Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kosmetoholiczkaaa

Wasze ulubione kosmetyki.

Polecane posty

Gość Kosmetoholiczkaaa

Podajcie nazwy waszych ulubionych kosmetyków. Moze ja zaczne : szampon i maska Herbal Essences nawilżenie po brzegi, oliwka dla dzieci Babydream, krem do twarzy Eva natura z melisą. Czekam na Wasze propozycje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusz super shock z Avonu, Eyeliner z Eveliny i mój nr.1 pomadka ochronna z Nivea TRUSKAWKOWA. (kiedyś były super wiśniowe ale wycofali:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vichy-Purete Thermale-pianka do mycia twarzy Vichy-3 w 1 do demakijazu Vichy-aera teint- jako podklad i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mojitomaja
Balsam Dove Firming ,żel ta sama firma i seria . Krem ziaja oliwkowy , Szampon Pantene Pro V Regeneracja i odzywka to samo. Błyszczyk Essence , tusz do rzęs Avon podkręcający z różową szczateczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
Zapomniałam jeszcze o tuszu do rzęs Rimmel max volume flash. Jak Wam sie cos przypomni to dopisujecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
* dopisujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kremy AA Oceanic zarówno pod oczy jak i na twarz, podkład Maybelline 24h, puder matujący Miss Sporty, puder brązująco-rozświetlający Mary Cay (stosuję jako róż na policzki), tusz do rzęs Maybelline czerwony. Do włosów Wax i maska mleczna Milo Perfumy Escada Ocean Lounge, woda toaletowa Puma Jamajca nie znalazłam natomiast błyszczyku do ust, któremu mogłabym pozostać wierna i dobrego balsamu do ciała, który by nie wysuszał skóry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
mojitomaja mialam kiedys krem oliwkowy ziaja(ta tlusta wersje), ale troszke zapach mi nie pasowal, wiec przestałam uzywac. A Ty jestes zwolenniczka tego standardowego, czy lekkiej formuly? Bo ciekawa jestem jak ta lekka sie spisuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaswew
alterra - naturalne kosmetyki z Rossmanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
alterra to tylko przeciwzmarszczkowe sa? bo tylko takie widzialam w roosmanie:( czy cos przeoczylam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IhaveSomeFun
- nafta kosmetyczna do włosów, - odżywka do włosów WAX, - oliwka pielęgnacyjna do ciała HIPP, - najskuteczniejszy antyperspirant jaki miałam to Rexona w spreju, - pomadka nawilżająco-ochronna z Nivea a dokładnie pure&natural, milk&honey, - olejek rycynowy (nakładam na rzęsy i brwi i widzę baaaardzo dużą różnicę i znakomite efekty), - krem do biustu z eveline push up 3D, niestety nie mogę znaleźć mojego ideału jeśli chodzi o podkład i szampon do włosów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
Ihave tez uzywam olejku rycynowego i nafty kosmetycznej. A probowalas tego szamponu , ktorego nazwe napisalam w pierwszej wypowiedzi? Dla mnie jest super. Dobrze nawilza i pomimo, ze mam wlosy przetluszczajace sie to nawet przedluza ich swiezosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IhaveSomeFun
Herbal Essences ? nigdy nie próbowałam mam włosy dość suche, zniszczone, rozjaśniane jak używam szamponów do włosów farbowanych to się bardzo przetłuszczają, kiedy stawiam na pielęgnację to niestety schodzi kolor :( stosowałam już Gliss Kur, Pantene (ale mam po nim łupież podobnie jak po Dave - chyba bardzo wysuszają skórę głowy) może spróbuję ten Herbal, bo właśnie kończy mi się nieszczęsny Dove i muszę coś kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaswew
Alterra nie tylko są przeciwzmarszczkowe, są też nawilżające, super żele pod prusznic, balsamy, szampony, odżywki od włosów. Ja uwielbiam i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusz Maybelline Collosal, podkład Rimmel Lasting Finish, puder w kamieniu matujący Synergen z rossmana-rewelka kosztuje z 5 zl a jest fenomenalny, eyeliner z golden rose, lakier doo paznokci z Golden Rose-świetny długo sie trzma nie odpryskuje szybko, odżywka do paznokci Avon strong results- ta co się wchłania nie lakier jest prześwietna, szampony i odzywki Loreal Elseve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
aaswew musze wypróbowac alterre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaswew
szczególnie, że nie zawierają chemii :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IhaveSomeFun
Kosmetoholiczkaaa - dzięki za radę, chyba się skuszę, mam podobny "typ" włosów więc mam nadzieję, że się sprawdzić ta jak u Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataraktak
Kurcze ja nie mam chyba zadnego idealu ktory uzywalabym od dawna i kupowala regularnie..wciaz poszukuje. Jedynie masc z wit a hasco lek uwazam za cudenko, i szampom catzy healing ktory uratowal natychmiast stan mojej skory glowy(wypadajace wlosy przez przylegajacy do glowy lupiez)i tym samym stan psychiczny tez zostal uratowany. Aha,jest jedna rzecz ktorej zuzylam juz niezliczona ilosc-wazelina biala ziaja,jedyna rzecz na moje usta:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
Ja lubie wazelinke pod oczy na noc klasc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
Ihave nie ma za co:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IhaveSomeFun
wazeliny też są świetne na spierzchnięte usta, ale denerwuje mnie to, że trzeba je nabierać paluchem :/ a są może takie w postaci pomadki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
Nie spotkalam sie z wazelina w sztyfcie. Wydaje mi sie, ze nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataraktak
No niestety to jest minus ale juz sie przyzwyczailam. Nie widzialam wazeliny w pomadce,a to dziwne,powinni zrobic wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
powiem Wam, ze ja ogolnie wolalabym wiele kosmetykow w formie sztyftu, tubki. Np wiekszosc kremow do twarzy jest w sloiczkach, a w tubkach byloby bardziej higienicznie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja, jeśli chodzi o pomadki do ust, itp przetestowałam tego mnóstwo... i mogę Wam z czystym sumieniem polecić carmex :) jest dostępny w słoiczku, sztyfcie, oraz tubce. najlepszy wg mnie jest ten w słoiczku. chociaż wiem, że niektórym ta forma nie odpowiada więc w sztyfcie też jest świetny :) a tego w tubce nie polecam. a i słyszałam, tisane do ust też jest świetny :) niestety nie wypróbowałam. ale też w słoiczku niestety... chociaż mi to nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IhaveSomeFun
też tak uważam :) w tych kremach z czasem jest dosłownie wszystko, a wieczko zawsze wydaję mi się zabrudzone choć staram się przecierać chusteczką, ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×