Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Witam was! Zaczyna się nowy tydzień,Marylko jak pisałaś oby lepszy. Globusiku wiersz bardzo mądry, najlepiej liczyć na samego siebie. Kózko uwielbiam ten zespół,romantyczne i pełne prawdy słowa. Kawa w wagoniku na stole zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM WAS - JA!! nie jakiś KAŻDY,KTOKOLWIEK,KTOŚ I NIKT. Wgłębiając się w przypowieść Twoją Globusiku - to te wszystkie imiona noszę ja. A może każda z nas? może KTOŚ odwali za mnie syzyfowe prace? Dzisiaj wyjezdżają moi goście!!!! NIKT - będzie płakał?? lub KTOKOLWIEK? KTOŚ - będzie zapewne wypoczywał:) a JA - będę bardzo smutna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki miłego dnia dla was! Jadę rowerkiem do pracy,zimno na dworze. Pa pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA LIVIO MARYLKO 1 2 3 MASKOTKA Wczoraj odpoczywaliśmy w domu , miałam dużo czasu , myślałam o każdej z Was. Pogadam więcej wieczorem.Poniedziałek i cały tydzień będę miała zajęty ale dam radę:) Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jak zwykle ostatnia piję z Wami kawkę. Piękne słońce zachęca do wyjścia z domu. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie wieczorową porą:) U mnie dzień ciepły ale pochmurny. Nic to... osiedle zaczęło żyć. Młodzież, dzieci wróciły z wakacji , czynne przedszkole ...jest jak było. Odgłosy gry w piłkę, muzyki , śmiechu itd. znowu jest wesoło. Widziałam też kilku Panów byli chyba po ...Mamrocie:D... Ot i tak minął poniedziałek:) Do tego mamy MISTRZA ŚWIATA w skoku o tyczce. Żałuję , nie mogłam oglądać transmisji. MARYLKO! Słyszałam,że dzisiaj są 54 urodziny Grzegorza Ciechowskiego. U nas też był koncert, nie widziałam ,żałuję. Mój "przewodnik artystyczny" "B" wyjechała do Syna za granicę i już nic nie wiem co się dzieje:D 1 2 3! Szczerze się uśmiałam z Twojego kosztorysu i stwierdzenia M, że wyszło bogato:D Mam wrażenie,że zapowiada się prawdziwy ...remoncisko.... a może już się zaczął. Ja najpierw przyjmę gości dopiero pomyślę o jakimś remonciku:D LIVIO! Rodzina odjechała i co????? pozostała pusta , cisza i szum w uszach:( Nie lubię takich sytuacji , ale cóż tak przecież musi być. Każdy żyje swoim życiem , obowiązkami dnia codziennego. Po tylu dniach jesteś na pewno zmęczona mimo,że nie czułaś tego.Teraz dopiero nastąpi odreagowywanie. LUNA! Co znaczy telepatia:) ja też o Tobie myślałam. Zresztą każdego poranka kiedy idę do kompa podróżuję Pociągiem po całej naszej trasie i wpadam do wszystkich. Myśl ze stopki ANULKI ..... jest ktoś kto o mnie myśli ... przyświeca mi każdego dnia. Wystarczy napisać ...witajcie ..... a wszystkie się widzimy❤️ Internet wspaniała wolność i wielkie okno na świat!!! PRINZESSKO! Ciebie też widzę i mówię miłego wieczoru. Więc do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Miałam trochę do zrobienia w domu,ale już odpoczywam,zasiadłam w swoim fotelu,Z dotrzymuje mi towarzystwa. Pogodę mamy nie fajną,chłodno i pochmurno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Byłam odwiedzić mamę i dostałam opiernicz, czemu nie przyszłam wczoraj.To , że byłam na weselu nic nie tłumaczy. I takie są nasze mamy.:) Potem pilnowałam wnuki - córka miała zebranie. Ciekawe jak sobie poradzą , jak wrócę do pracy. Będą musiały . Na dworzu grzmi - zaś będzie burza. Pozdrawiam wszystkie kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marylko mamy mają do tego prawo,a my się słuchamy jak nastolatki. Livio goście wyjechali,pewnie analizujesz ostatnie wydarzenia. 123 jak minął dzień,zaczęłaś już remont? Globusiku do ciebie też już nie długo goście zjadą,po tym planujesz remont. Zyczę wam wytrwałości z tymi remontami. Zegnam się z wami juz dzisiaj.Do jutra moje drogie,Spijcie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Poranek chłodny. Na rozgrzewkę proponuje kawę i powitanie. Dzień dobry wszystkim. Czas wyjmować z szaf swetry , kurtki , płaszcze , szaliki i rękawiczki też niech będą pod ręką. A jednak szkoda lata:( Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LUNA! Właśnie idę po zakupy z myślą o gościach. Przyjemnego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie pogoda tak jak u ciebie Globusiku,nieubłagalne koniec lata. Zakupy tak raniutko Globusiku? Życzę udanych. Dziewczynki mimo pogody, a raczej jej braku, miłego dnia. Uciekam do pracy. Do wieczora baj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Na kawę zawsze mam czas:D więc pijmy na poprawę samopoczucia. Trzymaj się i do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
PRINZESSKA! witaj. Ja też rano wstałam. Nadchodzi czas na ...prace syzyfowe ... myśl o nich nie pozwala na leniuchowanie:) Dobrego dnia Ci życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO MARYLKO siemanko!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko przygotowane do remontu , tylko majstra nie ma. Coś mi się wydaje, że dziś nie będzie. Poczekam jeszcze pól godziny i zadzwonię. Wczoraj całe popołudnie szykowałam łazienkę do remontu.Wszystko spakowane , pralka wyniesiona (nie wiem jak długo bez niej wytrzymam), a tu pan nie przyszedł.Jeszcze M mnie wkurza zadając durne pytanie ; a gdzie twój majster? Mój? Razem z Twoim , odpowiadam. I tak to jest , jeszcze się nie zaczęło , a już nerwy. Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
1 2 3! Może z moim majstrem podobnie będzie w poniedziałek:D Nie poddamy się hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Dziewczyny od paru dni zasypiam dopiero o drugiej. rano jestem nieprzytomna.Może to na zmianę pogody? Dziś jest bardzo zimno. !23 powodzenia z remontem.Kiedyś miałam stolarza w domu.Pytam o której pan przyjdzie.On : skoro świt. No to wstalam o 6 rano.A majster przychodził o 9 , 10, 11tej jak się wyspał .Nic nie mówiłam , żeby nie zostawił niedokończonej roboty. Globus teraz Ty masz gości.Powodzenia w zakupach. Luna milej pracy. Princessko 🖐️ Livio jak tam po gościach? już odpoczęłaś? Syn mi napisał- przjeżdżam w wekend do Polski. A na jak długo ? nic nie wiem. Na razie dziewczyny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Na zmianę pogody też nie raz tak reaguję. A,że się zmienia jest widoczne. Niestety chłodno. W weekend będziesz miała Syna. To dobrze. Nawet jeżeli planował by wyjazd porozmawiasz z nim bezpośrednio. Telefony, skype to nie to. Dowiesz się dużo więcej. Ja rzeczywiście czekam na przyjazd rodziny.Będą w piątek , wyjadą w niedzielę. Przyznam Ci się,że jestem rozdwojona. Głowa pełna myśli.W poniedziałek roboty raczej nie zaczniemy , nie damy rady powynosić z kuchni różnych skorup:) Ale nie martwię się ...dzień w tą czy w tą ...nie ma znaczenia. Pozdrawiam. 1 2 3! Słysze pukanie , skrobanie wiercenie , aaaaaaaaaaaaaa już wiem u Ciebie remont. Powodzenia. LUNA! Słusznie zauważyłaś,że z rana pognałam po zakupy. Wiesz na bazarze mam stoisko mięsne , w którym się zaopatruje. Jeżeli pójdę później mięso jest wysprzedane. Mają niewielką ilość , zawsze świeże więc chętnych jest dużo. Ale po kłopocie wszystko kupiłam. Jutro i w czwartek czeka mnie gorączka w kuchni. Pozdrawiam hej. LIVIO! Pewnie ...wrzuciłaś na luz:D.... odpoczywasz. Kiedy złapiesz codzienny rytm wpadnij :) Pozdrawiam Cię. PRINZESSKA! Jak minął dzień???? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
:( Robię dobra minę do złej gry, jednak kiepska ze mnie aktora:( Jest mi cholernie smutno. Znajoma od pół roku na emeryturze, jeszcze pracowała na 1/2 etatu szczęśliwa,że tak się wszystko poukładało.Poszła na 10 dni na urlop. Źle się poczuła , przeszła operację ratującą życie:( niestety wczoraj odeszła. Znowu straciłam sens w istnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
i odkryłem, że nie istnieje nic gorszego od poczucia, że nasze istnienie lub nieistnienie nie jest dla nikogo ważne, nikogo nie interesują nasze przemyślenia na temat życia, a świat spokojnie może toczyć się dalej bez naszej kłopotliwej obecności. Paulo Coelho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Na szczęście możemy liczyć na Wnuków. Osłodzili nam życie. Starszy odebrał dyplom ukończenia technikum. Razem z nim pozdawaliśmy egzaminy maturalne i zawodowe:) Młodszy ... gitarzysta:D na całego .Trochę mruczy,że już koniec wakacji. Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór! Kochane ,miałam małą awarię kompa. Globusiku współczuję straty znajomej.Dlaczego ludzie tak szybko odchodzą? Tak cichutko i niespodziewanie. 123 remont trwa,najważniejsze że majster dotrzymał słowa. Livio jak twój ogród. Marylko czasem mój Z też ma bezsenne noce,ja takowych nie miewam. Miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×