Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Leff salonowy

Jaki macie kolor scian w salonie??

Polecane posty

Gość gość
Na ścianie jako dekor ja bym idealnie wpasowała płyty z betonu architektonicznego VHCT.PL, No to jest coś, co naprawdę się podoba i jest nowinką na rynku. Dla mnie byłoby to idealne wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam szare ściany, a użyłam struktury dekoracyjnej magnat style beton zamiast tradycyjnej farby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie chciałam beżu w salonie, niemal u każdego mojego znajomego w salonie dominuje beż na ścianach, w końcu zdecydowałam się na turkus, odcień naturalny turkus z magnata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam trzy sciany biale a czwarta jest cala wylozona cegla ;) ale nie gipsowymi odlewami tylko taka prawdziwa z rozbiorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym pomysłem są betonowe dekory w mieszkaniach, np. takie jak na vhct.pl. Ja mam taki od roku i wcale mi się nie nudzi, na dodatek robi świetne wrażenie na gościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolor moich ścian w salonie przypomina mi kolor piasku na rajskiej plaży! Jest tak ciepły optymistyczny że mogłabym st ad nie wychodzić! Połączyłam to z jasną soczystą zielenią-coś jak młoda limonka-bardzo energetycznie to wszystko na mnie działa :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie nie ma co kombinować z kolorem ścian w salonie. Najlepsze są beże czy biele. Sama mam białe ściany ale na głównej z nich fototapetę więc nie jest nudo i robi fajne wrażenie. Ogólnie polecam fototapetę bo jak wybierze się jakiś ciekawy wzór to może robić nawet cały wystrój (swoją kupowałam w Sangrafie www.fototapety-sangraf.pl i tam można w nich wybierać i przebierać). Do tego jest to tani koszt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani. Mam dylemat. Otóż zamarzyła mi się ściana z cegieł- ale nie z kamieniu dekoracyjnego ale z cegły wypalanej. moim zdaniem wygląda to o wiele lepiej. I teraz pytanie, czy dostanę taką cegłę w zwykłym markecie budowlanym typu castorama? Znalazłam już nawet kilka firm na tej stronie http://opiniafirm.pl/producent-materialow-budowlanych-z-wypalanej-gliny,k , ale albo są zbyt długie terminy oczekiwania, albo zbyt duże ceny albo wzór mi się nie podoba:( POmocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patyczak 1111
hehe ja też nie mam salonu. Ale moi starsi mają i zrobili teraz remont, jedna ściana jest betonowa a reszta pomalowana na szaro. do tego białe meble i czarny dywan - w sumie nie mój styl ale fajnie wygląda http://beton-magnat.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia Kok
Białe a jedna sciana jest w betonie architektonicznym VHCT.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzysiuJarzynaZeSzczecina
Ja u siebie w salonie mam ściany biało-czarne. Wygląda to bardzo elegancko :) jest oczywiście problem z brudzeniem się białego, ale w dzisiejszych czasach farba lateksowa świetnie się sprawdza. Jeśli ktoś nie wie jak pomalowac pokój polecam artykuł http://jutrznia.pl/2016/07/27/malowanie-mieszkan-czyli-jak-nowoczesnie-zaaranzowac-sciany/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas ściany są delikatnie szare, ale nadrabiamy czerwoną kanapą także salon nie jest mdły. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwny... taki zgaszony pomarańcz. Nie oczojebny tylko taki "brudny". Nie podoba mi sie, ale nie maluje... mieszkanie wynajete, sciany cale do drapania i wyrownania... nie oplaca mi sie inwestowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko mi docięli cegłę ludzie z Retrocegiełka. Zamówienie było dość duże, bo prawie ponad 50 metrów kwadratowych. Płytki mają specjalnie wycinane ze starych cegieł, ale dobrze oczyszczonych i przygotowanych. Format, rodzaje i inne info o płytkach można na ich stronie podejrzeć - www.retrocegielka.pl Sprawny kontakt, można się było bez problemu dodzwonić. Konkretna obsługa, od razu zajęli się przygotowaniem cegieł, bez jakiejś zwłoki i odkładania w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, dobór kolorystyki ścian powinien współgrać z charakterem miejsca, jakie chcemy stworzyć. Ciemne kolory budzą wiele kontrowersji - zwłaszcza małe pomieszczenia powinny raczej być pomalowane w jasne barwy, aby nie przytłaczały. Zadaniem jasnych kolorów jest optyczne powiększenie przestrzeni, natomiast ciemnych - pomniejszenie. Aby nadać unikalny charakter pomieszczeniu, warto skupić się na dopasowaniu wszystkich elementów takich jak kolory ścian, podłóg oraz koniecznie drzwi. Te wszystkie tworzą spójną całość, która daje pełen obraz wnętrza. Więcej informacji związanych z urządzaniem przestrzeni znajdą Państwo na blogu https://www.porta.com.pl/blog/c-41-wnetrza.html Pozdrawiam Ekspert Porta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Lubię kupować na fototap.pl a nie ukrywam że mam już u nich sporo zamówień zrobionych. Kuowałem do domu, do firmy, a ostatnio jeszcze bratu bo mu się spodobał jeden wzór do salonu to mu po prostu zamówiłem ze swojego konta.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wogóle nie rób w biało -czarnym kolorze. Piękne jest na chwilę po roku będziesz chciała wyrzucić meble. Też tak zrobiłam a potem zaczęłam dokupować czerwone dodatki (obraz,wazon,poduszki) cokolwiek bo było mdło jak w szpitalu 😉

Możńa też zasugerować się projektami od projektantów wnętrz;

https://marengo-architektura.com/

Ciekawe projekty ma to studio architektoniczne z Krakowa. 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×