Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kosmetoholiczkaaa

Wasze ulubione kosmetyki.

Polecane posty

Gość Agnieszka

Moje ulubione od jakiegoś czasu są camaleo natural, zwłaszcza spray octowy na rozdwojone końcówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna

Poszukaj sobie kosmetyków na https://www.beesthetic.pl/. Pakują również prezentowo więc jak chcesz coś na prezent to również można sobie tam zamówić. Specjalizują się w kosmetykach do twarzy: krem, serum, peeling.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ziarenko grochu w aplikacji mi pomaga e-naturalne.pl/pl/p/Multi-Repair-Eye-Cream-intensywnie-regenerujacy-krem-pod-oczy-kofeina%2C-ceramidy%2C-kwas-ksymenowy/1159 pod cerę wrażliwą. Grunt, aby równo rozprowadzić. Efekt porównywalny, jakby ci wprowadzili sporą ilość kwasu hialuronowego w salonie medycyny estetycznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patisia11

Nie można też stwierdzić, że jakiś kosmetyk jest doskonały i każdemu pomoże. Każdy typ skóry jest inny. Tłusta skóra na pewno potrzebuje oczyszczenia. Mam teraz rześki tonik lawenda i nim zbieram sebum z twarzy nawet w ciągu dnia. Delikatnie dba o moją skórę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renata

Zamiast kosmetyków naturalnych używam https://proaktiv.pl/s/2-29-0-NIEJONOWE-NANO-ZLOTO-KOLOIDALNE-AU-200---z-atomizerem-100-ml.html. Wiele kosmetyczek podobno poleca. Rozmawiałam z wieloma kobietami, dość dobrze zarabiającymi to właśnie coś takiego stosują na zmarszczki, pod makijaż i nie mają problemów z cerą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za ciekawymi i skutecznymi kosmetykami polecam zajrzeć na stronę www.pamaluk.com Firma ta ma naprawdę szeroki wybór kosmetyków w całkiem niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooody

Ja bardzo lubię kosmetyki marki HB, a w szczególności krem witaminowy do ciała. Super odżywia skórę i nawilża. Stosuję go codziennie po kąpieli, to taka moja codzienna pielęgnacja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Od jakiegoś czasu moimi kosmetykami do mojej skory wymagającej są kosmetyki z firmy novaclear. Kosmetyki pielęgnują moja skóra a balsam z serii atopis działa cuda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra jest ta polska marka Bielenda i nawilżające kosmetyki do twarzy z ich linii BLue Matcha. Delikatna jak chmurka kosmetyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krem z bielendy z kwasem aha, 4 rok od jesieni do wiosny lecę na tym kremie. Ogólnie produkty z Bielendy bardzo często mnie mega na plus zaskakują. Kremy gift of Nature są dla mnie super, a mam cerę dość wybredna 

Jeśli chodzi o podrażnienia, rany, oparzenia to nr 1 jest dla mnie spray z aloesem z Lr, ale to już jest dostępne u osób z tej firmy. Dodatkowo super działają spraye że srebrem.

Do oczyszczania twarzy polecam serdecznie Selvert - są to jednak kosmetyki profesjonalne dostępne jedynie w sieci: 

https://sklep.kosmoprof.pl/

Można dostać je tutaj 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsze są od skin79 do włosów i skóry, polecam!! ładnie pachną i są świetne!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cera tłusta, z wypryskami, rozdrapywana.

Rano:

1. Soraya plante jakiś żel, spoko jest.

2. SPF 50, ale z reguły nie używam, bo z domu nie wychodzę prawie xD.

Wieczorem:

1. Przetarcie twarzy jakimś płynem micelarnym.

2. Soraya plante jakiś żel.

3. Cetaphil.

Preferuje kupowanie kosmetyków w sieci, jest o wiele taniej i można znaleźć lepsze promocje https://shopngo.pl/   Daję tutaj namiar na katalog, w ktorym można zerknać sobie na aktualne zniżki w sklepach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×