Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Witaj Lunka:) x no no Dziewczyny jesienne zakupy czynicie. x Jedyenczko mamy ten sam rozmiar. Ja ostatnio kupiłam oczywiście torebkę ...zieloną , skórzaną i jak na razie bardzo ją lubię. x Udanej soboty wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się wyjaśniło,że nic się nie wyjaśniło ;) M wrócił wczoraj wieczorem.Synek dopadł go w werandzie...i wziął na spytki.Ja uniosłam się damskim honorem i nie wypytywałam :D Jestem tego zdania,że jak ktoś będzie chciał,to sam powie ;) Zakupy udane macie,widzę ;) Miłego dzionka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime, na pewno musiał zrobić jakąś poprawkę w robocie i nie chciał Cię martwić.Tego się trzymajmy;-) (sprawdź mu komórkę) ( i kieszenie) żartowałam:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he Jedyneczko :D A co tam chłopu będę kieszenie trzepać :D Złapię go za nogi,odwrócę głową w dół...i wytrzęsę z niego wszystko :D A tak na marginesie-koniec tematu :O Mam ciekawsze zajęcia niż główkowanie na temat M ;) Ty mi lepiej powiedz jakie ciasto pieczesz... I z jakiego futrzaka skórę zdarłaś na tą kamizelkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam . x Goście poszli dość późno. Pozwoliłam sobie poleżeć dłużej. Dopiero odgruzowałam mieszkanie. I wyszłam na spacer do Stacyjkowa. Na kolejną kawę czas. x Ime Czy ....sznureczki ...:) masz zdjęte?? teraz tylko czekać aż ...jelitkowo ... zacznie pracować normalnie. Ponieważ lubisz robić zdjęcia prawie codziennie myślę o Tobie. Z okna widzę duży rozłożysty krzew w pięknych bajkowych kolorach. Myślę,że uwieczniłabyś go na zdjęciu. Wiem,że wokół Ciebie jesienne krajobrazy są piękne ale krzew jest mój:). x Jedyneczko no właśnie , to ciekawe czyje futerko będzie Cię ogrzewać i zdobić:) x Marylko , Livio , Lunka pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zapraszam na poranną kawę i pyszne ciasto z jabłkami. Państwo się nie krępią,pństwo ją :-D Futrzak sztuczny,ale też grzeje;-) Dzisiaj jest mega ciepło,parno... Pozdrawiam Was wszystkie koleżanki,czas rozpocząć nowy tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Zajadam się kawałkiem cista z jabłkami. Jedyneczko pysznie upiekłaś. Ime jak tam samopoczucie? Globusiku zielona torebka, modny kolor. Wczoraj mieliśmy również piękny słoneczny dzień, dziś obrót o 360 stopni. Wiatr i chmury, duże ochłodzenie. W sobotę kupiłam sobie fajne dżinsy. Trochę się mnie przybrało, bo już od 5 tyg nie palę. Mam mocne postanowienie! Pozdrawiam was i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna.Charakterna kobietka z Ciebie:-) Masz silną wolę. Ja raczej też jestem zdyscyplinowana w swoich postanowieniach,no chyba ,że się zapomnę;-) Dzisiaj od 5 rano na nogach.Mój brat znowu do nas przyjechał,tym razem ze swoim pupilkiem czworonożnym.Co za komiczny pies:-) Wabi się Gazik.Te jego oczy ,jak ludzkie.Jestem nim zauroczona.... Braciszek pomaga mojemu M dzisiaj na Wielkim Placu.Zakłada skrzynkę rozdzielczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marysia po kaszubsku to Mareszka:-) Czyż tak Ime?? Marysiu co tam u Ciebie?? Ime uśmiecham się od rana wyobrażają sobie Twojego M do góry nogami i Ciebie trzymającą go:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dzisiaj leje jak z cebra :O Globusiku Tak,sznureczki w piątek mi ściągnięto Jelitkowo tak sobie ale schudłam i tak ;) No dobraaa...zostawię Ci ten krzew,ciesz nim oko :D Jedyneczko Owszem Marysia to Mareszka po kaszubsku Ale też...Mariczka,Marichna,Marusza,Marijka ;) Dziękuję za ciasto.Jest pychaa :D Trzymam M i dalej trzęsę...i coraz więcej mi mówi co i jak ;) Lunka Tak trzymaj! Świetnie Ci idzie z tym nie paleniem ;) A ja mam się coraz lepiej ;) Pozdrowienia dla naszej Marijki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime. Najważniejsze,że coraz lepiej się czujesz.Nie nadwyręż się tylko przy tym wytrząsaniu M :-D U mnie nadal duchota,jeszcze nie leje,nawet świeci co jakiś czas... uffff.Dzisiaj cztery ogromne wory liści nagrabiłam,zdążyłam wypić herbatę,wyglądam i znowu to samo.Odpuszczam,niech sobie frunął z wiatrem... X Ładne te zdrobnienia Marii po kaszubsku.Najbardziej mi wpada w ucho Marusza :-) Bądź zdrowa Ime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dobry wieczór x Dzień bez kawy w Stacyjkowie to dzień stracony. Sama jestem sobie winna:) Dobrze mi tak. x Ime bardzo mi się podoba Marysia po kaszubsku. Lunka O jej jak Ty robisz,że nie palisz????????????? x Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. W drodze na kawę pomógł mi wiatr. x Przygotowałam picie. ...... kawę. Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was i zapraszam na rozpoczęcie dnia czarną i blondi. Globusiku co tam? Dlaczego ukarałaś się i nie byłaś wczoraj na kawie?:-) Zapewne późno wstałaś i jak to przy poniedziałku pędziłaś i nie zdążyłaś:-)Nic to dzisiaj karniak;-) Wreszcie wyspałam się Spałam 11 godzin:-D jednym ciągiem. Zabieram się za pracę. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Delektuję się kawą, dziękuję, bo z wami smakuje mi najlepiej! Globusiku postanowiłam że nie będę palić i nie palę. Mój Z również nie pali. Da się żyć, wszystko siedzi w głowie. Jedyneczko ja dziś również dobrze spałam. U nas również wiatr, chłodno, po chmurno. Zbieram się do pracy! Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki x Jedyneczko wszystko prawda , zaspałam , gnałam i nic z tego. Dzisiaj karniak pierwszy już za mną:D. x Lunka Absolutnie się z Tobą zgadzam. Wszystko jest w głowie. Samodyscyplina jest również potrzebna. Dość długo jak nie palicie. Jesteście na dobrej drodze. Powodzenia. Wiem również ,że nadchodzi czas na mnie. Będzie próba sił!!!! x Pochmurny i lekko chłodny dzień u mnie. Jednak nie jest źle. Przecież kończy sie październik. x Ime jak się czujesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Luna,hej Globusiku. No właśnie nie ma dziwne,koniec października i tak pogoda w tym roku nie była zła. Czy u Was drzewa też są łyse??Ja stwierdzam,że te które są w zasięgu moich oczu,są.Wiatr hula nadal... Zaczęły się nudy w pracy.Klientów niet,ale to ten czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko Nie, u mnie drzewa są z liśćmi. Mało tego jest jeszcze dużo zieleni. Niskopienne krzewy robią się bardzo kolorowe. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Kawka zaparzona, wpadajcie. U nas wieje że mało głowy nie urwie. Kolorowych liści u nas jak na lekarstwo, spadają zielone. W Polsce to dopiero jest jesień!!!! Globusiku nie palimy już 5 tydzień. Pozdrawiam was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witaj Luna . Dzięki za kawę.Moja właśnie się skończyła i piję rozpuszczalną. U mnie też wieje już kolejny dzień,jest byle jak....rano mgła,liczę na odrobinę słońca.Od jutra ponoć zaczną się prawdziwe chłody,czas przywyknąć... Dobrego dnia wszystkim życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Pada deszcz drugi dzień , ale jest ciepło. W sobotę byłam na grzybach w okolicy Czerska. Pięknie w lesie. Kolorowo na ziemi , drzewa gołe. Grzybów w bród. Podrzybki, maślaki i brzozaki. X Ime podobają mi się kaszubskie odmiany mojego imienia:) Ime cieszę się,że zdrowie już dopisuje. Globus zielona torebka , fajnie.. Wszystko co poprawia humor, jest dobre. Luna napisz , co zrobiłaś , żeby przestać palić? Chcę też rzucić. Jedynko pozdrawiam. Mało klientów? Już coś wymyślisz ,żeby się nie nudzić. Miłego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Znowu miałam karę!!! piłam kawę w innym miejscu , ale lura bez smaku:D x Marylko najbardziej podoba mi się ...Mareszka ..... zostaniesz więc u mnie Mareszką:) x Powiadacie ,że u Was wiele albo leje. U mnie nie wieje i nie leje. Jest ciepło. x Lunka myślę ,że jesteście na dobrej drodze. 5 tygodni to długo. Życzę powodzenia. Ja już wierzę w Wasze powodzenie. x Spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie na kawie. Mroźny poranek.-4 stopnie. Na szczęście w domku cieplutko i za bardzo nie martwię się co na zewnątrz... Globusiku dzisiaj porządna ,czarna i mocna kawa:-) W Stacyjkowie tylko taką serwują,nie chodź na lurę!!! Marysiu fajnie,że wpadłaś choć na trochę,pozdrawiam. Livio Ime Luna ,a Ty mam nadzieję popijasz już z nami blondi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Jedyneczko no w końcu pij***ardzo dobra kawę. Dzięki. U mnie plus 5 i ciut powiewa. W domu również jest ciepło. Kot dostał ostrzeżenie,że balkonowe spacery będą krótkie. W sobotę będę mieć jednoosobowego gościa. x Pozdrawiam Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku. Gość jak się domyślam swój:-) Ja w najbliższym czasie nie spodziewam się żadnych odwiedzających.Brat nadrobił zaległe wizyty,znowu pokaże się za parę lat.. Idę z młodym pakować liście do worka.Ociepliło się. Dobrego dnia Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko x tak ten gość to ...swojak...:) ale bardzo ważny:) x Wieczorem idę zaliczyć wykład filozofa:D zobaczę czym uraczy przybyłych gości. U mnie dzisiaj troszkę powiewa. Liście lecą mocniej. Znowu wyruszą dmuchawki , które pożerają liście. Nie uwierzysz ale w drogę wyruszyli już fałszywi kominiarze z kalendarzami. Zdołałam jednego przepędzić! x Pozdrawiam hejka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiedziałam,że Cię zastanę w Stacyjkowie.Myślę sobie wpadnę,żeby się rozgrzać :-)U mnie +1 i straszliwie wieje. Globusiku jesteś czujna,gonić fałszerzy!!! Ciągle tłumaczę mamie,żeby nie otwierała nikomu obcemu,żeby nie oddzwaniała na sms,a ona robi swoje,bo jak tłumaczy ciekawość ją zżera:-) Miłego popołudnia i filozofowania;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Zaparzyłam dla nas kawę, zapraszam! Jedyneczko to u ciebie już przymroziło, brrrr aż nie chce mi się o tym myśleć! Marylko cóż wbiłam sobie do głowy , nie palę !!!!!! Po malutku mój zmysł smaku i zapachu wraca do normy. Wszystko smakuje jakoś inaczej. Najważniejsze ,że dobrze mi z tym niepaleniem. Zazdroszczę ci tego grzybobrania. Globusiku spacerki kota ograniczone, niestety moja piesa ciągle wymagająca, długie spacery i powroty z jęzorem na wierzchu, to jej się podoba. Jedynie deszcz ją powstrzymuje. Gość w dom , Bóg w dom pewnie cieszysz się się tą wizytą! Lecę do pracy, pa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×