Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Wars wita i ja tez witam x Jedyneczko ponieważ u mnie było ...0 stp. piję ciepłą kawę na rozgrzanie. Dziękuję. Przede mną dzień wypełniony po brzegi. Nie lubię tak:(. x Ime Wyobraź sobie ,że też mam problem ze swoim kotem. Jak się wkurzy drapie wszystko co ma przed sobą. Kocisko doskonale wie,że źle robi. Po takiej akcji chowa się w kąt. Ja gadam i straszę, że go oddam... Pusio słucha i myśli ..gadaj sobie babo gadaj!!! Ime Uczę się pokonywać przeciwności losu. Jesteś dla mnie wzorem. x Do uzdrzeni wszystkim. robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Kawka pyszna,dziękuję :D Globusiku Jednego kota to bym zniosła...ale nie 10 :O Rozmnaża się to to,dziczeje,chude takie,że żebra widać Jak się ma zwierzęta to trzeba je karmić a nie zostawiać na pastwę losu bo kot sobie upoluje Więc dokarmiamy razem z córką nie swoje koty...;) Jedyneczko Macam czy aby na pewno masz te pantalony ;) Jadę na rynek do miasteczka Junior rośnie w zastraszającym tempie i kurtki nie ma Czapkę też gdzieś posiał A dla mnie piżama,taka na zimę ;) Muszę przecież zadać szyku w tym szpitalu ;) Miłego dnia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime ,no raczej:-D Szyk to podstawa.Mam łaskotki,uważaj z tym macaniem bo się zachichamy na śmierć i nici ze szpitala;-) Udanych zakupów Globusiku to u Ciebie jeszcze zimniej było.Paliliśmy wczoraj w kominku,chatka nagrzała się.Teraz słońce świeci top domek się nagrzeje. Wczoraj jadąc od mamy widziałam klucz żurawi,odlatywały krzycząc bardzo głośno.... Dobrego dnia koleżanki. Marysiu jak Ci się układa z małym K??? Livciu??? Pozdrawiam Luna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam po południu. Jestem na odpoczynku w Wagonie z Kubasem pokrzywy. Przybyłam do domu i cały czas mieszam:) oczywiście śliwki. Na jutro jeszcze zostanie mieszanie. ....ale m i się rymnęło:) x Jedyneczko no właśnie było zimno jak licho. Za twoim przykładem wyciągam waciaki , kurtki , gumofilce i wszystko co służy ciepłu. x Zauważyłam,że waciaki trzeba pozszywać, rajstopy pocerować, guziki poprzyszywać a ja nic tylko mieszam. Nic to jutro założę rajstopy z gołą piętą. Piety marzną ostatnie. x Ime Junior jak należy rośnie w górę. Nie ma zmiłuj kurtki trzeba kupować. Ja rosnę przecież do dołu i też kurtka by się przydała:) poczekam ja będziesz miała czas wybierzemy się razem na zakupy. x Jedyneczko również widzę żegnające się z nami ptaki. Odlatują. Jak zawsze pożegnania są smutne:( x Pozdrawiam wszystkie Kobietki . Szczególnie te nieobecne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Odpowiadam na jesienne dzień dobry x Jedyneczko chyba zgadłam co zaparzyłaś. Kawę:) Czekam na rogale ! Od pierwszej kawy powstrzymać się nie mogę. Zanim wrócisz wypiję. Pierwsza będzie za mną. x Za oknem i w domu chłodno. Podobnież ma padać. Jaka szkoda,że nie mam pieca w domu:) Idę po kozę do piwnicy. Stała zapomniana.Czy da się przeprosić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Globusiku,jestem. Chrupmy rogale na rozgrzewkę,jeszcze ciepłe:-) Koza się ucieszy Globusiku!! Przynieś i ur******aj ją....Zmarzłam.Króciutki odcinek przeszłam,ale chłód odczułam. Wczoraj też przypalaliśmy w pieczce,tak skromnie,ale to już coś. Co tam planujesz Globusiku??Nadal będziesz mieszać?? U mnie zbliża się koniec miesiąca,należy uporządkować kwity;-) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Ime 👄 rzeknij jak się udały zakupy? wyobraź sobie,że na poprawę humoru kupiłam niebieski / mój kolor/ sweter. Golfik. Kurczę humor mam dalej ...no wiesz taki tam!!!:) Moja "B" mówi mi,że potrzebuję kilka swetrów:) noooo może i tak!!! x Jedyneczko Nic nie mówiąc podkradłam rogala. Zjadłam z masłem i ......mieszanymi powidłami:) Razem z Tobą będę kończyć miesiąc. Mam końcówę mieszania. Wiem na pewno ,że na tym mieszaniu zakończę. Następnej partii nie będzie:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka Nie miałam czasu na kawę ani nawet na rogale :O Wzięłam się za odnawianie starej komody,którą robił mój tata ;) Stoi taka poniszczona,kurzy się...szkoda mi jej było ;) A że ma dwa metry szerokości,to mam co przy niej robić Szyflady naprawiłam,zerwałam stary fornier,pomalowałam fronty,zostało mi jeszcze trochę,może nawet więcej niż trochę? ;) Globusiku Zakupy uznaję za udane :D Z naszego rynku nie sposób wyjść z pustymi rękoma ;) Takich sweterków jak Twój to prawie jak za darmochę mają ;) Jedyneczko Jak tam Twoje papierki? Uporałaś się z nimi? Gdzie reszta dam? Wywołuję je do tablicy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, Dzieci dają mi w kość, wnuk dopołudnia, Kacperek do 17.30, jestem zmęczona , nawet do laptopa nie zaglądam. Mój syn znowu pojechał pracować do Anglii. Niby lepsza kasa.Zobaczymy? Żurawie odlatują, widziałam wczoraj. W domu robi się zimno, kupiłam drzewo do kominka. Pozdrawiam cieplutko koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam i o zdrowie pytam:-) Kawa gotowa,wpadajcie. Globusiku B miała rację:-D Uśmiałam się.... Ime zmarnujesz komodę!! Wiesz ,że starocie są na modzie;-) Tak swoją drogą to jest coś czego Ty nie potrafisz zrobić???:-D Marysiu masz jeszcze chwilkę na chlobnięcie kawki z nami.Pozdrawiam. Luna???blondi stygnie. Livio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Babki witajcie. x Jedyneczko piję kawę ja codziennie ze smakiem.Każdy napój dobry na frasunek:) x Czekam na majsterków od kominów, jakaś kontrola. x Nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Przycupnę na chwilę do Was ;) Marysiu Nareszcie się odezwałaś,ale nie dziwię się,że nie masz czasu i ochoty Dzieciaki potrafią dać popalić ;) Jedyneczko Może i zmarnuję komodę a może i nie ;) To nie jest mebel z drzewa,to nasze pierwsze małżeńskie wyposażenie do pokoju i to w dodatku z płyty mdf,więc nijak nie można tego spartolić ;) Wystarczy wena twórcza i do dzieła :D Prawie skończyłam.Zrobię jeszcze uchwyty ze sznura i właśnie wybieram się po niego do miasteczka ;) Globusiku Dobry ciąg w kominie to podstawa ;) Pamiętam jak mi zaczęło się wszystko cofać na mieszkanie :O Mąż ma sprzęt do czyszczenia komina ale nijak nie mogłam się doprosić,żeby wyszedł na dach Dopiero moja groźba,że sama to zrobię,poskutkowała ;) Do miłego Lecę,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime. Wybroniłaś się:-)Zrobisz cudeńko z mebla. U mnie słońce zaświeciło i mam plany....Jeszcze godzina w pracy i lecę na RODOS.Należy skosić trawę i ocenić pracę moich chłopaków:-D Do zmierzchu wyrobię się.Ponoć skończyli kolejną ścianę na budynku. Zastanawiam się czy krzaki malin należy już obciąć?? X Puki co wyjmuję z piekarnika placek ze śliwkami.Wpadajcie X Marysiu strasznie to przykre,że dzieciaki nasze muszą wyjeżdżać z kraju za chlebem:-( Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej :) zawrócili mnie z powodu szlabanu. Prawie ,że wylałam kawę:) x Na upartego nie ma rady. Za drugim razem się udało. x Dzień dobry zapraszam na kawę i poranne spotkanie. x Z wentylacją wszystko OK! Zachęcona dobrymi wieściami zaczęłam porządkować różnego typu szafki. Te syzyfy zabrały mi cały dzień. Wieczorem padłam jak kawka. Zasnęłam , nie wiem nawet kto odpadł w tańcu z gwiazdami. x Ime masz duszę artysty. Renowacja mebla obojętnie jakiego to duże wyzwanie . Nieśmiało zapytam czy możesz pokazać na zdjęciu to cudeńko. x Jedyneczko dzięki za placuszek .Smakuje jak zawsze. x Lunka Jeżeli jesteś w dołku stawiamy Ci drabinę. x Marylko , Livio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Dzięki za czarną:-) U mnie padało w nocy,pada teraz:-(Szkoda.Sobota,krótszy dzień pracy i plany w łeb:-( Wczoraj nie dokończyłam roboty... Globusiku,możesz bezpiecznie uruchomić kominek. U nas w niektórych blokach już grzeją. Podnoszę roletę.Dobrego dla Wszystkich:-) Jeszcze wpadną,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziękuję za czarnulkę.W waszym towarzystwie smakuje wybornie :D Dzisiaj nieco refleksyjnie... O 12.00 jadę do Gdańska po moją młodszą siostrę,która wraca z Krakowa Dostała tam pracę i w przyszłym tygodniu przeprowadza się na drugi koniec Polski :( No i...już za nią tęsknię 😭 Ale jak mus to mus Globusiku Może później wstawię jakieś foto,choć strasznie nie lubię się "chwalić" takim rzeczami na Fb ;) Wyszłam rano,żeby narwać trawy królikowi...i poczułam jak ziemia dudni Nieopodal mojego domu przebiegło stado dzików,z małymi Już mi się odechciało iść na grzyby ;) :D Świeci słoneczko :D Do milusiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko prawda zaczynam palić w kozie. U mnie kaloryfery zimne. Pytałam szefostwo kiedy myślą włączyć. Wiecie co usłyszałam,że jeszcze ma być 24 stopnie ciepła. Zapytałam ile w nocy??? :D oj co roku to samo. U mnie słońce i wiatr. Miłej soboty. Ime no proszę Cię , jakie to chwalenie! będę czekać cierpliwie. Po wyjeździe siostry będziesz patrzeć w okna❤️. Wiem jak to jest! Ważne żeby Ona była szczęśliwa. Tego życzę. x Miłej soboty wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć koleżanki. Wyszło słońce i od razu ruch w interesie:-) Ime na cóż,trudno się mówi...będziesz miała okazję odwiedzać Kraków.Powodzenia siostrze życzę. Globusiku chociaż kozą możesz się poratować:-) Trzymajcie się koleżanki.Uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam w jesienny, słoneczny,niedzielny poranek:-) Zostawiam kawę i życzę dobrego dnia. Jeśli są chmury nad Waszym niebem,to je przeganiam;-) Idę zbierać kasztany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
WitajJedyneczko u mnie słonecznie aczkolwiek chłodno. Blisko mnie duuuuży kasztan zachorował i to bardzo. Owoce spadają bardzo małe i niekształtne. Czy będziesz robić ludziki z kasztanów??? x Wszystkim życzę dobrej leniwej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczór...dobry :D Jedyneczko Co tam za cudeńka będziesz robić z kasztanów? Czy może tak tylko z sentymentu je zbierasz...;) Globusiku U mnie też słoneczko dzisiaj było,ale bardzo ciepło :D Byliśmy dzisiaj na grzybach Odważyłam się jednak...ale pod obstawą męża i córki Żeby w razie czego miał mnie kto na drzewo podsadzić ;) Niestety,grzybów jak na lekarstwo :( Trochę kurek,borowików,koźlarzy i maślaków Ale mam jeszcze trochę ususzonych z zeszłego roku :) Do itra(jutra) Dobry noce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witam Was i zapraszam na czarną i blondi. Kasztany zbieram z sentymentu:-) Noszę w kieszeni,torebce,kładę przed komputerem i wierzę ,że dodają mi energii;-)i przeganiają złą...Ot takie tam czary,mary:-D Ime ,a u nas urodzaj na grzyby.Zatrzęsienie,jakie tylko chcesz. To co, bierz kosz i wpadaj na podlasie... Globusiku zdążysz dzisiaj wypić kawkę w wagoniku?? W poniedziałki zawsze pędzisz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×