Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

U nas to przysłowie zawsze się sprawdzało. Na bank dzisiejsza nocka będzie chłodna. Pozdrawiam wszystkie Anny. Piękne imię. Globusiku , a ja uwielbiam robić zakupy. Wskakuj do mnie za biurko , a ja polecę i kupię Ci co trzeba.Goloneczkę jak najbardziej, w moim pobliskim sklepiku co dzienni panie pieką golonkę, żeberka , boczek.Zapach pieczystego ściąga przechodniów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Zgoda , siadam za biurko , ale czy ja dam radę:( godnie Cie zastąpić??? Już czuje zapach pieczystego:) LUNA! Bardzo lubię takie dni .....robić nic:) ładuje akumulatory w spokoju i ciszy. Bardzo jest mi to potrzebne. Może ja też zaplanuję ...robić nic:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za aromat wydobywa się z Wagoniku. Nareszcie wypowiedziałyście się,co myślicie o golonce :D Ja już od dawna tego nie ukrywałam:D Rzadko ją jadam -ale od czasu do czasu lubię. Globusik - kup dużą.Podzielisz się z nami. U mnie od trzech dni nie pada i jak dla mnie - jest gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczyny :) Od rana przy kawce.Fajnie zaczynamy dzień . Pogoda taka jak wczoraj , niestety. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zamykam szlaban na komputer. Upiornie nie mogę się zmobilizować do wyjścia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety ogłaszam wam że, zaczynam nic nie robienie.Najadłam się robię kawe popołudniową. Zapraszam! Aha wracając z pracy kupiłam kawałek ciasta,może do mnie wpadniecie? Starczy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiadam Luno do Ciebie .Proszę kawę czarną bez dodatków, no i kawałek ciasta. Globus miałaś rację :)Zważyłam się dziś u siostry. Od maja przytyłam 2 kg. Hura ! To znaczy , że zdrowieję :) Chyba piszę niestylistycznie , a co tam. Mama dała mi kasę w prezencie - kupiłam sobie koszulkę nocną w panterkę. Zakupy poprawiają humor ... Luna - tydzień raz dwa zleci, Z.wróci a Ty przez ten czas leń się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! MARYLKO! Ale wyczułam , zrobiłam sobie ...przerywnik ...w pracach domowych. Wpadam do Wagonu , a tu kawusia i ciasto. Nie będę mówić głośno:) mój łakomczuch za plecami:D MARYLKO! ja wiem ,że dzisiaj jest Anny i Hanny , Mama zrobiła Ci prezent, powiedz prawdę na jaką okoliczność???? może o czymś nie wiemy , a należało by wystrzelić szampanem!!!???? więc czekamy na odpowiedź:) Widzisz moje oko się nie myli;) jeszcze trochę czasu i wrócisz do swojej wagi:) fajnie:) LUNA! Wspomniałaś o imieninach Mamy. Moja miała je w czerwcu , jak na zamówienie w ogródku zakwitały białe lilie , miały bardzo intensywny zapach. Teraz takie spotykam w kwiaciarniach, są troszkę inne , lekko zabarwione na różowo , zapach tez nie ten:( Babki! Byłam zdziwiona ,że w wazonie u MARYLKI stały astry? wydawało mi się, że to jakiś okaz . Dzisiaj na bazarze astry dominowały. Chcemy czy nie zapowiadają nadejście jesieni. Dla mnie astry ......to jesień. A u mnie klaruje się pogoda :) nieśmiało z za chmur wychodzi słoneczko. Do zobaczenia jeszcze dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak mi dobrze dziewczynki, czytam książkę,piesek sobie leży, cisza........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - prezent jest na konto urodzin, które obchodzę za kilka dni. Wreszcie wyszło słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - prezent jest na konto urodzin, które obchodzę za kilka dni. Wreszcie wyszło słonko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Coś się dzieje z kompem. Nie wiele brakowało i nie była bym o umówionej godzinie:D Śpiewam sobie ...padam , padam , padam la la ....:) no może nie zupełnie padam , a prawie!!! LUNA! czuję,że jutro będę Ci towarzyszyć w odpoczynku. Zgodnie z przysłowiem , co miałam zrobić jutro , zrobiłam dzisiaj , a jutro bujanie w obłokach:) Czytaj , śpiewaj , śpij ...każda forma odpoczynku jest dobra:D Ponieważ w domu dokonujemy małych zmian jestem ograniczona w swobodnym poruszaniu się. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, dla mnie na razie roboty nie ma:D i dobrze. 1 2 3! Znowu miałaś dużo pracy w pracy???:D MARYLKA! nie odpowiedziała na postawione pytanie:D hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Znowu spotkanie:) Muszę pogłówkować , kiedy Ty masz urodziny.? Zapewne na ten temat rozmawiałyśmy , no cóż mam dobrą pamięć ale krótką:) A może podpowiesz nam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeżeli dzisiaj nie będzie mnie więcej w Wagoniku ....znaczyć będzie,że awaria sprzętu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry! Pogoda to podobno temat zastępczy do rozmów. Wczoraj wieczorem miałam nadzieję , że w końcu ranek będzie pogodny. Jest tak jak było , pada i chłodno. Nie warto wychodzić z łóżek Dziewczyny. Póki co piję kaw.ę , chętne do towarzystwa zapraszam. Rolnicy czekają na pogodę . Widziałam bardzo duże łany zbóż , od wilgoci jest aż czarne. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Globus nie martw się u mnie pogoda taka sama,tyle że trochę się ociepliło. Trzeba przeczekać cierpliwie. Dziękuję za zaproszenie na kawę,piję moją blondi. Zmokłam jak cholera jak byłam z psem na spacerku,muszę sobie kalosze kupić,podziębiłam się, trochę mnie gardło boli. Marylko,Livio,123jaką pogodą was dzień przywitał? U mnie wczoraj jakieś zakłócenia na kafe były,nie mogłam się połączyć z serwerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. Witajcie Śpiochy. Globusiku podsuwaj się wskakuję pod pierzynkę. A tak na serio to dużo pracy w pracy . Znowu koniec miesiąca. Lało całą noc teraz też.Bardzo ciepło , parno. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Niebo zachmurzone-17 stopni.Nieciekawa pogoda. Poznałam wczoraj żonę faceta, który przychodził do sklepu. Okazuje się, że ich wnuk chodzi do przedszkola, w którym mam pracować.Jak często będę musiała dziadka wysyłać " na drzewo".Mam nadzieję,że facet się uspokoi . Chyba wszystkie miałyśmy wczoraj problem z pisaniem na kafeterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! Witam się z Wami z słonecznego G..... ciesze sie, ze jesteście dziewczyny bądźcie jutro pojutrze, za rok i za 50 lat :) A dzisiaj juz środa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 zapracowana,bidulka Marylka ma adoratora, Livia optymistycznie nastawiona,bo pogoda słoneczna. Globusik a co ty dziś zaplanowałaś? Ja zasiadłam do śniadanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam taki fajny wiersz nauczyłam się kolejno miłości przebaczania macierzyństwa życia na nie swoim miejscu tęsknoty wiernego czekania przerażenia przyjmowania kary okrutnej samotności we dwoje życia bez miłości rezygnacji z bycia kobietą opieki nad chorym zasypiania w pustym łóżku bez proszków życia z przyklejonym uśmiechem potem na nowo nauczyłam się pragnąć i śmiać być z ludźmi teraz uczę się żyć bez powietrza bo nie mam kogoś kto stał się moją obsesją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nauczyłam się kolejno miłości przebaczania macierzyństwa życia na nie swoim miejscu tęsknoty wiernego czekania przerażenia przyjmowania kary okrutnej samotności we dwoje życia bez miłości rezygnacji z bycia kobietą opieki nad chorym zasypiania w pustym łóżku bez proszków życia z przyklejonym uśmiechem potem na nowo nauczyłam się pragnąć i śmiać być z ludźmi teraz uczę się żyć bez powietrza bo nie mam kogoś kto stał się moją obsesją TO WIERSZE WIELKIEJ MARZYCIELKI - NO NIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Kumpelki w komplecie. Leje coraz bardziej. Zapomniałam wczoraj kupić rybę dla kota. Czeka mnie wyjście. Ale cóż mimo deszczu ..wózek z życiem ... trzeba pchać dalej. Dobrze ,że zobojętniałam na to dzieje się w okół wpływu nie mam. Z życia:( 77 letni mężczyzna mieszkał w jednym pokoju z córką. Ona pobierała jego emeryturę , on zostawiony na pastwę losu. Wychudzony , ważył 35 kg. Anonimowy telefon i wezwano karetkę. Niestety nie udało się go uratować. bez komentarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ! to miało byc to.. nie podoba sie? mój sąsiad z naprzeciwka zapytał mnie wczoraj czemu ostatnio nie zamykam bramy na noc i często wychylam się przez okno rozglądając się mój sąsiad nie wie, że czekam (nie wierząc...!) że na mostku zatrzyma się zielone audi... a rano, na nieskalanym śniegu mój mąż spostrzeże ślady stóp, które ja, rumieniąc się sfotografuję i wmówię mu, że to ufo było MARZYCIELKA PRAWDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Dzięki za wiersz , tez nauczyłam się bardzo dużo w życiu. 1 2 3! Pierzynka jeszcze ciepła. Wiem,że pracujesz , ale nic to ZACZEKAM. LUNA! Otulaj gardło i całą siebie:) ja przesyłam Ci moje myśli ......Luna będzie zdrowa , będzie zdrowa! MARYLKO! A to ci heca:) ale co tam , drzew u Ciebie wiele , Jaś będzie skakał z jednego na drugie:D Hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO! Na ziemię sprowadzamy się wzajemnie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×