Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Hej Kiedy ja odpocznę?, Poczytałam sobie wasze wpisy.Marylko nie wiedziałam że też masz wnusię! Mój Wnuniu ma 22 mce. Globusiku fajnie że jesteś. Pozdrawiam was i dobrej nocy,pa do jutra, idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialam wyczerpujący dzień.Nerwowy od rana. Syn napisal ,że zostaje w Anglii - klamka zapadła.Potem córka- jeden z synków ma spuchnięte oczy.Była u lekarza, dostał zastrzyk i skierowanie na "cito" do laryngologa. Zapomnijcie o specjaliście w wakacje.Ani państwowo ani prywatnie.Są urlopy, w całym miescie nie przyjmuje żaden, może prywatnie ale po wekendzie. W końcu prywatnie umówiła się w innym mieście. Dobrze , że ma auto i prawo jazdy.Dwoje dzieci przywiozła do mnie a z 3latkiem pojechała. Dostał antybiotyk- zapalenie zatok przynosowe.Pojechała o 18 tej do domu, a ja się zdrzemnęłam. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko tak to jest z dziećmi.Być może to na tle alergicznym.Trzymaj się , Jak zwykle musisz być strażakiem .Dobrej nocki dla Ciebie i wszystkich koleżanek.Pisz jutro koniecznie ,co słychać u małego.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUS - ten budzik nastawiony przez Ciebie,rozdzwomił się u mnie tak głośno,że od razu przyleciałam do Wagoniku. Jestem jeszcze nie całkiem rozbudzona. Rozsiadam się w fotelu i drzemię :) Kawy nie robię..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pozdrawiam Was i witam. Budzik dzwoni , może wcale nie jest potrzebny przecież życie nas budzi❤️ MARYLKO! Może przeziębienie może na tle alergicznym to się stało. Oby diagnoza była trafna. Napisz proszę jak jest po nocy. Trzymajmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIA! ja też jestem na zwolnionych obrotach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U mnie też dzwoniło,trochę z opóżnieniem. Zamulona jestem.Dzień też nie ciekawy....pochmurno. Marylko trzymaj rękę na pulsie, zatoki trzeba wyleczyć,ja nie wyleczylam i do dziś nawracają.Napisz jak maly się czuje. Kobietki, ciężki dzień dziś przede mną. Zyczę wam miłego i pogodnego dnia,oraz uśmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć LUNA! Zanosi się na wyładowywanie energii. Ja również mam ...plana.... roboczego:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku! wpadłam do wagonika jeszcze na chwilkę. Jadę już do pracy.Pa pa pa pa!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Kumpelki! Więc szybka kawa i do pracy:D Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny babkę ziemniaczaną na dziś zaplanowałam. Zostało tylko obrać ziemniaki.Maszyna starkuje.Cebulkę z boczkiem przysmażyłam wczoraj. No tak tylko, że ziemniaków nie mam , spacerek szybki mnie czeka .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA MASKOTKA! Cześć 👄 dobrego dnia. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Babka ziemniaczana , czasami robię bardzo mi smakuje. O której będzie gotowa???? czy mogę się przysiąść????? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 ! Super , jestem przygotowana na podroż:D co się nie robi dla podniebienia. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pewnych ogłoszeń w jakiejś parafii -W środę spotkanie żeńskiego kręgu literackiego. Pani Johnson zaśpiewa "Połóż mnie do łóżeczka" razem z pastorem -W czwartek o 16.00 wspólne lody. Panie dające mleko prosimy przyjść wcześniej -Po poludniu w północnym i południowym końcu kościoła odbędą się chrzty. Dzieci będą chrzczone z obu stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Melduję się przy kawce.Pogoda jak zwykle zimno , mokro i bez słonka.Kaji to nie przeszkadza biega po ogrodzie. Wybieram się do Mamy za chwilę a do córki zadzwonię jak tam mały. No a potem będę się pakować.Jadę na wekend z siostrą i szwagrem nad morze.To takie mini wakacje przed pracą.Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOZA! :D:D MARYLKO! Witaj! ja jeszcze przy stoliku i kawce. Cuś trudno mi się myśli .Pogodę na weekend zapowiadają upalną , korzystaj więc. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOZA! Jesteś super , ja jak dziadek nabieram wigoru:D Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo Kózko :) Smiałam się ale też miałam stracha, że dziadek złamie kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Troszkę się opóźniłam nie zdążyłam na 12tą . W domu nie zastałam nikogo, obsłużyłam się sama"D w mikrofali podgrzałam babę , była pyszna! Długi weekend przed nami. Dobrze,że Dzieci wyjechały wcześniej. Słyszę co się dzieje na drogach. KOZA! Wieczór mam zaplanowany, będziemy się uczyć tańczyć:D Miłego wieczoru hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój starszy S wybiera się do Krakowa i Zakopanego.Mówię mu, że tam przyjadą wszyscy .Niech żyje młodość. Następne doświadczenie .Niech jedzie , będą wspomnienia. Młodszy wczoraj wybrał się na tak zwany na dwór idę mamo. Dzisiaj rano nie poznaję synka. Koleżanki dobrały się do jego długich włosów. Prostownicą potraktowały. Coś mi nie pasiło. Pytam więc ; co ty synuś uczesałeś się? Nie , wyprostowałem. Poszedł po swój własny rower ,który magazynowany jest u dziadka.Spodobał się mu środek transportu. \ Muszę lecieć , ktoś dzwoni. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu pada- beee. Jestem już spakowana.Nieważne jaka pogoda ;) Wpadnę do Was rano na kawę i jadę. Przyszła szefowa umówiła się ze mną na środę. Praca aktualna. Miłego wieczoru kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×