Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

antyczna dziewica

Czy 22-letnia dziewica bez żadnych związków ma szansę na fajnego faceta?

Polecane posty

Gość przystojny mądry wspaniały
wiesz mi chodzi o to, że facet raczej bedzie zachowywał pewien dystans i bedzie myślał dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny mądry wspaniały
nie wiem co w tym złego, że ktoś sie uważa za mądrego ? Ja sie za takiego uważam sryyy, ale co mam udawać głupka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaaa21lat
no to na pewno ja z takim nie będę, bo tacy mnie nie interesują. ja mam swoje zdanie i nie przejmuję się tym co o mnie pomyśli jakiś tam zjechany chłopak :) bo ten który szanuje swoje ciało nie myśli w ten sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny mądry wspaniały
a skąd ty możesz wiedzieć kogo spotkasz w swoim życiu ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pegi-felek
Masz szanse dziewczyno!Jeśli szanujesz siebie napewno spotkasz kogoś wartosciowego,będzie doceniał to co zachowałaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehhehe
heheheh nie tylko facetem człowiek żyje...pamiętaj Moje Dziecko !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"heheheh nie tylko facetem człowiek żyje...pamiętaj Moje Dziecko !!!" Żeby życie miało smaczek, raz dziewczynka, raz chłopaczek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w tej samej sytuacji
bez przesady, dziewczyny. dziewcitwo jest ok, ale nie robcie z tego zaraz jakiegos najwiekszego atutu Waszej osoby. co stracicie je i juz nie bedziecie takie super i warte poznania? to az i tylko dziwictwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja zła/y
Chodziło mi bardziej o to żebyś przestała myśleć o swoim tyłku i zajeła się pożytecznymi rzeczami. Przykład: przenoszenie żab na 2 strone jezdni. A może ktoś się trafi. hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny mądry wspaniały
pewnie mnie miała na myśli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość el fanatico
Ruchając się przed ślubem sprzedali dusze diabłu... Tylko szmaty nie przestrzegają zasad!!!! I t w kraju który jest 95% katolicki!!! WSTYD!!!!! Załuję że w Polsce nie ma coś na wzór prawa szariatu tak jak w Iranie tam każdy kto nie przestrzega zasad jest wieszany na środku miasta,przed zgromadzonym tłumem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupaaa
Tutaj mnie odesłało, kiedy wygooglowałam hasło "22-letnia" :// XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a 35 letnie maja szansę na sukces z tym jedynym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale z was debile! Przeciez to prowokacja! 22 letnia dziewica?! Predzej znajdziemy zycie na Marsie. 0/10 slabizna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czytalam o aktorkach i celebrytkach, ktore pozno stracily dziewictwo, podobno Adriana Lima w wieku 27 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem w podobnej sytuacji i tez mnie to zasmuca, jest powodem kompleksow, ale nie rzuce sie na pierwszego lepszego, ktory mnie zechce. Z drugiej strony nie czekam na ksiecia z bajki czy meza. Jeszcze nie spotkalam takiego, przy ktorym bym czula sie wystarczajaco bezpiecznie i mnie pociagal. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marika marii wyrębska
Ja też jestem dziewicą. Mam 22 lata. Słabo mi wstydliwa jestem. I. Nie doceniona nie chciana ale wszyscy. Mi muwią że to nie prawda. I. Nie mam znj. Wstydzę się. Chłopaków. Nie którzy muwią że jestem ładna a ja gadam nie jestem miła szczera. Obrona. Każdy kto mnie zna takuważa. Poważna. I wyglupiam się bo lubie. Czytam książki. I muzyki słucham. Uspokajam sie. I rozumiem że to wszystko prawda lubię spokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×