Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

obcaska

Od dziś będę szczęśliwa..

Polecane posty

ja z moim Isanem też, chociaż zauważyłem że ostatnio coraz częściej robi fochy Gdzieś czytałem że pies ma inteligencję kilkuletniego dziecka, zgodzisz sie z tym?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgodzę się:D Ile masz już swojego Isana jeżeli dobrze piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rok. Właściwie to byłem przekonany że kupiłem świnkę morską ale widocznie sprzedawca który mi go pakował się pomylił. Przyzwycziliśmy się do siebie i choć wtedy byłem na tego pana trochę wkurzony tak dzisiaj nawet się cieszę:-O Twój pies lubi chomiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zanim go kupiłem to zadałem panu wiele róznych pytań, np Czy dużo je? Jak często trzeba po nim sprzątać? i takie tam różne. Widocznie pan uznał że chomik sprawi mi mniej klopotów albotez mial juz ostanią sztukę na magazynie i chciał sie go pozbyć. Nie ważne. Cieszę sie że go mam Chyba nie do końca mnie zrozumiałaś...dokladniej chodziło mi o to czy lubi mięso z chomika :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) jesteście:)ale fajowooo;)dzisiaj miałam imprezowy dzionek:) w końcu jestem,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubi to mięsko lubi:D Bardzo dobrze Cię zrozumiałam,uwielbia żywiec:D Witaj gospodyni:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawny jezdzisz na rowerku?? ja własnie dzis chciałąm sobie kupic,ale czekam jeszcze na nowa dostawe,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt,pan miał rację. Świnka to świnka i jest troszkę piskliwa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślalam że was nie bedzie,ze mi sie tylko śniło hihi zabawny ze swoja minka ,cudna marika i szalona ciotka hahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ciocia:-O Dwie kobiety juz mnie krępują, trzy sprawiają że czerwienieję a w gardle czuję kij od szczoty:-O Idę po tą marchewkę bo mi sklep zamnkną:-O Miłego wieczoru:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po marchewke idziesz??? o ja -ale czad:)no to leć -tylko wróc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę też trochę zgubić,teraz tak patrzę a z boku falbany. Doslownie falbany a nie falbanki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam silnej woli i żadna dieta długo sie mnie nie trzyma,więc pozostaje dużo ruchu efekty sa swietne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciotka mam tak samo.Podziwiam ludzi którzy sa na diecie i potrafią coś sobie odmówić.Nie potrafię tego jestem zbyt łakoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J a całe zycie sobie odmawiam:)ale opłaca sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przeważnie przegrywam z pokusą KOCHAM CZEKOLADĘ!!! ale rower jest niezastapiony,dodam że nie mam cierpliwości do tych wsdzystkich żmudnych cwiczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×