Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

obcaska

Od dziś będę szczęśliwa..

Polecane posty

nie ma sprawy :) pełny garnek i łyżka dęba stoi :) Wzstarczy też na dokładkę fajna ta piri piri :) no to wesoła dziś pewnie jesteś jak synek głowę zawraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wesoła tylko jestem ciekawa kiedy pojedzie:D Muszę się go zapytać jak wróci z Kamą:D Daj przepis na tą zupkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://gotowanie.onet.pl/20578,0,1,pikantna_zupa_chili,ksiazka_przepis.html taki najprostszy najlepszy wg mnie, bo inne przekombinowane też widziałam:) w Polsce to pieprz cayenne najbardziej dostępny, ja dostałam właśnie papryczki peri peri w proszku z RPA i są o niebo lepsze:D tak samo ostre a jakby słodsze:) rewelka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosta szybka pożywna i jak rozgrzewa:) POLECAM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:D Takie papryczki chyba mam w swoich zbiorach.Muszę dokładnie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dzisiaj na spacerek nie musisz wieczorny wychodzić:) a synek, to wakacje już czy urlop:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ma przerwę w zajęciach albo sam sobie zrobił:D On lubi takie wieczorne spacery.Swoje musi wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D nie dziwię się, że lubi :D pleneru tylko pozazdrościć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś po mieście też się pociągałam :D ale szczęście jak zwykle mając dostałam się na cito do okulisty, na fundusz :D o ironio można :D i jutro będę miała nowe okularki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje okularki też się proszą wymiany:D zawsze tylko sobie obiecuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje zostały na Mazurkach ;P ze 3 m pod wodą :) nie miałam serca zmuszać przyjaciela do nurkowania w poszukiwaniu :) za zimno było:D a tak mam nowe:) tylko 200 zł, myślałam że więcej wyjdzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, w końcu mnie wyciągnął z tej wody:) ziiimno było :) w tym czasie gdzieś tam w Polsce śnieg padał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz bym nie odpuściła:) nurek w końcu:) teraz ciepło jest, ale wtedy pianki ze sobą nie miał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli skusisz się na robienie zupki, to polecam odrobinę posłodzić, pomidory w puszce kwaśne są :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze dodaję cukru do zupy pomidorowej.Ma być słodko-kwasno:D Nie wyświetlił mi się link do tej zupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj coś nie tak... skopiuj i wklej w wyszukiwarkę, może tak się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo autorko ! :) To ważny dla Ciebie krok. Też go zrobiłem i powiem Ci, że dało mi to wiele dobrego, bo po pewnym czasie zacząłem inaczej postrzegać pewnesprawy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na mnie już czas,wróciło moje towarzystwo:D Czas im poświęcić trochę uwagi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do juterka:) miłego odpoczywania:) ja też zmykam spać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć qwerton :) poprawiamy humorki tym dołującym się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawianie humoru, rozwój osobisty, NLP. To moje największe pasje, z którymi chce związać swoje życie, chcę pomagać ludziom. Nie za kasę, bo to pasja po prostu. Sobie już pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ostrożnie:) bardzo łatwo nieświadomie komuś zaszkodzić:) to że nauczyło nas trochę życie nie czyni nas psychologami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NLP jest w pewnym sensie sztuką pomagania :P (zależy jak się podejdzie do technik). Są to proste techniki zmiany osobistej do których nie jest potrzebny psycholog. Psychologowie jakich poznałem w swoim życiu, okazali się kretynami :D, Jeśli chodzi o mnie to jak trochę kasy zarobie, wybiorę się na profesjonalne szkolenie NLP na poziomie praktyka. Nikomu na siłę nie pomagam, ale parę uśmieszków na buziach wywołałem. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co znaczy dokładnie NLP, bo jakoś nie kojarzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×