Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hejka Globusiku. Bądź cierpliwa;-) W internecie można było sprawdzić o 24.To szkoła narzuca godzinę. Mój S młodszy,też nie sprawdził w internecie,chciał się dowiedzieć w szkole. Będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko Matura zdana !!!! Jest dobrze a nawet bardzo dobrze. Punkty , te co zapamiętałam ...96 , 86 i ...łęęęę 70!! z poszerzonego angielskiego:) x ale to nie koniec 6 lipca trzeba zdać egzamin na Uczelnię dotyczący muzyki. Trzymam kciuki i tyle!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:D Globusiku Cieszę się ze zdanej matury razem z Tobą :D Również z wczorajszej uroczystości :D Oby więcej takich! Jedyneczko Ty prorok...ja czarownica :O Lunka Pakujesz się już na urlop? Marysiu Gdzieżeś,jak się pyta zawsze nasza Jedyna ;) Ja też dzisiaj sobie trochę poświętuję,a co! Należy mi się :D ;) Wszak to 30 VI ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny. Rano nie byłam na blondi. Ale za to teraz jestem. Dziś mam już wolne. Upały u nas. na weekend zapowiadają do 38 st. Gotuję pierogi ruskie, wpadajcie. Globusiku gratuluję zdanej matury. Mój syn wczoraj miał egzamin. Dziś egzamin wewnętrzny z prawa jazdy. Walizki będę pakować 12.07 Ime czy my o czymś nie wiemy ? Masz imieniny? Jak tak to wszystkiego najlepszego. Uśmiałam się z tej drabiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku no to trzeba oblać:-D Koniecznie!!! Artystę z prawdziwego zdarzenia posiadasz w rodzinie;-) Niechaj chłopakowi wiedzie się dalej!!! Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luna wpadam do Twojej nowej kuchni na pierogi.Dzisiaj u mnie obiadu niet:-) produkowałam faktury. Za Twojego synka teraz trzymam kciuki. Ponoć to najtrudniejszy egzamin w życiu;-) Pozdrawiam.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja miłość
👄 👄 👄 Dziękuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Kochane Koleżanki Z pełnego serca bardzo za wszystko dziękuję. Zostawiam kawę , herbatę kosz pełen owoców i roladę malinową. Czym chata bogata. Przede mną zwariowany dzień :) x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku Pozwól,że Cię uściskam :D Wszystkiego co dobre,miłe i piękne 🌼👄❤️ To ja się poczęstuję owocami,dziękuję ;) Pozdrawiam dziewczynki Dziś upalnie.Już zdążyłam trochę w ogrodzie popracować :D Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Stawiam kawę! Również mrożoną! Globusiku spóźnione ale szczere życzenia zdrowia, szczęścia, pomyślności. Wczoraj mieliśmy awarię neta. Dziewczyny wczoraj słupek rtęci skoczył do 35 stopni. Dzisiaj , jutro i po jutrze ma być apogeum upałów. Syn się popisał, jestem dumna. Szkolny egzamin teoria zdana na 78% praktyka 99%. Egzamin wewnętrzny z prawa jazdy zdany. Dziś jedzie ustalać egzamin. Jak tam temperatury u was? Pozdrawiam was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie . Za życzenia bardzo dziękuję. Zapraszam na ...poprawiny:D ... kawa gotowa. x Lunka gratulacje dla Syna i Ciebie. Upały przed nami. Od jutra gorączka. Temperatura taka jak u Ciebie. Oby za długo nie trwały. x Jedyneczko, Ime , Marylko wpadajcie na kawę przed upałami:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was dosiadam się do kawy mrożonej,dzięki Luna i ogromne gratulacje dla syna.Zuch chłopak;-) Globusiku u mnie wczoraj zaledwie 20 stopni,dzisiaj też rześko,na razie nie narzekam. Ale Wam współczuję:-) No dobra,roleta w górę i czas do roboty. Na biurku stawiam czereśnie ,częstujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słoneczne dzień dobry Luna Dziękuję za kawę ;) Gratulacje dla syna 🌼 Moja córka nie zdała 3-go egzaminu z jazdy...ale mówię jej,żeby się nie poddawała :D Jedyneczko I do Ciebie dotrze fala upałów ;) U nas na Kaszubach skwar Ma tak być około 10 dni I znowu mi trawa uschnie ;) Globusiku Masz siłę na poprawiny? No to balujemy! :D Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś witaj:-) Moja synowa zdawała 7 razy:-) Też jej mówiłam,żeby się nie poddawała.No i nie poddała się,zdała.Ostatni egzamin w innym mieście i za pierwszym razem udało się. Mówisz o upałach,do mnie nie dojdą;-) po drodze się zgubią;-) Planujemy wyjazd na Mazury w niedzielę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jedyneczko Znam osoby,które zdawały nawet po raz 13-sty! ;) Tak więc,nie ma co się poddawać :D Na Mazury,powiadasz Na jak długo się wybieracie? ;) Mój mąż wpadł na pomysł wyjazdu do Egiptu... Ale ja tam nie chcę wracać z powrotem w czarnym worku :O W niedzielę chyba w końcu pojedziemy nad moje ukochane morze :D A w sobotę...po suknię dla mnie,tym razem bliżej ;) Na Mazurach byliśmy daaaawnooo temu,z chęcią pojechałabym jeszcze raz ;) Uciekam do banku,będę lżejsza znowu ;) Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Spóżnione ale serdeczne życzenia składam Ime i Globusikowi:) Wczoraj byłam na pogrzebie cioci. Smutny obowiązek, i spotkanie z bliższą i dalszą rodziną. X Wakacje? Jadę nad morze do Jastrzębiej Góry. Jeszcze tylko 3 dni. X Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dziewczyny x O jej Wy o wakacjach , wyjazdach !!! ja jeszcze nie!!! ale już niedługo i też pojadę. x Ime Trzeci raz oblane prawko to zupełnie nic się nie stało. Z kim nie rozmawiam na ten temat jest ten sam problem ... egzaminatorzy oblewają i tyle. Córka nie może rezygnować. Z czasem zapomni czego się nauczyła ...a byłoby żal. trzeba kuć żelazo i tyle. U mnie gorący dzień na szczęście żar łagodził wiatr. x Marylko zaczynasz urlop :) życzę Ci pogody ducha i atmosferycznej:) x Jedyneczko Planujecie wyjazd na Mazury , a pobyt będzie dłuższy czy wypad weekendowy? x Lunka Jak przeżyłaś gorączkę atmosferyczną? Na wszelki wypadek dzisiaj uzupełniłam zakupy i jeśli będzie bardzo gorąco zostanę w domu. x Miłego wieczoru wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Na poranną kawę czas. Zapraszam. Zostawiam też duuuużo wody. Będzie gorąco. Pijmy więc dużo dla dobrego samopoczucia. x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was upalnie. Dziękuję za gratulacje dla syna. Marylko takie koleje życia. Przyjmij wyrazy współczucia. Przedwczoraj moja kochana koleżanka się dowiedziała ,że dziecko które nosi pod sercem zatrzymało się w rozwoju na etapie 3 miesiąca. Dostała 2 zastrzyki i już nie będzie mamą. Tragedia dla nas wszystkich. Upały , upały upały. Człowiek nie musi nic robić żeby się pocić. Wczoraj o 18.30 jeszcze było 37,8 stopni. Na jutro zapowiadają 40 stopni. Wentylatory chodzą 24/h , nie wiele to pomaga. Ludzie skrzynkami kupuja wodę. Pozdrawiam was i zbieram się do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witaj Globusiku na porannej kawie. Pytacie o mój wyjazd na Mazury...to "wypad"raczej będzie. Jutro musimy być w pracy.Wszystko się skomplikowało,majstra nie będzie dwa tygodnie.Chory.Całe szczęści ,że studencik nam pomaga. Marysiu cieszę się Twoim wyjazdem,wypoczywaj i nabieraj sił:-) Luna no właśnie,żyjesz??? Jak tam znieśliście upał? U mnie nadal bardzo przyzwoita pogoda.23 stopnie,nie więcej. Ime trzymam kciuki,żeby w końcu Tobie udało się nad to morze... Pozdrawiam Was Dobrego dnia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
U mnie gorąco ale na razie daje się wytrzymać. Doniosłam wody!!!!!:) x pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko dzięki , pojadam sobie arbuza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Przepraszam Was,że tak późno ale... W południe jeżdżę po córkę.Zbiera truskawki.Wraca wykończona bo upał niemiłosiernie daje w kość ;) Sprawy firmowe też pochłaniają mój czas Wczoraj kupiłam juniorowi basen na balkon i z tym też było trochę zachodu.Pompowanie,lanie wody...a basen mały nie jest ;) Dzisiaj mąż kuzynki przywiózł mi 10 worków kory sosnowej,więc musiałam ją rozpalcewować w ogrodzie Jutro jedziemy po suknię a w niedzielę nad morze,więc wybaczcie ale nie wpadnę na kawusię,arbuza i melona,którego uwielbiam :D Marysiu i Jedyneczko Wam życzę udanego wypoczynku❤️ Pogoda do tego sprzyja :) Pozdrawiam serdecznie wszystkie❤️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wieczorem. Dziewczyny upał jest nie do zniesienia. Radzimy sobie jak możemy. Wchodzę pod prysznic co pół godz. Ręczniki mokre kładziemy na karku. Wentylator trochę miesza powietrze. Nie ma czym oddychać. Jutro ma być 41 stopni w cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×