Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość Maria59
Dzień dobry. Wiosna,wiosna nareszcie do nas przyszła:) Piję kawę z Wami i pozdrawiam cieplutko. Miłego i słonecznego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Witaj Marysiu. Wszyscy się cieszymy z wiosny:-) i oczekujemy ciepłych dni. Wczoraj dostałam w sklepie od pani całą torebkę śniadaniową łupinek od cebuli.Cebulnik już mam.To tyle jeśli chodzi o przygotowania do Świąt... I chociaż zbliżają się wielkimi krokami,czekam na nie ze spokojem ducha i radością,że będę miała trzy dni wolnego od pracy w pracy i całkowicie poświęcę się odpoczynkowi na łonie natury:-D Żadnych posiedzeń za stołem!!! Ime do zobaczenia za 10 dni😭 Pozdrawiam gorąco;-) To by było na tyle .Trzymajcie się koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć Dzieczyny. x Witaj Marysiu. Przesyłam Ci serdeczne wiosenne pozdrowienia. x Jedyneczko Nooooo i masz rację. Dość szaleństw przedświątecznych. Jeśli chodzi o mnie świąt nie celebruję. Żeby przywołać ciepłą wiosnę , w domu stroiki zimowe zamieniłam na wiosenne.... i tyle. U mnie wczoraj i dzisiaj jest bardzo zimno. 1 2 3 :) wyobraź sobie ,że przypadek zrządził i w końcu znalazłam punkt krawiecki w którym panie szyją skóry. Bardzo się ucieszyłam i już dzisiaj zaniosłam spódnicę. Bardzo długo służyła mi jako maxi. Znudziła mi się i leżała odłogiem. Będzie nowe wydanie:) ... krótkie. Ponieważ jest rozkloszowana jest na czasie. Naprawdę się cieszę. W poniedziałek odbiór. A czy Ty odebrałaś już firanki? Aaa zapomniałam napisać ,że na wczorajszym kiermaszu zmarzłam:D kupiłam też palmę. Moim zdaniem piękna.... kolorowa. Było dużo różnych różności:D . Podziwiałam talent ludzi i to w różnych wydaniach. x Jedyneczko czekamy cierpliwie na Ime. x Pozdrawiam i miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko. Zapraszam Cię na rozpoczęcie dnia przy klubowej kawie. x Słońce już grzeje. Wybieram się dzisiaj do kina .Film pt. ...Body/Ciało. Słyszałam recenzje. Zapowiada się na ciekawy. Wrażenia napiszę po obejrzeniu. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Dzięki za czarnuchę. U mnie też leci ten film,wyjście zaplanowałam na piątek,cieszę się,że idziesz pierwsza:-)Czekam na opinię;-) Firany moje Globusiku są już zawieszone,jakoż okna wymyłam, pozwoliłam sobie na zawieszenie.Firany nowe,szału nie ma:-D ja lubię w oknach skromnie,delikatnie,żeby nie zasłaniało mi świata. Masz już palmę...u mnie jeszcze nie ma kiermaszów,podejrzewam,że w tą sobotę. Słońce pięknie grzeje,mam nadzieję,że będzie już ciepełko. Pa.Globusiku,zabieram się do pracy. Dziewczyny pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Jedyneczko x Uroku w oknach dodają świeże firanki. Nie muszą być napuszone. Takich również nie lubię. O filmie zawiadomię Cię:) Teraz również zabieram się do pracy. x Hejka wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko czekam na Cibie z kawą. x Film godny obejrzenia. Psychologiczny . Jutrzejszy czwartek okazał się ...czarnym czwartkiem. Wyjaśnię w @. Pozdrawiam i dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko czuję ,że bardzo byłaś zajęta!!!! czy na Rodos nie jest za wcześnie??? Wyobrażam sobie jak będzie ... ponieważ rośliny na wzrost potrzebują troszkę czasu będziesz mogła cieszyć oczy tak stopniowo:) Ja po powrocie do domu przy popołudniowej kawce odsłuchuję audiobooki. Przyznaję się ,że nie szaleję za takim sposobem czytania. Jeśli mam w ręku książkę , wodzę oczami po literkach ...to jest to!!!! Audiobooków nie czuję!!!!!! Jedyneczko miłego wieczoru. x Ime , Marylko 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Zapraszam na kawę,wstałaś już?? Zgadza się wczoraj szalałam z grabiami na Rodos;-)Po robocie na powietrzu usnęłam jak niemowlę i spałam jednym ciągiem:-) Dzisiaj latałam już ze szmatką od 5 rano:-D byłam już u mamy,a teraz rolety do góry.... Ranek jest jeszcze pogodny,ale nadchodzą deszcze,przynajmniej tak mówią w mediach... Kupiłam babkę piaskową do kawy.Spróbujmy jak smakuje,cytrynowa...łojejku poczytałam,aż 6 emulgatorów EEEE znaczy się smaczna będzie:-D i dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko bardzo chętnie wypiję z Tobą kawę. Oczywiście babki też zjem. Kawałek zabieram do torebki. x Dobrego dnia Ci życzę i do zobaczenia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć milfetki, pozdrawiam Wasze psiochy Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrów swojego psiocha,debilu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane Wy moje❤️ A więc tak... Kupiłam kartę,żeby móc choć na chwilkę wpaść do Was Ale karta jak karta,szybko się kończy :( Widzę,że Marysia nas odwiedziła :D Witaj Cieszę się bardzo z Twoich wizyt tutaj,choć krótkich ;) Jedyneczko Łupinki cebuli najlepsze na zafarbowanie jajek :D Też nie lubię posiedzeń za stołem ;) Lubię ruch,spacery i mało jeść :D I przybijam Ci-tkę :D Globusiku Chciałabym Cię zobaczyć w nowym wydaniu spódnicy :D Też uwielbiam przerabianki ;) Moją wielgachną palmę...zjadły myszy,brrr ;) Odtąd ich nie kupuję Ale bardzo mi się podobają :D Szkoda,że na kiermasz nie dotarłam ;) Za to napuszonych firanek również nie lubię ;) A u mnie? Szklarnia stoi,pomidory zasiane Balkon upiększony,choć został nam jeszcze tynk do zrobienia...i muszę wyrzucić z niego szpetną antenę Polsatu :O Mam już dla niej inne miejsce a z odbiorem nie powinno być problemu :) Ech,nie mogę się doczekać cieplejszych dni.Chyba jak każda z nas ;) Podświetliłam swoje otoczaki na balkonie Efekt,dech zapiera Pozdrawiam Was dziewuszki i jakby co,to w środę mam nowy transfer :D ❤️🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wiem dlaczego od 5tej snuję się po chałupie.!!!! Zawitała do klubu Emi , czułam to:) Mówię więc dzień doby i zapraszam na świeżutką kawę:) x O jej też te Dziewczyny nie wyprawiają. Jedyneczo Ty na Rodos, Ime dopracowujesz taras. Nie podaruję muszę to wszystko zobaczyć. Wybiorę się w podróż dookoła świata:) Zawitam na Rodos i Kaszuby. dziewczyny bądźcie gotowe!!!!!!!!!!!!!!! x Ime wyobraź sobie ,że mam okazję przetrzepać szafy. Znaleziony punkt krawiecki bardzo mi przypasował. Mam wiele rzeczy z których zrobię nowe. x Babki wysyłam Wam króciutkiego @ x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Napisałam i połknęłam list:( próbuję popchnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Udało się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzi9eń dobry:-) Globusiku to dlatego,że komputer jeszcze zaspany;-) Witam i dziękuję za kawkę. Ja wszystko co za krótkie,za długie za ciasne lub za duże do worka i na eksport:-D Jakoś nie przywiązuję się do ciuchów... Globusiku wypatruję Cię na Rodos;-) Imesuper ,że wpadłaś❤️ Szklarnie masz już gotową,a ja w sumie nie mam czym się pochwalić.Skalniak mój jeszcze śpi,ale dosadziłam krokusy.. Wczoraj z wieczora lało,teraz jest parno i ciepło. Pozdrawiam Was kochane i zabieram się do roboty.Pa,dobrego dzionka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko też zabieram się do roboty. Mam pusto w garnkach:) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pięknej soboty Babki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Pasjans dla mężczyzn 1. zbierz wszystkie brudne skarpety z domu, upierz je i wysusz 2. zbierz wszystkie czyste skarpety 3. wymieszaj je 4. rozłóż wszystkie skarpety na podłodze 5. odrzuć wszystkie dziurawe 6. odrzuć wszystkie bez pary 7. jeśli nie zostały ci żadne skarpety - pasjans udany!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-D Witaj Globusiku,witaj... Dzięki za pasjans:-) Zimno i mokro.Brrrr po wczorajszym upale;-)szok termiczny:-( Sobota pracująca u mnie jak zwykle,kiermasz w mieście,a ja nie mam jak wyjść:-(Trudno,zaoszczędzę trochę miedzi:-) Tobie również Globusiku spokojnej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karta druga,ciąg dalszy ;) :D Witam się z Wami późną porą ale lepsze to niż gonić wagonik i nie móc "powiedzieć" ani słowa ;) Globusiku Na Kaszuby już dostałaś zaproszenie i to nawet od mojego męża :D Więc zapraszamy! Mam nadzieję,że na Rodos wybierzemy się wspólnie :D Ale pasjans bardzo się udał...bowiem mój mąż kolekcjonuje skarpety... Policzyłam Ma 53 pary! A ile bez?! :D Jedyneczko Większość moich ciuchów...skończyła u znajomych i rodziny Zostawiam sobie te najpiękniejsze okazy do przeróbki ;) Po dzieciach też rozdaję po rodzinie,bo jest gdzie ;) Moi teściowie mają 24 sztuki wnucząt ;) Szkoda,że nie dotarłaś na kiermasz Uwielbiam takie klimaty,choćby i w opowieściach :D Junior mi się rozchorował :( Miał jechać jutro na Dni Młodzieży A że jest to pod gołym niebem,to go nie puszczę Ma gorączkę prawie 39 stopni Studentka wróciła do domu :D Od poniedziałku latanie po salonach ślubnych ciąg dalszy :O Toż to ostatni dzwonek! ...a ja mam już język na plecach...;) Dzisiaj krócej pośpimy Więc życzę Wam...nie śpijcie za szybko! :D Belno dobry noce❤️ Marysiu❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Panie. Mam czas na wypicie małej kawy. Dla Was przygotowana również. Zapraszam. x Pogoda fatalna nie sprzyja dobremu samopoczuciu. x Do zobaczenia jeszcze dzisiaj...tak myślę!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj,dzięki za kawkę.Nie będę narzekała na zmianę czasu:-( Nie ma lekko:-( Zmokłam niesamowicie.Byłam na rynku poniedziałkowym,pogoda fatalna.Deszcz,wiatr i strasznie zimno. Pozdrawiam serdecznie koleżanki i życzę dobrego dnia.Jak ochłonę to zapewne też się odezwę;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ooo,już pogadałaś sama ze sobą,masz problemy psych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babki. U mnie lipcowa burza. Grzmi i pada deszcz.Silny wiatr jest dodatkiem do dzisiejszej aury. x Jedyneczko właśnie ...z miana czasu .... wiesz jaki do tego mam stosunek:). Po prostu... łokropnie nie.... lubię. Cały czas szukam gdzie jest ....1 godzina. ... /wtrącam , że burza poleciała i zaświeciło słońce!! / W Wagoniku rozpaliłam kozę. Jeśli po porannym prysznicu jeszcze nie wyschłaś to wpadaj. Koza zrobi swoje. x Ime To prawda !!!! przyznaję było mi bardzo miło kiedy otrzymałam zaproszenie od Twojego Męża❤️ kto wie!!!! może będą sprzyjające warunki i będę mogła zahaczyć o Kaszuby. x Moje Drogie byłam dzisiaj na uroczystym przedświątecznym spotkaniu. Nasze prace ...dekupaż ... zachwycały. Oczywiście zaproszeni goście dostali je w prezencie. x Tak minął przedostatni dzień marca. x Życzę miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń dobry. Jestem z kawą zapraszam. Oj,Globusiku,co Ty powiesz???Pierwsza burza z piorunami,u mnie też na przemian lało i świeciło,w marcu jak w garncu:-) Już sobie wyobrażam jak piękne prace Globusiku wykonałyście.Moja teściówka też takie wykonuje,zostałam obdarowana: zajączkami,koszyczkami,pisankami,kurkami...piękne. Zwierzątka wykonane na szydełku,pisanki różną techniką,nawet takiej nie znam... Miłości ty moja:-) Uśmiałam się jak wyliczyłaś ile Twój M ma par skarpetek... U mnie to samo:-D X trzech...Teraz kupuję jednakowy kolor dla wszystkich,bo mam dosyć parowania po praniu... Czekamy na Ciebie jutro. Dobrego dnia koleżanki. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Kawa smakuje. Dziękuję. x Babki ten męski pasjans chyba stawiany jest w każdym domu:) Masz trzech facetów ....pasjans jest wielki :D x Tak u mnie wczoraj była prawdziwa burza. Dzisiaj zimno. Ponoć taka aura zagości na dłużej:( x Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku Ależ ziąb... Mam koniec miesiąca,piszę,drukuję,zestawiam od rana. Teraz przerwa śniadaniowa:-) W przyszłym roku Święta Wielkanocne w marcu 27... Tak sobie z ciekawości zajrzałam;-),ale zeszłoroczne też pamiętam,było upalnie.. Zostawiam herbatkę i zmykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×