Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Klara - zacznij wreszcie pisać otwarce,że to Ty. Nasza Globus - ma zapewne kobieto listy od ciebie ,które tutaj mpgłaby opublikować. Jak do tej pory - pary z ust na ich temat nie puściła do nikogo. Dziewczyny - co Wy na to,aby naszego Globusika do ich opublikowania na forum namówić?? Globus - dasz się namówić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież ...Taki Los... Skoro wszystkie jesteśmy niedobre...głupie itd. to czego tu szukasz? Załóż swój topik i pisz bez błędów. "Jesteśmy tylko ludżmi " Ks.Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ moje kochane PRZYJACIOLKI ! Tyle "brzydkich" slow nalezalo by napisac ale jak wiemy "glupiemu trzeba ustapic" wiec przemilcze te wpisy . Dla Was moje Kochane zostawiam wierszyk . Nie pozwól smutkom W TWE życie się wkradać I nie daj zmartwieniom Życia zaśmiecać...... Bo szkoda czasu Marnować na smutki Wszak życie jest piękne Lecz trochę za krótkie. Dlatego bierz z życia Ile się da ,,,,,,,,,, I ciesz się życiem Każdego dnia......... milego wieczorku i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Anulko,cześć Marii - ale tu pomarańczowo. wklejam pewien cytat: Mądry ustępuje głupiemu. Smutna to prawda; toruje ona głupocie drogę do opanowania świata. Marie von Ebner-Eschenbach Jak długo Anulo ustępować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.Pozdrawiam Was serdecznie.Na Ciebie Anulko czekałam , wiedziałam że ukoisz... Globusiku kochany co porabiasz? Livio buziaczki. Dorcia ,jesteś weselsza? Może wypoczęłaś troszkę? Mario jak miną dzionek? Dalida wczasuje? Dziś jest wielkie święto , każda z nas spędza go po swojemu.Ja w skupieniu i ciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę - dzisiaj Swięto - osoba pomarańczowa była zapewne na Procesji. Jakim trzeba być człowiekiem,aby sprzecznoci godzić? cyt. Człowiek jest wielki w rzeczach krańcowych: w sztuce, w miłości, w głupocie, w nienawiści, w egoizmie, a nawet w ofiarności - ale światu najbardziej brak przeciętnej dobroci. Erich Maria Remarque (Paul Remarque)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedzę sobie w cytatach o głupocie - tyle korzyści z pomaranczy,że cos ciekawego znalazłam o sobie :D cyt. Samowystarczalni umysłowo są jedynie geniusze i głupcy. Stanisław Jerzy Lec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądrość odbiera odwagę i dlatego mądrzy borykają się z ubóstwem, żyją w zaniedbaniu i nienawiści, głupcy natomiast kwitną na wszelkie sposoby. Erazm z Rotterdamu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie wystarczy urodzić się człowiekiem, trzeba jeszcze być człowiekiem." Stefan Wyszyński

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj SŁODKA MANDARYNKO! ponieważ jesteś gościem ciebie witam na początku. Niestety nic nie wskórasz , możesz dojść do nas tylko pod drzwi. Stoisz i skamlesz, wylewasz swoje urojone myśli. Bidulka jesteś tyle wolnych dni , a ty nie wiesz co ze sobą zrobić. Złość i nienawiść cie zżera. To co ty piszesz mnie wisi. Wszystko co piszesz , to charakterystyka ciebie. Bardzo ci współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki! Wielkie dzięki za listy. U mnie ostatnio ...tańce , hulanki swawole:) oooojjjjj to chyba nie dobrze. Przesyłam całuski i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Babki! Wczoraj był tu "pomarańczowy Gaj " - dzisiaj nasz pocią zawiózł nas do normalności!! Wypoczywacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Livio gdzie tam wypoczywacie.W pracy od 7 . Oczy na zapałki.Ponury dzień , pijmy kawę. Wczoraj przy święcie pozwoliłam sobie na leżakowanie do 10. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj czytałam co się działo:D och,wy IDEALNE :D Livio- masz rację, pomarańczowy Gaj i ty byłaś jedną z pomarańczy :P Ale, globusik usunął twoje wpisy, bo to był SZANTAŻ i do tego raptusie podważyłaś reputację GOSPODYNI:P. która ma SEKRETNE liściki i może, jak będzie chciała, je ZDRADZIĆ. Zresztą już chyba to zrobiła! Winszuję takiej, PRZYJACIÓŁKI:D. Livio o tej krowie piosenka była ok, ciekawe, czy Marylka jej wysłuchała???:P Czy już zjadłaś kaszankę na śniadanie i popiłaś koniaczkiem ?:D Twoja obsesja sięga zenitu, najpierw CLAUDIA a teraz Klara :D Wiesz, chyba dobrze, ze w ubiegłym roku mnie NIE CHCIAŁAŚ, na waszym temacie:P, choć napisałaś to samo, co ja. Jesteście, żałosne- hegemonię globus sobie zapewnia wśród słabeuszy- boi się równych sobie albo lepszych:D zresztą- bądźcie dalej w PIEKIEŁKU GLOBUSIKA, który nie ma własnego życia oprócz Kafee:P Nawet syn widział, co wybrać-RODZINĘ! Pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
🌻 Witam serdecznie i za kawę dziękuję. Dzień ponury , obudził mnie deszcz, prognoza mówiła,że będzie upalnie przez cały weekend . Wakacje i weekend rozpoczęty, masę ludzi wyjechało , czuje się to w mieście. Żadnych korków, samochodów na parkingach ubyło. ....wakacje znów mamy wakacje ...... Moja rodzina jedzie nad morze, z zajazdem do nas. Będą 30 czerwca. Rozmawiałam wczoraj przez telefon z żoną jednego z bratanków, powiedziała..... ciocia ale fajnie , znowu sobie pogadamy👄 Bardzo się cieszę na to spotkanie. Dużo można było by pisać na ten temat. Młoda dziewczyna, często jest dla mnie psychologiem choć sama potrzebuje pomocy. ciąg dalszy dalej.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CDNIETAK! Gwoli informacji - o liścikach wszyscy wiemy od klary - Nasza Globusik na ten temat pary nie puściła . myśl sobie chora babo co chceszszszsz...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ciąg dalszy:) Młodszy wnuk zakończył rok szkolny z wynikiem bardzo dobrym. Uwaga Dziewczyny :D dostał 50 zł. stypendium naukowego:) baaaardzo jest z tego zadowolony i my też. Zbiera pieniążki na jakąś przystawkę do gitary, OOOOO Matko cena mnie zaszokowała! 25 czerwca ma urodziny , musimy zasilić go choć troszkę. Synowa zaliczyła pierwszy rok studiów magisterskich. Czekamy na wyniki egzaminów maturalnych i zawodowych naszego Juniora. Jakoś ostatnio dużo dzieje się u nas. Ale nic to , muszę wszystko jakoś ogarnąć. Znowu pada. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️ Już drugi raz byliśmy z M w niezwykle urokliwym miejscu kilkanaście kilometrów poza miastem. Drewniany kościółek w niewielkim parku , ogromne drzewa mówią o latach istnienia tego miejsca. Bardzo dużo ptaków, wyśpiewują swoje serenady. Za parkiem na górce mały cmentarzyk. Naprawdę mały , należy do parafii liczącej nie wiele mieszkańców. Zadbany , ogrodzony , odwiedzany przez ludzi i ptaki. Po uroczystościach w strażackiej świetlicy jedliśmy obiad przygotowany przez Panie z Koła Gospodyń. SZACUNEK dla Pań,które ciężko pracują w gospodarstwach i mają jeszcze czas na różnego rodzaju kursy. Co one nie wypiekają jak przygotowują stoły ...... to niesamowite. Ja natomiast zaplanowałam na dzisiaj ziemniaki , kalafior i zsiadłe mleczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Posmutniałam muszę iść do kuchni .. Miłego dnia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik - pięknie opisałaś to miejsce. Tak mówiąc prawdę- nowoczesność zaciera wszelkie ślady po przeszłości. Wygląda wszystko tak,jakby nic i nikt przed nami nie istniał. Pamiętam takie jedne wczasy w Trzęsaczu - wspaniałe parki ze starymi wielkimi,dostojnymi dębami. Tam czuło się ludzi,którzy ze 100 lub więcej lat temu je sadzili. Wszystko było takie zrozumiałe i spokojne. Ciekawe,czy jeszcze te dęby tam stoją.! Moja rodzinna miejscowoćś - wszystko bez sensu - tam gdzie królowała piękna przyroda - wylany beton - nie pamieta się ludzi,ktorzy niedawno tam jeszcze żyli i mieszkali. Zyjemy w świecie betonowym i poldbruku, a drzewa wokół nowoczesnych domów - to same iglaki - przynajmniej nie ma liści jesienią:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam te dęby w Trzęsaczu jakieś 5 lat temu.Rzeczywiście robiły ogromne wrażenie. Globusiku , widzę że pięknie spędziłaś wczorajszy dzień .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:) Piję kawkę, spałam do 8 mej. Miałam wczoraj wielką radość.Rozmawiałam z s. na skype. Trochę na wesoło, trochę przemyśleń.Jest dobrze, oby tak dalej. Pozdrawiam was🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wezwanie-facet mówi, ze dom się pali a tam żona- okazało się- trzeba było kaftan- nie dla kobiety a dla faceta:( Wezwanie z domków Naruszewicza a- już myślałam?!, że poznam Livię:P globus- możesz sobie pisać co chcesz na temat swojej relacji z synem , jego żoną- CHCIAŁABYŚ !!:P no ale NIESTETY :P REALIA są INNE.!:D Tak trudno się przyznać??! Tu RZĄDZI SYNOWA, bo wie jaką ma teściową.:D Wrażliwość zachowaj dla dzieci- i SYNOWEJ też! A TU nie graj matki TERESY! Livio- jesteś żałosnym PRZYDUPASEM :P dałaś Marylce tę wczorajszą Swoją piosenkę o krowie???? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A ja znowu z Wami. Bo tak się trudno rozstać:( więc do zobaczenia. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×