Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kosmetoholiczkaaa

Wasze ulubione kosmetyki.

Polecane posty

ja kremy tylko używam rano i wieczorem w domu i wtedy mogę umyć ręce. jakoś nie mam z tym problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tusz wonder oriflame (brazowy szczegolnie polecam) paleta do brwi z sephory podklad astor 16h mineral match krem do twarzy olay sloneczna cera laier do paznokci miss sporty french manicure, 2 warstwy daja efekt na coanjmniej 4 dni :| roz blush delicieux loreal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IhaveSomeFun
też używam kremu tylko w domu... w sumie to nie jest jakiś ogromny problem, ale jednak wolałabym coś w tubce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
Ihave zgadzam sie z Toba:) Zawsze przed nałozeniem kremu myje rece i twarz, jednak jesli uzywamy kremu jakis czas to napewno przy otwieraniu dostana sie tam jakies bakterie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
wyjdz stad moglabys napisac cos wiecej o tym podkladzie z astor? nadaje sie do tlustej cery?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam cere mieszana, a nawet czasami wydaje mi sie ze tlusta, i sprawdza sie swietnie - rozne matujace matowily mi na 3-4 h a ten astor na jakies 6, a z pudrem to jeszcze lepiej. najlepiej wyprobuj tester. ma wkurzajacy dla niektorych aplikator (pedzelek, jednak ja nie mam zastrzezen co do niego), dosc ciemna palete kolorow (mam najjasniejszy 001 i nie obrazilabym sie gdyby byl jeszcze troche bledszy) i mieniace sie drobinki, ktore w sloncu moga troche wkurzac. ale to i tak jest moj najlepszy podklad ever! nawet clinique za 120 zl nie byl lepszy. polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelka888
Moje ulubione: - szampon Garnier z olejkiem arganowym (czerwony) - odżywka do włosów Gliss Kur (zółta) - pomadka Bebe Classic / Rose - mydła w kostce Alterra z Rossmann (wszystkie) - antyperspirant Nivea (różne) - podklad Maybelline w musie - tusz Rimmel Extra Lash - cienie Essence - szminki Essence - błyszczyki Essence - pelling Synergen z Rossmanna - krem do twarzy Babydream nagietkowy z Rossmanna - balsam Alterra lub Johnson Czasem "zdradzam" moich ulubieńców na rzecz nowości, tak z ciekawości. Jednak zawsze do nich wracam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
dzięki za odpowiedz:) Poszukuję dobrego podkladu, moze ten będzie dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
rewelka a o ktorym peelingu synergen mowisz? ja kupilam rozowy , do skory wrazliwej, ale okazal sie strasznie mocny i nie uzywam do twarzy, tylko do ciala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelka888
Właśnie mówię o tym różowym. Wiem, jest dość ostry, ale na mnie tylko takie działają i nie mam wyjścia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewelka888
Pelling Nuno też używałam z Ziai, też dobry, tak samo jak pelling Ziaja Tin Tin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubie balsam do ciała Cztery Pory Roku ten wyszczuplający , ma super konsystencje i świetnie nawilża polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
a uzywala ktoras z Was moze tego balsamu z jedwabiem? zastanawiam sie nad kupnem, tylko nie wiem czy warto? http://uholki.pl/opis/id,1630336/from,alejka/?utm_source=alejka.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=alejka-2011-05&utm_content=1630336

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodazona
Balsam Moim numerem jeden jest balsam Garniera ten czerwony do suchej skóry. Na lato i ogólnie na dzień jest za ciężki i mam wrażenie, że skóra się poci balsamem, ale na noc jest rewelacyjny, doskonale nawilża i koi moją wysuszoną i lekko podrażnioną skórę. Antyperspirant Zdecydowanie polecam Antidral i Super Deo. Antidral na noc (co 2-4 noc) a super deo juz tak asekuracyjnie na dzień (czysty minerał). Żel pod prysznic Polecam Ziaję - masło kakaowe bądź kokos, ładnie pachnie i bardzo wydajny. Płyn do higieny intymnej Zdecydowanie ziaja i tu mamy duże pole do popisu ;) ja jakoś jestem wierna temu do ochrony przeciwgrzybicznej. Tani, wydajny i bardzo przyjemny, daje uczucie śierzości na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
Mloda zona ten plyn to macierzanka:)Jestem w trakcie uzywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A czy Ty wykazałaś
A ja polecam podklad Lirene matującyc taki niebiesko beżowy Antyperpirant Garnier - rewelacyjny Zel do Twarzy Iwostin Szmapon i odżywka Elseve czerwnone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak...
cienie do powiek Estee Lauder - najlepsze na świecie krem regenerist ujędrniająco modelujący Olay błyszczyk Yves Rocher podkład Toleriane la Roche szampon i odżywka Pantene Restoratives ale wiadomo de gustibus non est disputandum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwinka949449
-pomadki do ust nivea -antyperspirant lubię nivea ta ostatnia seria biało-czarna z różową nakrętką bardzo mi sie podoba, - tusz do rzęs - sensique wydłużający uwielbiam go -mleczko do ciała formuła kanadyjska takie czerwone garnier uwielbiam -perfumy avon -większosc niektóre bi-es -krem nivea soft, i upiekszający krem nawilzający do twarzy nivea lakiery do paznokci essence bioskilk do wlosów, odzywka placenty i latte eyeliner w mazaku oriflame pudry sensique piling do ciała z joanny truskawkowy piling do twarzy taki rózowy z biedronki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
sylwinka a jaki to peeling z biedronki? opisz prosze, bo ciekawa jestem:) Jak fajny to chetnie kupie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwinka949449
kosztuje 5.99 bebeaty w takiej rózowej tubce. kolor niebieski i dużo takich grubych ziarenek, rewalacja dla mnie, cera gładka po nim super, nie uczula mnie, super oczyszcza, ja jestem zadowolona,ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to twoja
błyszczyk cleanic-lilac nr 7 puder w kulkach gurleain jedwab do włosów chi dezodorant etiaxil do skóry wrazliwej balsam do ciała biotherm-granatowe napisy krem półtłusty do cery atopowej aa oceanic płyn do demakijażu dwufazowy nivea zel pod prysznic dla mężczyzn rexona dezodorant różowy lub fioletowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to twoja
płyn micelarny ziaja sopot eris-żel do mycia twarzy różowy maseczka do rąk bielenda kawior i trufle oraz smietankowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to twoja
ten żel pod prysznic męski-nivea,taki w granatowych opakowaniach płyn do higieny intymnej z kwasem mlekowym ziaja lub laktacyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to twoja
perfumy:donna caran zielone jabłuszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladkaaaasłodkaaaa
Kolorowe: -podklad amfinnitone maybelline - nie wiem czy dobrze napisalam :) bardzo lekki i rzadki, ale kryje idealnie i jest w dobrej cenie - podklad bourjois bio detox, bardzo gęsty, szybko zastyga na twarzy więc trzeba miec wprawe w nakladaniu - tusz do rzes max factor 2000 oraz nowe odkrycie miss sporty lash millionaire z obu jestem zadowolona - cienie essence z drogerii natura - kulki brązujace z avonu, uzywam jako rozu wiecej tu nie mam ulubionych. Codzienne zwykłe: - mleczko garniera z wyciagiem z klonu czy jakos tak, czerwona butelka, szybko sie wchlania i dobrze nawilza - zele pod prysznic nivea z olejkami i pamollive natura, kiwi jest rewelacyjne - krem nivea ten zajzwyklejszy w niebieskim pudeleczku - krem na niedoskonaloscicery la roche posay , effaclar K i zel do twarzy z tej samej serii - lakiery do wlosow taft praktycznie kazdy, kupilam na sprobowanie ten podobno legendarny lakier gwiazd - gorszego badziewia dawno nie mialam - perfumy brunno banani - maska wax do wlosow nie znalazlam za to idealnego szamponu i odzywki do wlosow, testowalam juz mnostwo i kazdy jest przecietny. Mam wlosy ktore bardzo szybko sie przetluszczaja nawet jak nie uzyje odzywki, a najgorsze ze sa puszyste od ucha a u nasady przyklapniete -klapa totalna :/ No to tyle z mojej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam cere mieszana i uzywam podkladu la roche posay toleriane teint. Swietnie kryja lepiej niz revlon a nie niszczy cery tak jak revlon. Jest drogi ale mi wystarcza na ponad 2mies. Do wlosow uzywam kerium z LRP i jedwabiu. A najlepszy balsam jaki wyprobowalam jest z czterech por roku, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TE NIETESTOWANE NA ZWIERZĘTACH
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kosmetoholiczkaaa
Sylwinka dzięki, jak spotkam to kupię ten peeling:) Czekoladka słodka wyprobuj ten szampon o ktorym mowilam:) Juz go kilka razy polecalam w tym watku, ale naprawde jest swietny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×