Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kosmetoholiczkaaa

Wasze ulubione kosmetyki.

Polecane posty

Gość karina_ka
Uwielbiam: - podkład Lancome Teint Idole UItra - widać różnicę między podkładami za 40-60 zł. - róż Bourjois, - błyszczyk do ust CushyLips - http://dermalab.pl/10,cushylips-lip-plumper.html to moje najnowsze odkrycie, z którego jestem niezmiernie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
błyszczyk eveline, taki fajny brzoskwiniowy, nazwy juz nie pamietam tusz Illegal Length podklad pharmaceris i vichy dermablend' kulki brazujace z oriflame, najlepsze jak na razie kosmetyki alterra (wszystkie!;) ) kosmetyki dairy fun takie z krówką odzywka gliss kur do zniszczonych wlosow, czarna odzywka z pantene dwufazowa w sprayu i pewnie wiele innych ale nie chce mi sie juz wymieniac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po zimie stosowałam krem do rąk Decubal. również polecam. A te kulki do twarzy są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni moje najnowsze odkrycie to kosmetyki z kolekcji Świat Natury Firmy Soraya. Ładnie zrobiona reklama tv, kolorowe, zachęcające do kupna opakowania i jak się okazało w sklepie bardzo rozsądne ceny :) A więc zaszalałam i ....... olejek regenerujący do twarzy, krem ujędrniająco-nawilżający z olejem z alg i mleczko do ciała z olejem z amarantusa wylądowały w moim koszyku...... i są super!!! Olejek zaskoczył mnie tak pozytywnie, bo mówiąc szczerze nie spodziewałam się, że samo używanie olejku może być tak przyjemne. Tak leciutko się go nakłada, przy okazji pozostałości odżywiają mi dłonie i skóra jest po nim prawdziwie aksamitna.No i mleczko, bardzo szybko się wchłania i pięknie pachnie.:) W tej kolekcji są jeszcze inne kosmetyki, więc to z pewnością w tej kwestii to nie jest moje ostatnie słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wioleśieńka
Zdecydowanie balsam do ust i suchej skóry firmy Decubal. Rewelacja, moje usta wyglądają jak po jakiś zabiegach. Są nawilżone, pełne, skórki się nie zadzierają, a zawsze miałam z tym problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja dokładam do tego to co jest mi niezbędne jesli chodzi o lato i problemy z poceniem sie - to antyperspirant Etiaxil. Niezbędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ..)..(..
szampon: Alterra odżywka: Alterra żel do mycia twarzy: bebauty- micelarny żel do mycia i demakijażu mydła: kostka dove, szare mydło w płynie, żele do kąpieli z yves rocher i ziaja xxxxx tusz: colosal z maybelline i sexy pulp yves rocher podklad: bourjois healthy mix korektor(na cienie pod oczami) pure cover mineral z maybelline cienie: inglot baza pod cienie:artdeco lakiery do paznokci: golden rose xxxx ponadto: nafta kosmetyczna (włosy) olej kokosowy (ciało i włosy), ocet jabłkowy (płukanka na włosy) olej rycynowy (brwi i rzęsy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luśka55
Płyn micelarny Perfecta Dax, olejek do włosów, balsam do ciała Neutrogena i antyperspirant Etiaxil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli chodzi o Etiaxil to widziałam go teraz w dobrej cenie w SuperPharmie. Warto skorzystać z dobrej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igienka
A w jakiej cenie? Mam zamiar właśnie kupić sobie ten antyperspirant, słyszałam, że jest bardzo skuteczny i szybko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia.83_5
Mój ulubiony kosmetyk to odżywka dwufazowa do włosów która pięknie nabłyszcza moje matowe włoski. Produkt którym jestem zachwycona jest produkcji niemieckiej pierwszy raz kupiłam go w salonie fryzjerskim od mojej ukochanej pani Ani sprzedała mi go za 50zł za 400ml byłam zachwycona taka duża profesjonalna odżywka do włosów miała aż 400ml do czasu gdy ją znalazłam w hurtowni fryzjerskiej za 35zł wiadomo plus koszt przesyłki i czas oczekiwania na to samo wychodzi ale i tak kupuję przez internet dla siebie dla mojej ukochanej Jolci i innych robię zakup zbiorowy 3-4 sztuki wtedy jest opłacalnie. http://uradka.pl/item/odzywka-dwufazowa-nablyszczajaca.html Pozdrawiam Asia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela35
Moim ulubionym kosmetykiem jest bezbarwny błyszczyk Colorescience sunforgettable Lip Shine spf 35. Często nakładam go na szminkę, aby nadać połysku, ale też stosuję samodzielnie. naprawdę długo się trzyma na ustach :) i co dla mnie też jest ważne - chroni usta przed słońcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno mam kilka, ale tutaj nie sposób nie wspomniec równiez o bardzo fajnym tuszu do rzęs - nowym zreszta Rimmel Wonder’Full. Jest super, fajnie rozdziela rzęsy, nie oblepia ich . To poki co moj komsmetyk numer jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co powiecie własnie na kosmetyki Rimmel ? Sa dobre bo zastanawiam sie nad tuszem z olejkiem arganowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusze maja dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojaczkaaa
Ja zdecydowanie jestem fanką kosmetyków Clarena http://uholki.pl/producers/pid,9072/clarena.html/s,49, uważam, że są naprawdę świetnej jakości, teraz stosuje krem Clarena bb - i sprawdza się genialnie. Poza tym uwielbiam tusz z deborah i bronzer z spehory, to w sumie taka moja top trójka ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minoszka
ojj zgadzam sie, Gal ma bardzo fajne pomadki, ale nie tylko je. jeszcze sa spoko kremy i olejki z olejem z wiesiolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja zakochałam się i polecam wszystkim kremy i serum AHAVA. Kosztują, to prawda, ale warte są każdej złotówki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perusz
Znakomite kosmetyki to Hildegard Braukmann. Korzystam od dosyć dawna, są skuteczne, dają jakość i widać efekty ich stosowania. Tak to przynajmniej wygląda w przypadku mojej cery. Diametralną odmianę udało się uzyskać w naprawdę krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vepisa
Ja najbardziej lubię mój zagęszczacz do włosów - http://drhair.pl . Bez niego czuję się łysa... Tak się przyzwyczaiłam. DrHair est bardzo prosty w użyciu i działa natychmiastowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już od dłuższego czasu używam dermo kosmetyków, które kupuję jedynie w sklepie pod adresem www.e-naturalne.pl Są bardzo dobrej jakości i płacę za nie rozsądną jak na rynek internetowy cenę. Często korzystam również z atrakcyjnych promocji a jak robię większe zamówienie to nie płacę za dostawę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co do kosmetyków do makijażu to raczej mało używam, bardziej skupiam się na kosmetykach do włosów, na prawdę mam straszną obsesję na tym punkcie i nawet zaczęłam używać profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, kupowałam od swojej fryzjerki ale u niej było drogo więc poleciła mi poszukać w internecie, i znalzłam fajne rzeczy tu http://www.fryzart.pl/O-firmie-cabout-pol-3.html Zna któraś z was może tą stronę? bo nie wiem czy zamawiać haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cosmeticsdesign
Moimi ulubionymi kosmetykami do.włosów jest head&shoulders jabłkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×