Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

antyczna dziewica

Czy 22-letnia dziewica bez żadnych związków ma szansę na fajnego faceta?

Polecane posty

Gość dziewica moze i ma szanse
jesli nie jest za bardzo zdziwaczala, ale prawiczki zostana tutaj juz do konca zycia :o🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej antyczna :) Myślę, że pytanie tytułowe jest głupie ;) Oczywiście, że ma szansę na fajnego faceta, ba! ja uważam że właśnie taki mi się należy :D Dlatego dalej pozostaje dziewicą. Rozumiem Cię jednak, bo to bywa dobijające :O Brak bliskości czułości, ... ach. Jeszcze się nam poszczęści :) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnthonBerg27
chetnie poznam jakas dziewice i pomoge jej rozwiazac problem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny mądry wspaniały
a ja miałbym szanse ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AnthonBerg27 - a co, prowadzisz warsztaty przezwyciężania nieśmiałości? :P Bo to mój główny problem :) "Rozumiem Cię jednak, bo to bywa dobijające Brak bliskości czułości" No właśnie, mam to samo. W dodatku nieśmiałość i brak okazji do spotkania miłości. Eh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny mądry wspaniały
no widzisz, a ja mam wolne wyrko i chętnie by sie poprzytulał z kimś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny mądry wspaniały
póki co sypiam ze swoją suczką imieniem Bunia, ale ona gryzie mnie gdy się do niej dobieram :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny mądry wspaniały
gwarantuje, że nie zmarźniesz w te zimne dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prostota
ooo temat się utrzymuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo tylko facetom opada
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pop_rock_star
a jak to tylko takie złudne pocieszanie się i ten "fajny facet" nigdy się nie pojawi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w tej samej sytuacji
przeciez mowie, ze opinie o prawikach tutaj sobie wyrobilam, bo wszystkie prawiki stad(ok, nie uogolniajmy, wiekszosc) to dziwadla i najwazniejsza dla nich jets blona, a nie kobieta sa,ma w sobie, nie chc etakiego faceta, ktory poleci na mnie, bo ma jakies kompleksy i ucieszy go fakt, ze nie bede miala z kim go porownac. oczywiscie wiem, ze prawiki w realu nie musza tacy byc, spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomeloo
moja koleżanka miała 27 lat i była dziewicą :) jej facet miał 10 kobiet. Ponad rok już są razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że prawiki w realu (Ci starsi) też mają odchyły (takie chwilowe), ale jak się zakochają to spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w tej samej sytuacji
ja jakbym poznala fajnego prawika, to spoko-luz, nie jest to dla mnie oczywiscie wada. ale jak jakis zjechany:P to podziekuje:) wiecie co, ja generalnie, pomimo chwilowych dolow, wierze, ze sie zakocham, ze znajde fajnego faceta itp:) dobrze jest sie oddac swoim sprawom, bron Boze rozmyslac. bedzie dobrze, mowie Wam to, dziewczeta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pop_rock_star
to jakiś cud boski tudziez wyjątek od reguły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pop_rock_star
nie będzie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w tej samej sytuacji
no to trzeba pogodzic sie z tym, ze nigdy nie wejdziemy w zwiazek i ulozyc sobie zycie jako samotna kobieta, rozwijac sie i miec przelotne znajomosci, znalezc fajna prace, dbac o siebie, udzielac sie i tez jakos to bedzie. trzeba zrozumiec, ze co ma byc to bedzie. ja naprawde wierze, ze niby jestemy kowalami wlasnego losu, lecz z drugiej strony wiele mamy juz zapisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaaa21lat
a ja jestem dumna z powodu że jestem dziewicą. Byłam w związku z chłopakiem i on doceniał to że jestem osobą która szanuje swoje ciało, zresztą on też jest prawiczkiem i dla mnie to też wiele znaczyło. ja mam swoje zasady a jak narazie nie wyobrażam sobie żeby pokochać mężczyznę który kochał się z inną kobiętą. Brzydzi mnie to. W też dziewczyny szanujcie swoję ciało i pamiętajcie że dziwictwo wiele mówi o kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny mądry wspaniały
bez przesady oczywiście masz racje, że dużo mówi, ale w pewnym wieku raczej odstrasza. Wiadomo, że trzeba sie szanować, ale jednak facet, który poznaje 25 letnią dziewica zacznie sie zastanwaić co z nią było nie tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaaa21lat
zrozumie to że trzymała dla tego jedynego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale jednak facet, który poznaje 25 letnią dziewica zacznie sie zastanwaić co z nią było nie tak ?" Najpierw powinien się zastanowić, czy z nim wszystko w porządku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynaaaaa21lat
popieram... niby taki mądry i w ogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×