Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Ała! Ała Ała! Żartowałam :D Pobieranie krwi,mój mózg zarejestrował jako ugryzienie komara :D Globusiku mnie o plany... Będę kończyć rzeczy,które wczoraj zaczęłam ;) Stolik szklany pod rtv a który przejął M na papierzyska i stary taboret Obydwa przedmioty,oczywiście w decoupage :D Zostało lakierowanie Jedyneczko Mój M specyficzny to i biuro tyż :D Jak robota Cię dopadła? Pomóc Ci się od niej uwolnić? ;) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Mnie również robota dopadła. Czas spędzany w kuchni to jeszcze większe syzyfy niż sprzątanie:( x Ime sprawy załatwione????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
przed nosem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
zamknęli mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
szlaban:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kawa czeka. Niestety droga do Wagonika zamknieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przybywajcie na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Globusiku dałaś radę;-) Nie zdążyłam.... Dzień dobry,piję z Tobą kawkę,dzięki. Imuś jaka robota mnie dopadła pytasz??? Sama wczoraj znowu byłam w robocie,majster pojechał kupić sobie motor,mój M po towar P z nim... a ja stertę papierów musiałam zaksięgować,dwie dostawy towaru wpisać w kompa,wycenić i obsługa w zakładzie. Powiem szczerze,że do 16 non stop... A potem wiadomo:wydać obiad i takie tam;-) Lato wrócił, u Was też?? Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Babeczki pogoda iście letnia. Odpoczywajcie w ten piekny weekend. x Imus trzymaj się taborecika i lakieruj , maluj itd. jeśli sprawia Ci to przyjemność. x Jedyneczko dzisiaj masz już lżej??? jesli nie ide do pomocy. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku,dziękuję. Lżej dzisiaj,pracujemy we troje;-) Luzy,ludzie na plażę poszli.... M namawia mnie również ,może po pracy gdzieś pojedziemy. Pa. Imuś rzucaj robotę i pędź nad morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ja również się spóźniłam ze szlabanem i na kawę ;) Globusiku Sprawy załatwione :D Możesz luknąć na fb ;) U mnie pogoda się popsuła,mgła... I dlatego,Jedyneczko,z morza pewnie nici :( Jedynuś A gdzie pojedziecie? Ja też Ci pomogę,będzie sprawniej ;) Mi się trochę pokićkała,hm,ta pani z Ameryki :( 4 dni jakiegoś plamienia,od wczoraj potop :D To też wyklucza wyjazd nad morze :( 😭 Miłego weekendu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Zaparzyłam kawę. Zapraszam. x Imuś wyobraź sobie,że pogoda była wymarzona. Zebrała się paczka 5 kobitek i pojechałyśmy nad morze do Dziwnówka. Żeby uniknąć ciżby :D wybrałyśmy plażę mniej uczęszczaną.Było baaardzo fajnie. Zupełnie przyzwoicie się opaliłam. Nad morzem zdarza się raczej rzadko ale było zupełnie bezwietrznie.Morze bardzo spokojne. Jedyny mankament to meduzy. Zaraz lecę na fb. Pozdrawiam. x Jedyneczko nie zajarzyłam o co chodzi z Panią z Ameryki???:) x Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witam się z Wami poniedziałkowo,dziękuję Globusiku za kawkę. Globusiku to Ime miała kłopot z tą panią:-D Wiesz,takie tam babskie sprawy;-) Widzę,że fajnie spędziłaś niedzielę.... Mnie M wywiózł w sobotę na wieś. Jeny, ile ja krasul widziałam:-D Tak szczerze,to 19 lat nie byliśmy w odwiedzinach. Ale atrakcji mnie spotkało:-D Imuś ,a co u Ciebie??? Po wyniki dzisiaj się wybierasz??? Marysiu wpadaj na kawkę,co porabiasz? U mnie dzisiaj 30 stopni ma być. Piękny ten wrzesień,ładujmy akumulatory;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko ja też jadąc widziałam duużo łaciatych. No popatrz doszło do tego, że mućki na wsiach stały się sensacją:D x Imuś byłam , widziałam.Taborecik jest baaardzo ładny. Reszta prac oczywiście też. Masz ...pomysła:) x Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Globusiku Pani z Ameryki to...menstruacja :D Miło dzień spędziłaś :D Cieszę się,że dobrze się bawiłaś :D U nas też było bezwietrznie.Zaduch w mieszkaniu był okropny ;) Tyle ludziów u teściowej na urodzinach ;) W Lubiatowie również pełno meduz ale widok tych morskich stworzeń całkiem ciekawy ;) Jedyneczko Ile ty tatarów widziałaś! :D :D :D A gdzie konkretnie byliście? Wyniki jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś hejka:-) ❤️[ serce] 🌻 Wszystkiego Dobrego z Okazji Rocznicy Ślubu. Żyjcie zgodnie i szczęśliwie.samych słonecznych dni. E bezwietrznych;-)👄 Ime ile razy spojrzę na krowę to mi tatar w głowie:-D Pojechaliśmy do męża rodziny. Domek na kolonii w lesie.Przejażdżka była tym bardziej atrakcyjna bo jechaliśmy skuterem;-) Schabów nie mają:-D zakaz hodowli wieprzów,z powodu pomoru świń. Urokliwe miejsce,dzikie wręcz...jak u Konopielki;-) Pa.Dobrego dnia koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedynuś :D Ha ha ha...Ty tak masz jak lew Alex z filmu "Madagaskar" :D Lubię takie spokojne,zaciszne miejsca Dzikie plaże też ale tych coraz mniej ;) Dziękuję za życzenia ❤️ 👄 Dzisiaj rocznicę ma mój brat,który mieszka niedaleko Oni to dopiero dostali fajny prezent na rocznicę 12 lat temu...:D Dokładnie w ten dzień urodziła im się córka :D Mają podwójną imprezę :D Milusiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
IMUŚ ❤️ w słowie....... serce.... zawarte są wszystkie życzenia jakie Tobie i Menowi składam🌻. Pragnę aby się spełniły. Jak dobrze,że wpadłam. Przyznaję się ,że zabyłam :( Do tego jeszcze się uśmiałam ... z pani amerykanki.... no przecież!!!!! dawniej się mówiło ...ciotka z Ameryki.:D U mnie dzisiaj jest nieprzyzwoicie gorąco. Wiatru ...zero.... podobnie jak u Ciebie w mieszkaniu duchota!!!!! Podobno tak ma być do piątku. x Jedyneczko zrobiliście sobie super wyskok. Wczoraj szłyśmy na plażę przez piękny las. Jeszcze dzisiaj czuję zapach. Było też dużo paproci. Na ich tle mam bzika. Niebawem pójdę na służbę . Rodzice zawożą Juniorka. Mnie do pilnowania zostanie Tygrys i Dejla, Niestety Demonka już nie ma. Był staruszkiem:(:( x Marylko czuję,że jesteś u Córki:) może zaprowadzasz Zosie do szkoły? x Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Puk puk witajcie proszę na kawę x Pierwsze obowiązki już za mną. Kotek nakarmiony. Teraz mój czas:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku witaj:-) Dzięki za kawkę. Powiadasz,że służba przed Tobą;-) Twój studencik też we wrześniu rozpoczyna naukę? Mój ma jeszcze tydzień,ale bardzo mu się chce. Mówi,że lubi się uczyć;-) No jasne,jeżeli ma wybierać naukę,albo pracę u ojca...:-D Wczoraj u mnie też smaliło,ale noc o wiele chłodniejsza i całe szczęście. Udało mi się pospać:-) Imuś rzeczywiście brat dostał oryginalny prezencik;-) Fajnie.... Imuś dzisiaj odbierasz wyniki???Jak chcesz to pojadę z Tobą;-) Powodzenia. Dobrego 13-go... Do uzdrzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Jedyneczko Juniorka odwożą 23go. Wiesz przed rozpoczęciem nauki musi się nastawić psychicznie:) x Imuś 👄 powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku rozumiem:-D W dalszym ciągu singiel?;-) a może kryzys minął:-( X Dokumenty mam przygotowane,wpisane w księgi... idę do księgowego. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Przepraszam za spóźnienie ale najpierw poleciałam do swojej pracowni ;) Dziewczyny... No dobra,już dobra! Rocznica była w niedzielę,ileż można? ;) Ale dziękuję Wam ❤️ 👄 Globusiku Będziesz się opiekować zwierzyńcem? Jedyneczko Nie trzeba ;) Pojadę sama,wieczorem, po wyniki ;) To nic takiego,tylko podstawowe badania krwi ;) Piszecie o swoich studencikach...Moja jeszcze na dziekance będzie ale w przyszłym roku chce jeszcze pójść do szkoły kosmetycznej Żeby móc dorabiać w domu Nie wiem czy da radę to wszystko pogodzić ;) Ale niech się uczy... Marysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Chcecie herbatki wieczorową porą???? Zostawiam pełen dzbanek. x Jedyneczko otóż tak w dalszym ciągu jest singlem :) to dobrze to baaardzo dobrze. Wiesz nigdy nie zabierałam głosu ale obserwując wiedziałam,że to nie to!!!!!!!! Dobrze się stało:D x Imus mnie też czekają badania. W piątek idę do lpk czuję,że mnie pogoni:) x A teraz najświeższy nius :) otóż 3.10.o godz.16 ja tyż zaczynam rok akademicki. A co mi tam na naukę nigdy nie jest za późno:D x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
czyżby znowu był szlaban????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku :D No to Ci wiadomość!!! Uniwerek trzeciego wieku? ;) Szczerze mówiąc,nie wiem jakie masz wykształcenie...;) Super sprawa! Czyli od 03.10 będziesz miała dla nas mniej czasu? Zabierz mnie ze sobą ;) ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Noc minęła za szybko. Potrzebuję kawy na przebudzenie. Dla Was też jest. Zapraszam. x Wykształcona jestem średnio:D Oooooo nie kosztem podróży Wagonem niczego robić nie będę:) x Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×