Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Fischikella

Chudniemy sobie :)

Polecane posty

hej ja juz w domku :) libbi no ograniczaj sol nie dosc ze zdrowo, to ma to pozytywny wplywn na celulit i na utrate wagi makrela wedzona np sama w sobie ma sporo soli :) a tluszcz z makreli to samo zdrowie - tluszcze omega 3 :) polecam to samo tluszcze MUFA z orzechow, avokado = ble, nasionek slonecznika, oliwek itp no ja teraz herbatka, zaraz zjem kromke z serkiem wiejskim, a za 2.5 godziny wychodze na kolacje :) jeszcze nie wiem gdzie, wiec nie wiem co zjem hah paaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz ide robic salatke z tunczyka;Pbo tez mnie cos na rybe naszlo :)zostanie na sniadanie na jutro. zaluje,ze z makaronem ale dam go malo:P NO I PS. MOJ (?) zadzwonil haha ale....padl mi telefon:P wiec nie pogadalismy..zobacze czy pozniej sie cos odezwie..ale hehe myslalam ze dluzej beze mnie wytrzyma tzn nie dzwoniac.Ja nieugieta sie nie odezwe;)Niech walczy jak lew...ten co go mialam po dupie smyrac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki! wybaczcie że tak rzadko sie udzielam, ale mam teraz urwanie głowy! nawet nie miałam czasu podoczytywać co napisałyście, przez pare dni mnie nie będzie bo mam juwenalia także sporo %%% się przewinie.. :D ale poza tym mam nadzieje jako tako trzymać się diety! no i będzie bez ćwiczeń, ale podansuje troche, to też będzie :P w każdym razie pojawie się pewnie dopiero w wekend lub po, i wtedy nadrobie wszystkie zaległości:) udanego tygodnia życze!!! :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszek
Heja!!! Pisałyście że macie facetów starszych. Aniu twój jest starszy o 14 lat? Wiesz mój mąż też jest starszy o 14 lat,jestem zadowolona bo jest dojrzalszy od moich poprzednich przelotnych związków.Wiadomo,czasem są dni gorsze,czasem lepsze,ale mi nigdy wiek nie stawał na przeszkodzie. Dzień jak każdy inny,wieczorem się objadłam ale warzyw duszonych i sporo białka.A teraz piję drinka z colą,mam nadzieję że potem się jeszcze czymś nie napcham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) no to smakoszku przybij z ta 14-tka :) mnie tak naprawde w jakim kto jest wieku, najwazniejsze, zeby sie dobrze dogadac i zeby jakakolwiek roznica wieku nie sprawiala roznicy :) no my dzisiaj zaliczylismy meksykanska knajpe, wiec oczywiscie najmniej kaloryczne danie ma 5000 kcal hah no, ale wrocilam, posiedzialm z pol godziny i polazlam na bieznie :) 350 kcal spalone, tylko teraz sie czuje jakbym miala puscic pawia :( papryczki jalapeno mi " stoja" w gardle, ale nic to :) mam dobry humor jutro jade kupic nowe butki do biegania, te ktore Ropuch mial mi kupic na urodziny :) dzisiaj bylam w jakims dziwnym humorze, wiec on stwierdzil, ze jak lazic naburmuszona to moze pojedziemy i kupimy te buty to przestane sie rzucac hahaha no oczywiscie z grzecznosci nie odmowilam :p a naburmuszona nie bylam, tylko troche zmeczona po pracy - sporo mam nowych zajec do tego szefowa wyjezdza w poniedzialek i zostaja sama z calym dzialem na glowie :( no ale nowe butki juz mi humor poprawily je je je super sa, stopa w nich sie czuje jakby sie chodzilo na gabce :) takiej sprezystej no lece pod prysznic aha mojego kota, tego malego Bazylka, z godzine temu kolega bezczelnie wykorzystywal seksualnie w ogrodku, a ten maly smierdziel jeszcze sie cieszyl. Nie dosc, ze wczesniej moj starszy kot go posuwal radosnie pod hustawka, to teraz obcy kot (znaczy nie obcy, tylko ich wspolny kolega) mam nadzieje, ze to skutki narkozy, bo ja nie chce kota puszczalskiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania;)to ja zazdroszcze Twemu kotu:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE NIE NIE Nie wierze. Spieprzylam, Mialam napad i obzarlam sie, Uwierzycie/ Dzisiaj waga pokazala ze shuchudlam juz 4 kg. Pare gramow mniej jutro i zobaczylabym 6 z przodu. Moze ja nigdy nie bede szczupla? jETstem zalamana i jest mi niedobrze. Drze myslac o wazeniu jutro. Moze to ten pieprzony okres?(dzis w koncu zawital) Naprawde jestem zalamana. Ja mam po prostu problem. Jestem uzaleniona. Rzucam chleb na zawsze. Dlaczego potrafie od 15 roku zycia nie jesc miesa bezwarunkowo a wszystko inne przychodzi mi z takim trudem? Jestem do niczego. Tyle juz lat w tluszczu. Masakra. Zamiast byc zmotywowana to ja wpierdzielam zeby zaprzepascic wszystko. Kurrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeeee no nie przejmuj sie tak ja mam tak ciagle, dlatego tak ciezko mi schudnac te glupie 7 -8 kg grzecznie pare dni a potem sru jem jem jem, nie kompuls tylko z nudow i przy ogladaniu czegos wczoraj to co spalilam na biezni nadrobilam z nawiazka :( znowu na noc, wiec znowu 2000 kcal zezarte arghhhhh ale rozumiem co czujesz, Ty nie jesz miesa, a z innymi rzeczami masz problem, ja mam tak z batonami- wszystko inne moze nie istniec :( a kupuje bo Ropuch je, bede musiala znalezc takie, ktore on lubi a ja nie, ale bedzie ciezko bo ja lubie wszystko czekoladowe haha ide po herbatke :) jeszcze tylko 7.5 godziny mam nadzieje, ze dzisiaj pojade po te buty bo potrzebna mi motywacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej no kazdy ma chwile zalamania. Skoro mialas na to ochote to trzeba bylo ta potrzebe zaspokoic;)MOj organizm tez tak sie o cukier sie upomina czasem,ze masakra...ale wtedy najczesciej siegam po lizaka lodowego:D Dziekuje za to,ze zlopiac tyle kawy nie musze jej slodzic bo wygladalabym juz calkiem jak siedem nieszczesc.Ja w sumie od dwoch tygodni nie jem zupelnie pieczywa ale kupilam sobie platki owsiane i siemie, otreby wiec blonnika mi nie zabraknie.No a tak poza tym to mam gore prasowania;/ czego nie cierpie...a pozniej znikam na slonko:)Buziole...ja dzis na sniadanie salatke zaliczylam a pozniej bede sie obzerac jablkami:PPP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, dzięki za pomysł dotyczący sałaty rzymskiej, octu balsamicznego i przypraw :D Przyrządziłam ją na obiad i już próbowałam - przepyszna :) Nie mogę się doczekać obiadu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajnie, ze smakowalo :) jeszcze polecam skorki z ziemniakow z serkiem paprykowo-chili wiec pieczemy ziemniaczki male, kroimy na 8-kiwyciagamy miazsz, tak zeby zostalo z 2-3mm ziemniaka,(najbardziej sie nadaje na ziemniaki tluczone, wiec jesli ktos inny w domu zje to fajnie, a jak nie to do kosza :p) wiec takie 8-ki skorki smarujemy serkiem a serek to taki typu almette - do niego dodajemy papryke (przyprawe) albo chili, posiekana drobniutko papryke zielona, i do piekarnika na pare minut :) naprawde dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat nie jadłam ziemniaków, w takiej formie mogłyby być niezłe, aczkolwiek Almette też odpada chwilowo u mnie :) Ale wklejam do mojej bazy przepisów :) Ania, jak Ci się będzie chciało to pisz jakieś fajne przepisy :) Widzę, że kultywujesz zdrowe nawyki żywieniowe i pichcisz :) Ja mieszkam sama i dla siebie samej nie zawsze chce mi się bardzo kombinować, ale w weekendy czemu nie :) Będę Was podczytywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok bede pisac :) no i czesto tez zdjecia jedzonka na garnek wrzucam :) lubie gotowac mmm jesc, wszystko co sie laczy z jedzeniem lubie a te skorki z ziemniakow najwyzej posmaruj oliwa z oliwek, poloz na to listek szpinaku swiezego, albo bazylii, na to plasterki pomidorka koktailowego i myk do piekarnika, - tez fajne wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i szalenstwo a la wczorajsza rozpusta kosztowalo mnie + 0.8kg. O! Dzisiaj 400kcal za mna. Wsciekla jestem i tyle. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie juz szykuje do domku :) nic mi sie nie chce i mam humora :( za duzo ostatnio jem, musze cholera przyzwyczaic sie znow do malych porcji eeee ide do domu spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, przecież ćwiczysz, więc te 1500-1700 kcal to możesz ze spokojem wciągać, a i tak będziesz chudnąć. Głowa do góry :) Pret a tout, ja też miewam napady głodu niestety. To u mnie jeden jedyny niechciany skutek diety... W weekendy zżerałam czasami jakieś ogromne ilości jedzenia :/ Czułam się fatalnie. Ale już jest lepiej :) Więcej warzyw i owoców jem na co dzień, a weekendów nie traktuję już jako odskoczni od diety. Bo wcześniej zawsze było - "weekend jest - mogę sobie pofolgować".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja w dobrym humorku bo w koncu dorwalam te buty do biegania :) je je je , do tego tansze niz myslalam, wiec dodatkowy plus :) wiec teraz jade do sklepu upic jakies jedzonko, a pozniej pierwszy bieg testowy haha paaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszek
heja, na wieczór,jestem zmęczona okropnie,mąż przygotował kolację nie mogłam odmówić tyle się napracował hehhehe.Jeszcze skusiłam się na piwko. A teraz zajadam jabłko,i nic mi się nie chce.Chciałam posprzątać ale nie mam sił. No więc dieta do południa a już po no właśnie,lipa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez sie nas wysypalo:P ja dzis tez zjdalam wiecej niz zaplanowalam ale bez wiekszych grzechow. Na kolacje salatka sie normalnie przezarlam;p i teraz sie mecze;)bo za duzo:)i ciesze sie z gtego bo juz dawno tak nie czulam,ze zjadlam zdrowo i mialam wyrzuty sumienia;)...a hmmm,,,,mam ochote na kotlety sojowe:D myslicie ze jutro moge je zjesc???czy lepiej zamienic na cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smakoszek
Fuska nie rób mi chęci na nie,bo je uwielbiam.Pycha!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okolo 400kcal....tragedii nie ma na 100g a zjem to na ratuy jutro ale mam ochote i bede jutro jesc kotlety sojowe bo tez uwielbiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja sie chyba dzisiaj zmiescilam w moim limicie. jutro chyba jakis aerobik. nie waze sie do soboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja wczorajnawet nie przegielam tak totalnie, znaczy zjadlam duzo za duzo, ale jakos to przezyje hihi dzisiaj nowy dzien, wiec mam nadzieje, bedzie lepiej jedyne czym sie martwie to moje glupie koty wczoraj George (duzy laciaty) strasznie pogryzl malego , gryzl go w gardlo jakby chcial go zagryzc :( ja tego nie widzialam bo juz spalam, ale maz mi opowiadal. Wiec duzy kot dostal klapsa i sie obrazil i poszedl na dwor i jeszcze nie wrocil, a maly biedny plakal :( kurde mam nadzieje, ze to nadal przez zapach narkozy i lekow :( no zobaczymy a z drugiej strony nowe butki do biegania - jezuuu super,jakbym biegala w kapciach- tak mieciutko i wygodnie :) wiec wczoraj zrobilam sobie 15 minut sprint -myslalam, ze wypluje pluca tak szybko bieglam haha ide po herbatke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) Wczoraj miałam jakiś fatalny dzień, najpierw mnie facet wyprowadził z równowagi, bo znowu nie ma dla mnie czasu, potem z mojej potencjalnej pracy zadzwonili, że coś tam jednak jest nie tak, potem szalone PKP dało mi do wiwatu, bo pociągi się opóźniały, także jak wróciłam do domu, to byłam tak padnięta, że wzięłam prysznic i poszłam spać. Byłam u koleżanki, skorzystałam, że jest posiadaczką wagi i okazało się, że mam kg mniej. To i tak dobrze, zwłaszcza, że jestem przed samym okresem. :) Mam dzisiaj ochotę na jakieś kotlety rybne, spróbuję je zrobić jak najbardziej dietetycznie. :) Aniu, może być, że kot szaleje po tej całej chemii. Kotka moich rodziców ostatnio zafundowała sobie skok i lot z czwartego piętra. Wyszła bez szwanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kot kaskader :) no mam nadzieje ze mojemu przejdzie bo nie chce zeby mi Bazylka zagryzl :( nic to ja zasypiam dzisiaj, nie wiem czemu, ale nie moge utrzymac glowy w pionie haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeju z tymi kotami:) MOja ostatnio tez lazila sobie po barierce balkonu(4pietro)...i kolezanka do mnie zadzwonila widzac co moja wyprawia;)Wystraszylam sie ogromnie i tez nie wiedzialam,ze z niej taki tfu tfu kaskader moze byc. Ale to nic...kiedys stala na stole mala swieczka(podgrzewacz dokladnie)ale zabezpieczony swiecznikiem...na stole obrus...kot posunal obrus...zaczelo sie palic...stol do wymiany, piloty od tv stopione....mialam wtedy farta ze poczulam smrod:P bo inaczej za 2minuty juz bym tego nie ugasila...stracha sie najadlam i od tej pory nie pale takich niskich swieczek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj tylko sie wspina po zaslonach, spada ze schodow - znaczy nie schodzi z nich tylko robi fikolki w dol tak z 4-5 schodkow w sumie fikolki robi ciagle spada czasem z ogrodzenie itp a duzy kot maidealna rownowage, wiec biega po dachach i plotach i nic :) no herbatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cicho:((ja tez ide lulac...nieco przygnebiona bo brak mi obecnosci tego czubka;(((a jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dola na maksa :( no musze naprawde cos z robic z tym moim jedzeniem, a nie jestem w stanie wczoraj np zezarlam 2.5 batonow w ciagu z 3 minut - poszlo 750 kcal, tak z nudow, nawet nie chcialo mi sie ale dzisiaj ide na zakupy i kupie batony dla meza takie, ktorych ja nie lubie haha :) musze dac rade zanim sie potne z ten mojej wagi i wygladu :( naprawde strasznie mnie to ostatnio dobija, co jest dziwne bo normalnie takie sprawy albo olewam, albo mam pozytywne podejscie :( chyba jestem po prostu zmeczona, na szczescie juz weekend wiec odpoczne i ustale nowe priorytety byle tylko do 15 dzisiaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuska no bedzie ciezko przez jakis czas :( ale wiesz jak mowia , co ma byc to bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×