Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

obcaska

Od dziś będę szczęśliwa..

Polecane posty

Ja wierze w reinkarnacje, jeśli chodzi o te zainteresowanie religią o którym pisałem wyżej to chodziło przede wszystkim o systemy instytucjonalizacji wierzeń. Na studiach mnie tym zaciekawiono i pogłębiłem wiedzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ale fajnie mieć takiego nosa:) cieszę się że w miarę trafiłam z Twoim wiekiem:) i to jest przykład jak niewiele trzeba żeby się uśmiechnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uznałam że co jak co ale w kwestii religii to jeszcze jestem zbyt głupiutka żeby to ogarnąć choć interesowałam się tym. uznałam że przyjdzie z czasem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, tym bardziej ja nie wiem dlaczego :P też mam dobry humor. W sumie zazwyczaj mam dobry :P, jak już mam doła to wielkiego, bo z wielkiego powodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Jesteś zbyt głupiutka, sama po prostu sobie wyrabiasz pogląd jeśli chodzi o religie :). Kocham uśmiech :). Wiecie to jest takie fajne, jak na ulicy uśmiechacie się do ludzi, a oni odpoiwadają tym samym (w większości)robi się na sercu cieplej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam ostatnio całkiem dobry humor :) jak zazwyczaj ja :) ostatnio miałam dola jak mnie zostawił chłopak ale już jest ok :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne, jak się uśmiecham do ludzi to czasem spuszczają wzrok albo się dziwnie patrzą :( ja również kocham uśmiech!! :):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś z nauk społecznych :P nigdy nie mówię w necie o sobie zbyt wiele :P, ale mgr chciałbym zrobić na innym kierunku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielki powód do doła, to jak ktoś umrze, albo stanie się coś złego na co zupełnie nie mamy wpływu... a przeważnie dołujemy się swoimi słabościami, strachem i niewiarą w siebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie spuszczają wzrok bo są nieśmiali :P ja jestem do dziewczyn nieśmiały :P raz jedna się z tego śmiać zaczęła, a tak serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok ok :) ja za dużo o sobie opowiadam, jestem taka ze strasznie ufam ludziom jak dobrze mi się z nimi rozmawia (pisze) ale faktycznie za dużo o sobie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafiłaś, ostatnio miałem maskarycznego doła jak umarło właściwie "pod rząd" kilka BARDZO bliskich mi osób. Nie będę o tym dokładnie pisał bo nie ma sensu, było minęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uśmiech to waluta, która nas nic nie kosztuje, a ile może zdziałać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ufałem ludziom, ale dostałem nauczkę :P trzeba uważać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niesamowicie często się uśmiecham! :) nawet ładniej wyglądam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam takich ludzi, którym ufam w pełni. Mam takiego przyjaciela, który mi kiedyś życie uratował, prawie się wrąbałem wtedy pod pociąg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, bo będzie zaraz że się przechwalam ;) intuicja i trochę doświadczenia życiowego i można mądre rzeczy pisać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wyglądam ładnie, ale tym się nie przejmuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walak-kiedyś zostaniesz moim mędrcem życiowym :) muszę iść spać, rano jak pójdę do szkoły to muszę się pouczyć ale może nie pójdę :P dobranoc Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czasem zazdroszcze ludziom, którzy potrafią szybko zaufać,bo to jest fajne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mogę zapytać czy jedynakiem jesteś? to nie to że chcę wyciągnąć wiadomości o Tobie, ale też sporo mówi o charakterze i sposobie radzenia sobie z życiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem jedynakiem. Mam brata :). Ja się wziąłem za rozwój osobisty bo kiedyś moje życie było do kitu, w szkole mi dosrywali, nie miałem żadnych znajomych, byłem wiecznie smutny, wiele się zmieniło. Ae tylko krowa się nie zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mędrca się nie nadaję :) za głupiutka jestem i za wiele muszę się nauczyć:) ale szczęście mnie nie opuszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteś mega pozytywna :) chciałbym żeby moja dziewczyna (kiedy już ją znajdę) miała taki charakter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten wiek:) ale w dobrą stronę poszedłeś:) jeszcze trochę i dojdziesz do tego, że zamiast przede wszystkim czytać, trzeba działać i potykać się:) i się podnosić:) i wtedy dopiero radocha jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×