Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodzieeniaszek

mam 24 lata a moja partnerka jest o 9 lat starsza....

Polecane posty

Gość czterdziestoczteroletnia
huuuj w mordę znam zresztą takie pary dziewczyna 10 lat starsza ale z tak delikatną urodą, że nikt nie widział zbyt wielkiej różnicy ich dzielącej (ona 33 on 23 lata) Ale znam też inną parę tylko kobieta już starsza bo 43 lata a chłopak 31 to niestety masakra jak matka z synem (facet bardzo przystojny, a kobieta roztyta i nieciekawa) Ja z moim chłopakiem nie wyglądamy jak matka z synem, ludzie często dają mi koło 35 lat z wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silikon i już
niezla klasa jak na 44-latke i niezle wyrazenia.Chuj sie tak pisze:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczteroletnia
Cytowałam post użytkownika "huuuj w mordę" Najpierw jest jego cytat a po odstępie dopiero moje słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile masz
ale nie boisz sie ,że cię zostawi dla młodszej ? A ty zostaniesz samotną kobietą po 50tce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huuuj w mordę
silikon i już ortografii innych nie ucz skoro czytać ze zrozumieniem nie potrafisz huuuj w mordę to mój nick i nie ma nic w spólnego z penisem, kutasem, wackiem czy innymi genitaliami ... poza tym jak byś zauważył/a, bo choć nazwa sugeruję płeć męską to chuj Cię tam wie kim jesteś to w zacytowanym słowie występuje 3x samogłoska "u" dyskwalifikując ten wyraz jako część ciała o której pomyślałeś/aś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×