Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość jedendwatrzy123
Witaj Globusiku. Coś mnie nie lubi kafeteria:-( Napisałam liścik,a wyświetlił się tylko mój pseudo..... Dobrego dnia Globusiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"GDY RANO WSTAŁAM W OKNO SPOJRZAŁAM - USŁYSZAŁAM GŁOS PTASZYNY - DZIŚ SĄ TWOJE IMIENINY" x ten wierszyk z dzieciństwa,przypomniał mi się,jak zobaczyłam datę. x WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO GLOBUSIKU DLA CIEBIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe nie tylko Ciebie Jedyna nie lubi. Wczoraj wieczorem napisałam historię z życia wziętą i znikneła w odmętach eteru. x wyszukałam w necie kosiarza - tylko kłopoty,wydzwania,nic mu nie pasuje,głos jakby się czegoś nawąchał - chyba zapach siana do główki uderza - w końcu sms - będzie dzisiaj o 10-tej.Juz mi skóra cierpnie - Przyjmuje zakłady - przyjedzie? nie przyjedzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Gdybym dzisiaj wybrała się do WM Poznań - musiałabym,nie narażając się na mandat - poruszać taxi,lub pieszo. x Wprowadzono nowy system opłat - całkowicie zautomatyzowany,na jakieś karty. Jak nie masz karty - gdzieś tam mo,że uda ci się kupić bilet - za 4 zł. Tyle,że ta automatyka wogóle nie działa,na karty też.Całe perypetie wczoraj wysłuchałam od C. Spędziła kilka godzin w kolejce i nie dotarła do okienka - bo co prawda - kartę ma od dawna, tyle,że okazało się - trzeba ją uaktualnić,powpisywać dane,np.gdzie opłaca podatki - udokumentować. Jeden chaos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
Dzisiaj zapewne wszyscy uzytkownicy komunikacji miejskiej w WM P - to gapowicze. System PEKA - nie działa.Działają przepisy. x Kargul miał rację,czy ten drugi...chroń nas Panie przed nowoczesnością.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Cześć Livio ,witaj. Pan kosiarz strzelił focha???:-) U mnie leje całym niebem od wczoraj, ja stawiam,że pan kosiarz przyjdzie:-)wyglądaj go!! Ime moje kurki na straganie:-) Widzę,że załapałaś już formę!! Marysiu co tam ?? Jak spędzasz wakacje?? Luna jak zdrowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Globusiku wszystkiego co najlepsze i zdrowia Ci życzymy z Z. Livciu ale się uśmiałam z tego kosiarza. Przyszedł? Jedyneczko , Marylko , Ime pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - niespodzianka,po telefonie o 23-ej,chyba jakoś nie śmiał sam.Za to dał podzlecenie swojemu znajomemu. Ten drugi zadzwonił,że będzie za godzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria59
Dzień dobry. Już wolne, nadrabiam zaległości w domu i gotuję kalafiorową zupę. Tęskno mi za Frankiem. Przyszedł z rodzicami w sobotę, dostałam kwiatki i buziak. A potem się rozpłakał, ja też... Miłego dnia koleżanki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Ach Livio,zasiałaś ziarnko ciekawości:-) I co przyszedł???? Cześć Marysiu,hejka Luna Marysiu coś mi się wydaję,że szybko wrócisz na etat do Fr:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Drogie Koleżanki BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ za życzenia. Zapraszam na lody z bakaliami i ajerem:D x Jestem straszliwie zakręcona. Udało mi się ostrzyc włosy! uff lżej mi się myśli:) x Livio jeżeli przyjdzie kosiarz aby nie daj mu zadatku:D:D bo będzie po robocie:) szczerze mówiąc jestem ciekawa czy trafił?? może podałaś mu za trudny adres:) x Jedyneczko mnie również kafee nie lubi. Już nawet nie uprzedza ,że spam. Bez usprawiedliwienia wypuszcza w eter:) x Marylko szkoda,że Franuś tak szybko urósł. Dlaczego tak jest?? że ciągle w życiu trzeba zaczynać coś od nowa:( Marylko dokąd jesteś na wakacjach odpoczywaj , po nich może będzie inny Franuś:) x Lunka Jak zdrówko?? x Ime wpadaj na lody a jeśli nie na lody to na ..jednego:D x Miłego popołudnia wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko Globusiku Wszystkiego co najmilsze dla Ciebie,z okazji Twojego święta,które z resztą obchodzisz razem z moją teściową ;) Dla Ciebie❤️❤️❤️ Już się stukam z Tobą kielonkiem,tym bardziej,że i ja swoje święto wczoraj miałam.Na zdrowie! Jedyneczko Formę to ja zawsze mam,tylko nie raz nie chce przebywać w moim towarzystwie ;) Lunka,Livia,Maria...pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime wszystkiego naj i zdrówka ci życzę! Globusiku ja poproszę dużą porcję i ajer też. Hmm moje zdrówko ma się dobrze, szwy same wyleciały. Ranki się ładnie goją i co najważniejsze nic mnie już nie boli! Pomalutku wstępują we mnie siły witalne! No i psycha jakby się poprawiła. Dziś mieliśmy piękne słoneczko. Jedyneczko jak tam twoja mamka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lunka...👄 Wracaj szybko do zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Dziś ja zrobiłam kawę, zapraszam! Czas wrócić do pracy. Poczta pantoflowa działa, wczoraj miałam tel od Pani magister farmacji. Czy mam jeszcze wolne terminy . No i wetknęłam na środę. Zobaczymy co i jak. Jak tak dalej pójdzie moja malutka firma będzie potrzebowała wsparcia. Pozdrawiam was i miłego dnia wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry.Luna z przyjemnością dosiadam się do Ciebie. Cieszę się bardzo ,że zdrowiejesz.Firmę musisz koniecznie powiększyć,nie bierz wszystkiego na siebie tylko bądź szefem:-) Ime wszystkiego co się szczęściem zwie!!! Wszystkiego dobrego❤️ ❤️ ❤️ Sorki za spóźnienie,to z niewiedzy:-( Globusiku lody były pyszne!!! Livio co tam z kosiarzem??? Pojawił się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Chętnie popijam kawę .Lunka dziękuję. Fajnie czytać wiadomości,że stan zdrowia i wszystko co z nim związane poprawia się.Tak trzymaj. x Ime dziękuję za życzenia i ślę je w odwrotna stronę. Wszystkiego NAJ.... x Jedyneczko też czekam na wieści od Livi czy trawa skoszona? jeśli nie po południu biorę sierp w rękę i idę z pomocą:D x U mnie chłodno. Musiałam główkować jak się ubrać:) żeby nie zmarznąć ! x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. O,widzę,że u miksy byłaś:-D (tak u nas mówią na fryzjera) Bardzo ładna fryzurka. U mnie zachmurzenie umiarkowane z tendencją na opady:-) Winobluszcz mój zmienia kolory na jesienne... Globusiku co planujesz??? bo ja poobijam się trochę,czego i Tobie życzę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cudo odkryłam:-) Jak się kliknie w prawy górny róg na swój nik,wypowiedzi wyświetlą się dużym drukiem...wiedziałyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D cóż za odkrycie 123 ;) :D a jak klikniesz zarejestruj się to na samym dole możesz wgrać swój Avatar :) potrafisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ciekawość -:) Takiego przebiegu to i ja ani Wy nie przewidziałyście. Ale po kolei. x miał być kosiarz za godzinę - mineły trzy - musiałam jechać do WM do dohtoruff. Wdrodze na przystanek,zatrzymał się przy mnie samochód - pytając o mój adres - heheh kosiarz - do mnie jechał. Mówię - w domu jest M - powiedziałam gdzie ulica i cała hepi poszłam dalej. x Gdy wróciłam M na mnie czekał przed domem - - taczkę na kółkach ode mnie wziął(dobry omen - siły wracają) - a wszystko pozostałe bez zmian.:D x Gadka ponoć była krótka- "cena za usługę - 200 zł, -won z mojego ogródka" :D:D:( x No i widzicie,tylko na chwilę spuścić chłopa z oczu. Przecież ten kosiarz od nocnej rozmowy ustalał ze mną cenę -chciał 10 zl za godzinę - powiedziałam,że dam więcej.. x Ale mnie załatwił - przysłał CENNEGO FACHOFFCA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jEDYNA,fajnie,że podpowiedziałaś to kliknięcie. Ja do tej pory też tam nie klikałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Hej Livciu:-D Może on chciał 100 za miesiąc? X Gościu potrafię,ale nie chcę:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
KŁAMCZUSZKA :P :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livia21
ojj Gościu - naucz mnie,bo ja nie mam najmniejszego pojęcia o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M dosiadł się i mówi "zły jestem"........ x słucham tego jak echa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
123 szuka;) jak wkleić avatar. A nuż jej się uda:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×