Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Ło Matuchno... szlaban był... a ja nie pomogłam, bo w łazience siedziałam i robiłam sobie pedicure...:P x Ime, naleśniki były Stefci, mój to krupnik...:D:D tak, słyszałam o tym napadzie... wielokrotnie w radiu i tv mówili... masakra potworna... skubaniec potrzebował kasy, żeby z dziewczyną mieszkanie wynająć... a do roboty, to się nie chciało i rezygnując ze wszystkich przyjemności grosz do grosza w skarpetę odkładać... tylko siekiera w rękę i na pocztę polazł... biedna pracownica, bardzo jej współczuję... cud na niebie, że przeżyła... Moje miasto też się ostatnio nie popisuje... kryminalne wieści prawie codzienne w Polskę idą... aż wstyd się przyznać, gdzie mieszkam...😭 x Stefciu, jutro jadę do wnusi... ale to tylko dlatego, że córka musi na trochę do pracy zajrzeć, więc ja już czuję się na siłach i gnam do nich... dziś mój mąż odwiedził dziewczyny i córcia mogła sobie na zakupy polecieć... mała wyciągnęła ulubioną książkę i z dziadkiem sobie czytali... moje prawdziwe dyżury zaczną się chyba od poniedziałku, bo podejrzewam, że córka chyba nie będzie chciała dalej iść na zwolnienie... więc znowu budzik będzie darł się u mnie o 3:00 :D na razie jeszcze korzystam, że nie muszę tak wcześnie wstawać... jutro np. budzik mam nastawiony na 6:00 a właściwie nie prawdziwy budzik, tylko komórka... popłynie z niej cichutka, delikatniutka muzyczka i to ona mnie budzi... Zmykam do łóżka... Pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie i na kawę przybywajcie. x Moje drogie dzisiejsza kawa być może będzie od Prezydenta Trumpa!!!!! Nie był moim faworytem. x Babuniu Ime u lekarzy ,,,po staremu:D .Załatwiłam recepty i czym prędzej opuściłam GABINET:D Dzisiaj biorę kwity i recepty do ręki ,miedź do wora i w drogę załatwiać sprawy. Moja droga na kiermasz adwentowy zabieram Ciebie , Jedynkę, nowe koleżanki jeśli wyrażą zgodę też i jadymy!!!! popijemy pifka i wrócimy:D x Jedyneczko Podnoszę rolety , wstawaj szkoda dnia. Dzisiaj kawa wyjątkowa. Przybywaj. x Rudziku zaniedbałam swój globus:) dawno nie byłam u fryzjera dlatego dzisiaj pędzę. Rudziku muzyki z radia słucham wybiorczo. Korzystam z płyt i komputera. W zależności od nastroju dostosowuję muzykę. Lubię różną ale nie krzykliwą.Bez niej byłoby mi ciężko żyć.Ona jest we mnie. x Ada Posiliłam sie krupnikiem,chyba nie zauważyłaś,że w garnku ubyło. x Lunka Dla Ciebie blondi tez jest:) x Marylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! :) :) Kto musi, niech wstaje. Kto może, niech sobie jeszcze słodko śpi. Kawa i herbata już czekają: 🌼 (_)> (_)> 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś nasza kafeteria chyba ma czkawkę... raz moje pisanie pokazuje się, a za chwilę znika... i tak od kilku minut, jest nie ma, jest, nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz kafe, łaskawie, pokazała dzisiejsze posty i widzę, że Globusik już się meldował. Dzień dobry, koleżanko! I co, potrafię krupnik uwarzyć? Niezły wyszedł, prawda?;) Taa... wstając szybko tv włączyłam i oczy ze zdumienia przecieram... szok... normalnie szok... jak na razie Trump... wygrywa... populista, seksista i delikatnie mówiąc dziwak... no, pięknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 5 minut muszę iść do łazienki, szykować się do drogi, bo mój pociąg nie będzie na mnie czekał, a nasz szlaban uparł się i nie przepuszcza... brzydko, szlabanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, to poddaję się... nie mam więcej czasu na zabawę w dróżnika... już idę się szykować/malować i gnam na pociąg... baaardzo dobrej, udanej środy wszystkim nam życzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Drogie Panie mam prośbę. Musimy uporządkować nasz topik. Myślę,że powinniśmy okazać troszkę cierpliwości i nawet jeśli post nie jest widoczny zaczekajmy chwilę. Tracimy całe strony i w zasadzie nie wiemy co do siebie piszemy. Mam taką propozycje aby nową stroną zajmowała się jedna koleżanka. Jedyneczko Ty ze szlabanem radziłaś sobie całkiem nie źle.Czy wyrazisz zgodę zająć sie tym???? Proszę napiszcie co o moim pomyśle myślicie???? Pozdrawiam i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzień :) 🖐️ Nowy dzień nastał, nawet z delikatnymi płatkami śniegu, choć niewiele. Jednak zimnawo na zewnątrz. Szybko się przemieściłam z domu do pracy. Ja stawiam sobie kubas kawy, czarnej, mocnej i gorącej... Chałkę pokrojoną z masłem... (proszę nie liczyć kalorii ;)) dołączam do wyjątkowej kawy Globusiku ;) Już tylko jutro i 3 dni wolnego... uśmiech na buzię nieśmiało się wychyla... Tyle rzeczy można nadrobić :) Na razie posmakuję kawy i poczekam na resztę towarzystwa... Ada, ranny ptaszku... życzę fajnej wizyty... Nie wierzę w wieści, które czytam w sondażach.... :( 🌻 Globusik, dziś będziesz miała nowy fryz :) Daj znać jak wyszło. Co do muzyki, to mam swoje ulubione kawałki, zespoły, które mogę tłuc bez opamiętania, ale też wybiórczo, jak coś w radiu usłyszę :) A może na czymś grasz tak nawiązując do muzyki ? 🌻 Takie pytanie ogólne na dziś: Czy macie jakieś pasje, hobby, coś co daje Wam wytchnienie, co pozwala Wam się oderwać od rzeczywistości, dać wytchnienie i radość wewnętrzną ? Moją jedną z kilku jest literatura. Kocham książki, informacje o wydawanych nowościach, informacje o pisarzach, lubię wymieniać się informacjami o przeczytanych książkach przez innych. Prowadzę oczywiście zapiski o nowościach, o przeczytanych książkach, jak i o tych, które chcę przeczytać> I zakładki bardzo lubię do książek :)... Zapraszam do podzielenia się swoimi pasjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pociągu już jestem i widzę, że kafe nadal szlaban trzyma... mocno... obiema rękami...:( Kobitki Drogie, czy wszędzie tak teraz jest...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Nie mogłam się dzisiaj dobudzić Stefciu Mówisz masz ;) 106,1/98,9/92,30/90.1 te cztery częstotliwości Adziu Nareszcie i ja coś poplątałam :D Działam na dwa domy i już mi się wszystko miesza Globusiku Cieszę się,że wszystko dobrze :D To kiedy jedziemy na kiermasz? Oj przydałaby mi się taka przyjemność :) Już zapomniałam o sobie... A gdzie Jedynka? Lunka? Maria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dobry wieczór. Dziś u mnie było biało, padał śnieg. Widzę , że są problemy z pisaniem na cafe. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie z wami wieczorkiem. Tyle co ja sie spraw nazałatwiałam wczoraj to głowa mała. Kupilismy auto dla mojego Z. No i wczoraj tylko urzędowe sprawy byly. Nie powiem nawet szybko i sprawnie mi to poszło. A korzystając z okazji że miałam wolne to pojechalusmy na zakupy do polskiego sklepu. Kiełbaska ,szyneczka, jabłuszka pachnące. Jestem bardzo zadowolona. Lodówka pełna. Z ma co jesc. Pozdrawiam was i miłego wieczoru wam życzę. U nas pada deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×