Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

obcaska

Od dziś będę szczęśliwa..

Polecane posty

a ja tańczę ale nie na dyskotekach :P jest to jedno z moich wieeelu zainteresowań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, ja się nie kłócę :) cenie sobie kulturę w rozmowie oraz miłą atmosferę, przecież nie po to tu wszedłem żeby się wyładować, a po to by porozmawiać z ludźmi, którzy są warci tego by w ich towarzystwie spędzić czas przed spaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ognicho ja też chcę :) tylko kogoś z gitarą poproszę:) qwerton :) to ile ziemia słońce okrążyła nie ma nic do samopoczucia wg mnie:) jak już to w którym miejscu na orbicie jest - lato się zbliża :) lepsze samopoczucie :) więcej światła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam całą masę zainteresowań :) Najważniejsze dla mnie to chyba właśnie rozwój osobisty, ale mam wiele pasji, które staram się rozwijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę że qwertonemy chodziło że poczucie ducha jest niezależne od wieku-ale oczywiście mogę się mylić :) chciałam kiedyś grać na gitarze, nawet mam w domu jakąś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam wolę jesień :) To jest moja ulubiona pora roku. Lata nie lubię. Za ciepło mi. Lubię zimno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że o to chodziło :P. Wiek to tylko cyferka dla mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak poza pracą nad sobą, co jeszcze Cię interesuje:) przyjemniej jest jak pozna się człowieka, jego zamiłowania i słabości , naszych tu już sporo padło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam tyle zainteresowań... Architektura, śpiew, taniec, fotografia (raczej fotomodeling), ogólnie muzyka, akrobatyka, parkour, ostatnio stylizacja własnej osoby, uczenie się języków obcych i wieeeele innych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiek to nie cyferka:) odlicza się po prostu dni od urodzenia i tyle, ale ważniejsze jest na ile człowiek się czuje i jak zachowuje, jaką mentalność ma :) Reniu a co TY tańczysz, bo umknęło mi, chyba już o to pytałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi :) no to już mi odpowiedziałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było pytania, ja tańczę... wszystko?? xD lubię dancehall, tańce towarzyskie jak salsa mambo jive, wszystkie style lubię xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerton :) nie śpij :) co Ciebie pasjonuje:) pochwalisz się?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzyka, polityka, biznes, historia 2 wojny światowej (z naciskiem na system obozów kocentracyjnych), książki Stephena Kinga, intrygujący ludzie, którzy sprawiają, że uśmiech ciśnie mi się na usta gdy z nimi gadam, globalizacja, historia wierzeń religiijnych :P Trochę tego jest, nie wszystkim naraz się zajmuje oczywiście :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czym niby miałabyś przerazić:) miłe to nasze forum:) i każdy kulturę osobistą ma na poziomie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz mnie czym przerażać :P Wydajecie się być fajne :P. Jakoś w życiu nie spotykam tak fajnych kobitek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hi hi:) no to chyba horrorki ja z tego lubię czasami czytać:) choć Kinga i Mastertona czytałam jak byłam w Twoim wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a ty taka niespodzianka :) też jak tu weszłam po raz pierwszy to się bardzo miło poczułam i nawet dostałam po jakimś czasie kilka komplementów :] niesamowite było dla mnie że są na świecie jeszcze wartościowi ludzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, wszystko przed Tobą chłopie:) rozglądać się baczniej trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy ja się zarejestrowałem na forum i pisałem optymistycznie to mi wygrażano "lutownicą w dupie itp. " :P Ciesze się, że są jeszcze normalne dziewczyny na świecie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozglądam się :) na razie jakoś szczęścia do kobiet nie miałem, bo dziewczyny jeszcze nie miałem, ale w końcu będę miał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muzyka jak najbardziej, polityka mnie zaczęła interesować ostatnio, biznes to jeszcze nie wiem ale chce własną firmę mieć kiedyś. książki-hmmm... Lektury i to nie zawsze :( ale faktycznie jestem intrygująca podobno i zawsze umiem wywołać uśmiech na twarzy człowieka xD a religia, jest to trudny temat do rozmowy ze mną niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj bo takich to tylko ignorować można, nie zasługują na żadne zainteresowanie :) jak nie mają odzewu to bardzo szybko się nudzą i szukają dalej u innych zaczepki;) przecież to logiczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qwerton jeśli masz 22 lata to jesteś w wieku mojego brata :P wiem że to mało interesujące ale nie wiem, jakoś tak chciałam napisać xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówiąc religia nie mam na myśli wojen o to czy Bóg istnieje czy nie, interesują mnie zależności między systemem wierzeń zaratusztrianizmu i chrześcijaństwa, sporo podobieństw tam było, lektury mnie nie obchodziły, zawsze czytałem co mi sie podobało :), polityka biznes, historia 2 wojny i rozwój to najważniejsze dla mnie pasje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do religii to polecam przeczytanie Tybetańskiej Księgi Umarłych, taka biblia buddystów, zmienia światopogląd i wyobrażenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem kochana, nie gadam w ogóle z motłochem. Dla mnie to są "istoty żywe", a nie w pełni wartościowi ludzie. :) Skoro miałaś potrzebe mnie powiadomić o wieku brata to spoko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah nie że potrzebę, jaakoś tak tylko mi się przypomniało :P a że mam dobry humor to napisałam :) w sumie sama nie wiem dlaczego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×