Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
1 2 3! Chyba jest moda w śród młodych na prostowanie włosów. Mój młodszy wnuk tez prostuje. Starałam się go przekonać żeby tego nie robił . Ma włosy dłuższe i kręcone. Moim zdaniem wygląda fajnie:D Ale cóż jego sprawa. Hej wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 niech chłopcy mają rozrywkę. Uśmiechnęłam się z powiedzenia " idę na dwór" Moi synowie też tak mówili. A znaczyło to - jestem koło domu albo km od domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Na kawę koniecznie przyjdź. Masz rację , wykorzystaj jeszcze wakacje. Niebawem 1 wrzesień i koniec przyjemnego czasu dla młodzieży i dzieci. Nie lubię tego dnia. Teraz już mniej ,ale ubolewałam nad tym,że takie małe dzieci już musza być podporządkowane obowiązkom i to wcale nie małym. U mnie deszcz nie padał , choć od obiadu słońce było za chmurami. Miłego wieczoru i weekendu MARYLKO! wracaj szczęśliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko, odpoczywaj. Och , jak ja Ci zazdroszczę tego morza .Kocham , uwielbiam i chciała bym tam być.Naładuj akumulatorki. W końcu ostatnie dni wakacji. Globusiku , mi babka też smakowała, podstawa to odpowiednie ziemniaki. Irga na babkę , pyzy , kluski , placki. Ale Ty to pewnie wiesz. Livio , co tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka , jak miną dzień? Miał być ciężki i pracowity. Wszystko ok? Baskinka odezwij się do nas. Prinzesska , nie znikaj tak nagle.Pisz.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia. Globus - 1 września w przedszkolu to przeważnie płacz maluchów, które pierwszy raz rozstają się z mamą.Każe trzeba przytulić, uspokoić i czymś zająć. To pracowity dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko! Dzień pracowity był. Relaksuję się w moim foteliku,w domku też już podgoniłam sprzątanie ,żeby na jutro było mniej. Nawet 2 okna umyłam. Deszcz pada,ale cieplutko,kwiatki wystawiłam na deszcz, niech się napiją deszczówki. Marylko odpoczywaj,nawdychaj się jodu. 123 narobiłaś mi smaku na tą babkę. Mój Z woła znowu drożdżówkę ze śliwkami,jutro będę piekła. ZAPRASZAM! Globusiku pisałaś że masz storczyki, ja mam na razie 3 sztuki.Muszę ci coś powiedzieć.Mój Z widział niebieskiego storczyka.Prawdziwy niebieski kolor. Miałam ich już 6 sztuk, ale mi jakaś choroba je zaatakowała i wszystkie padły.Płakałam. Pomalutku na nowo zaczynam je kupywać. Baskinko gdzie jesteś??????? Koza śmiałam się do łez z tego dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie potrafiłam storczyka uchować Jakaś tajemnica? Uwielbiam te kwiaty , ale nie potrafię. Idę spać . Dobrej nocki Wam życzę. Pa, do jutra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA Hej wieczorkiem. Niebieskie storczyki widziałam , są u nas w Castoramie. Nie skusiłam się ponieważ kosztują 48 zł. Nie jestem pewna czy utrzymam ich w domu. Mam teraz 6 szt w tym dwa aktualnie kwitnące. Synowa ostatnio kupiła jakiś nawóz , robiła im kąpiel. Podobno ma to spowodować obfite kwitnięcie. Z czasem jak i inne kwiaty one się starzeją.Też starsze dwa wyrzuciłam. Na niebieskiego mam ogromna ochotę , chyba długo nie wytrzymam żeby nie kupić:D Życzę Ci spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3 Storczyki nie wymagają nadzwyczajnej pielęgnacji, mam kwiaty bardziej wymagające. MARYLKO! 1 września ...i płacz:( słyszę przez jakiś czas w domu. Wiesz gdzie jest przedszkole. Rodzice maluchów przywożą samochodami. Biedne one jeszcze nie wysiądą z samochodu i już płaczą. Z czasem płacz cichnie .... wiadomo ,że dzieciaczki zaakceptowały przedszkole. LIVIO! BASKINKA MASKOTKA Do jutra wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też kusi , u nas kosztuje od 25 do 40 euro. Muszę je zobaczyć na własne oczy,a jak zobaczę to na pewno nie będę umiała odejść bez niego. Życzę wam miłego wieczoru i dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was z kawką.Na dworze mżawka. Jaszcze małe zmywanie i wyjazd. Miłego wekendu dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Marylko miłego wypoczynku! Wstał nowy dzień, a w raz z nim, nowe zadania i obowiązki. Pogoda......no cóż pozostawia wiele do życzenia,niebo przykryte ciężkimi chmurami,na razie nie pada. Wczoraj widziałam młode szpaki, wyfruwają z gniazda,rodzice robią przy tym dużo hałasu. 123 ty zapewne też dziś pracujesz! Oj jak mi się nie chce!!!!!!! Dziś pracuję do 14tej,reszta w domu do zrobienia. Dziewczynki miłego dnia dla was! Całuski pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Dziękuję za kawę, oczywiście bardzo chętnie piję. U mnie też mżawka. Słońca ...niet... Przyjemnego i udanego wyjazdu Ci życzę. Uwaga Koleżanki ...kogut stoi na płocie za chwilę zapieje :D wstawać!!! Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! OOOOO usłyszałaś koguta :D miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. W pracy dziś do 14 . Globusiku , budzik tak głośno zadzwonił , że zerwałam się na równe nogi w sekundę. Marylko miłego wypoczynku.Słoneczko zaświeci. Lunka prze de mną długi wypoczynek.Niedziela i wolny poniedziałek.Pozdrawiam wszystkie panie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 23 ! Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mi w sobotę dnia 13-go. Wsiadam do Was do Wagonu - jadę z Marylką nad morze. Pogoda jakaś taka byle jaka,jak chyba wszędzie. Chlebek ostatnio mi się nie udaje - zupełnie nie wiem dlaczego. Właśnie mialam z kuchni okrzyki dezaprobaty:( Tym bardziej uciekam do Was......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Livio. Nie przejmuj się, pewnie mąka wilgotna ,albo , cuś? My tam niewybredne jesteśmy , zjemy i taki chlebek . Aż strach wsiadać teraz do pociągu , następna katastrofa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASKINKA - NIE WIEM DLACZEGO - ALE MAM JAKIEŚ ZŁE PRZECZUCIE,ŻE ZAMILKLAŚ PRZEZE MNIE. Tak sobie skojarzyłam - w moim wpisie zrobiłam uwagę o zgniłej pomarańczy. Straszna gapa ze mnie. Mam nadzieję,że nie wzięłas tego do siebie. Jeżeli poczytasz nas wstecz - prześladuje nas jakaś złośliwa pani i na wiele moich wpisów i nie tylko,wypowiada się strasznie złośliwie i po chamsku. Ostatnio zapewne jest na urlopie,ale zapewne wróci. Baskinka - pisz..pisz... Mea culpa .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123- Taak - pociągi to teraz horror. Nasz wagonik bezpieczny. A co do chleba - juz nic nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki! Nasz Pociąg jest bezpieczny❤️ z dalszej podróży jednak zrezygnowałam ....... Wiadomości z Agencji Wagonikowej:D leje deszcz parno okropnie w mieszkaniu ciemno oto dzisiejsze wiadomości:( Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie grzmi. Do popołudnia pogoda była przecudna. Starszy syn pojechał w góry , pociągiem.No i cóż , odwiozłam go na dworzec i życzyłam miłych wrażeń i szczęśliwego pobytu . Pierwszy ,dłuższy wypad z dziewczyną. Mam nadzieję , że przeżyje piękne chwile. Zasłużył na to. Fajny z niego chłopak , we mnie się wdał . Co tam u Was kobietki ? Zapracowane przy sobocie ? Pozdrówki. Baskinka na pewno się odezwie, myślę że wszystko ok. Livio . Grzmi coraz mocniej powinnam zgasić kompa.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - wstałam sobie właśnie z popołudniowej drzemki .. pogoda - cudna,jakby nigy nic.. Wybieram się z piesem do ogrodu. Dziewczyny - jaka ja leniwa jestem :( Rano pralka pranie odwaliła - wszystko już pięknie suche. 123 - była burza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki! Ja też wstałam z popołudniowej drzemki. Problem w tym ,że wstałam za późno , już wieczór więc zmienię tylko strój i dalej będę drzemać. Niestety u mnie dzień był deszczowy , a wieczór robi się pogodny. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie była burza , ale już jest spokojnie . Ciepło , nawet bardzo , pogrzmiewa , ale ok. W między czasie wyprodukowałam kilkadziesiąt pierogów , tak mnie Globusik rozsmakował...Część zjedzona , a reszta zamrożona. Tak się cieszę z tych dwóch dni wolnego. Postanowiłam , odpocząć. Jutro nie wstaję przed dziesiątą. Żeby nie wiem co .Niech mnie tam bolą gnaty od leżenia , niech się wali , pali , mój pierwszy od dłuższego czasu , długi dwu dniowy wypoczynek. M zrezygnował z wyjazdu .Pogoda nie sprzyja. Cieszę się , on też musi odpocząć. Pozdrawiam i życzę miłej nocki. Śpijcie spokojnie .Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! No właśnie często się spotykamy:) miłe są takie chwile. Ponieważ dzisiejszy dzień był do ...bani ...liczę na lepsze jutro:D Jeżeli nie będzie padać wybierzemy się do znajomych na grillowanie. Ale jeden warunek musi być spełniony , nie może lać tak jak dzisiaj. Z konieczności siedzi się przy stole bez możliwości wyjścia na ogród. A jeżeli już o ogrodzie to napiszę tak: Babki LIVIA przesłała mi zdjęcia ze swojego Dzikiego Ogrodu jak to Ona go nazywa. No niech Jej tam będzie dziki ale jest piękny. DUŻE prawdziwie DUŻE drzewa : brzoza , orzechy jeszcze jakieś inne których nie rozpoznaję.Rosną zapewne już ileś lat, korony maja tak gęste,że śmiało można się skryć od deszczu. Wywnioskowałam,że oprócz leśnych paproci na nasze schadzki mamy drugie miejsce pod brzozą:D:D ...... oprócz przyjemności biesiadowania będziemy nabierać ...brzozowej energii :D a to wszystko przecież dla zdrowotności:D No ja się tak rządzę :D ale nie zapytałam o zgodę LIVI. Mam jednak nadzieję ,że pozwoli nam na takie chwile rozpusty:D Mam również zdjęcie Królewicza .... prawdziwie charakterny Królewicz❤️ LIVIO mam nadzieję ,że pisząc nie naruszyłam danych osobowych i zmieściłam się w granicach tolerancji. Dobrej nocy dla wszystkich Koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×