Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zainteresowana_

.............które pieluchy zaraz po porodzie ......................

Polecane posty

Gość zainteresowana_

witam, ponieważ niedługo rodzę chciałam zapytać, które pieluchy najlepiej się Wam spisywały dla noworodka ..... jako te pierwsze. Dodam, że nie chodzi mi o cenę ( to dla mnie najmniej ważny element ) a o wygodę dla synka np nieprzelewanie przez dzieciaczka .... podajcie mi te najlepsze, których używałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnieeee
pumpers

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupiłam pampers premium care, w promocji 41,90zł za dużą paczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialamm
hugisy. Polecam też baby dream z rosmana. Są świetne. Takie jak pampers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka x 2
pampers premium care- sa super miekkie, i extra chlonne- szczegolnie na czeste kupki noworodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_
czyli lepsze premium care ... a co sądzicie o tych new born?? aaa i które wtedy .... 1-ki chyba ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkamamaAniolka
ja mialam pampers new born i naprawde sa swietne. Zalezy ile dzieciatko bedzie wazyc, moj synek wazyl 3kg i jedynki mialam na ok 3 tygodnie, kolezanki syn wazyl ponad 4.5kg i nie wykorzystala nawet jednej paczki jedynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolopopopolo
Tez polecam pampers premium care- sa najlepsze dla takiego maluszka i ja radzilabym kupic rozmiar 2, bo niezaleznie jaki duze urodzi sie malenstwo 2 bedzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie 1 niezależnie od firmy. Mam 2 pieluszki z rossmanna-babydream w najmniejszym rozmiarze-można kupić takie próbki po 1,99zł chyba i różnią się baaaaardzo od pampersów, przynajmniej tych premium care, są bardziej szorstkie i dwa razy grubsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_
a czy będzie wielkim nietaktem jeśli zapytam sie ile mniej więcej Wasze dzieci dziennie zużywały takich pieluszek ..... w dzień ile i ile w nocy??? jej jestem zielona jak szczypior :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcesz, to kup na początek małą paczkę 1, 2 mogą być za duże jak dziecko urodzi się malutkie, a zawsze można później pieluszki dokupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na samym początku pieluszek idzie dużo, bo maleństwo robi często kupkę, a wtedy musisz od razu zmienić pieluchę, pewnie z 10 na dzień wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolopopopolo
Zaraz po porodzie- to corcie przebieralam za kazdym razem po karmieniu kiedy- budzila sie w nocy, czyli ok 3 razy. Jak troszke podrosła to w nocy robilam to na wyczucie. A w dzien....to na wyczucie, ale na pewno nie mniej niz 4-5 razy- to tez zalezy ile kupek robi:) Ja polecalabym jednak kupic 2, bo jak okaza sie za duze to najwyzej dokupisz 1 a jak najpierw kupisz 1 a maluszek bedzie duzy to te pieluszki bedziesz mogla do smieci wyrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinamina2
ja miałam huggiesy te z dzieciatkiem - fakt miękkie ale przeciekają, potem babydreamy 1. Były ok. takiemu maluszkowi i tak trzeba baaaaardzo czesto zmieniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinamina2
babydream nigdy nie będą TAKIE JAK Pampersy oryginalne, to niebo a ziemia, pampers premium care lub new baby pampers będą idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zainteresowana_
wielkie dzięki dziewczyny ...... jakoś zastartujemy z synciem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja bym Ci poleciła
pampers new born czyli 1. Moja córka jak się urodziła ważyła 3200 i mierzyła 56 cm i 2 byłyby za duże:/ Przed porodem też mysłałam żeby kupić 2 ale coś mnie podkusiło na 1. Na 2 przeszła dopiero po 1.5 miesiąca. A po drugie paczkę szybko zużyjeś więc jakby co to później będziesz mogła sobie kupić 2. Nie polecam pieluch babydream z rossmana są jak tektura, szorstkie i strasznie grube. Stanowczo odradzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam Pampers New Born (1), a córka miała 4250 ,57cm długa i dwójki założyłam dopiero po jakichś dwóch tygodniach, a szło tak hmm jak przestawiłam całkiem na pierś to tak ok 10 na dobe,czasem troche wiecej,zależy ile kupek było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamam26
pampers 1 i bella 0 - z wycięciem na pempek - ja mialam pampersy a kolezanka z sali pożyczyla mi raz belle i byly super - malutkie i nie drażniły tak pempka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×