Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Jedyneczko x po małych zakupach i po obiedzie wybieram się z B na wystawę malarstwa współczesnego. To nie moje klimaty ale mobilizuję się do wyjścia. Jutro B wyjeżdża do sanatorium. Trzeba się odpowiednio pożegnać :) Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten dżdżysty dzień lunka Nie taki diabeł straszny jak go malują,prawda? No i człowiek uczy się całe życie. Jedyneczko Pewnie Cię dopadł ten wirus,który krąży.Mnie też niedawno bolał żołądek i okazało się,że wszyscy dookoła mieli podobne objawy:( Cola rzeczywiście pomaga;) Zdrowiej❤️ Globusiku Idę z Tobą na wystawę.Poczekaj,tylko buty założę;) Sollka,Maria,gdzie się podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ime. A u mnie przejaśnia się.Liczę na ciepełko. W planach mam mycie okien z doskoku:-) W pracy mam otwarte drzwi na oścież,wsłuchuję się w radosny śpiew ptaków:-) Po deszczach trawa pięknie zazieleniła się... Sollka u Ciebie nadal zima?? Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
Dzien dobry! Bardzo lubie "byc" w Waszych domach. 123: podoba mi sie, to co napisalas. Szacunek, zrozumienie, brak klotni. To wazne. Mialam klocacych sie rodzicow, bardzo sie balam ich klotni, sama przez lata staram sie, by bylo inaczej. Ale jest roznie. Wczoraj widzialm siebie w telewizji (wspominalam, ze mialam nagranie), byla to rozmowa czterech osob. Odnioslam wrazenie patrzac na siebie "z zewnatrz", ze jestem pouczajaca, malo ciepla - w istocie inna niz mysle o sobie. Chce to zmienic dla dobra mojego i rodziny. Pomysl z przyciszonym glosem podoba mi sie. Globus: chce byc systematyczna i uporzadkowana - staram sie przez cale zycie - i mam z tym problem. Tez duzo czasu spedzam w domu, sa warunki, by nasze (ladne i wygodne) mieszkanie bylo oaza piekna i wygody. Czasem bywa, ale za rzadko.No i gotowanie kuleje - generalnie w wieku po piecdziesiatce chce nauczyc sie byc dobra pania domu. Wszelkie wskazowki pozadane:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam . Zapraszam do dzbanka z kawą. x Mgła i chłód. Taki poranek zobaczyłam po przebudzeniu. Babki tak jak napisałam wystawa..... nie moje klimaty. Odebrałam ją bez większych wrażeń. Więcej nie będę pisać bo może być potraktowane jako spam. x Sollka Wyobrażam sobie Twoje piękne i wygodne mieszkanie. Sadzę,że mieszkasz w innych warunkach niż w rodzinnym kraju. Z tego co piszesz wnioskuję ,że zabrałaś ze sobą dobre zasady, i nawyki z Polski. Wszystko razem pomaga w prowadzeniu domu. Sollka nie można się zatracić w ...pracach domowych. Jesli masz możliwość podróżowania ...korzystaj , jeśli masz możliwość wyjścia do restauracji , znajomych ..korzystaj. Odpoczynek od codzienności dodaje energii. Szkoda młodych lat na ...syzyfowe prace. Sollka samoocena bywa surowa ale dobrze ,że zauważyłaś cechy które chciałabyś zmienić. Podobno nie łatwo jest zmienić samego siebie ale czas i chęci zrobią swoje. Powodzenia Sollka :) pozdrawiam Cię. X Miłego dnia Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku dziękuję za kawę:-) Odstawię na potem,jestem jeszcze na rumianku.Boję się podrażnić żołądek. U mnie słoneczko świeci i 5 stopni. Sollka Globusik bardzo ładnie Ci napisał:-) Pozdrawiam Was słonecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jedyneczko ! OK kawa poczeka. Podobno dobrym lekiem na takie dolegliwości jest ... rum i Janek:D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Globusiku przyprawiłaś mnie o uśmiech na twarzy, rum i Janek! Za kawkę dziękuję, właśnie wybieram się na zakupy bo zabrakło mi tego cudnego napoju, no i auto przy okazji muszę zatankować. Jedyneczko uporałas się już z papierkami na koniec m ca? U nas piękna pogoda, słońce i błękitne niebo. Sollka pamiętaj ,że nie każdy jest idealny, każdy z nas ma w sobie te dobre i trochę mniej dobre cechy. A co do sprzątania pozwól że coś podpowiem, zrób sobie plan co w danym dniu zrobisz a zobaczysz że nie będziesz zawalona Syzyfami. Sobotę przeznacz na generalne porządki. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie popołudniowo. Brak kawy w organizmie robi swoje,ziewam i ziewam :-) Ime co porabiasz? Sollka zapewne przecierasz oczy ze snu,a my na pełnych obrotach. Zasiadaj do kawy. Słoneczko świeci od rana,ale jest wietrznie.Planuję po południu pogrzebać się w ziemi,trzeba popleć skalniaczek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki x Lunka mnie też zaświeciło słońce ale dopiero po południu. Temperatura do zniesienia. Nie znałaś działania leku ...rum i Janek?? podobno bardzo skuteczna terapia:D. x Jedyneczko wedle życzenia .... jest kawa i rumianek .Wybieraj!!!! x Dzisiaj nie odpuściłam , ugotowałam zupę owocową z suszonych śliwek i jabłek. Kilkanaście rodzynek , sok z cytryny , goździki, skórka z pomarańcza. Aaa jeszcze cukier waniliowy. Zjadłam z makaronem. Załagodziłam zachciankę. Chętne Panie zapraszam. x Ime no właśnie gdzieś Ty??? pogoda ładna na pewno buszujesz w ogrodzie:) x W trakcie pisania zadzwoniła "B". Jest już po wizycie lekarskiej. Niestety ze względu na schorzenie zabiegi ma w bardzo ograniczonej ilości. Po prostu relaks i wypoczynek. x Do uzdrzeni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witum Oj tam,oj tam Jak Ime nie ma tu,to gdzieś na pewno realizuje jakieś szalone pomysły ;) Zgarniam wszystkie pyszności jakie dzisiaj zrobiłyście I melduję,że jutro biorę się za malowanie pergoli,wielkiej huśtawki,donicy z kratką...wszystko na biało;) Więc jutro będzie mało czasu na pozdrowienia. Czynię to zatem dzisiaj i ślę uściski wiosenne🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Witum z kawą. Ime po przeczytaniu Twoich zamiarów już jestem zmęczona:-) Ale pozdrawiam i służę pomocą,jedną pergolkę mogę maznąć:-) Oby Ci pogoda sprzyjała!! Słoneczko u mnie świeci od świtu.Niebo piękne,błękitne,zapowiada się ładny dzień. Globusiku ja jestem jeszcze na rumianku,dzisiaj posłodziłam go miodem..Jeśli mogę spytać pani B nad morzem,czy w górach?? Luna co Ty zaplanowałaś na wolny dzień?? Marysiu,Sollka pozdrawiam Lecę po rogale do kawy,mam jeszcze pół godzinki przed pracą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko ale fajnie trafiłam . Kawa już jest , rogale też będą. Stawiam masło od Milki:) U mnie podobnie bardzo pogodny poranek choć jeszcze chłodno. Na dzisiaj nic nie zaplanowałam .Jeżeli przegonię ...kolegę... będzie szlifowanie tym razem obcasów:D. "B" jest w Inowrocławiu. Blisko od swojej chałupy:D x Miłej soboty wszystkim Paniom życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. I ja też się załapałam na rogale z masłem i kawę. Pychotka. Ja dziś jak zwykle syzyfy i potem jadę do WM. Mam poważne zadanie, zdradzę jak się uda je zrealizować! Pogoda, słoneczko i cieplutko ok 20 st ma dziś być. Czereśnie pięknie zakwitły. Pozdrawiam was wszystkie serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku to same plusy tego sanatorium:-) Szlifowanie obcasów to najlepsza opcja na dzień dzisiejszy Globusiku.Tak właśnie zrób:-) Luna powodzenia w załatwianiu sprawy!!! Już widzę te kwitnące czereśnie.U mnie może za dwa miesiące..... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Zapraszam was wszystkie do mnie na podwórko, stół, krzesła i parasol już stoją. Kawa pachnie, wpadajcie! Jadąc do Wielkiego Miasta zauważyłam całe polany kwitnących zawilców w lesie. Ludzi spacerujących całe tłumy. Mamy 20 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Luna Siedzę w Twoim pięknym ogrodzie pod parasolem słonecznym:-) Przyniosłam mielone i pieczone ziemniaczki. Jak tu ładnie i cieplutko.... Co tam w WM sprawy załatwione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sollka
No coz, zostawilam moj piekny dom I ogrod w Polsce - i przyjechalam tutaj. A tu Zima starszne dluga w tym roku. Przechodze jeszcze etap adaptacji. Jeszcze zal wielu rzeczy, ktore byly w Polsce. Hamak miedzy brzozami, poziomki, ktore sama z lasu ptrzywiozlam i zasadzilam. Tutaj mam tez ladnie i najwyzsza pora zajac sie teraz tym, co jest teraz. Tak ze dzisiaj troche syzyfow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłej niedzieli🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, Dziś przestawiliśmy godzinę , będzie dłużej widno. U mnie wszystko po staremu, nie mam ostatnio ochoty na kompa, dlatego rzadko zaglądam. Pozdrawiam wszystkie koleżanki. Miłego wieczoru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytam wasz topik, jestem mloda dziewczyna (20) ale moze czegos waznego o zyciu sie stad dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki Same pyszności mnie ominęły widzę:( Ale to nic,przynajmniej w biodra nie pójdzie;) Tak się wczoraj rozhulałam z tym malowaniem,że aż mi farby zabrakło:O Jutro odwiedzę sklep z odpowiednim asortymentem i prac ciąg dalszy nastąpi:D Dzisiaj spędziliśmy dzień na zaopatrywaniu córki w wiktuały.Jest na studiach w wielkim mieście.Znowu nam schudnie:( Jest na AWF i S,więc zajęć sportowych i wysiłku fizycznego mają co niemiara. Pozdrawiam Was wiosennym wiaterkiem prosto z Kaszub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Poniedziałkowo zapraszam was na kawę. Niedzielę spędziliśmy na powietrzu, słoneczko pięknie świeciło. Jedyneczko sprawy w WM załatwiłam. Globusiku co dziś w planie? Ime ale się rozpędziłaś z tym malowaniem. Marylko tęsknimy za tobą! Sollka patrz pozytywnie w przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Lunka dziękuje za kawusię. U mnie normalka , po zmianie czasu mam za mało czasu. Znowu zaczynam trzydniówkę:) x Marylko przyznaj ,że kawa wypita z nami lepiej smakuje:) x Ime Ja też w domu popracowałam solidnie. x Jedyneczko , Sollka x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochane koleżanki. Piję z Wami dzisiaj kawę w pośpiechu,ale smakuje wybornie!!! Mam dzisiaj koniec miesiąca. Wszystkie Was pozdrawiam miluśko i do uzdrzeni. Słonecznego i ciepłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej:) Babki! x Ime Wiosenne pozdrowienia przyleciały. Dziękuję .Ja pozdrawiam Ciebie i Twoja rodzinę , a szczególnie córkę. Nic dziwnego,że jest szczupłą dziewczyną. Jej życie to sport.Trzymam kciuki za powodzenie i osiągnięcia nie tylko na uczelni ale i wżyciu. x Przydałoby mi się troszkę gimnastyki. Unieruchomiło mi bark tym razem prawy. x Jedyneczko Jesteś zapracowana??? czy wyruszyłaś nazbierać troszkę miedzi??? x Sollka U Ciebie jeszcze zima??? czy są jakieś przebłyski ,że się kończy??? Pokrótce opiszę Ci krajobraz jaki widzę przez okno. Na potęgę drzewa rozwijają liście.Robią się zielone , a niektóre już zaczynają kwitnąć. , trawa zielona i bardzo dużo krzaków kwitnącej forsycji. Wygląda to pięknie. Mam nadzieję,że również opiszesz nam wiosenny krajobraz. Myślę ,że będzie piękny. x Lunka No nie :)!!! byłam , widziałam parasol , stół , krzesła , kwiaty i wszystko co żywe.. Będę częściej zasiadać i biesiadować:) x Miłego spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Witam Was kwietniowo z kawą i bukietem żonkili. Nie mogę nic wymyślić,żeby Was oszukać:-) I to,że teraz jest u mnie -6 to prawda!!! Pozdrawiam cieplutko,lecę po rogale. Globusiku dzisiaj będę zbierała miedź:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×