Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
BABKI przepraszam , przepraszam za wklejenie takich świństw , ale nie mogłam się powstrzymać by tego nie zrobić. :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku siedzę na dupie i rechoczę. Tak zostanie już do końca dnia. Ale mnie rozbawiłaś , wcześniej Koza.Muszę to sprzedać. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - przeczytałam i mówię " Nic co ludzkie nie jest nam obce ":) Było słońce od rana, ale żeby nie było za dobrze- już go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Śmiech to zdrowie:D ja tez uśmiałam się straszliwie:D MARYLKO! U mnie podobnie słońce było , chyba poszło już spać. Jest ciepło i parno. Spacer zaliczyłam , posłuchałam opowiadań "B" wszystko z życia wzięte. W domu zachodzą małe zmiany które mnie cieszą. Wyłączona jestem z prac syzyfowych, nie lubię robić nic:D Skończyłam książkę pt." Małe zbrodnie małżeńskie". Taka przewrotna i zabawna opowieść o związku kochających się dwojga ludzi. Zmiana następuje po 15 latach małżeństwa. Zabrałam się za drugą , tytuł "Jedz, módl się, kochaj":) Ze wstępu wywnioskowałam,że będzie ciekawa. Gdyby:D to mówię dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku , często wspominasz , o B wtajemnicz mnie troszkę .Któż to jest? Myślę , że bliska Ci osoba . U mnie spotkanie na szczycie. Jak co tydzień , przyjaciel M nas odwiedza. Pozdrawiam serdecznie i spokojnej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was koleżanki!!! Odpoczywam, oglądam wiadomości, u mnie słoneczko ładnie grzeje,moje kwiatki aż trochę przywiędły.Jak słoneczko się schowa to je podleję. Livio słoneczniki to piękne kwiaty,widzę że kochasz swój ogród, a wiersz piękny!!! Koza przeczytałam to mojemu Z,uśmialiśmy się. Globusiku definicja du... bardzo interesująca, podzielam z tobą pasję czytania książek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus - książkę " Jedz, módl się i kochaj" przeczytałam w zeszłym roku. Podobała mi się , niedawno oglądałam film na podstawie tej książki , jeszcze lepszy.Obejrzałam go 2 razy. Część dialogów jest w jęz.włoskim. Polecam Wam dziewczyny. Na razie pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Stawiam kawę na stole . Powitało mnie słoneczko. Będę cicho bo jeszcze śpicie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Princesko:) Czy Ty mieszkałaś w T. nad Wisłą ? Sorry , że pytam , przypominasz mi znajomą dziewczynę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Dziękuję , kawa pyszna:) LUNKA ! Masz słońce , jakie to niesprawiedliwe:) 1 2 3! Wspominana "B" to moja przyjaciółka w pełni tego słowa znaczeniu. Przyjaźń trwa ponad 30 lat. Babki życzę Wam miłego dnia. Ja mam w planie ...usiąść na telefonie :D ..... może uda mi się załapać na wizytę do lekarza. Wszystkiego naj ....życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA ! Witaj , fajnie się pije kawę w większym gronie:) Przygotujemy na obiad cukinię :D wpadnij :D:D Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!!!!! No w końcu mi się udało,od godziny czekałam na polączenie z kafe. Marylko u mnie też słoneczko, idę kwiaty jeszcze podlać,dziś będzie grzało już mamy 17 stopni. Zyczę Wam miłego dnia.!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA piszesz,że wydaje Ci się ,że mieszkasz w Niemczech. czy to znaczy,że sercem i ciałem tam mieszkasz , a duchem w Polsce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNKA! Witaj , od wczoraj połączenie z kafe jest dość trudne.Tez mam kłopoty. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna. Mam zamiar włączyć kosiarkę, a że nigdy tego nie robiłam- może być śmieszne koszenie trawy. Witaj Globus, jak remont, posuwa się do przodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Teraz M robi rzeczy drobne. W czwartek przychodzi nasz fajny chłopak od remontów , uzgodnimy termin. Najprawdopodobniej będzie to po 15 sierpnia , już po wyjeździe dzieci od nas. Jak widzisz wszystko przede mną. Zabierasz się za koszenie trawy, po deszczach faktycznie jest wyrośnięta. Pozdro....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem ci szczerze, ze zadomowilam siw tu juz dawno. Tam gdzie jest moj maz jest i moj dom. Nie tesknie za krajem choc gdy tam jestem ciesze sie bARDZO.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Witaj tryskająca życiem Kobietko:D też miłego dnia życzę. Korespondencję mam dzisiaj utrudnioną. Bardzo wolno następuje wysłanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj 123 :) Napisz proszę jak noga syna. Już wszystko w porządku? Czy jeszcze chodzi na rehabilitację? Mój jeszcze jest w Anglii .Już mi tęskno za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA! Tak właśnie być powinno. Serce jest tam gdzie dom i życie. Młodzi ludzie szybciej akceptują takie zmiany. W jakim województwie mieszkałaś w Polsce??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Szczęście mi dopisało , mam zaklepaną wizytę u lekarza:) po południu tak jak lubię:) Nieśmiało wygląda słoneczko! Mam małą radość:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA! Przeprowadzek za wiele nie miałaś , ostatnia najważniejsza i najodważniejsza. Dom jest tam gdzie jest CHLEB❤️ i tak trzymaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wlazłam do wagonu z cięzkim bagażem. Zostawiam go na peronie!!! Odjedziemy od niego jak najdalej - dobrze? PRINSS -Lubuskie - tutaj mieszkam i zapewne juz z niego się nie wyrwę. Do Berlina mam 100 km . Wczoraj upalnie,słonecznie , dzisiaj pochmurna duchota. Dziwny ten świat się "zrobil" Ne smęcę więcej. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×