocy.Jest już lepiej. Dobrego dnia dziewczyny Zapowiada się pracowity dzień.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic prawiczku Oprócz tego,że za chwilę wbiję swoje szpony i stare zębiska w twoje jaja! Będę tak długi ssać aż nie zostanie ani kropla Zwlaszcza twojej spermy,żeby taki debil jak ty nie miał potomstwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki. Dziś piękna pogoda, sprzyja spacerom. Śiedziałam sobie w parku i oglądałam kosy. Pracowite ptaszki:) Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Jestem z kawą, zapraszam! Dziewczynki wrażenia z piątku mam pozytywne. Ceny obrazów oszałamiające. Poznałam wiele interesujących ludzi między innymi Panią Burmistrz, polityków itp.Sama śmietanka towarzyska. Dziś mamy Dzień Dziecka. Życzenia moim pociechom już wysłałam. Zapowiada się ładna pogoda. Zaplanowaliśmy mały remont w kuchni! Miłości sąsiedzi za płotem mają basen i trochę krzewów. Czekam z niecierpliwością na fotki. Marysiu zdrówka ci życzę. Globusiku wracaj do nas. Jedyna jak tam mamka, lepiej już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Lunka jestem na kawie przygotowanej przez Ciebie. Fajnie smakuje. Dziękuję. x Dziewczyny wróciliśmy bardzo późnym wieczorem , a właściwie w nocy. Dzień przeznaczam na odpoczynek. Bez wspólnej kawy ...stracony dzień. Wracam do Wagonika:D x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ,witam Was,dziękuję za kawkę Luna. Globusiku,czy to już??? Pokrzep się kawką;-) Koniec maja:-( Zostawiam Wam truskawki i uciekam. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko x kiedy odsapnę wszystko napisze w @ do wszystkich. x dzięki za truskawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka Jesteś niezawodna :D Dziękuję za kawę Ja na szczęście,w ogóle nie posiadam sąsiadów i dobrze mi z tym ;) Cieszę się,że dobrze się bawiłaś :D To ja Ci pomogę w tym remoncie...;) :D Jedyneczko Truskawki wyborne :D Globusiku I jak wrażenia? Marysiu Wczoraj byliśmy na I komunii Zmarzłam bo staliśmy na zewnątrz Za to w kościele,dzieci mdlały,nawet te przyjęte :( Mamy mały kościółek a narodu było tyle,że brakowało tam tlenu Dzisiaj idziemy na poprawiny Biorę się za robienie donic.Do 18 zdążę co nieco jeszcze zdziałać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
Lunka Zdjęcia wstawione ale są w mojej grupie...mój ogród/my garden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Niebo zachmurzone ja też. Liczę,że wspólna kawa rozszerzy moje horyzonty myślowe:) Zapraszam, wpadajcie. x Dopadł mnie katar w związku z tym sen był zakłócony. Chyba zamienię dzień na noc:) i odrobię zaległości. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Globusiku dziękuję za kawę! Ja równiez miałam zakłócenia w śnie, czuję się jak bym w ogóle nie spała. do tego jest pełnia. Ratuję się kawą. Za oknem deszczowo. Miłości dziękuję za zaoferowaną pomoc. Mój Z to złota rączka. Wasz duet i remoncik raz , dwa, będzie zrobiony. W wolnej chwili zajrzę na stronkę. Jedyna jak mama się czuje? Marylko prądy działają? Zbieram się pomalutku do pracy a kolega leń siedzi sobie na moim ramieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam miło i dziękuję za kawę. Globusiku katar w środku lata???Musiało Cię przewiać... U mnie właśnie tak jest,letnio,gorąco.parnie.pięknie:-) Jak skończę pracę to zacznie lać.... Luna z mamą ok.Już jest lepiej. Imuś :-) pozdrówki Marylko Wybaczcie ,ale zmykam,sezon...mam robotę,dużo roboty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maraia59
Dzień dobry. Dzięki za kawę.:) U mnie wczoraj padało, od razu rośliny podrosły . Widzę, że Globus szczęśliwie wróciłaś. Napisz co tam u Rodzinki słychać. Luna prądy pomagają na kręgosłup, a po gimnastyce jeszcze lepiej. Jeszcze zostały mi 3 zabiegi. I będę jak nowa! :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Kochane Panie. x Miłości nasza dziękuje za kawę. x Na deser do śniadania napisałam do wszystkich @. x Babki muszę się ciut ogarnąć i wtedy będę mieć więcej czasu na pogaduchy. Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dzięki za kawkę Ime. Globusiku jak zdrówko?? Dziewczyny jestem już po zakupach.Poczęstuję Was dzisiaj sokiem z brzozy,dla zdrowotności;-) Przed jutrzejszym Świętem,szał w handlu...Ludzie wykupują ,jakby na wojnę się szykowali.No i gospodarka się kręci:-) Bardzo ciepło,nie padało wczoraj... Marysiu cieszę się,że zabiegi pomogły,warto było.... Luneczka Pa dziewczyny,sezon w pełni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×