Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Przemas26111

Kur... Problem jak z tad do senegalu

Polecane posty

Gość lalallalalalalalrrer
ja umiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina1155
A co chcesz ugotowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie nie wiem Mam kurczaka warzywa ziemniaki makaron i musi być z tego full wypas a sklepy po zamykane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina1155
Jakie masz warzywa, oprócz ziemniaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duzo piw to nie lodowka kawalera tylko pijaka Zrob zwykle piersi kurczaka opanierowane z ziemniakami i marchewka gotowana. Ew pokroj kurczaka usmaz z warzywami i podaj z makaronem. Tez bedzie OK.Mi takie cos smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurczaka upiecz
w piekarniku , albo obsmaż na patelni i podduś trochę w sosie, ziemniaki albo frytki , puree , tłuczone jak tam chcesz.Surówka seler starty na wiórki z tarta marchewką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zetrzyj marchewke i seler na
duzych oczkach , selera mniej bo jest bardzo wyrazisty w smaku.Dodaj troche soli , pieprzu odrobinę warzywka jak lubisz , troszkę cukru.Jak masz smietanę , jogurt albo majonez to dodaj też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale to taka zwykła tylko mam o to chodzi taka czarn... Ale dałem się zrobić szok z tad ta mobilizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemas26111--zaprzeczanie nic ci nie pomoże.Jesteś ofermą wyjątkową.Moze dyslektykiem?Jakie to modne dziś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na prawde Dobra siostra już nie powie że nie umiem czarn... Jak masz na imię jak nie chcesz na kafe to napisz na meila tak tylko z ciekawosci pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nalot z zaskoczenia a edyta moja st siostra zawsze mówi że kucharz ze mnie żaden więc teraz ją zaskocze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK Przemek . Kiedyś Ci napiszę , dobrze . Życzę Ci smacznego i miłego wieczoru z siostrą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarn... Trzymam cię za słowo i to na prawdę siostra więź mi ją ani nie lubię ani nie umiem kłamać co i po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubię cię więc z tad ta prośbą czarn... Fajny nik ale imię zostawię tylko dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×