Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
a jednak dotarł do Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Poczta nie zawiodła. Ja też wkurzam się jak ktoś nie dotrzymuje terminów,a nie masz nr. telefonu,żeby nie iść na darmo?? Ja krawcową mam przez ulicę,z domu widzę jak szyje,ale jeżdżę gdzie indziej,bo tm jak powiedzą,że na jutro,tak jest.Po sąsiedzku mogę ruski miesiąc czekać :-D i się nie doczekać.... Dzisiaj mam, też do odbioru parę ciuszków,do zwężenia woziłam. Pojadę na przerwie śniadaniowej. Częstuję Was czereśniami. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Melduję się na kawie. Przez dwa dni pomagaliśmy znajomym przy przeprowadzce. Reka może być , jak biorę leki to nie boli. Pozdrawiam i lecę do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Lunka , witaj Jedyneczko. :) zaczęły się przeprowadzki:D Jedyneczko no właśnie nie wzięłam telefonu...żałuję. Hej babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jedyneczko Za zimno na bieganie topless ;) I pada na dodatek.NARESZCZCIE :D Globusiku Wpadaj do mojej krawcowej :D Ona to dopiero jest słowna i bardzo dobrze szyje :D Lunka Przybij piątkę bo mi znowu wróciło mrowienie w dłoni,aż do łokcia Pewnie wraca cieśń nadgarstka :( Marysiu Byłaś już u fryzjera? Poczekaj na mnie,bo ja też muszę...;) U nas trochę się probiło... Młodszy zaliczył wszystkie przedmioty,z których był zagrożony :D Test z biologii,z całego roku napisał najlepiej w klasie! Jak chce,to potrafi ;) Za to starszy....No właśnie... Wczoraj skorzystał z okazji,że pojechałam do banku i... Ukradł mężowi blachę miedzianą,którą sprzedał na złomie Blacha była warta tysiąc złotych,a młody dostał pewnie jakieś pięćset :( Nie mam słów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Imuś. Cieszyć się i smucić... Młody dał radę,wiedziałam:-D Są w niepowodzeniach chwile radosne. Co do starszego:-( brak słów:-(Bardzo przykre... Trzymaj się kochana❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
OJ MIłości nasza❤️ idź kochanie do fryzjera , dobry relaks. Mnie pomaga na poprawę humoru. Młody to zdolna "bestia" pewnie odwiedza go kolega leń:) wystarczyło ciut popracować i jest dobrze!!!!!Starszy❤️!!!! Co do krawcowej było tak jak miało być ...nie zrobione!!! poprosiłam o zwrot rzeczy i bez podziękowania wyszłam. Poszłam pod adres wskazany przez znajomą. Pierwsze wrażenie bardzo miłe i myślę ,że tak zostanie. x Dziewczyny U mnie zimny pochmurny dzień. Byłam tak wkurzona ,że pogoda nie była mi straszna i szlifowałam bruk ile się dało. x Miłego wieczoru życzę , do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka wieczornie Globusiku Wizyta u fryzjera zaliczona ;) Włosy podciętę,za miesiąc przemieniam się w blondi :D Cieszę się,że znalazłaś dobry zakład krawiecki.Oby! ;) Bestia jest zdona,wiem to I tak jak piszesz...leń chyba na obydwu ramieniach mu siedzi ;) Jak sobie przypomnę swoje dzieciństwo to sama się dziwię skąd miałam tyle sił ;) Nauka gry na skrzypcach i fortepianie.Zawody sportowe Praca na gospodarstwie...Ale my to chyba inne pokolenie ;) Jedyneczko Za bardzo się nie smucę Jako jedyna,nie dałam się omamić synowi Wszyscy dookoła mówili,że syn się zmienia Dla mnie nie było żadnej widocznej zmiany.ŻADNEJ A słodkie słówka na mnie nie działają.Czyny i tylko czyny ;) U nas również zimno ale cieszę się,że pada Wiecie jak wygląda moja trawa w ogrodzie? Jest wściekle żółta ;) Już dawno tak nie było Aaaa,Globusiku Pomidory u mnie dopiero kwitną No cóż...taki mamy klimat :D Życzę Wam spokojnej nocy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na kawę. Ime twarda z Ciebie babka i dzielna;-) Chłodny poranek,jeszcze się nie obudziłam,może po kawie. Sernik do kawy o nazwie Izaura zostawiam Dobrego i spokojnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w chłodny pochmurny poranek. Zapraszam na gorącą kawę. x Ime matka wie najlepiej i wszystko o swoim dziecku❤️ To co piszesz jest prawdą ....każde pokolenie ma swój czas i różni się od siebie. Żyłyśmy bez takich wygód jakie są obecnie i nie żałuje tego. Fryzurkę masz super:) x Pozdrawiam Koleżanki i na kawę zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko ale fajnie ,że przyniosłaś sernik.Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj. Popieram Twoje zachowanie względem niesolidnej krawcowej. U mnie pogoda leżankowa.Tak bym sobie pospała.... Kawa nie zadziałała dzisiaj. Wczoraj fundnęłam sobie wieczór filmowy.Oglądałam do późnej nocy... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zapraszam na sobotnia kawę. Zimno i pochmurno:( x Jedyneczko ja wczoraj oglądałam tv. Chętnie jeszcze bym pospała. x Miłej i ciepłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku,dziękuję za kawkę. U mnie słońce w nocy była ulewa.Miałam wrażenie ,że dach mi przemoknie;-) Dzisiaj planuję generalnych porządków ciąg dalszy.Wczoraj zaczęłam. Puki co,roleta w górze. Dobrego dnia koleżanki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zaparzyłam cudny ciemny napój, więc wpadajcie i opowiadajcie jak wam weekend minął. Sobota u mnie była pracująca, zarówno w pracy jak i w domu. Kuchnia gotowa. Wczoraj leniuchowaliśmy cały dzień. Pogoda .... hmmmmm mieszana i zimno, aż wierzyć się nie chce że to lato. Odliczamy dni do urlopu, jak nam się chce odpocząć . Pozdrawiam was i lecę do pracuni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczne dzień dobry Luna . Dzięki za napój;-) U mnie niedziela jak każda:-) stawiam na odpoczynek i wyciszenie się.Unikam ludzi;-) Wczoraj zafundowałam sobie znowu kino domowe,całe popołudnie przed telewizorem.Syn nagrał mi parę świetnych filmów,jestem jeszcze pod wrażeniem.Szczególnie polecam Połączenie,Django,Uprowadzona,Jak w niebie i Bękartów wojny. Na pogodę na razie nie narzekam.Jak jest ładnie jestem na Rodos,a jak pada i jest chłodniej poświęcam się całkowicie pracom domowym:-) Połowę obowiązków mi spadło jak nie ma dzieci,już się przyzwyczaiłam:-) Za tydzień zjeżdża studencik;-) Dobrego tygodnia Wam życzę. Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku coś się stało?? Zapraszam na poranną kawkę,czarną i blondi;-) Pochmurne niebo :-( Pomimo niepogody, dobrego dnia babki Lecę po truskawki,upiekę dziś kruszonkę z truskawkami może też z czereśniami? Jak poczujecie piękny zapach pieczonego ciasta ,wpadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko Dziękuje za kawę , czekam na placek:) x Napisałam duuużo i wysyłka przekroczyła limit czasu:( poszło w eter. Z rana pech :( x Babki powiem Wam krótko ,że zakałapućkałam się w sprawach dnia codziennego. Brakuje czasu albo nie potrafię go wykorzystać. Musze się zdyscyplinować!!! x Ime czy masz w końcu deszcz??? x Lunka , Marylko pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Żona do męża: -Byłeś u szefa? -Byłem -Pytałeś o podwyżkę? -Pytałem -Powiedziałeś, że jeśli nie da ci podwyżki, to odejdziesz z pracy? -Powiedziałem -i co? -Poszliśmy na kompromis: ja nie odejdę z pracy, a on mi nie da podwyżki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Za kawę dziękuję , co mi się dzisiaj śniło. Aż strach pomyśleć co by było gdyby to była prawda. Jestem spóźniona , lece pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku:-) Hej Luna to tylko sen,opowiedz go komuś,to się nie sprawdzi;-) Globusiku jak to Ty powiedziałaś??zakałapuśkałam:-D Zwalmy to na pogodę;-) Fajny dowcip:-) Jeśli chodzi o pogodę tak bardziej szczegółowo to:leje,świeci słońce,grzmi,wieje....i tak od soboty.Lato;-) Dzisiaj dzień ojca. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiu z tatą stoi w kolejce w sklepie. - Tato! Popatrz jaka gruba pani! - Jasiu, bądź grzeczny! Nagle z torebki grubej kobiety wydobywa się dzwonek telefonu: - Piiip, piip, piip! -Tato! Uważaj! Ona cofa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek;) Jedyneczko Ja za placek podziękuję...ale to z prostych przyczyn ;) Przytachaliśmy od mojej mamy chyba z 10 kg czereśni Już nie mogę na nie patrzeć,tak samo na truskawki ;) Ale babkom,życzę smacznego :D Globusiku Podzielę się z Tobą swoim czasem ;) Ile chcesz? ;) Pytasz o deszcz... Leje od kilku dni i ma jeszcze padać co najmniej tydzień Ale ogromnie cieszę się z tego deszczu :D Kwiaty pomidora przemieniają się w owoce :D Moja bazylia to normalnie chaszcze ;) Papryka również ruszyła a myślałam,że już nic z niej nie będzie ;) Lunka Fajną masz tą kuchnię :D Kiedy szykuje się urlop? ;) Marysiu U mnie chyba po staremu,choć schudłam ostatnio 2 kg ;) Starszy syn nie wraca do domu na noc,ponoć szuka innej pracy Mąż nerwus... Młodszy szykuje się na rozdanie świadectw a córka... Ślub coraz bliżej :O Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime:-) Dużo tych czereśni masz i co z nimi?W słoiki pakujesz? Z pestek to się fajnie strzela:-D Pomidory zaczęły rosnąć,niedługo będziemy zajadać.Moje ulubione to malinówki.Innych nie kupuję. Wesele,wnuki itd ;-) Stroje już dopięte? Nie chudnij więcej!!!Domyślam się,że to chudnięcie nie jest celowe... Trzymaj się.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej ale się dzieje .W Stacyjkowe same uroczystości i bardzo ważne rzeczy. x Ime i niech leje .Mimo deszczu ciągle słyszę ,że susza. Z owocami tak właśnie jest. Truskawek nadmiar ale przez krótki czas. Mam ich dość. W kolejce do jedzenia czekają czereśnie. Na zbiór pomidorów się piszę:) a czy masz malinowe? Ime wszystko o czym napisałam to mały Pikuś. Czas wesela się zbliża. Myślę,że większość spraw za Tobą. Następuje przełom w Waszym życiu. "Zyskujesz" zięcia. Tak to już jest ,że matki,które maja synów przeważnie i "tracą". Młodszej latorośli życzę fajnego odpoczynku. x Jedyneczko Tak właśnie było ,że się zakałapućkałam. Nic mi nie szło. Dzisiaj muszę siebie pochwalić. Odwaliłam kawał roboty. Robi mi się coraz więcej miejsca w domu:) Tobie też wolnego miejsca przybyło:) czym go wypełniłaś??? czy przemeblowaniem??? x Lunka też miałam sen. Po przebudzeniu pomyślałam ...jaka szkoda ,że to tylko sen:(. x Marylko Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko Nie pakuję czereśni do słoików Mam jeszcze z zeszłego roku,poza tym się zbuntowałam Mój mąż na rybki i tenisa,a ja przy garach? Jak tak lubi,to niech se sam stoi przy tym ;) Jeśli chodzi o stroje...to panowie mają już wszystko.Ja jeszcze nie mam nic i chyba się tak szybko nie zanosi na jakiś zakup.Jutro auto jedzie do naprawy.Traci moc.Stawiam na turbinę :( Nie chudnę bo chcę.To tak jakoś samo ze mnie spada ;) Globusiku Mam cztery cztery odmiany pomidorów,w tym malinowe :D Holenderskie,reszty nie pamiętam ;) Widzę,że jednak dałaś radę po tym zakałapućkaniu? ;) Dobrej nocki❤️wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Pogoda nam nie sprzyja , pada i zimno. Dziewczyny , znowu zostanę babcią. Tym razem u starszego syna. Bardzo się ucieszyłam , aż mi się gęba śmiała. Mają jedynaka 8 lat, czas na drugie dzieciątko. Pozdrawiam Was serdecznie. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Zapraszam na "zimną" kawę. Miesiąc się kończy a lata nie widać:)x x Marylko gratulacje dla Ciebie i syna. Podobno z jedynaka to ..ni pies ni sobaka:D.Znowu zostaniesz babcią:) x Ime Oj nieplanowane wydatki wyprowadzają z równowagi:( nawet gdyby kasy było mało to przetrzepiesz szafę i okaże się że jest sporo sukienek do wyboru:) x Jedyneczko podniosłaś rolety?? x Lunka blondi czeka:) x Miłego i ciepłego dnia zyczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Podniosłam Globusiku,włączyłam kompa. i pobiegłam do piekarenki:-) Marysiu cieszę się razem z Tobą:-) Dzięki ,że podzieliłaś się z nami dobrą nowiną.8 lat to rzeczywiście duża różnica,w sumie to nie ma znaczenia:-) Chłodno,po prostu poranek dzisiaj jesienny:-( Kończę już z truskawkami,przejadłam się i powiem szczerze,że nie mogę już na nie patrzeć:-D To w tym roku miałam taką fazę na nie.Dotychczas najadałam się oczami;-) Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawa jestem co nasza buntowniczka dzisiaj robi;-)Jakoś nie mogę sobie jej bez roboty wyobrazić:-) Imuś:-D wyłaź z pomidorów na lunch zapraszam... Was też koleżanki. Nudziłam się i naklepałam pierogów z mięsem,surówka z młodej kapuchy... Na deser lody czekoladowo-miętowe(pychotka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×