Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

obcaska

Od dziś będę szczęśliwa..

Polecane posty

No fakt, a trawa jest dla krów,nie dla ludzi :P To, że dzisiaj jestem taki, a nie inny wynika w ogromnej mierze z tego, że kiedyś miałem przesrane, uciekałem w świat marzeń itp itd, ale teraz jest inaczej, b podjąłem decyzje o zmianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się wszystko czego się naucze stosować w praktyce :), nie raz się potykam i przewracam :). Mam nawet ukruszony ząb od tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj:) nie wiesz co piszesz:) ja przed rozwodem jestem, czyli jednego chłopa wykończyłam;) albo on mnie;) nie ważne :) ale przez ostatni czas bardzo się zmieniłam:) mi przyjaciele pomogli, a właściwie świadomość że ich mam:) no i to moje szczęście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, opieram się na tych elementach charakteru, które widzę :). Po prostu chciałbym żeby dziewczyna, którą będę kochał była optymistką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam przyjaciół :) znalazłem ich w LO i tak jakoś ze sobą jesteśmy od tego czasu :P. Na studiach bardzo blisko się z nikim nie trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to z moich ostatnich lekcji:) nie ważne z jakiego środowiska pochodzisz, nie ważne jak bardzo w życiu miałeś przesrane, nie ważne ile zarabiasz itd WAżNE co sobą reprezentujesz:) użalając się nad sobą tylko odpycha się ludzi, wystarczy że się usmiechasz, pogodnie podchodzisz do życia, problemy starasz się rozwiązać, a nie płaczesz że nie dasz rady, i ludzie lgną i podziwiają, za nic, bo to tzlko pokonanie swojego strachu i uwierzenie w siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację :). Jeszcze niedawno byłem załamany z powodu, ze źle wyglądam (to fakt akurat, że nie jestem jakimś dżejmsem bondem), ale przestałem się tym przejmować. Zauważyłem, ze masa ludzi tak naprawdę nie zwraca na to uwagi, że mam za duży brzuch czy sporo znamion. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na przyjaciół trzeba sobie zapracować:) na szczęście zresztą też:) skoro ich masz, to nie jest tak źle, pozostaje uwierzyć w siebie:) i dać na luz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam, wygląd... w szkole byłam miską, a i tak nie wierzyłam w siebie i czułam się nikim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ja zmykam spać, do pracy - dziś już:) dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja mam problemy z włosami, byłem otyły (bardzo) sporo schudłem teraz ważę 105 kg i nadal widać brzuch, mam rozstępy, jako pozostałość tego co było. Nie chciałbym żeby mi włosy pouciekały, ale nie będę płakał jeśli to się stanie :). Wygląd jest, jak worek, w środku może być za przeproszeniem gówno albo diamenty :) Staram się wierzyć w siebie i lepiej mi już idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu po nocach siedzą,no jak tak można,jak??:D U mnie pięknie słoneczko świeci i mam zamiar cały dzień się obijać.Bo co tu robić w taką pogodę?:D Zrobię tylko jakąś polewkę bo synu w domu i czymś muszę go ugościć:D:D Gwerton studiujesz stosunki międzynarodowe,europeistykę,politykę społeczną?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Marika jak Ty masz fajnie :D:D:D a ja powoli do pracy się zbieram i ciemną nocą wrócę:) pewnie będziecie już spać :D Miłego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) bycie szcześliwym nie zawsze wychodzi,na przykład wczoraj mi nie wyszło.dziś tez żle się zaczęło,ale nie poddam się do jasnej anielki!;) Qwert miło że wpadłeś:) Fajny z Ciebie facet:)Myślę że okropnie jesteś mądly;) hehe* Dążenie do szczęścia i zadowolenia z naszego życia jest chyba najważniejszą szkołą jaka może istnieć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcaska hej:) muszę poczytać co tam u Ciebie singielka, czy nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie studiuje żanego z wyżej wymienionych kierunków :) :P nie powiem co studiuje, ale jak się uda zgadnąć to potwierdzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caarmenyaa
nooo taaa widze same nocne marki :) ja ostatnie noce to nie wiedzialam jak sie nazywam...teraz do konca tygodnia siedzimy z brzdacem sobie w donmku :) a wogole to dzien dobry albo w sumie juz dobry wieczorek wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo taak to jest jak sie nie umie wlasnego nicku wpisac hehehe :) alem zem wymyslila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo nick musi być prosty i łatwy do zapamiętania :P Witam wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam witam, ja podaję dziś danie jednogarnkowe bolońskie (cokolwiek w tym jest) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nick nic o mnie mówić nie musi :). Sam o sobie umiem mówić ;) Ja tam warzywa gotowane na parze wcinam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×