Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

KOBIETY DOJRZAŁE - WSZYSTKO O ŻYCIU.

Polecane posty

Gość globus
Hej Babki:) x Jedyneczko Uwarzyłam zupkę dyżurną /czytaj pomidorową:) i fasolkę po bretońsku.Udało mi się nie przypalić.:) U Ciebie też cuś z fasolką??? x Ruda Stewciu Oooooo Matko :) popatrz wydałam się,że hoduję trawkę:D x Imuś Byty bardzo mi się podobają. x Dziewczyny zapomniałam napisać,że moje zwierzątko ma zmienione imię.Od pewnego czasu nazywa się Jacuś:D Imię nadał mu Senior rodu:D Powiedział jak tam z niego Pusio wygląda na Jacusia.Został więc Jacusiem:D Ten właśnie Jacuś stoi za plecami razem z kolegą i woła mnie na sjestę:) Bardzo mi to na rękę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś Lubię łapkę :-D to se macham na przywitanie,nawet gdy jest ponowne;-)taki trik... Deser o 16,10 załapiesz się ;-) Tylko nowych butów nie zakładaj! Globusiku fajnie Ci masz już siestę. Pa. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miłość... żeby tyle ;) 152 cm, a buty..hm... 33 b ad x 34 i w tym amabaras :D jak to mówią: podręczna jestem :) globusku.... odrdzewiacza Ci potrzeba ? ;) Sennie, popołudniowo i cicho... zalegam z książką i kubkiem kawy. Jeśli ktoś ma ochotę, zostawiam termosie, by nie wystygła... idę poleniuchować.... jeszcze wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córki teściowa ma tyle wzrostu ;) A wszyscy się dziwią po kim wnuczka taka mała :D U mnie w rodzinie to ja z tych najmniejszych a mam 170 cm :D Kawa o tej porze? :O Liczyłabym barany do samego rana :D :D :D Jestem po wizycie wnuczki... Teraz pora na moje leniuchowanie Posuń się Stefciu bo całą kanapę zajęłaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... u mnie kawa o każdej porze może być miłość, bo ja ze spaniem problemu nie mam. Wstaję codziennie przed 5 rano... to zasypiam gdzie się da ;)Nawet nie poczułam jak dołączyłaś na kanapę... jam się przespała trochę nawet, ale i lektury nadrobiłam :) A teraz przygotowałam na szybko ( pierwszy raz) mufiny czekoladowe. Za 10 minut je wyciągam, więc do kawy na rano jak znalazł :) ciekawe co z tego wyjdzie, dałam jeszcze po plasterku banana do środka (kombinatorka ;)) Dość duże mi wyszły (oby z foremek nie wylajzły :D) Czy ktoś dziś ogląda Madzię w rewolucjach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Degustacja mufinek przeszła pomyślnie :) Do herbaty... mniam :) Na dziś już chyba wystarczy. Jutro rano częstuje wypiekami. A dziś życzę Wam spokojnej nocy, dobrych znów dziewczynki :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Co za ranek ? parzę kawę i zasiadam do Mufinek.Ale fajnie. Przybywajcie bo zabraknie:) x Stefciu Babeczki pychotka. Jesteś w drodze do pracy ale nie zabrałaś parasolki. Ponieważ ma pać deszcz lecę za Tobą z parasolką. Zbliża się weekend więc odeśpisz zaległości. Dobrego dnia. x Miłość i Ime Dzisiejsza noc dla mnie była za krotka. Trochę spacerowałam jak lunatyczka i słyszałam,że chrapałaś:) x Jedyneczko Przegapiłam deser , ale szkoda:( Na sjestę nie poszłam bo odrabiałam zaległości telefoniczne:) x Dobrego dnia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
List został zatrzymany :( ale dlaczego?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim :) Globusiku Tobie pierwsze macham łapką Mama nadzieję, że mufin starczy dla wszystkich :) Dzięki za troskę, ale nie padało...za to czuła Twój oddech za plecami... jak podążałaś z parasolem :D doceniam :) Co do weekendu, idę w sobotę do pracy dodatkowej... niestety na cały dzień. Ale nie narzekam :) Co to z tym listem za kłopot globusiku ? Udanego piątku :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, mufinki :-D Globusiku witaj,ale stół zastawiony;-) Jacuś przy Tobie??? Super pomysł z imieniem. X Ruda o matko kochana w środku nocy piec mufiny:-D Ja zaliczałam pierwszy sen :-D Ale smakują wyśmienicie. Dobrego dnia babeczki;-) Lecę na pocztę,odezwę się jeszcze.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek Rzuciłyście się na te mufiny :D Papierki Wam z buzi wystają :D :D Stefciu Ja podziękuję za słodkości,nie przepadam za słodyczami ;) Ale Ty widzę lubisz,skoro piekłaś o takiej porze :D Globusiku Ty mojego M słyszałaś,ja nie chrapię :D A Jacuś to przecież ona ;) Jacusiowa powinna być :D Jedyneczko Na czym poleciałaś na tą pocztę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:-) Rano latam na miotle Imuś;-) Kolejki nie było na szczęście.... Byłam pierwsza... Wczoraj pospacerowałam na cmentarz dlatego zakazałam Ci Ime iść w nowych butach;-) Błoto..... Sprawdzałam stan rodzinnych grobów,nienaganny. Doszły mnie słuchy o kradzieżach,musiałam sprawdzić. X Stefka mam nadzieję,że jesteś wyspana ;-) Dobrego dnia w pracy... X Hej,Pusika to facet !!!Znaczy się Jacuś. Globusiku potwierdzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Jedyneczko No tak a ja szukam swojej miotły! Już wiem gdzie jest :D Nie wiem czy Pusia to facet,nie macałam :P Na Kaszubach zapowiadają ulewne deszcze na 1 listopada Będzie błoto na cmentarzach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć dziewczynki x Imuś To jest facet więc jest Jacuś:) U mnie również ma lać ,Teraz tylko wieje:) X Jedyneczko no co Ty od rana latasz z miotłą? czy też zawiały Cię liście?:) x Wypożyczam Wam kolegę.Syzyfy przede mną. x Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime:p A nie mówiłam :-D Oddaję miotłę ;-) pozamiatane. Globusiku liście lecą i lecą,jeszcze dużo na drzewach. A dzisiaj wieje.... Stefka nie oglądałam Madzi,jutro powtórka o przyzwoitej porze.Zawsze w sobotę oglądam. Lubię rewolucje i Ugotowani.Tak z przymrużeniem oka;-) Byłaś w jakiejś restauracji po rewolucjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie mówiłam? Mówiłaś :P Dziewczyny... Lodówka nie chce mi się zmieścić do zmywarki ;) :D Urywkami Madzię oglądałam bo na innym programie leciał film "Wojna Harta" Podobnie jak Jedyneczka,obejrzę powtórkę W Ugotowanych ma być teraz szef mojej koleżanki :D Pazdrowski...hoduje kozy i produkuje sery ;) Idę dalej wciskać tą lodówkę ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedendwatrzy ja tak mam jak mnie co napadnie. Ale sen miałam przed mufinami ;) także chwilowo wypoczęta zabrałm sie za szybkie ciasteczka :) Ja dziś chyba się wybiorę się na porządki, bo nie mam kiedy właściwie. Póki jeszcze nie pada i błota u nas ci brak. A co do Madzi rewolucji, to mam zamiar ze swoim facetem się wybrać. Mój brat był w Nałeczowie, były dwie kart, jedna stara, druga Madzi. Ale jedzenie chwalił, wierzę, bo jest kucharzem :) a i zaraz włączę sobie utwora ;) miłości witaj ciepło :) lubię ale nie zawsze mnie tak nosi. Często robię, żeby zabrać do pracy, a swoją drogą syn jest łasuch ;) Co do Jacusia... Jacuś czy Jacusiowa ;) i tak łądnie (a propos mój brat to Jacek :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zasiadam do drugiej kawy. Mam dzisiaj taniec w głowie:( cuś ta pogoda bydle:) jaka! x Ruda Jeśli mogę tak będę się zwracać do Ciebie. Moja synowa ma przydomek ...ruda,,, aktualnie jest ruda ale zmienia kolor włosów. Ruda fajnie brzmi.:) Ty masz Jacusia i też jesteśmy więc w rodzinie:) x Jedyneczko To znaczy,że na cmentarzach wszędzie kradną. To okropne. Jeżeli chodzi o tv to oglądam to co w danej chwili mnie zainteresuje:) x Miłość z Ime:) Ty też zasypana jesteś liśćmi??? bo ja tak .Rano najpierw wystawiam głowę , odgarniam herbatkę liściastą i dopiero wstaję:) x Ja sobie gadu gadu z Wami a ugór do uprawy czeka:D. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś 👄 To,to, tylko u mnie inny teledysk był. Podoba Ci się ??? Ta mała też niezła,ciary po mnie przeszły ;-) Globusiku odpuść ;-) Mnie Ruda też najbardziej się podoba ;-) Chociaż Stefania...ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×